fluvoxamine generique luvox colchicine budesonide hydroxychloroquine 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » Leben / Hayat

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Leben / Hayat
15 Mesaj -
Merhabalar arkadslar,
Benim bir sorum var, ve bu soruma hersekin cevap vermesini istiyourum. Ama cevabi verir ken kalbinize sorduktan sonra cabinizi yaziniz.

Hayatin anlami nedir telaşlı

Was ist der Sinn des Lebens telaşlı

Aylardan beri düsünüyorum, ama daha cikartamadim.

Bunu sizden bilmek isterim. Bana cevap verirseniz memnun olurum.

Sevgi ve Saygilarimla
(M.B.C.) Orchideesevinçli
Gönderen: 04.10.2005 - 01:42
Bu Mesaji Bildir   Orchidee üyenin diger mesajlarini ara Orchidee üyenin Profiline bak Orchidee üyeye özel mesaj gönder Orchidee üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Orchidee su an offline Orchidee  
15 Mesaj -
Ne dersiniz?

Aile mi kurmak?
Is insani mi olmak?
Veya evde kalip da evde mi yasamak?

Gönderen: 04.10.2005 - 01:45
Bu Mesaji Bildir   Orchidee üyenin diger mesajlarini ara Orchidee üyenin Profiline bak Orchidee üyeye özel mesaj gönder Orchidee üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Enes_ su an offline Enes_  
302 Mesaj -
Hz. Ali nin bir sözü..

Hayat; inanmak ve mücadele etmektir.
Gönderen: 04.10.2005 - 01:54
Bu Mesaji Bildir   Enes_ üyenin diger mesajlarini ara Enes_ üyenin Profiline bak Enes_ üyeye özel mesaj gönder Enes_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
15 Mesaj -
cavabi icin tesekkür ederim, tabiki buda olabilir,
Ama sadece o mu hayat??
telaşlı
Gönderen: 04.10.2005 - 02:00
15 Mesaj -
ya enes sen evlimisin?
evetse, evlenmeden önce ne düsünüyordun?
Senin hicbir zaman evlenebilecegini düsündünmü??
Nasil olduda evlendin??
Gönderen: 04.10.2005 - 02:07
GöLGe su an offline GöLGe  
Selamun Aleyküm...
1041 Mesaj -
Alıntı

Orchidee
04.10.2005 - 01:07
ya enes sen evlimisin?
Nasil olduda evlendin??

LÜTFEN ''ÖZEL KONU''LARDAN UZAK DURALIM...

Alıntı

Enes_
04.10.2005 - 00:54 Hz. Ali nin bir sözü..

Hayat; inanmak ve mücadele etmektir.

Bence en güzel cevap bu dur...

gül
Gönderen: 04.10.2005 - 02:15
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Enes_ su an offline Enes_  
RE:
302 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Orchidee

ya enes sen evlimisin?
Nasil olduda evlendin??

ben evlenemem diye hic düsünmedim
evlenmeden önce samimi arkadaslarim evlenmisti bende onlar evlendi ben evde kaldim diye düsünüyordum o zamanlar sevinçli
bence önemli olan evlenmek degil her insan evlenebilir önemli olan sana uygun dogru kisiyi secebilmek.

benim sana tavsiyem Peygamber Efendimizin Ashabi ikramin hayatini ögrenmeye calis ve ona göre hareket etmeye calis..

InsaAllah o zaman kafandaki sorularin cevabini kolaylikla bulabilirsinsevinçli
Gönderen: 04.10.2005 - 02:26
Bu Mesaji Bildir   Enes_ üyenin diger mesajlarini ara Enes_ üyenin Profiline bak Enes_ üyeye özel mesaj gönder Enes_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
15 Mesaj -
cevabin icin tesekkür ederim

