generique colchicine generique rhinocortivermektin ivermectin generique colchicine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » PROĞRAMLAMA » Kendinizi Yormadan LOGO nuzu Hazirlayin...

önceki konu   diğer konu
39 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Kendinizi Yormadan LOGO nuzu Hazirlayin...
103 Mesaj -
Ben logo yapmak için ugraþmak istemiyorum diyosanýz Buyrun...

LoGo'nuzu Yapmak Ýcin Týklayiniz...
Gönderen: 27.10.2005 - 21:16
Bu Mesaji Bildir   EnToRia üyenin diger mesajlarini ara EnToRia üyenin Profiline bak EnToRia üyeye özel mesaj gönder EnToRia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Evet çok yararlý.

Eline saðlýk...
Gönderen: 27.10.2005 - 22:22
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^Mercandede^ su an offline ^Mercandede^  
104 Mesaj -
saðolasýn babacan.

güzel program vesselam
Gönderen: 28.10.2005 - 02:19
Bu Mesaji Bildir   ^Mercandede^ üyenin diger mesajlarini ara ^Mercandede^ üyenin Profiline bak ^Mercandede^ üyeye özel mesaj gönder ^Mercandede^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EnToRia su an offline EnToRia  
Logo
103 Mesaj -
Farkimiz Belli Olsun...

Bilgisayar/Ýnternet >> Proðramlama
Takip ediniz...
Gönderen: 28.10.2005 - 14:59
Bu Mesaji Bildir   EnToRia üyenin diger mesajlarini ara EnToRia üyenin Profiline bak EnToRia üyeye özel mesaj gönder EnToRia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
OperatingSySTeM su an offline OperatingSySTeM  
LoGo
28 Mesaj -
Çok teþekkürler Kardeþim çok hoþ logolar var...
Katkýlarýnýzý bekliyorumsevinçli
SeLaM & DuA iLe
pai pai
Gönderen: 02.11.2005 - 13:24
Bu Mesaji Bildir   OperatingSySTeM üyenin diger mesajlarini ara OperatingSySTeM üyenin Profiline bak OperatingSySTeM üyeye özel mesaj gönder OperatingSySTeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Logo's
103 Mesaj -
Teþekü Ederim.. Farkýndayim.. Baksaniza Mercandede Kardesimize... Logo's u Imza bolumune nasýl eklemis.. heLaL Olsun....
Gönderen: 03.11.2005 - 14:49
RE: Logo's
104 Mesaj -
Alıntı
Orijinali EnToRia

Teþekü Ederim.. Farkýndayim.. Baksaniza Mercandede Kardesimize... Logo's u Imza bolumune nasýl eklemis.. heLaL Olsun....

göz kırpma
Gönderen: 03.11.2005 - 19:17
Bu Mesaji Bildir   ^Mercandede^ üyenin diger mesajlarini ara ^Mercandede^ üyenin Profiline bak ^Mercandede^ üyeye özel mesaj gönder ^Mercandede^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Logo's
103 Mesaj -
Bende Ekleyim. imza Bölümüne logomu :D

imza bolumune .gif adresimi yazdim... kabul etmedi... komut yaziliyor zannedersem... Mercandede komutu diger mesajinda sole please.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son EnToRia tarafından, 06.11.2005 - 16:20 tarihinde.
Gönderen: 06.11.2005 - 14:41
104 Mesaj -
gif adresini [IMG]gif adresi[/IMG] bu ikisinin arasýna yazacaksýn babacan

kolay gelsin
Gönderen: 06.11.2005 - 17:24
Logom
103 Mesaj -
Artik benimde imza bolumumde logom var :P Mercandede saolasin...
Gönderen: 08.11.2005 - 11:02
104 Mesaj -
saslýnda senin bu iþleri daha iyi bilmen lazým babacan

neye bana sordun bunu anlamadýmdüsün
Gönderen: 08.11.2005 - 14:33
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
Güzel bir program ,sagolun..
Gönderen: 09.11.2005 - 00:13
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Baya ilgi Topladi...
103 Mesaj -
Daha Önceleri da Bu kadar güzel programlari yazdim ama hic ilgi yoktu...Bu her nedense baya bi ilgi Gördü...
Eger istersenizz Cok Kolay Web site yapmak istiyorsaniz onunla ilgili bi site verebilirim...

