budesonide ivermectin lopinavir ritonavir colchicine generique colchicine naprosyn natyl nebilet neggram negram nemexin neo stediril neoral neurolithium neurontin neurotop nexium nimotop nivaquine nizoral cream nizoral nolvadex nootropil norflocine norlutate noroxin norsol nortrilen norvasc norvir novonorm nyolol ocuflox oculastin oftan olmetec plus olmetec omix omnicef onymax optivar orelox orfiril osiren otrivin rhume des foins oxsoralen

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » TEBRİK & TEŞEKKÜR » Iremkizimiza

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Iremkizimiza
1113 Mesaj -
Selamun aleykum,

Bugun gül Iremkizimizingül da Dogumgünüymüs...
Nice Mutlu Yaslara Canim...
Dogumgünün Kutlu olsun aşık

Güle Güle

Gönderen: 16.09.2005 - 14:14
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  
397 Mesaj -
rabbim uzun saglikli sihhatli mutlu huzurlu ve onun yolunda iman dolu bir omur nasip etsin..tanimiyorum ama benim sevmedigim kisi yoktur göz kırpma göz kırpma ama beni sevmeyenler coktur ona birsey diyememkahkaha
tek ve dogru olanin yolunda insaallah
Gönderen: 16.09.2005 - 14:27
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
1293 Mesaj -
DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN INSALLAH DAHA NICE SENELERE
DUA ILE Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 16.09.2005 - 14:55
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
IREMkiz su an offline IREMkiz  
Konu icon   
37 Mesaj -
Beni utandirdiniz yaaaaKararsiz Allah hepinizden razi olsun. cok cok tesekkür ederim. Tanismasakta,hic görüsmüs olmasakta inanin buradaki bütün kardeslerim bana cok yakinlar. bir yas daha yaslandimKararsiz Allah cümlemize hayirli ve uzun ömürler nasip etsin.
Gönderen: 16.09.2005 - 15:06
Bu Mesaji Bildir   IREMkiz üyenin diger mesajlarini ara IREMkiz üyenin Profiline bak IREMkiz üyeye özel mesaj gönder IREMkiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijinali IREMkiz
Tanismasakta,hic görüsmüs olmasakta inanin buradaki bütün kardeslerim bana cok yakinlar.

DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN
IREMkiz-Kardesim,
Nice Mutlu Hayirli yillara, Nice Ibadetlerle dolu yillara, ALLAHi zikrederek, O'na sükrederek, daim O'nun icin yansin Kalbin..

Öptüm Seni..
Evet bir yas daha yaslandin, ama ne farkeder, yeterki yillarimizi günlerimiz bosuna gitmesin, her an DUA edelimm..
DUAlarda bulusmak üzere.. gül
Gönderen: 19.09.2005 - 17:14
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 836 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57948 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.