ivermektin ivermektin generique rhinocortgenerique kaletra dexamethasone 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » ACIL Dua bekliyorum

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ACIL Dua bekliyorum
1 Mesaj
S.a. Tüm abilerimden, ablalarimdan ve kardeslerimden acilen dua bekliyorum biraz dünyalik islere fazla dalmaya basladigimi hissettim onun icin siteyede fazla ugrayamadim ve sanki maneviyatim yara almaya basladi lütfen bana acilen dua edin Allah hepinizden simdi´den razi olsun dualariniza ihtiyacim var ve insallah bu cumtesi önemli bi sinavim var Insallah sizlerinde dualari ile gecmebilmeyi umud ediyorum !!!
Kar(a)desiniz Kara !!!
Gönderen: 08.11.2005 - 00:30
Bu Mesaji Bildir   Karamurat35 üyenin diger mesajlarini ara Karamurat35 üyenin Profiline bak Karamurat35 üyeye özel mesaj gönder Karamurat35 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
v.a.s

Rabbim yardimciniz olsun,
Sinavinizda da ALLAH (c.c.) basarilar versin ..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SaHRa tarafından, 11.11.2005 - 15:10 tarihinde.
Gönderen: 11.11.2005 - 15:04
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -
Dünyada iman, Ahirette mekan...

insaAllah her iki taraf icin de basarili olursunuz...

gül
Gönderen: 12.11.2005 - 00:44
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ademtalha su an offline Ademtalha  
Slmlar
24 Mesaj -
Muratlar hep baþarýlý olmuþlardýr kardeþim inþ.sende baþarýlý olursun...Rabbim yardýmcýn olsungül
Gönderen: 12.11.2005 - 14:13
Bu Mesaji Bildir   Ademtalha üyenin diger mesajlarini ara Ademtalha üyenin Profiline bak Ademtalha üyeye özel mesaj gönder Ademtalha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
can69 su an offline can69  
6 Mesaj
Halk dilinde bir söz vardir
Hz ALLAH daraltir ama bunaltmaz
ALLAH hepimizin yardimcisi olsun
Dünyada ve Ahirette güzellikler nasip etsin
ALLAH in rahmeti ve bereketi hepimizin üzerine olsun
Gönderen: 13.11.2005 - 03:44
Bu Mesaji Bildir   can69 üyenin diger mesajlarini ara can69 üyenin Profiline bak can69 üyeye özel mesaj gönder can69 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Seher gülü su an offline Seher gülü  
RE:
8 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý can69

Halk dilinde bir söz vardir
Hz ALLAH daraltir ama bunaltmaz
ALLAH hepimizin yardimcisi olsun
Dünyada ve Ahirette güzellikler nasip etsin
ALLAH in rahmeti ve bereketi hepimizin üzerine olsun

Gönderen: 09.12.2005 - 13:35
Bu Mesaji Bildir   Seher gülü üyenin diger mesajlarini ara Seher gülü üyenin Profiline bak Seher gülü üyeye özel mesaj gönder Seher gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
misafir99 su an offline misafir99  
21 Mesaj -
allah yardimcin olsun ins.
Gönderen: 13.12.2005 - 08:33
Bu Mesaji Bildir   misafir99 üyenin diger mesajlarini ara misafir99 üyenin Profiline bak misafir99 üyeye özel mesaj gönder misafir99 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1038 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62733 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.