Bilginin Siniri Yok...
Gönderen: 09.11.2005 - 20:54
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
EntoriA kardeþim;

yazdýðýn her konu ilgi toplamýþtýr mutlaka ama belki insanlarýn iþine yarayacak yada kulanabilecekleri basitlikte programlar deðildir.

Eðer sen bildiklerini paylaþmak istiyosan devam edebilirsin.

Kendi adýma yazdýklarýný okuyorum ve deðerlendiriyorum.
Gönderen: 09.11.2005 - 21:03
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
104 Mesaj -
þahsen bende ilgi ile takip ediyorum
Gönderen: 09.11.2005 - 22:36
Muslime_Nur su an offline Muslime_Nur  
53 Mesaj -
guzel bi program.. tesekkurler..
Gönderen: 10.11.2005 - 15:24
Bu Mesaji Bildir   Muslime_Nur üyenin diger mesajlarini ara Muslime_Nur üyenin Profiline bak Muslime_Nur üyeye özel mesaj gönder Muslime_Nur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  
397 Mesaj -
sagol kardes gercekten cok guzel bir program
Gönderen: 10.11.2005 - 16:20
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NiLüFeR su an offline NiLüFeR  
71 Mesaj -
Cok sagol EnToRia abi..
Süper bi sayfa.. Böyle seyler hep ilgimi ceker..
Dua ile.gül
Gönderen: 10.11.2005 - 20:58
Bu Mesaji Bildir   NiLüFeR üyenin diger mesajlarini ara NiLüFeR üyenin Profiline bak NiLüFeR üyeye özel mesaj gönder NiLüFeR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Allah Razi Olsun
103 Mesaj -
Hepinizden Allah Razi olsun...

Aslýnda cok güzel düsüncelerim var hep birlikte biraz kolay yöntemler öðrenelim hayatimizi kolaylaþtýralým derim yalnýz ravda.net galiba yogunluktan sitelere geçiþ zor oluyor. Ravda net cok hosuma gidiyor ama yavas isliyor...
Her þeyin hayirlisi..
Gönderen: 14.11.2005 - 16:25
sehadet_yolcusu su an offline sehadet_yolcusu  
25 Mesaj -
EnToRia kardes, Allah razi olsun sendengöz kırpma

Cok hosuma gitti bu program, sizlerin o güzel logolarinizi kiskanip bende kendime bitane logo yaptim..sevinçli
Gönderen: 28.11.2005 - 21:00
Bu Mesaji Bildir   sehadet_yolcusu üyenin diger mesajlarini ara sehadet_yolcusu üyenin Profiline bak sehadet_yolcusu üyeye özel mesaj gönder sehadet_yolcusu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ebrar83 su an offline ebrar83  
113 Mesaj -
Allah razý olsun gerçekten çok güzel þeyler ortaya çýkýyor...bende imza bölümüne eklemek istiyoum ama nasýl olacak bir türlü olmadý...birde "gif adresi" nedir? Selam ve dua ile Allaha emanet olun
Gönderen: 29.11.2005 - 15:15
Bu Mesaji Bildir   ebrar83 üyenin diger mesajlarini ara ebrar83 üyenin Profiline bak ebrar83 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
103 Mesaj -
Ebrar83 Allah Razi Olsun.. Yaptiginiz Logolari imza bölümüne eklemek icin..

[IMG]Link Adresi (gif. jpg.) [/IMG] Kodunu yazacan..

Eger yaptiklarini kaydedecek yerin yoksa...
CoolText Sana o Hizmeti veriyor..

Dosyalarinizi Eger Linkli olsun diyorsaniz.

Bu Adrese Yükleme Yapabilirsin....

