budesonide colchicine generique kaletra generique stromectol ivermectin 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » FORUM BÖLÜMÜ DEĞİŞTİ....

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
FORUM BÖLÜMÜ DEĞİŞTİ....
Moderator

1050 Mesaj -
Selamün Aleyküm,

sitemizin Forum bölümü, sað ve sol menüler olmaksýzýn açýlacak. Þu andan itibaren bu yeni uygulamaya geçtik. Forum seven kardeþlerimiz þaþýrmasýnlar...

Bu sayede veri tabanýmýza müracaat az olacaðýndan sitemizi daha hýzlý dolaþma imkanýnýz olacaktýr.

Görüþlerinizi de yazabilirsiniz.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 29.11.2005 - 00:28
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Fatih abi eline saðlýk;

Kendi adýma henüz alýþamadým. Backround rengi yorucu geldi. Ama zamanla alýþýrýz inþAllah.

Renk tasarýmýný eski haline döndüremezmiyiz?
Gönderen: 29.11.2005 - 18:45
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Bir süre bu renklerde deneyelim...

Alýþak zaman alabilir. Eðer alýþmakta güçlük çekersek deðiþebiliriz...

Backroundu biraz daha açýk yaptým...

Meas Selam...
Gönderen: 29.11.2005 - 19:03
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
backround rengi biraz daha kapalý olursa bence daha iyi olur. En azýndan diðer renkler daha belirgin ortaya çýkar ve renk tasarýmý yorucu olmaktan çýkar.

Genel olarak iyi...
Gönderen: 29.11.2005 - 19:09
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Fatih abi sencede böyle daha rahat iyi olmadý mý ?

En azýndan forumda gezerken gözlerimiz yorulmuyor...
Gönderen: 29.11.2005 - 19:53
2683 Mesaj -
Fatih abi bence budursevinçli
Gönderen: 29.11.2005 - 20:56
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
Cok güzel olmus ellerine saglik abim sevinçli
Gönderen: 30.11.2005 - 10:37
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
359 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahiym

Ellerinize yüreðinize saðlýk güzel bir çalýþma olmuþ.

Rabbim almýþ olduðunuz kararlar hakkýnda hayýrlýsýný versin üstadým.

Fakat kendi þahsi görüþüme göre eski þekli daha hoþ görünüyordu.sevinçliBiz bazý þeyleri fazla benimsediðimizden olacak ki ilk önce nasýl ve ne þekilde görüyorsak onda sabit kalýyoruzsevinçli

Önemli olan ravdadaki görüntünün deðiþmesi deðil,deðiþkenlik gösteren þahýslarýn deðiþmesidir.

Tekrardan yapmýþ olduðunuz çalýþmalar ve yapacaðýnýz güzel hizmetlerden ötürü rabbim sizleri adaletiyle deðil rahmetiyle tecelli etmesini umuyorum.

sevgi ve muhabbetlerimle...

.....gül.....
Gönderen: 30.11.2005 - 21:07
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mudessir su an offline mudessir  
140 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

Ellerinize yüreðinize saðlýk.
Gözler yoruluyor, ama alýþacaz inþaALLAH zamanlagöz kırpma

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 30.11.2005 - 21:40
Bu Mesaji Bildir   mudessir üyenin diger mesajlarini ara mudessir üyenin Profiline bak mudessir üyeye özel mesaj gönder mudessir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
Selamün aleyküm,

Fatih abi güzel olmus.. Eline saglik ama ben biraz zor alisirim.. Bu renkler beni kör eder abi acik renkler deneseniz nasil olur acaba?

Selam ve dua ile..
Gönderen: 30.11.2005 - 21:50
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Ve aleyküm Selam...

Yok deðiþtirmeyeceðim... inadlýk hormonlarým galeyana geldi.. sevinçli))

Her rengi herkese beðendiremeyiz. Göreceksiniz birkaö güne kadar bunlara alýþacaksýnýz ve de bir dahai deðiþiklikte bunlardan vaz geçmek istemeyeceksiniz.

Bazýsý açýk istiyor bazýmýz kapalý. Biraz sabredelim...

Meas Selam....
Gönderen: 30.11.2005 - 22:06
Lübe su an offline Lübe  
162 Mesaj -
Selamünaleyküm

Iyi olmus Menülerin kalkmasi.Ama renk berbat. sevinçli
Göz alisir denmis ama,bu renge göz dayanmaz.Yesilmi kahverengimi belli bile degil.Camur gibi olmus rengi.Ama napalim,alisacagiz mecbur.Admin ben olsaydim arkadaslar her istegene degisik bir renk uygulardim. sevinçli
Saka saka güzel olmus.Önemli olan rengi degil.
Bu sayfa benim icin o kadar doyurucu ki anlatamam.
Allah hepinizden razi olsun.Sayfanin rengi Violet bilem olsa vazgecmem ben burdan. sevinçli
Allah kolaylik vesin emegi gecen herkese.

Selam ve Dua ile
Gönderen: 30.11.2005 - 22:25
Bu Mesaji Bildir   Lübe üyenin diger mesajlarini ara Lübe üyenin Profiline bak Lübe üyeye özel mesaj gönder Lübe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
RE:
476 Mesaj -
Alıntı
Original geschrieben von akincimetin

Fakat kendi þahsi görüþüme göre eski þekli daha hoþ görünüyordu.sevinçliBiz bazý þeyleri fazla benimsediðimizden olacak ki ilk önce nasýl ve ne þekilde görüyorsak onda sabit kalýyoruzsevinçli

bencede akincimetin abi...ama ben mavi ravdaya alismistim buna zor alisirim,mavi ravdayi simdiden özlediiimmm:(ağlar
Gönderen: 30.11.2005 - 23:19
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EnToRia su an offline EnToRia  
103 Mesaj -
Renk Bahane olsun..
Veri tabani galiba yenilenmis.. eskisine göre 2 kat hizla forum syafalarini dolasabiliyorum...
Renk Kodlari Herzaman Deðiþir yalnýz bu kadar hizi bi daha zor buluru...

forum severler haydin... buyurun yardimlasalim. görüslerini belirtelim...

Saygilarimla...

OrduLar ilk Hedefiniz AKDENiZ...!!!
Gönderen: 01.12.2005 - 15:33
Bu Mesaji Bildir   EnToRia üyenin diger mesajlarini ara EnToRia üyenin Profiline bak EnToRia üyeye özel mesaj gönder EnToRia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Renge alýþtým sayýlýr, güzel olmuþ ellerinize saðlýk. hýzda baya bi farklýlýk olmuþ, artýk daha rahat gezebiliyorum. Allah razý olsun
Gönderen: 04.12.2005 - 22:22
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 675 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59703 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.