fluvoxamine kaletra generique rhinocortgenerique rhinocortivermectin apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » KURAN-I KERİM HATMİ » ***RAMAZAN Hatmi*** Kapali

önceki konu   diğer konu
164 okunmamış mesaj mevcut (kapali)
Sayfa (2): < zurück 1 (2)
Gönderen
132 Mesaj -
.
4. hatimden 16. cüz'ü okuyacagim in§aAllah..

Ramazan'in 2. hatminden de 19. cüz bo§ görünüyor.. kimse okumuyorsa ben okuyabilirim.
gül
Sevgi ve Dua ile..

Gönderen: 22.10.2005 - 17:48
Bu Mesaji Bildir   Zeyneb üyenin diger mesajlarini ara Zeyneb üyenin Profiline bak Zeyneb üyeye özel mesaj gönder Zeyneb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -
iki cüzü size veriyorum zeyneb kardeþim..

dua ile..
Gönderen: 22.10.2005 - 17:51
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kazimsan su an offline kazimsan  
ramazan hatmi
9 Mesaj
selam olssun ben ALLAHIN izniyle 19.cüzü okumak istiyorum
Gönderen: 22.10.2005 - 17:57
Bu Mesaji Bildir   kazimsan üyenin diger mesajlarini ara kazimsan üyenin Profiline bak kazimsan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

945 Mesaj -
Aleyküm selam..

19. cüzü size verdim kardeþim...

dua ile..
Gönderen: 22.10.2005 - 18:01
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Basörtüm su an offline Basörtüm  
Ramazan Hatmi 4
74 Mesaj -
Ramazan gidiyor az kaldi:(
kiymetini bilelim
17.18. cüzleri okumak istiyorum ins.
Gönderen: 22.10.2005 - 18:01
Bu Mesaji Bildir   Basörtüm üyenin diger mesajlarini ara Basörtüm üyenin Profiline bak Basörtüm üyeye özel mesaj gönder Basörtüm üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NiLüFeR su an offline NiLüFeR  
Ramazan Hatmi 4
71 Mesaj -
S.A.
Bende insallah 15. Cüzü okuyacagim.
Selam ve Dua ile..gül
Gönderen: 22.10.2005 - 18:50
Bu Mesaji Bildir   NiLüFeR üyenin diger mesajlarini ara NiLüFeR üyenin Profiline bak NiLüFeR üyeye özel mesaj gönder NiLüFeR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mudessir su an offline mudessir  
140 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

Ramazan ayý 4. hatminde 1 ve 2. cüzleri almak istiyorum.

Selam ve Dua ile..
Gönderen: 22.10.2005 - 20:21
Bu Mesaji Bildir   mudessir üyenin diger mesajlarini ara mudessir üyenin Profiline bak mudessir üyeye özel mesaj gönder mudessir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tugba009 su an offline tugba009  
Ramazan ayi hatmi 4
84 Mesaj -
1. ve 2. cüzü okuyum insaALLAH...
Gönderen: 22.10.2005 - 21:43
Bu Mesaji Bildir   tugba009 üyenin diger mesajlarini ara tugba009 üyenin Profiline bak tugba009 üyeye özel mesaj gönder tugba009 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kuyucu58 su an offline kuyucu58  
Ramazan Hatmi 4
11 Mesaj -
Selamün Aleyküm
3.ve 4. cüzleri almak istiyorum
Rabbim simdiden kabul buyura insaallah
Allah'a emanet olun
Selam ve Dua ile

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son kuyucu58 tarafından, 22.10.2005 - 22:16 tarihinde.
Gönderen: 22.10.2005 - 22:15
Bu Mesaji Bildir   kuyucu58 üyenin diger mesajlarini ara kuyucu58 üyenin Profiline bak kuyucu58 üyeye özel mesaj gönder kuyucu58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  
397 Mesaj -
es selamun aleykum ben 4.hatimden 20. cuzu aliyorum rabbim hatmimizi kabul eder ins...
selam ve dua ile
Gönderen: 22.10.2005 - 22:26
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ramazan ayi hatmi 4
84 Mesaj -
Esselamun aleyküm,arkadaslar hatim dagiliminda isim yazili olmadigindan dikkat etmemisim, maalesefki okuduktan sonra dikkat ettim mudessir kardeste 1 ve 2. cüzü almis ne yapalim olsun, ALLAH kabul etsin vardir bundada bir hayir... okudum ama...5. cüzü okuyum, yada mudessir kardes eger okumaydiysan 1 ve 2. cüzleri baska cüz alma imkanin varmi?
selam ve dua ile...gül
Gönderen: 23.10.2005 - 01:02
Bu Mesaji Bildir   tugba009 üyenin diger mesajlarini ara tugba009 üyenin Profiline bak tugba009 üyeye özel mesaj gönder tugba009 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MerveSena su an offline MerveSena  
Hatim 1
109 Mesaj -
S.A. Hasret Kardesim,

