budesonide fluvoxamine budesonide chloroquine stromectol aldactone aldara aldipin alendron alesse aleve alges x algifor allegra allergodil allo 300 tablinen allo basan allopur altace alutan alzar amanol amaryl amilo basan amilorid comp amiloride hct amiodar amlo eco amlopin amlovasc amoxi basan amoxi cophar amoxi mepha amoxil amoximex anafranil sr anafranil antabus antabuse antalgit antamex antisacer antra antramups anvitoff apcalis oral jelly

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » ÖĞRENCI SÖZLÜĞÜ

önceki konu   diğer konu
11 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    ÖĞRENCI SÖZLÜĞÜ
71 Mesaj -
Okul: Yarý açýk cezaevi.
Öðrenci: Yerli Turist.
Öðretmen: Kabuslarýn bas aktörü.
Heyecan: Not defteri görülünce duyulur.
Sözlü: Týp oyunu.
Yazýlý: Büyük darbe.
Bes: Ulaþýlmasý imkansýz not.
Tahta: Idam sehpasý.
Facia: Veli toplantýsýndan sonraki ev hali.
Dua: Not defteri karýþtýrýlýrken yapýlan.
Panik: Yazýlý öncesi sýnýfça duyulan his.
Zil: En büyük dost ve kurtarýcý.
Ninni: Dersin arka sýralardan dinlenmesi.
Gönderen: 14.09.2005 - 17:30
Bu Mesaji Bildir   NiLüFeR üyenin diger mesajlarini ara NiLüFeR üyenin Profiline bak NiLüFeR üyeye özel mesaj gönder NiLüFeR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
7 Mesaj
Alıntı
Orijinali >>Nilüfer<<

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Hay bende cok severdim eskiden bu okul zillerini.. kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 14.09.2005 - 17:37
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
öLüm_7 su an offline öLüm_7  
860 Mesaj -
hihi Allah razi olsun, ama birincisi benim icin gecerli degil :D, ama zil dost oluyor genede :D
Gönderen: 14.09.2005 - 19:50
Bu Mesaji Bildir   öLüm_7 üyenin diger mesajlarini ara öLüm_7 üyenin Profiline bak öLüm_7 üyeye özel mesaj gönder öLüm_7 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  
397 Mesaj -
kahkaha kahkaha ya banada matematik dersi 45 dakika degilde sanki 45 saat gibi gelirdi ben uyurdum uyanirdim hayata dair palanlar yapar milet vekili hatda cumhur baskani olur eflasyon canavariyla mucadelemi bile bitirirdim ki bakardim ders hala suruyor Kararsiz Kararsiz
Gönderen: 15.09.2005 - 11:34
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
Alıntı
Orijinali **IKLIMANUR**

kahkaha kahkaha ya banada matematik dersi 45 dakika degilde sanki 45 saat gibi gelirdi ben uyurdum uyanirdim hayata dair palanlar yapar milet vekili hatda cumhur baskani olur eflasyon canavariyla mucadelemi bile bitirirdim ki bakardim ders hala suruyor Kararsiz Kararsiz

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Canim matematik dersi okadar zor degil,
sadece cok dikkat etmelisin.. Ama bak ne güzel planlar yapmissin ileriki hayat icin kahkaha kahkaha
Gönderen: 15.09.2005 - 12:57
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
397 Mesaj -
haklisin can zor degil imkansizkahkaha kahkaha kahkaha tabi birsuru plan yaptim ama icinde oynayacak bir aktor bulamadimgöz kırpma
Gönderen: 15.09.2005 - 13:13
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
7 Mesaj
Can Dostum calismak konusunda ögrenmek konusunda imkansiz olan bisey yok..
Sadece mesela ölümden kacmak imkansiz, yildizlara tutmak imkansiz, ALLAHi sevmememk imkansiz..

Tamam ben Aktor olucam kahkaha kahkaha kahkaha
Umarim planlarin yani ookuldan yaptigin hayallerin gerceklesmistir .. sevinçli
Gönderen: 15.09.2005 - 13:19
397 Mesaj -
hehe tamam can sagol sen aktor olduktan sonra hersey kolay...
eger hayatim bir tyatro ise sana en kolay rolu
eger hayatim bir mahkeme ise sana en hafif cezayi
ve egerki hayatim sadece bense sana seni seven kalbimi veririm...
kiz nasil uydurmusum ama demi hehe senin sevgin ferhati daglara beni ise siirlere dusurur..göz kırpma göz kırpma
Gönderen: 15.09.2005 - 13:30
7 Mesaj
Alıntı
Orijinali **IKLIMANUR**

ve egerki hayatim sadece bense

sana seni seven kalbimi

veririm...
kiz nasil uydurmusum ama demi hehe senin sevgin ferhati daglara beni ise siirlere dusurur..göz kırpma göz kırpma

agla agla agla agla agla
CANIM DOSTUM, Cok tesekkür ederim bu güzel siirin icin, ALLAH razi olsun..
Eyer yagmur benim Sana olan Sevgim olsaydi, inan hergün ama her saniye yagmur yagari..

aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık
Gönderen: 15.09.2005 - 13:44
397 Mesaj -
aşık aşık aşık aglama biricigim sana kiyamam ya
Gönderen: 15.09.2005 - 13:53
Nazligul su an offline Nazligul  
RE:
1113 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ALLAHA kavusmak

Alıntı
Orijinali >>Nilüfer<<

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Hay bende cok severdim eskiden bu okul zillerini.. kahkaha kahkaha kahkaha

ayyy sorma, dakkikalari sayardik ders bitsinde gitsek diye kahkaha
ama simdi o zamanlari bile nasil özlüyorumağlar
ögrenci yillarim gibisi yokdu ki..

neyseeee

ya Nilüfer kardesim cok güzel yazmissin, cok hosuma giti,
hele idam sehbasi kahkaha kahkaha kahkaha

Selametle, Can Dostlarim kahkaha

Gönderen: 15.09.2005 - 14:36
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 813 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), &Yacute;smailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59537 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.