Saygilarimla kolay gelsin..
Gönderen: 01.12.2005 - 15:21
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
892 Mesaj -
abi ellerine saglik ekledigin icin.. imzamiza canlilik geldi sankim.. oldu galibam.. :D hehe

selametle Güle Güle
Gönderen: 07.03.2006 - 19:40
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
arkadaslar ben dediniz yere girdimde hic bisey
anlamadim ingilizcem yok cünkü
bu logolari nasil
imzamizin altina yapacagimizi
daha detayli anlatabilirmisiniz
bende bu logolara imreniyodum cünkü
bende yapmak istiyorum
yardimci olursaniz sevinirim

Gönderen: 08.03.2006 - 15:28
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon    sorun
892 Mesaj -
yaaa abilerr. ben yukarda denilenleri yaptim, yane logomu yaptm, siteye de dedigniz gibi eklemistim, ilk basta ne guzel gorunuyorsu ama simdi gene yok.. aceba hatayi nerde yaptim?düsün telaşlı
Gönderen: 08.03.2006 - 15:49
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vehbi70 su an offline vehbi70  
beyza kardeş e
919 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý BeYZa

yaaa abilerr. ben yukarda denilenleri yaptim, yane logomu yaptm, siteye de dedigniz gibi eklemistim, ilk basta ne guzel gorunuyorsu ama simdi gene yok.. aceba hatayi nerde yaptim?düsün telaşlı

BEYZA KARDEÞ NE ÝSTÝYORSAN SÖYLE YAZAYIM AÞAÐIDAKÝ NASIL..

Gönderen: 08.03.2006 - 16:01
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tesekkur
892 Mesaj -
abi, ben sana tarif edim, sen ona gore yaparmisin? ama 2 tane

yane yazacan sey ][_ER_okcan_][
yazi tipi glowing hot dio ya ondan, ama sarili olan, sonra FONT olarak Freaky bolumunden Anarchica olani. Background Color da siyah olcak.. dedigm gibi ben denemistim, soyle kayit etmistim
[ IMG]http://12.158.190.222/rendered/cooltext10218233.gif[/IMG] ama simdi gorunmuyor.. yapabilirseniz sevinirim abi, kayit edecegim sekilde ama tabi bitisik olmasin mesela basini [ IMG] diye kopyalarsiniz ozaman benim icin eklemesi kolay olur..bende ins profilime. ama hatami halen merak ettim yanedüsün .. he birde aynisini
][_RE_okcan_][ olarak yaparmisiniz? iki tane istegim olacak, size zahmet olcak abi, hakkinizi helal edin..

simdiden tesekkur ettim

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son BeYZa tarafından, 08.03.2006 - 16:28 tarihinde.
Gönderen: 08.03.2006 - 16:27
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
paylastiginiz icin ALLAH razi olsun sizden
Gönderen: 08.03.2006 - 16:36
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
beyza kardeş sorun yazım hatasından...
919 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý BeYZa

yazi tipi glowing hot dio ya ondan, ama sarili olan, sonra FONT olarak Freaky bolumunden Anarchica olani. Background Color da siyah olcak.. dedigm gibi ben denemistim, soyle kayit etmistim
[ IMG]http://12.158.190.222/rendered/cooltext10218233.gif[/IMG] ama simdi gorunmuyor.. yapabilirseniz sevinirim abi, kayit edecegim sekilde ama tabi bitisik olmasin mesela basini [ IMG] diye kopyalarsiniz ozaman benim icin eklemesi kolay olur..bende ins profilime. ama hatami halen merak ettim yanedüsün .. he birde aynisini
][_RE_okcan_][ olarak yaparmisiniz? iki tane istegim olacak, size zahmet olcak abi, hakkinizi helal edin..

simdiden tesekkur ettim

img harflerini yazarken CALAPS LOCK tuþunu küçük harf kullan...aþaðýda bi örnek vereyim dene yapamassan ben isdediklerini hazýrlarým..