6. ve 9. Cüzler okunmustur. Allah c.c. Kabul etsin Insaallah.

Selam ve Dua ile. gül
Gönderen: 23.10.2005 - 14:07
Bu Mesaji Bildir   MerveSena üyenin diger mesajlarini ara MerveSena üyenin Profiline bak MerveSena üyeye özel mesaj gönder MerveSena üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast mucahit  
Misafir
Selamünaleyküm 1. hatim 4. cüz okunmuþtur.
Gönderen: 23.10.2005 - 14:17
Bu Mesaji Bildir   Yukari
140 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

Ramazan ayý 3. hatminden 22 ve 23. cüzler okunmuþtur.

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 23.10.2005 - 14:21
Bu Mesaji Bildir   mudessir üyenin diger mesajlarini ara mudessir üyenin Profiline bak mudessir üyeye özel mesaj gönder mudessir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: Ramazan ayi hatmi 4
140 Mesaj -
Alıntı
Orijinali tugba009

Esselamun aleyküm,arkadaslar hatim dagiliminda isim yazili olmadigindan dikkat etmemisim, maalesefki okuduktan sonra dikkat ettim mudessir kardeste 1 ve 2. cüzü almis ne yapalim olsun, ALLAH kabul etsin vardir bundada bir hayir... okudum ama...5. cüzü okuyum, yada mudessir kardes eger okumaydiysan 1 ve 2. cüzleri baska cüz alma imkanin varmi?
selam ve dua ile...gül

Deðerli kardeþim cüzlerimi bitirmek üzereyim.

Selam ve Dua ile..
Gönderen: 23.10.2005 - 14:27
Ramazan ayi hatmi 4
84 Mesaj -
Tamam kardesim, 5. cüzü okuyum insaALLAH...

selam ve dua ile...
Gönderen: 23.10.2005 - 16:01
Ramazan ayi hatmi 4
84 Mesaj -
5. cüz okunmustur RAHMAN kabul etsin...

selam ve dua ile...gül
Gönderen: 23.10.2005 - 21:41
Ramazan Hatmi 3
11 Mesaj -
Selamün Aleyküm
24.ve 25. cüzler okunmustur.
Selam ve Dua ile
Gönderen: 23.10.2005 - 22:18
Bu Mesaji Bildir   kuyucu58 üyenin diger mesajlarini ara kuyucu58 üyenin Profiline bak kuyucu58 üyeye özel mesaj gönder kuyucu58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ramazan Hatmi 4
74 Mesaj -
3. 4. cüzler okunmustur.

vesselam
Gönderen: 24.10.2005 - 20:24
Bu Mesaji Bildir   Basörtüm üyenin diger mesajlarini ara Basörtüm üyenin Profiline bak Basörtüm üyeye özel mesaj gönder Basörtüm üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ramazan Hatmi 3
74 Mesaj -
Özür dilerim yanlislik oldu...

3.Hatmin 3. ve 4. cüzleri okunmustur

vesselamsevinçli
Gönderen: 24.10.2005 - 20:27
140 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

Ramazan ayý 4. hatminde 1 ve 2.cüzler okunmuþtur.

Selam ve Dua ile..
Gönderen: 24.10.2005 - 21:30
tevelli su an offline tevelli  
184 Mesaj -
hayýrlý akþamlar
3.ramazan hatminin 11.cüzü Allah'ýn izniyle okunmuþtur. Yüce Rabbim dergah-ý uluhiyetinde kabul eylesin..

