generique luvox ivermektin fluvoxamine generique stromectol generique kaletra apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » Başörtüsü giyen kardeşlerimden Allah razı olsun...

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Başörtüsü giyen kardeşlerimden Allah razı olsun...
9 Mesaj
Bem üniversite öðrensisiyim ve her sabah bir köþeye çekilip baþörtülerini çantalarýna koyan kardeþlerimle karþýlaþýyorum... Okul çýkýþý ise tam tersi... Bu basit bir durum mudur sizce? O insanlarýn garip bakýþlarý içinde bir davayý temsil ediyorlar...Bir erkek olarak okulda ismini bile açamadýðým bir dava... Allah okulda baþörtüsüz geçirdiðiniz zamanlar için baþörtülü attýðýnýz her adýmý þefaatçi nasip etsin... Allah sizin yüzünüz suyunuz hürmetine bizleri de affetsin... Allah'a emanet olun...
Gönderen: 06.12.2005 - 22:44
Bu Mesaji Bildir   musabofuhud üyenin diger mesajlarini ara musabofuhud üyenin Profiline bak musabofuhud üyeye özel mesaj gönder musabofuhud üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Dunya Misafiri su an offline Dunya Misafiri  
123 Mesaj -
Cok önemli bir konuya deginmissiniz Allah razi olsun.
Ne diyelim Allah islah eylesin yardimcilari olsun.
Sizin bahsettikleriniz sadece aile zoruyla takip basörtünün anlamini degerini bilmeyen kizlar.
Ilk suc tabiki ailede. Zorla degil güzellikle ögretmek lazim. Ve basörtüyü bir gelenek görenek olarak degil de islamin sembolü olarak tasimak lazim.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Dunya Misafiri tarafından, 06.12.2005 - 23:44 tarihinde.
Gönderen: 06.12.2005 - 23:37
Bu Mesaji Bildir   Dunya Misafiri üyenin diger mesajlarini ara Dunya Misafiri üyenin Profiline bak Dunya Misafiri üyeye özel mesaj gönder Dunya Misafiri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast CEYLAN  
Misafir
selamunaleyküm,

ben almanyada yasadigim icin basörtüm sorun olmuyor allaha sükür burda öyle seylerden sorun cikarmiyorlar...
bende bu sene türkiyeye gittigimde gördüm okulun önüne gelip basini acan kizlari
bence acmasinlar davalarina sahip ciksinlar
almanyada yasadigimiz icin biz onlarin ne düsündüklerini ve duygularini bilemeyiz ama yinede sonuna kadar mücadele edip sakin acmasinlar
dinde basörtünün hükmü tektir kadin sacini acmaz
allah daim yar ve yardimciniz olsun
allaha emanet olun
SABREDIN

selam ve dua ile
Gönderen: 10.12.2005 - 15:27
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Resul_K@kulu su an offline Resul_K@kulu  
Affet beni bacım
16 Mesaj -
ALLAH razý olsun kardes.Malesef adý müslüman olan bizler bu konuda hic bir sey yapamýyoruz.Affet beni bacým affet senin davanda benim de bir katkým olsaydý keske.AFFET BENÝ AFFET BACIM:(
Gönderen: 10.12.2005 - 15:41
Bu Mesaji Bildir   Resul_K@kulu üyenin diger mesajlarini ara Resul_K@kulu üyenin Profiline bak Resul_K@kulu üyeye özel mesaj gönder Resul_K@kulu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast CEYLAN  
Misafir
ben bu basörtüsü konusunda kimseleri suclamiyorum
ACTIRANLAR UTANSIN ALLAH ONLARI ISLAH EYLESIN!!!!!!!!!
allahu teala hepimize iyi bir müslüman olarak öteki dünyaya göcmemizi nasip eylesin
dedigim gibi bacilarimin basini ACTIRANLAR UTANSIN

allaha emanet olun
Gönderen: 10.12.2005 - 15:44
Bu Mesaji Bildir   Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Baþörtüsü mselesini en hassas yerinden yakalamýþsýnýz. Tebrik ederim kardeþim.

Ama merak ettiðim biþey var; acaba baþlarýný sakýn açmasýn diyen kardeþlerimiz kendileri böyle bir zorunluluk halinde kalýrlarsa nasýl düþünür, ne yaparlar?

Eðitim için baþlarýný açanlara deðil,ne mutlu davasý uðruna dünyalýk mertebelerden vazgeçebilenlere.

gül
Gönderen: 10.12.2005 - 15:55
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vesaye16 su an offline vesaye16  
Konu icon    düşünmek lazımm...
4 Mesaj
Baþörtüsü takan ve bunu çýkarmak zorunda kalan kýzlarýn ne hissettiðini anlamak bizim için çok zor.Bir tarafta anne baba baskýsý aile çevre baskýsý diðer tarafta Allahýn emri.Ben kendi adýma böyle bir imtihanla karþýlaþsaydým ne yapardým acaba.Büyük bir oranla açmazdým okulu býrakýrdým diyorum ama herkesin anlayýþý aile yapýsý bir deðil ki..Senelerce okuyup son dönemde böyle bir imtihanla karþýlaþmak çok zor olmalý.Her zorluðun da mükafatý büyüktür.Bu imtihaný kazanan örtüyü tercih edip kullarý deðil Allahý razý eden bütün Saliha'lardan Allah razý olsun.Öyle inanýyorum ki onlar bizim 50 senede kazanamýyacaðýmýz sevabý bir günde belki bir haftada kazanýyorlar.Hepsini tebrik eder gözlerinden öperim....
Gönderen: 10.12.2005 - 17:04
Bu Mesaji Bildir   vesaye16 üyenin diger mesajlarini ara vesaye16 üyenin Profiline bak vesaye16 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
selva su an offline selva  
ALLAHIMDAN BULSUNLAR
116 Mesaj -
bende bu kýzlardan biriyim.açýp açmamak için çok düþündüm .okulu býrakmayý bile düþündüm. ama son anda yine okul yolu göründü.
napalým.buna sebep olanlarý biz Allaha havale ettik. diðer kardeþler gavyr ellerde bile dinine sahip çýkabilirken biz fatihin torunlarý, islam ülkesi olan türkiyede dinimizi uygulayamýyoruz.
ne diyim sebep olanlarý bne Allahýma býraktým...
Gönderen: 12.12.2005 - 17:22
Bu Mesaji Bildir   selva üyenin diger mesajlarini ara selva üyenin Profiline bak selva üyeye özel mesaj gönder selva üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1018 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Suayb (46), cuneytarkin82 (49), emira (40), ibrahim13 (50), geylani2 (42), ilknur1977 (47), mhmtyel (43), Müslüman kiz (30), hitoprak (51), solmayan-gül (39), pancoloji (39), gül_güzeli (39), güle güle (37), Sueda (38), suvari (41), teacherone (45), kudüs (48), sensinnn (38), Isik Hafize (39), masumca (51), muradmurad (45), burku (36), hatice.d (47), ismail arabaci (37), ariiff (43), nur44_55 (42), deepsilver (36), _SON_NEFES_ (32), onur5844 (52), sailor2005 (67), canfeza (37), saltanat (45), saltiks (50), van65 (), Taha1 (38)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61855 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.