..burayý kop ya yap birinci img yasýsýnýn yanýndaki tire iþaretini sil yazý cýkar..

yani senin sorun büyük küçük harf olayýndan img yazýlarýný küçük harfle yaz sonucu bildir ...
Gönderen: 08.03.2006 - 17:12
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
892 Mesaj -
denedim abi, bakalim olmusmutelaşlı
Gönderen: 08.03.2006 - 17:34
RE: beyza kardeş bak olmuşmu???
919 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý vehbi70

Alıntı
Orijýnalý BeYZa

simdiden tesekkur ettim

img harflerini yazarken CALAPS LOCK tuþunu küçük harf kullan...aþaðýda bi örnek vereyim dene yapamassan ben isdediklerini hazýrlarým..

..burayý kop ya yap birinci img yasýsýnýn yanýndaki tire iþaretini sil yazý cýkar..

yani senin sorun büyük küçük harf olayýndan img yazýlarýný küçük harfle yaz sonucu bildir ...

benim kullandýðým program farklý seni istediðin fontlar yok...

þu siteye gir bu site free faklý bir özeliði var burdan kendin yaparsýn...http://www.glittermaker.com/
Gönderen: 08.03.2006 - 17:34
RE:
919 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý BeYZa

denedim abi, bakalim olmusmutelaşlı

eline saðlýk sorunu buldunmu?
Gönderen: 08.03.2006 - 17:40
892 Mesaj -
oda cok guzel olmus abi, eline saglik, ama ben boyle denedim.. bakalim bu giderse gene ugrascaz sevinçli.. ya o isildamayidami ayni siteden ayarladin?
Gönderen: 08.03.2006 - 17:43
RE:
919 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý BeYZa

oda cok guzel olmus abi, eline saglik, ama ben boyle denedim.. bakalim bu giderse gene ugrascaz sevinçli.. ya o isildamayidami ayni siteden ayarladin?

yukarda arkadaþlarýn yazdýðý siteyi bilmiyorum bakmadým

benim yazdðým site http://cooltext.com/LogoBrowse.aspx buraya gir

istediðin yazý karekter ve renkleri ayarla..
RENDER LOGO DESÝNK TUÞUNA BAS BÝRAZ BEKLE YAZI ÇIKINCA YAZININ ALT KISMINDA (SHÝFT-)CILIK HERE YASISISINA BAS ACILAN SAYFANIN SOL ÜST KÖÞESÝNDEKÝ DOSYA YAZAN YERDEN FARKLI KAYDET TIKLA MASA ÜSTÜNE KAYIT ET VE ýmageshack tan lýnk ver baþýna ve sonuna [img]yaz küçük harfle ve ravdada kendiyin kiþisel ayarlarýndan imza bölümüne kopyala .KOLAY GELSÝN
Gönderen: 08.03.2006 - 17:59
SNiPER58 su an offline SNiPER58  
3 Mesaj
bende denemek istedim acaba oldumu
Gönderen: 15.04.2006 - 20:44
Bu Mesaji Bildir   SNiPER58 üyenin diger mesajlarini ara SNiPER58 üyenin Profiline bak SNiPER58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SNiPER58 su an offline SNiPER58  
olmamış
3 Mesaj
acaba niye olmadý
Gönderen: 15.04.2006 - 20:46
Bu Mesaji Bildir   SNiPER58 üyenin diger mesajlarini ara SNiPER58 üyenin Profiline bak SNiPER58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sniper kardeşim al buyur....
919 Mesaj -

hatan img kotlarýnda [img]------------kodu kopyala---------[/img]

altgr tuþu ile parentez tuþuna ayný anda basaçaksýn kolay gelsin
Gönderen: 15.04.2006 - 21:05
Flash Banner Yapınız!
103 Mesaj -
ArkadaþLar Buyurun Burdan da isterseniz FLASH ve Diðer Banner ÇeþitLerinden Yapabilirsiniz...

Flash Banner

SaygýLarýmLa
Gönderen: 09.07.2006 - 17:24
ßü$rA su an offline ßü$rA  
5 Mesaj
çok güzel bi program tþk ederiz
Gönderen: 01.06.2009 - 15:49
Bu Mesaji Bildir   ßü$rA üyenin diger mesajlarini ara ßü$rA üyenin Profiline bak ßü$rA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 747 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64006 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.