ivermektin generique stromectol budesonide ivermektin generique colchicine cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » ÜYELER PANOSU » ÜYE HİZMETLERİ » en sevdiğiniz ülke

önceki konu   diğer konu
21 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    en sevdiğiniz ülke
1 Mesaj
kardeþler en sevdiðiniz ülkeyi yazarmýsýnýz
þahsým adýna TÜRKÝYE diyorum
Gönderen: 20.09.2005 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   vesselam üyenin diger mesajlarini ara vesselam üyenin Profiline bak vesselam üyeye özel mesaj gönder vesselam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
en sevdigim ülke..
476 Mesaj -
ALMANYA
Gönderen: 20.09.2005 - 18:18
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Bülbülü altýn kafese koymuþlar gene VATANIM demiþ.
Gönderen: 20.09.2005 - 18:24
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
VATANIM
2687 Mesaj -
EN SEVDÝÐÝM YER KABÝR TABÝÝ SAKA AMA ORADA ÞAKA YOK GIYBET YOK FAÝZ YOK HÝÇBÝRSEY YOK ORASI OLUR ÝNSAALLAH
TABÝÝ KÝ TÜRKÝYE BEN BETONLAÞMIS ÝNSANLARIN OLDUÐU ÜLKEDE NE DURAYIM KÝ.PARMAKLA SAYILIYOR EL DÝYARINDA ÝYÝ ÝNSANLAR MEMLEKETÝMÝN SUYU HAVASI ÝNSANI KÖYÜ YETER AH...DAGDAN DAGA BAÐIRIRDIK ARKADASLARA BURADA BAÐIRAMIYORUZ ÖZGÜRLÜÐÜMÜZ BÝLE KISITLI ALLAHTAN RECEP AYI GÝBÝ MÜBAREK RECEP BEYLER VAR YOKSA NEFES ALAMAYIZ
Gönderen: 20.09.2005 - 18:50
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akincimetin su an offline akincimetin  
359 Mesaj -
SUUD-ARABÝA....

gül
Gönderen: 20.09.2005 - 19:08
Bu Mesaji Bildir   akincimetin üyenin diger mesajlarini ara akincimetin üyenin Profiline bak akincimetin üyeye özel mesaj gönder akincimetin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dania su an offline dania  
58 Mesaj -
Varmi Canim Türkiye gibisi? Ta$i, topragi, dagi, yaylasi, koyunu, kuzusu, baglari,
Nerede bulurumki dogdugum vatan gibi VATANI!
Gönderen: 20.09.2005 - 20:10
Bu Mesaji Bildir   dania üyenin diger mesajlarini ara dania üyenin Profiline bak dania üyeye özel mesaj gönder dania üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ilknurMerve su an offline ilknurMerve  
türkiyeyi sevmeyen mi var???
476 Mesaj -
s.a arkadaslar türkiye haric hangi ülkeyi seviyorsunuz?
Gönderen: 20.09.2005 - 20:33
Bu Mesaji Bildir   ilknurMerve üyenin diger mesajlarini ara ilknurMerve üyenin Profiline bak ilknurMerve üyeye özel mesaj gönder ilknurMerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast gönül misafiri  
Selamun Aleykum
Misafir
Efendim gözüm nuru Aleyhisselatu Vesselam Efendimizin yaþadýðý topraklar ah ahağlar
Gönderen: 27.09.2005 - 16:31
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Gast Nur 66  
en sevdiğiniz ülke
Misafir
S.A. Kardeþler.
Ben burayý geç gördüm.
En sevdiðim ülke Suudi Arabistanýn
MEKKE ve MEDÝNEsi. Mekke sevilmezmi
orada KABE var. MEDÝNE sevilmezmi orada
EFENDÝM (S.A.V.) in RAVZAsý var. Oralarý
gördükten sonra inanýn kardeþler Hiçbir
yeri oralar kadar sevemiyorum.
ALLAH (C.C.) herkese nasip etsin (AMÝN).
Gönderen: 27.09.2005 - 16:42
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
tabiki türkiye canim vatanim nasilda özledimağlar
Gönderen: 25.11.2005 - 19:35
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
S.a
621 Mesaj -
Selamün aleyküm,

En sevdigim ülke, neresi? aklima sadece Arabistan ve orta asya geliyor.. Türkiye`yi zaten seviyorum...

