chloroquine ivermektin generique colchicine ivermektin chloroquine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » D U A L A R » Cocuklar icin yemek duasi araniyor...

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Cocuklar icin yemek duasi araniyor...
4 Mesaj
Selamün aleyküm.Kur`an Kursu talebeleri icin acilen renkli zevkli yemek duasi ariyorum arkadaslar..Bilen varsa bana iletsin lütfen.Tesekkürler.yemek
Gönderen: 11.10.2005 - 01:29
Bu Mesaji Bildir   asude82 üyenin diger mesajlarini ara asude82 üyenin Profiline bak asude82 üyeye özel mesaj gönder asude82 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
reyna su an offline reyna  
10 Mesaj -
ELHAMDULULLAH ELMAHDULULLAH ELHAMDULULLAH,ellezi et amena vezegana ve cealena minel muslimin (amin)nimetu celuluhlah berekeri halillullah sefaati ya resul allah,soframiza bereket,vuducumuza sihhat,dunyada kalanlarimiza selamet,ahiret gidenlere rahmet,allahumme zit ve tenkus bi hurmeti seyidine mursalin velhamdulullahi rabbil alemin ,el fatiha!!!!!!Güle Güle Güle Güle Güle Güle kizim kursta ogrendi.
Gönderen: 11.10.2005 - 09:02
Bu Mesaji Bildir   reyna üyenin diger mesajlarini ara reyna üyenin Profiline bak reyna üyeye özel mesaj gönder reyna üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
asude82 su an offline asude82  
4 Mesaj
Tesekkürler..Güzel bir dua.
Gönderen: 21.10.2005 - 03:57
Bu Mesaji Bildir   asude82 üyenin diger mesajlarini ara asude82 üyenin Profiline bak asude82 üyeye özel mesaj gönder asude82 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
359 Mesaj -
Euzu billahimineþ-þeytanirraciym
Bismillahirrahmanirrahiym

KÜLÜ VEÞ RABÜ VELA TÜSRÝFÜ ÝNNEHÜ LA YUHIBBÜL MÜSRÝFÝYN.
(Yiyiniz,içiniz fakat israf etmeyiniz.)

Elhamdülillah,Eþþükrillah,Küllü ni'metim minellah,La min gayrillah,Ze dellahü nia'm,vedefe Allahümme nigam,Bihurmeti seyyidina seyyidil A'rabi vel acem.

Muhammedin sellallahu aleyhi vesellem.Allahüm meðfir verham sahýbeddeami vel akiliyn.Allahümme zid vela tengus bihurmeti seyyidil mürselin. velhamdülillahi rabbil alemiyn.

Büyük küçük herkesin istifade edebileceði bir yemek duasý.

gül

Gönderen: 21.10.2005 - 09:41
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Guelpembe su an offline Guelpembe  
RE:
59 Mesaj -
Alıntı
Orijinali SeVVa

Kurs talebeleri kaç yaþýnda bilmiyorum ama sekiz yaþýndaki kýzýmýn zevkle okuduðu bir yemek duasý var.
Türkçe ve anlaþýlýr olmasý çocuklarýn dikkatini daha çok çekiyor.

Elhamdülillah Elhamdülillah
bu nimeti veren Allah
Peygamberimiz Rasulullah
her yemekte derim Bismillah

artsýn eksilmesin
taþsýn dökülmesin
gerisi kesilmesin
daima þenlikle yensin

geçmiþlerin ruhu için
saðlarýn selameti için
bilhassa Allah rýzasý için
El Fatiha...

selam ve dua ile...

gercekten bu duayi benim yiyegenlerimde severek okuyor ve ögrenmesi gercekten daha kolay...
Gönderen: 21.10.2005 - 23:42
Bu Mesaji Bildir   Guelpembe üyenin diger mesajlarini ara Guelpembe üyenin Profiline bak Guelpembe üyeye özel mesaj gönder Guelpembe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1037 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60299 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.