lopinavir ritonavir fluvoxamine dexamethasone ivermectin generique stromectol super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » WEBSİTELERİ & TANITIM » www.islamichat.org

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    www.islamichat.org
5 Mesaj
Muhteþem islami sohbet odasý..

http://www.islamichat.org

Bilgisayarýnýzda java yuklu olmasý lazým..
Yoksa sohbete baðlanamazsýnýz..
Gönderen: 02.11.2005 - 06:21
Bu Mesaji Bildir   inciler üyenin diger mesajlarini ara inciler üyenin Profiline bak inciler üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
amine1 su an offline amine1  
295 Mesaj -
Ya inciler kardeþ..ben bu dediðin yere girdim..kazara genel konuþma ortamýnda bi sitenin reklamýný verdim unutarak..bi daha giremiyorumsevinçli
Gönderen: 02.11.2005 - 18:51
Bu Mesaji Bildir   amine1 üyenin diger mesajlarini ara amine1 üyenin Profiline bak amine1 üyeye özel mesaj gönder amine1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
düsün düsün düsün bende bir türlü giremedim düsün düsün düsün

dua ile .......
Gönderen: 03.11.2005 - 13:19
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
amine1 su an offline amine1  
295 Mesaj -
Neyse bu gün girebildimsevinçli
Gönderen: 03.11.2005 - 14:34
Bu Mesaji Bildir   amine1 üyenin diger mesajlarini ara amine1 üyenin Profiline bak amine1 üyeye özel mesaj gönder amine1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Seyh hakan su an offline Seyh hakan  
ESSELAMU ALEYKUM VEREHMETULLAHİ VE BEREKETÜ
54 Mesaj -
ESSELAMU ALEYKUM VEREHMETULLAHÝ VE BEREKETÜ

http://alfa1.myfreebb.com

sitemize sizleri davet ediyorum ALLAH IN ÝZNÝ ÝLE BÝSMÝLLAHÝRRAHMANÝRRAHÝM DÝYEREK SÝTEMÝZÝ YAYINA HAZIRLADIK EKSÝKLERÝMÝZ OLABÝLÝR ONUDA ÝNÞALLAH BÝRLÝKTE
KARDEÞLERÝMÝZDEN TEK RÝCAMIZ DÝNÝ ÝSLAMA YAKIÞMAYAN KONULARI YAZMAMALARI ÇÜNKÜ RABÝMÝZE HASABIMIZ VAR
Gönderen: 01.12.2005 - 16:17
Bu Mesaji Bildir   Seyh hakan üyenin diger mesajlarini ara Seyh hakan üyenin Profiline bak Seyh hakan üyeye özel mesaj gönder Seyh hakan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DerinDarbe su an offline DerinDarbe  
RE: ÖZELDE YAZIŞMALARI OKUYORLAR!!! DİKKAT!!!
2 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý inciler

Muhteþem islami sohbet odasý..

http://www.islamichat.org

Bilgisayarýnýzda java yuklu olmasý lazým..
Yoksa sohbete baðlanamazsýnýz..

DÝKKAT.! DÝKKAT.! DÝKKAT.!

Esselamu Aleykum..
Bu yukarý da Reklamý yapýlan chat serverýna girdiðim de, /module komutunu kullandým ve ÖZELDEKÝ KONUÞMALARI OKUYAN Modul yani bir program kurulu olduðunu tespit ettim..Sakýn bu tür yerlere gitmeyin.!! Özelinizdeki konuþmalarýnýzý okuyorlar!!!Belkide alay ediyorlar!!Gülüyorlar!!! Yarýn bir gün , özel bir bilginizi size karþý kullanabilirler!!!!

Ayrýca kurulu olan "spy" ( ÖZELLERÝ OKUMA MODULU ) Aþaðýdadýr.
Servera girip /module yazýp enter yaptýðýnýz da,aþaðýdaki modulü görebilirsiniz.

irc.islamisohbet.gen.tr- *** spy (real-time spying) [3RD]
irc.islamichat.org- *** spy (real-time spying) [3RD]

Son olarak BÖYLE ISLAMI ISIM ALTIN DA,SITE AÇAN AHLAKSIZ VE MAHREMÝYETE SAYGISI OLMAYAN,ISLAM DA YERI OLMAYAN BIR DÜÞÜNCE ÝÇÝNDE BU TUR INSANLAR BAYAGI BIR ÇOÐALDI!!! bU "SPY" MODULU ( ÖZELLERÝ OKUMA ) KURULU OLDUGU ANLAÞILAN BIR YERE SAKIN GITMEYIN.! BIR GÜN ÖZEL BIR KONUDA SIZI TEHDIT EDEBILIRLER..

Bilgilerinize Arz ederim..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son DerinDarbe tarafından, 09.12.2005 - 15:49 tarihinde.
Gönderen: 09.12.2005 - 15:47
Bu Mesaji Bildir   DerinDarbe üyenin diger mesajlarini ara DerinDarbe üyenin Profiline bak DerinDarbe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
inciler su an offline inciler  
5 Mesaj
zaten böyle art sayýn darbe þahýslý kardeþim, bu monotonkafanýzla fazla toplumda darbe alýrsýnýz..

Önce siteye girmenizi sonrasýnda ise konuþmanýzý öneririz..Allah razý olsun ki gerek ravda olsun gerekse diðer dini siteler olsun bi çok imkanlar sunmuþlar.

http://www.islamisohbet.gen.tr harika bir site ve sohbet odalarý koymuþlar.Çok güzel olmuþ.Ailecek giriyoruz çýkýyoruz,
Burada bulamadýklarýmýzý ordan, islamisohbet.gen.tr de buþamadýklarýmýzý ravda.net sitesinden temin ederek fakir gönlümüzü zenginleþtirmeye çalýþýyoruz.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son KIRMIZIGuL tarafından, 03.04.2006 - 23:58 tarihinde.
Gönderen: 28.03.2006 - 04:06
Bu Mesaji Bildir   inciler üyenin diger mesajlarini ara inciler üyenin Profiline bak inciler üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 893 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59506 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.