Allah hepinizden razý olsun.
Gönderen: 24.10.2005 - 22:15
Bu Mesaji Bildir   tevelli üyenin diger mesajlarini ara tevelli üyenin Profiline bak tevelli üyeye özel mesaj gönder tevelli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vuslatyolu su an offline vuslatyolu  
18 Mesaj -
4.hatimden 30.cüzü okumak istiyorum.rabbim kabul
makbul,mübarek etsin.Rabbimize kul,efendimize ümmet olabilmek nasip olur inþaallah
selametle
Gönderen: 24.10.2005 - 22:37
Bu Mesaji Bildir   vuslatyolu üyenin diger mesajlarini ara vuslatyolu üyenin Profiline bak vuslatyolu üyeye özel mesaj gönder vuslatyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vuslatyolu su an offline vuslatyolu  
18 Mesaj -
s.a.4.ramazan hatminden aldýðým 30.cüzü Rabbimin
izniyle okudum.mübarek olsun.Rabbim katýnda kabul buyursun inþaallah.
Allah'a emanet olun
selametle
Gönderen: 24.10.2005 - 23:31
Bu Mesaji Bildir   vuslatyolu üyenin diger mesajlarini ara vuslatyolu üyenin Profiline bak vuslatyolu üyeye özel mesaj gönder vuslatyolu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ramazan hatmi 4
11 Mesaj -
Selamün Aleyküm
3.ve 4. cüzler okunmustur.
Rabbim kabul buyura insallah
6.cüzü aliyorum insallah
selam ve dua ile
Gönderen: 25.10.2005 - 18:20
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
ramazan hatmi 4 ten 29. cüzü almak istiyorum.
Gönderen: 26.10.2005 - 20:26
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bir0l su an offline bir0l  
selamün aleyküm
3 Mesaj
ben bu sitede yeniyim benim sorum herkes bir iki cüz alýyor sonra kendimi okuyor ayrýca cüzleri bilgisayýrýma indirebilmenin bir yolu varmý? selametle
Gönderen: 27.10.2005 - 00:31
Bu Mesaji Bildir   bir0l üyenin diger mesajlarini ara bir0l üyenin Profiline bak bir0l üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ramazan hatmi
397 Mesaj -
ben ramazan hatminden almis oldugum 3.hatimden 19-4 hatimden 20. cuzleri okudum rabbim kabul eder ins...
Gönderen: 27.10.2005 - 14:04
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ramazan hatmi 4
397 Mesaj -
ben 4 hatimden 21 ve 23 cuzleri aliyorum rabbim hatmimizi kabul eder ins
Gönderen: 27.10.2005 - 14:15
Aleyküm selam..
Admin

945 Mesaj -
Alıntı
Orijinali bir0l

ben bu sitede yeniyim benim sorum herkes bir iki cüz alýyor sonra kendimi okuyor ayrýca cüzleri bilgisayýrýma indirebilmenin bir yolu varmý? selametle

Evet kardeþim, herkes aldýðý cüzleri kendisi okuyor. Ama baþkasý içinde cüz almak isterseniz belirtmeniz yeterlidir..

hangi cüzleri bilgisayarýnýza indirmek istiyorsunuz ? biraz daha açýk yazabilirmisiniz..

selam ve dua ile..
Gönderen: 27.10.2005 - 14:55
selam olsun müslüman kardeslerime
9 Mesaj
merhaba ben ALLAHIN izniyle 25le 26.cüzü okumak istiyorum ALLAHIM KABUL EDER INSALLAH:
Gönderen: 27.10.2005 - 16:27
Bu Mesaji Bildir   kazimsan üyenin diger mesajlarini ara kazimsan üyenin Profiline bak kazimsan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
140 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

Ramazan ayý 4. hatminden 12-13 ve 14. cüzleri almak istiyorum.Zamanýmýz az kaldý Kadir gecesine yetiþtirecez inþaALLAH...

Selam ve Dua ile..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son mudessir tarafından, 27.10.2005 - 16:38 tarihinde.
Gönderen: 27.10.2005 - 16:32
Begum su an offline Begum  
621 Mesaj -
Selamün aleyküm,

21-ve 22. cüzüler okunmustur..

Allah (c.c) kabul etsin.

