ivermektine lopinavir ritonavir fluvoxamine kaletra stromectol 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » BİLMECE / BULMACA » Bu kelle kimin kellesidir?

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Bu kelle kimin kellesidir?
57 Mesaj -
En fazla iki ayaklýlarýn bulundugu bir ortamda tek ayaklý canlý yoktur ortamda 9 kelle bulunmaktadýr.

Bu ortamdaki ayak sayýsý sayýldýgýnda 16 çýkmaktadýr.Son kelle kimin kellesidir?

hadi bulun bu soruyu helal derim ben hazýrladým kahkaha

Mesaj 5 kez düzenlendi. En son ruhani tarafından, 10.09.2005 - 15:04 tarihinde.
Gönderen: 10.09.2005 - 14:03
Bu Mesaji Bildir   ruhani üyenin diger mesajlarini ara ruhani üyenin Profiline bak ruhani üyeye özel mesaj gönder ruhani üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast mucahit  
Misafir
Selamünaleyküm
düsün ya soruyu yazanýn ya da soruyu çözenin kellesidir.kahkaha kahkaha Güle Güle
Gönderen: 10.09.2005 - 14:52
Bu Mesaji Bildir   Yukari
ruhani su an offline ruhani  
haydaaaa
57 Mesaj -
Abi ayak sayýsý zaten 16 .Bir kelle fazla.

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son ruhani tarafından, 10.09.2005 - 15:05 tarihinde.
Gönderen: 10.09.2005 - 14:58
Bu Mesaji Bildir   ruhani üyenin diger mesajlarini ara ruhani üyenin Profiline bak ruhani üyeye özel mesaj gönder ruhani üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRa_YeL su an offline KaRa_YeL  
RE:
36 Mesaj -
Alıntı
Orijinali mucahit

Selamünaleyküm
düsün ya soruyu yazanýn ya da soruyu çözenin kellesidir.kahkaha kahkaha Güle Güle

Gönderen: 10.09.2005 - 22:26
Bu Mesaji Bildir   KaRa_YeL üyenin diger mesajlarini ara KaRa_YeL üyenin Profiline bak KaRa_YeL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yasinel su an offline yasinel  
ilik
12 Mesaj -
imisin man nerde oturuyon ben hollandada oturuyom selamun aleykuPC de
Gönderen: 10.09.2005 - 22:32
Bu Mesaji Bildir   yasinel üyenin diger mesajlarini ara yasinel üyenin Profiline bak yasinel üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yasinel su an offline yasinel  
HALO
12 Mesaj -
HALO BANA BIR YARDIM EDER MISIN ALAHRIZASI ICIN
BEN BILMEYON BIRISNEKONUSMAK ICIN ONU BILMIYOM AMA BEN SEN IN YAZDINI SILDIM OYLE YAPDIM AMA BILMIYOM SEN BANA GOSTERERMISINsevinçli
Gönderen: 10.09.2005 - 22:39
Bu Mesaji Bildir   yasinel üyenin diger mesajlarini ara yasinel üyenin Profiline bak yasinel üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Karahilal su an offline Karahilal  
RE: RE: Bu kelle kimin kellesidir?
265 Mesaj -
Alıntı
Orijinali >>Zeyneb<<
En fazla iki ayaklilarin bulundugu bir ortamda tek ayakli canli bulunmuyormu§... ama pekala ayaksiz bir canli bulunabilir..(bence) kelle onun kellesidir!

sevinçli

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son Karahilal tarafından, 11.09.2005 - 04:11 tarihinde.
Gönderen: 11.09.2005 - 04:08
Bu Mesaji Bildir   Karahilal üyenin diger mesajlarini ara Karahilal üyenin Profiline bak Karahilal üyeye özel mesaj gönder Karahilal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ruhani su an offline ruhani  
Konu icon    hehe
57 Mesaj -
Esselamu Aleyküm

En fazla iki ayaklilarin bulundugu bir ortamda tek ayakli canli bulunmuyormu§... ama pekala ayaksiz bir canli bulunabilir..(bence) kelle onun kellesidir!

Cevabinizi bekliyorum.. Selam ve Dua ile..
------------------------------------------
ve aleykum selam cümleten.

Güzel birkaç kiþi yaklaþýk cevap vermiþ ama o cansýzýn bri de adý var demi? Onu da yazsaydýnýz tam kabul edecektim ...Ama yaklaþýk tahmininiz fena degil...

Cevaba bilenler bakmasýn cevabý düþünsünþler lütfen . Kelleye gelince yahu hiç mi pazara gitmediniz? Þurdan bir kelle de soðan kap gel demedilermi size hiç? Ýþte kelle soðan kellesiydi kahkaha

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ruhani tarafından, 11.09.2005 - 12:03 tarihinde.
Gönderen: 11.09.2005 - 12:01
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 843 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58742 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.