Allah`a emanet olun..
Gönderen: 25.11.2005 - 22:59
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Misafir  
Misafir
Arkadaþlar ben Almanyadan katýlýyorum. Þu an ben bitek Hollandayý almanyayý belçikayý biliom.Baþak hiç bir yeri bilmiom.
Gönderen: 26.11.2005 - 08:45
ebrar83 su an offline ebrar83  
113 Mesaj -
Türkiye gibi hiç bir ülke olamaz yani eþi benzeri yok ülkeler arasýnda göz kırpma

ama bende Suudi Arabistan diyorum....Rabbim birkaç günde olsa Peygamber efendimizin bastýðý topraklarda yaþamayý nasip eder inþ..:(ağlar
Gönderen: 26.11.2005 - 09:28
Bu Mesaji Bildir   ebrar83 üyenin diger mesajlarini ara ebrar83 üyenin Profiline bak ebrar83 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Görmek daha nasip olmadý ama Peygamberimiz(sav)in hayatýný geçirdiði yerler en en güzel yerler benim için..Kararsiz
Gönderen: 26.11.2005 - 11:51
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
m-delice su an offline m-delice  
2 Mesaj
bencedeağlar
Gönderen: 26.11.2005 - 14:25
Bu Mesaji Bildir   m-delice üyenin diger mesajlarini ara m-delice üyenin Profiline bak m-delice üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast Misafir  
tercih
Misafir
en sevdigim ulke turkiye haric malezyadir 2.ise turkmenistandir
Gönderen: 26.11.2005 - 15:43
~Ankebut~ su an offline ~Ankebut~  
59 Mesaj -
FÝLÝSTÝN,FÝLÝSTÝN VE YÝNE FÝLÝSTÝN

slav u hurmet...
Gönderen: 26.11.2005 - 16:59
Bu Mesaji Bildir   ~Ankebut~ üyenin diger mesajlarini ara ~Ankebut~ üyenin Profiline bak ~Ankebut~ üyeye özel mesaj gönder ~Ankebut~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=[ E_R ]=- su an offline -=[ E_R ]=-  
Konu icon    sa
892 Mesaj -
misir.. misirin gizemli piramidleri herzaman icin ilgimi cekmistir.. (tabi turkiyecen sonra, yukarda da denildigi gibi)
Gönderen: 26.11.2005 - 17:43
Bu Mesaji Bildir   -=[ E_R ]=- üyenin diger mesajlarini ara -=[ E_R ]=- üyenin Profiline bak -=[ E_R ]=- üyeye özel mesaj gönder -=[ E_R ]=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
karaahmetoglu su an offline karaahmetoglu  
HİCAZ GİBİSİ VARMI
42 Mesaj -
SORU ÜLKE ÞEKLÝNDE SORULMUÞ AMA ÞEHÝR VEYA BÖLGE OLARAK SORULMALIYDI CEVABA GELÝNCE
TABÝÝKÝ
ARABÝSTANIN HÝCAZ BÖLGESÝ
YANÝ
MEKKE VE MEDÝNE

SONRA KUDÜS

SONRA ÝSTANBUL
VE ÞAM

AMA
MEDÝNEDE YAÞAMAYI CÝDDEN ÇOK ÝSTERDÝM HEM DE AÞK DERECESÝNDE.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son karaahmetoglu tarafından, 27.11.2005 - 00:53 tarihinde.
Gönderen: 27.11.2005 - 00:50
Bu Mesaji Bildir   karaahmetoglu üyenin diger mesajlarini ara karaahmetoglu üyenin Profiline bak karaahmetoglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
efza su an offline efza  
3 Mesaj
MEKKE VE MEDINEgül
Gönderen: 27.11.2005 - 18:03
Bu Mesaji Bildir   efza üyenin diger mesajlarini ara efza üyenin Profiline bak efza üyeye özel mesaj gönder efza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Qaswara su an offline Qaswara  
selam ve dua...
8 Mesaj
Allahýn hükümlerinin hakim olduðu her yerde.... çünkü bence ölçü bu olmalý...
Gönderen: 28.11.2005 - 17:12
Bu Mesaji Bildir   Qaswara üyenin diger mesajlarini ara Qaswara üyenin Profiline bak Qaswara üyeye özel mesaj gönder Qaswara üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 761 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59859 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.