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Orchidee tarafından, 04.10.2005 - 02:43 tarihinde.
Gönderen: 04.10.2005 - 02:43
Gast Nur 66  
Leben/Hayat
Misafir
Hayat bir ÝMTÝHANdýr. Asýl hayat AHÝRET olduðuna göre Dünya Hayatý Ahiret Hayatýnýn Kazanýlma yeridir. Yani sonuç olarak burada
Zengin yada Fakir,Mutlu yada Mutsuz,Makam mevki
sahibi olmuþuz yada olmamýþýz bunlarýn hiç önemi yok. Öneli olan AHÝRET Hayatýnýn Ýyi olmasýdýr. Çünkü Dünya hayatý Çok Kýsa ama Ahiret Hayatý Sonzuzdur. Selam ve DUA ile.
Gönderen: 04.10.2005 - 08:38
Bu Mesaji Bildir   Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Hayat = Hasattýr...

Ne kadar verimli ve ne kadar çok çalýþýrsan hasatýnda öyle bol olur.
Gönderen: 04.10.2005 - 19:25
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ahmetsezginyilmaz su an offline ahmetsezginyilmaz  
Konu icon    Nİçin Dünyadayız!.
15 Mesaj -
[quote]Orijinali fosaloglu

Hayat = Hasattýr...

Selamun aleykum Hz Ali r.a sormuþlar dünya ve ahiret nedir. ( Dünyada amel var hesap yok , ahirette ise hesap var amel yok ) Bütün yaratýlanlara ( insi ve cinsi ) Allah c.c. kelamý olan en yüce Kuran kelamýn da '' Hardal tanesi zerreyi miktar iyiliðiniz varsa mizan teazisinin mükafat tarafýna zerreyi miktar kötülüðünüz varsa terazinin azap tarafýna konur ve o gözlerin en dehþetli gördüðü günde kimseye haksýzlýk yapýlmaz ve her hak sahibine biz hakkýný vermeye kefiliz o gün boynuzsuz koçun boynuzlu koçtan hakký alýnýr''

KArdeþlerimiz bizler biliriz ki bu dünya gecici bir han misalisir ( Her nefis ölümü tadacaktýr (ayet ) , s.a.v aðýzlarýn tadýný sýkca bozan ölümü çokca hatýrlayýnýz ki hesabýnýz kolay olsun ölmeden önce ölünüz kendinizi hesaba çekiniz ) Bizler biliriz ki bu dünya imtihan yeridir bizim gerçek yurdumuz ahirettir ve en karlý olan alýþ veriþi yaparýz Ahirete karþýlýk kesinlikle dünyayý tercih etmeyiz dünyaya karþýlýk ahireti tercih ederiz ki cünkü orasý bizim sonsuza kadar kalacaðýmýz tek mekanýmýzdýr ( rabbim inþallah kafirlere iman nasip eylesin, inandým diyen müslümanlarada inandýðý deðerler uðrunda ( Kuran ve sünnet uðrunda ) harfiyyen yaþamayý nasip etsin böylesine mübarek ramazan ayýnýn suyu yüzü hürmetine bütün islam alemi adýan Estafirullah
SElama ve dua ile Vesselam
telaşlı düsün Güle Güle
Gönderen: 05.10.2005 - 10:29
Bu Mesaji Bildir   ahmetsezginyilmaz üyenin diger mesajlarini ara ahmetsezginyilmaz üyenin Profiline bak ahmetsezginyilmaz üyeye özel mesaj gönder ahmetsezginyilmaz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 877 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Suayb (46), cuneytarkin82 (49), emira (40), ibrahim13 (50), geylani2 (42), ilknur1977 (47), mhmtyel (43), Müslüman kiz (30), hitoprak (51), solmayan-gül (39), pancoloji (39), gül_güzeli (39), güle güle (37), Sueda (38), suvari (41), teacherone (45), kudüs (48), sensinnn (38), Isik Hafize (39), masumca (51), muradmurad (45), burku (36), hatice.d (47), ismail arabaci (37), ariiff (43), nur44_55 (42), deepsilver (36), _SON_NEFES_ (32), onur5844 (52), sailor2005 (67), canfeza (37), saltanat (45), saltiks (50), van65 (), Taha1 (38)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62978 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.