kaletra generique plaquenil generique plaquenil ivermectine ivermectine fludapamide fludex forzest fosamax frumil fulcin furacin furadantin furo basan furodrix gabantine gastroprazol geodon glaupax gli basan glibenese glibenorme glimerax glimeryle glucobay gluconormine glucophage xr glucophage glucotrol xl glucotrol glucovance gracial grifulvin gris peg grisol grisovin gyne lotrimin hard on oral jelly hard on helvecin helvevir hypnorex hytrin bph hytrin hyzaar ilosone

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » ACIKANLARA :-)

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
HICRAN YARASI su an offline HICRAN YARASI  
Konu icon    ACIKANLARA :-)
71 Mesaj -
Patetesin ispanak ilcesinde bagli maydonoz köyünde cikan catismada,kurufasülye ile nohutun pusu kurup sehit ettigi iki patlican tören esliginde mutfaga verildi.
Olayda yaralanan sivri biberler tencere devlet hastanesinde tedavi altina alindilar.
yetkililerin verdigi bilgilere göre bes göz yasartici soganin mutfak sinirindan kactigi tesbit edildi.Olayi duyup kosan hiyarlar yogurtlarin saldirisina ugrayarak cacik oldular.
HABERLERI SUNDUK....

Insallah caniniz cekmemistir hakkinizi helal edin kahkaha Güle Güle
Gönderen: 11.10.2005 - 18:43
Bu Mesaji Bildir   HICRAN YARASI üyenin diger mesajlarini ara HICRAN YARASI üyenin Profiline bak HICRAN YARASI üyeye özel mesaj gönder HICRAN YARASI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HiLaL-i ehmer su an offline HiLaL-i ehmer  
112 Mesaj -
Allah razi olsun...cok komik kahkaha kahkaha

Canim cekti gercekten. sevinçli

Az kaldi iftara, ya sabir, ya sabir..!

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son manevi tarafından, 11.10.2005 - 19:02 tarihinde.
Gönderen: 11.10.2005 - 19:01
Bu Mesaji Bildir   HiLaL-i ehmer üyenin diger mesajlarini ara HiLaL-i ehmer üyenin Profiline bak HiLaL-i ehmer üyeye özel mesaj gönder HiLaL-i ehmer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Zeyneb su an offline Zeyneb  
132 Mesaj -
Allah Razı Olsun
cok güzel bir fikra..

iyiki bu yaziyi iftar'dan önce görmemi§imdil uzat
yemek

Gönderen: 11.10.2005 - 20:38
Bu Mesaji Bildir   Zeyneb üyenin diger mesajlarini ara Zeyneb üyenin Profiline bak Zeyneb üyeye özel mesaj gönder Zeyneb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Bu çatýþmaya çatalla kaþýkla masamý siper ettim.

Ve iki tabak cacýðý mideye indirdikten sonra býçakla kýtýr kýtýr kestiðim patlýcanlarýn üzerine arkadan gelen yoðurduda koyup mide mezarlýðýna kaldýrdým.

Daha sonra mutfaktan kaçan soðanlarýn peþine düþüp salonun ortasýnda yakaladým ve domateslerin yardýmýyla salata tabaðý özel hastanesine kaldýrdýk.

Geliþmelerden haberdar edicem.

Selametle...
Gönderen: 11.10.2005 - 21:02
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
SÜPER FOSALOGLU kardesim cok güzel devamini sen getirmisin ALLAH razi olsun cok güldüm inan kahkaha
AFIYET OLSUN kahkaha kahkaha
Gönderen: 11.10.2005 - 21:31
Bu Mesaji Bildir   HICRAN YARASI üyenin diger mesajlarini ara HICRAN YARASI üyenin Profiline bak HICRAN YARASI üyeye özel mesaj gönder HICRAN YARASI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NiLüFeR su an offline NiLüFeR  
:)
71 Mesaj -
Ayy ben simdiden acikmaya basladim yaaa..yemek
keske okumasyadim..kahkaha
Gönderen: 12.10.2005 - 15:58
Bu Mesaji Bildir   NiLüFeR üyenin diger mesajlarini ara NiLüFeR üyenin Profiline bak NiLüFeR üyeye özel mesaj gönder NiLüFeR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
huzeyfe__ su an offline huzeyfe__  
28 Mesaj -
Herhalde bu gün hic bu kadar gülmemistim. herhalde oruclu oruclu baska birsey akla gelmiyor... ama haberlerin devamini bekliyorum...hatta bayram söleninde espiri olarak söylenebilir..
Gönderen: 12.10.2005 - 16:28
Bu Mesaji Bildir   huzeyfe__ üyenin diger mesajlarini ara huzeyfe__ üyenin Profiline bak huzeyfe__ üyeye özel mesaj gönder huzeyfe__ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
haklisiin kardes insan oruc tutunca yemek akla geliyor bende böyle birsey yazagim dedim kahkaha
bayrama kadar ins.bir de bayram icin fikra bulurum kahkaha kahkaha
Gönderen: 12.10.2005 - 17:43
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
sevinçli sevinçli

cok komikdi sagolun ya sevinçli

Gönderen: 12.10.2005 - 23:43
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
huzeyfe__ su an offline huzeyfe__  
RE:
28 Mesaj -
Alıntı
Orijinali HICRAN YARASI

haklisiin kardes insan oruc tutunca yemek akla geliyor bende böyle birsey yazagim dedim kahkaha
bayrama kadar ins.bir de bayram icin fikra bulurum kahkaha kahkaha

devamini bekliyorum
Gönderen: 13.10.2005 - 12:17
Bu Mesaji Bildir   huzeyfe__ üyenin diger mesajlarini ara huzeyfe__ üyenin Profiline bak huzeyfe__ üyeye özel mesaj gönder huzeyfe__ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE:
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Nazligul

sevinçli sevinçli

cok komikdi sagolun ya sevinçli

kahkaha kahkaha kahkaha Güle Güle
Gönderen: 15.10.2005 - 18:50
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 994 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60059 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.