lopinavir ritonavir generique plaquenil kaletra stromectol colchicine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » RESİMLERLE İLGİLİ LÜTFEN CEVAP

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
RESİMLERLE İLGİLİ LÜTFEN CEVAP
6 Mesaj
çok özür dilerim ama benmi göremedim yoksa bi eksikmi bi sorim dedim yeni üye olduðum için nereye yazýcaðýmý bulamadým süleymaniye caminin 3 boyutlu fotoðrafý var ama dediðim gibi ana konularýn hiç birinde resmi yayýnlýcak bi konu bulamadým bari burdan yayýnlim

SAYGILAR...

http://rapidshare.de/files/5355054/360_Istanbul-SuleymaniyeCamii-MM.exe.html

PC de telaşlı
Gönderen: 08.10.2005 - 10:46
Bu Mesaji Bildir   WONDERBOY üyenin diger mesajlarini ara WONDERBOY üyenin Profiline bak WONDERBOY üyeye özel mesaj gönder WONDERBOY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
WONDERBOY su an offline WONDERBOY  
6 Mesaj
Bana uyarý ile cevap yazdýðýnýz için allah razý olsun kusuruma bakmayýn artýk dediðim gibi yeni üyeyim kardeþler...

saygýlar....
Gönderen: 08.10.2005 - 10:55
Bu Mesaji Bildir   WONDERBOY üyenin diger mesajlarini ara WONDERBOY üyenin Profiline bak WONDERBOY üyeye özel mesaj gönder WONDERBOY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Acilen bu konunun kapatýlmasýný rica ediyorum.Hiç bir camii resmi .exe uzantýlý olmaz.
Gönderen: 08.10.2005 - 11:11
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
6 Mesaj
pardon ama bunun nedenini anlayamadým bence adamlar uðraþmýþ ve böyle bi hizmet vermiþ tebrik ediceðimize neden kötülüyoruz anlamýyorum gidemeyenler için gitmiþler göremeyenler için görmüþler .exe bi hakaret deðil o programýn çalýþmasý içindir

buyrun: http://www.nurris.com

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son WONDERBOY tarafından, 08.10.2005 - 11:19 tarihinde.
Gönderen: 08.10.2005 - 11:14
caglarsabri su an offline caglarsabri  
76 Mesaj -
FASALOGLU NEDEN KALDIRILMASINI ÝSTEDÝNÝZ BÝLMÝYORUM AMA FOTOÐRAF OLARAK ÇOK GÜZEL BÝR ÇALIÞMA
WONDERBOY KARDEÞÝM TEÞEKKÜR EDERÝZ SÝZE
BÖYLE BÝR PAYLAÞIMDA BULUNDUÐUNUZ ÝÇÝN
Gönderen: 08.10.2005 - 11:33
Bu Mesaji Bildir   caglarsabri üyenin diger mesajlarini ara caglarsabri üyenin Profiline bak caglarsabri üyeye özel mesaj gönder caglarsabri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
6 Mesaj
Çok saðol kardeþim bende anlamadým o arkadaþýmýzýn öyle dediðini vardýr ama bir bildiði

saygýlar...
Gönderen: 08.10.2005 - 11:49
KaRaGuL su an offline KaRaGuL  
Moderator

548 Mesaj -
.exe uzantýlý oldugu için sakýncalý bir dosya olabilir diye düþündü sanýrým kardeþimiz.

resim 3 boyutlu çekildiði için küçük bir program gibi o yüzden exe uzantýlý.

selam ve dua ile...
Gönderen: 08.10.2005 - 12:30
Bu Mesaji Bildir   KaRaGuL üyenin diger mesajlarini ara KaRaGuL üyenin Profiline bak KaRaGuL üyeye özel mesaj gönder KaRaGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
WONDERBOY kardeþim; hakkýný helal et.

Resimler muhteþem.

KaRaGuL'ün dediði gibi dosya .exe uzantýlý olduðu için sakýncalý olduðu düþünmüþtüm.

Hatam varsa affola.

gül
Gönderen: 08.10.2005 - 13:46
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
uzayli su an offline uzayli  
Konu icon    Güzel
1 Mesaj
Teskkürler.Hayirli ramazanlar.
Gönderen: 08.10.2005 - 15:13
Bu Mesaji Bildir   uzayli üyenin diger mesajlarini ara uzayli üyenin Profiline bak uzayli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
359 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

Farklý bir çalýþma çok güzel...

Aslýnda bizim eve 5 dakika ama buradan daha hoþ gördüm içinisevinçli

ÝnþaAllah pasaportla girmeyiz oraya...

sevgiyle kalýn.gül
Gönderen: 08.10.2005 - 16:52
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bayramalkis su an offline bayramalkis  
Allah Razi Olsun
211 Mesaj -
Gerçekten çok güzel. ALLAH razý olsun...

ALLAH (c.c.) yar ve yardýmcýmýz olsun...
Gönderen: 08.10.2005 - 23:48
Bu Mesaji Bildir   bayramalkis üyenin diger mesajlarini ara bayramalkis üyenin Profiline bak bayramalkis üyeye özel mesaj gönder bayramalkis üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
6 Mesaj
SAÐOLUN ALLAH SÝZDEN RAZI OLSUN AMA BUGUNKÜ ÝSTEÐÝM ÝNÞALLAH OLUR RESÝMLERLE ÝLGÝLÝ BÝ KONU AÇILIR YADA VARSA ÝNÞALLAH BEN GÖRÜRÜM göz kırpma SENDE HAKKINI HELAL ET FOSALOÐLU KARDEÞÝM ELÝMDEN GELDÝÐÝNCE SÝZ BÖYLE GÜZEL ÞEYLER SUNMAYA DEVAM EDECEÐÝM BENÝ KABUL ETTÝÐÝNÝZ ÝÇÝN ALLAH C.C RAZI OLSUN

SAYGILAR.......

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son WONDERBOY tarafından, 09.10.2005 - 01:41 tarihinde.
Gönderen: 09.10.2005 - 01:40
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an 1 üye ve 938 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59792 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.