Selam ve dua ile

Gönderen: 27.10.2005 - 21:44
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

945 Mesaj -
Selamün aleyküm..

Mübarek kadir gecesine çok az bir zaman kaldý inþaAllah... baþlatmýþ olduðumuz 4. Hatmimizi de doldurmamýzda yardýmlarýnýzý bekliyoruz...

Not: tekrar rica ediyorum...
aldýðýnýz cüzleri okuduktan sonra okunduklarýna dair haber verin...

selam ve dua ile...

Gönderen: 27.10.2005 - 21:59
HiLaL-i ehmer su an offline HiLaL-i ehmer  
112 Mesaj -
Cüzlerimi okudum...

gül
Gönderen: 27.10.2005 - 22:06
Bu Mesaji Bildir   HiLaL-i ehmer üyenin diger mesajlarini ara HiLaL-i ehmer üyenin Profiline bak HiLaL-i ehmer üyeye özel mesaj gönder HiLaL-i ehmer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ramazan Hatmi 4
11 Mesaj -
Hayirli aksamlar
6.cüz okunmustur. Rabbim Kabul buyura insallah
27.28.cüzler henüz alinmadi ise alabilirim
Allah Razi olsun
Selam ve dua ile
Geceniz mübarek olsun
Gönderen: 27.10.2005 - 23:34
selamün aleyküm
3 Mesaj
sayýn hasret rumuzlu kardeþim cüz okuma konusunda beni aydýnlattýðýn için allah razý olsun bilgisayara cüz indirme konusunda ise mümkünse bütün cüzleri indirmek istiyorum mukabelede okuyan hafýz çok güzel okuyor ben sure sure indirdim fakat bazý cüzler surelerin yarýsýnda baþlýyor ve bitiyor buyüzden takip etmekte zorlanýyorum o hafýzýn sesinden cüz cüz bilgisayarýma indirmek istiyorum yardýmcý olacak kardeþlerimden þimdiden allah razý olsun
Gönderen: 28.10.2005 - 02:00
Bu Mesaji Bildir   bir0l üyenin diger mesajlarini ara bir0l üyenin Profiline bak bir0l üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
´ßßßßßßßßß
9 Mesaj
ben 22 25 26.cüzü okudum ALLAHIM KABUL ETSIN.
Gönderen: 28.10.2005 - 12:44
Admin

945 Mesaj -
A.S

bir0l kardeþim,

istediðiniz cüzleri þu linkten

http://212.112.239.210/kuran/cuzler/1.mp3

mp3. ten evvelki rakamý 30 a kadar deðiþtirerek indirebilirsiniz...

kazimsan kardeþim, 19. cüzüde istemiþtiniz... okumayý unutmayýn.. sevinçli

dua ile..
Gönderen: 28.10.2005 - 15:07
NiLüFeR su an offline NiLüFeR  
71 Mesaj -
S.A.
4. Ramazan hatminin 15. Cüzü okunmustur.
Selam ve Dua ile..gül
Gönderen: 29.10.2005 - 08:52
Bu Mesaji Bildir   NiLüFeR üyenin diger mesajlarini ara NiLüFeR üyenin Profiline bak NiLüFeR üyeye özel mesaj gönder NiLüFeR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ramazan hatmi 4
84 Mesaj -
esselamün aleyküm, arkadaslar zaman cok az kaldi daha okunacak cüzlerden 7,8 ve 9. cüzleri okuyum insaALLAH...
Gönderen: 29.10.2005 - 11:50
Ramazan hatmi 4
84 Mesaj -
Esselamün aleyküm, 7,8 ve 9. cüzler okunmustur,

RAHMAN en güzel sekilde kabul etsin...
Selam ve dua ile...gül
Gönderen: 29.10.2005 - 15:38
Konu icon    hasret rumuzlu kardeşime
3 Mesaj
selamün aleyküm

yazdýðýnýz siteden cüzlerin hepsini indirdim allah sizden razý olsun fakat 7, 9,14,16,27,28 cüzlerin son ayetleri eksik bu cüzleri dinleyip sonunu kendim getirsem olurmu, eðer olmaz ise indirebileceðim baþka adres varmý veya bana ne önerirsiniz allahýn selameti üzerinize olsun
Gönderen: 29.10.2005 - 16:37
Zeyneb su an offline Zeyneb  
132 Mesaj -
.

gül2. hatmin 19. cüz'ü ve 4. hatmin 16. cüz'ü okunmu§tur elhamdülillah..gül

Gönderen: 29.10.2005 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   Zeyneb üyenin diger mesajlarini ara Zeyneb üyenin Profiline bak Zeyneb üyeye özel mesaj gönder Zeyneb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
140 Mesaj -
Bismillahirrahmanirrahim

Rmazan ayý 4. hatminin 12-13 ve 14. cüzleri okunmuþtur.

