kaletra hydroxychloroquine generique stromectol fluvoxamine stromectol cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SORULAR & CEVAPLAR » Cok kotu Ruya

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Gönderen
Cok kotu Ruya
63 Mesaj -
Selamun Aleykum degerli hocalar..

Nasil basliyacam bilemiyorum...

Bundan bir hafta once...Bir bem beyaz bir yer ailemle birlikte iftar yemegini actigimizi gordum...Neyse yabanci misafir geldi..Gerce Teyzemin esinin arkasi ve ailesi...Bu Adam vefat etmsi dayimin gencligine benziyor gibime geldi ama tam oda degil baska biride olabilir tabiki...Neyse sag tarafima agri girdi sag tarafima baktim bir gizli yerde baktimki yara cikmis...kahve rengi bir yara ( ben'in buyugu diyelim)...neyse anneme agliyarak girdim tekrar yedigimiz yere...o misafir gelen adam beni teselli ediyor...Bu gececek, bu bir imtihandir, Sadece Allaha sigin...Ama kansermisim ruyamda yane oyel gordum..Adam teselli ettiginde ben kafami onun kucagina koymus o benim basimi oksuyordu...heode boyle imtihan felan diyordu...neyse agliyarak gine yaralarima baktim baktimki o yaralar dagiliyor...yane 1tane yaraydi oldu 4 tanemi ne...Anneme agliyarak gidiyorum anne bak yaralarim heryere bulasiyor...teyzemde yaralarimi saymaya basladi...ve parmaklariyla sayisini bana gosterdi...neyse kanser oldugumu bildigim icin ben orda fenalasmisim...annem babami aradgini gordum o arada uyandim...ve ayrica bu iftar yemegini yedigimde bir evde degilde...cook guzel biryerdeyiz bem beyaz bir yer...lux yer anliyacaginiz...

Bugunde yane sahurdan sonra...
Ben, kuzenim ve bir arkadas daha cikaramiyom kim tam olarak...guya gezmekten eve gidecez...neyse otobuse bindik...butun otobuslerin o durdugu yerden ciktik bir baska otobs aldik eve gitmek icin...neyse simdi oradan eve giderken o otobuslerin durdugu yerde bir karanlik basmis...bir dumanli, kavga edilmis...hep o krokunc oglanlar sarmsi oralari...Otobus soforude orda gecmek tehlikeli diye bir tunelden gecmis...o tunelde o akdar karanlikki..neyse ancak o tunelden sabaha ciktik..sabahta sanki o ayni yerde hic kavga olmamis gibi oldu...guya tunel o kadar uzunmus ve bzi orda uyuduk...

Isin enteresan yanida benim kuzenim kan kanseri gecirmis...otobuste onlan berbaer olmam...ve bir hafta once bu yukardaki ruyayi gormem..beni korkutuyor ne yalan soyliyim

Yorumlarinizi dort gozle bekliyorum...Simdiden tskler...Ve allah razi olsun...
Umarim ii seylerdir...Umarim icimi rahatlatacak seylerdir...

Selametle
Gönderen: 24.10.2005 - 17:15
Bu Mesaji Bildir   BeyazLale üyenin diger mesajlarini ara BeyazLale üyenin Profiline bak BeyazLale üyeye özel mesaj gönder BeyazLale üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
önceki konu   diğer konu

Mesajlar Gönderen Tarih
 Cok kotu Ruya
BeyazLale 24.10.2005 - 17:15
 Cok kotu Ruya
ahmet gunay 25.10.2005 - 09:21

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 925 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59171 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.