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 29.10.2005 - 19:22
Ramazan Hatmi 4
11 Mesaj -
Hayirli aksamlar
27.ve 28.cüzler okunmustur.
Allah kabul etsin insallah
Simdiden tüm islam aleminin mübarek Kadir Gecesini en icten dileklerimle kutlarim

Allah'a emanet olun
selam ve Dua ile
Gönderen: 30.10.2005 - 01:33
RE: ramazan hatmi 4
397 Mesaj -
Alıntı
Orijinali **IKLIMANUR**

ben 4 hatimden 21 ve 23 cuzleri aliyorum rabbim hatmimizi kabul eder ins

ben almis oldugum cuzleri okudum rabbim kabul buyurur ins..
Gönderen: 30.10.2005 - 12:14
Ramazan Hatmi 4
74 Mesaj -
aldigim cüzler (17. ve 18.)okunmustur.

selametlegül
Gönderen: 30.10.2005 - 16:38
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
Rica...
1576 Mesaj -
Esselamu aleykum

Ramazan ayý Hatminden Cüz alan deðerli kardeþlerimizin okunmamiþ Cüzlerini enkisa zamanda okumalarýný rica ediyoruz.
Selam ve DUA ile

((( RAVDATe@m )))

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son GulenGul tarafından, 30.10.2005 - 21:30 tarihinde.
Gönderen: 30.10.2005 - 20:47
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kim su an offline kim  
4.hatim
3 Mesaj
S.A. BEN 4.HATIMDEN 10.CUZU OKUYABILIRIM.EGER OKUNMAMISSA.
AYRICA HERKESIN KANDILINI KUTLAR VE GUNAHLARIMIZIN AFFINI CENABI HAK DAN NIYAZ EDERIM.
ALLAHA EMANET OLUN.gül
Gönderen: 30.10.2005 - 21:48
Bu Mesaji Bildir   kim üyenin diger mesajlarini ara kim üyenin Profiline bak kim üyeye özel mesaj gönder kim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

945 Mesaj -
Aleyküm selam..

Amin, Allah razi olsun kardesim.. Sizinde geceniz mübarek olsun insaAllah..

10. cüzü verdim size kardesim..

dua ile..
Gönderen: 30.10.2005 - 22:49
kim su an offline kim  
4.hatim
3 Mesaj
S.A.
10.CUZU OKUDUM.
ALLAHA EMANET OLUN.Güle Güle
Gönderen: 31.10.2005 - 00:25
Bu Mesaji Bildir   kim üyenin diger mesajlarini ara kim üyenin Profiline bak kim üyeye özel mesaj gönder kim üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gölyakali su an offline Gölyakali  
Selamun aleyküm.. 26. ve 27. cüzler okunmustur 3. hatimden
5 Mesaj
Kadir gecesinin tüm islam alemini icin hayirlara vesile olmasini dilerim.Selam ve dua ile...
Gönderen: 31.10.2005 - 01:49
Bu Mesaji Bildir   Gölyakali üyenin diger mesajlarini ara Gölyakali üyenin Profiline bak Gölyakali üyeye özel mesaj gönder Gölyakali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ensar66 su an offline Ensar66  
2 Mesaj
Kadir gecemiz mübarek olsun, 2.hatmin 17. cüzü okunmusdur. Allah kabul etsin.Allah Razı Olsun
Gönderen: 31.10.2005 - 03:56
Bu Mesaji Bildir   Ensar66 üyenin diger mesajlarini ara Ensar66 üyenin Profiline bak Ensar66 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ramazan Hatmi 4
11 Mesaj -
Esselamün aleyküm
Tüm islam aleminin Kadir gecesi sabahi mübarek
olsun.
11.ve 24. cüzleri ben okuyayim insallah

Allah'a emanet olun
Selam ve Dua ile
Gönderen: 31.10.2005 - 06:26
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
ramazan hatmi 4- 29. cüz okunmuþtur.
Gönderen: 31.10.2005 - 14:11
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gurbetgulu su an offline gurbetgulu  
sa
37 Mesaj -
27.cüz ve 28inci cüz okunmustur ALLAHIM kabul etsin ins
Gönderen: 31.10.2005 - 14:52
Bu Mesaji Bildir   gurbetgulu üyenin diger mesajlarini ara gurbetgulu üyenin Profiline bak gurbetgulu üyeye özel mesaj gönder gurbetgulu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
diprivan su an offline diprivan  
81 Mesaj -
Þükürler olsun ben de bitirdim.
Gönderen: 01.11.2005 - 14:31
Bu Mesaji Bildir   diprivan üyenin diger mesajlarini ara diprivan üyenin Profiline bak diprivan üyeye özel mesaj gönder diprivan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
diprivan su an offline diprivan  
81 Mesaj -
29. cüzü bitirdim. Hangisini okuduðumu yazmamýþým sevinçli)
Gönderen: 01.11.2005 - 14:36
Bu Mesaji Bildir   diprivan üyenin diger mesajlarini ara diprivan üyenin Profiline bak diprivan üyeye özel mesaj gönder diprivan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
seviyyen su an offline seviyyen  
5 Mesaj
30.cûz okunmuþtur.Allah (c.c) herkesin dualarýný ve niyetini kabul etsin.Hayýrlý Bayramlar
Gönderen: 01.11.2005 - 22:30
Bu Mesaji Bildir   seviyyen üyenin diger mesajlarini ara seviyyen üyenin Profiline bak seviyyen üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ramazan Hatmi 4
11 Mesaj -
Esselamün Aleykümverahmetullahi veberakatühü
11.cüz Allah'in izni ile okunmustur.
Selam ve Dua ile
Allah(c.c) Yar ve yardimciniz olsun
Gönderen: 02.11.2005 - 01:07
algin su an offline algin  
bismillahirrahmanirrahim
7 Mesaj
selamýn aleyküm 2.hatmi þeriften 28.cüzü okudum Allah kabul etsin inþallah selam ve dua ile
Gönderen: 02.11.2005 - 07:01
Bu Mesaji Bildir   algin üyenin diger mesajlarini ara algin üyenin Profiline bak algin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
algin su an offline algin  
bismillahirrahmanirrahim
7 Mesaj
selamýnaleykum 2.hatmi þerifin 29.cüzünüde okumuþ bulunmaktayým Allah kabul etsin inþallah selam ve dua ile
Gönderen: 02.11.2005 - 08:51
Bu Mesaji Bildir   algin üyenin diger mesajlarini ara algin üyenin Profiline bak algin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Admin

945 Mesaj -
Esselamü Aleyküm

Gözümüzü açýp kapayýncaya kadar yine bir Ramazan'ý arkamýzda býraktýk...

Hepinize, Ramazan ayý hatimlerimize vermiþ olduðunuz ilgi ve destekten dolayý teþekkürlerimizi arz ederiz...

Mevla kabul etsin..

hep beraber daha nice Ramazanlara inþaAllah,

Bayramýnýz mübarek olsun...

selam ve dua ile..

((( RavdaTe@m )))

gül

Gönderen: 02.11.2005 - 14:47
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (2): < zurück 1 (2)
önceki konu   diğer konu

Kapali Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 788 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
kilimlili67 (47), EnToRia (39), cihankarasan (56), rahmali (60), beyazyol (44), hmurat (50), Sweet-Bircan (31), calinan_kalp (43), bobmalley (34), kerim71 (50), talip-ibrahim (38), kan-ka (50), behlül72 (52), n.nakla61 (40), yasinbirel80 (44), zuhre yildirim (44), SnNmMc (37), tarik82 (42), akin123 (37), MertTurk (43), *hira* (35), zaferburgu (49), mademney (42), esli (61), sipahii (43), gokhan (46), ISLAM_GUNESI (40), veteriner54 (42), meryem03 (40), engino (46), yol_cu (42), koyuncu339 (39), fizikcimrt (49), fgdibo (36), salem (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.65868 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.