ivermektin ivermektin generique rhinocortkaletra stromectol seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » PROĞRAMLAMA » explorer sorunu

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
explorer sorunu
153 Mesaj -
internete baðlandýým halde bazýsorunlar yaþýyorum.bu yüzdende sitelere girmiyorum.
1-Ýnternete baðlandýðýmda ilk web sayfasýný açtýktan sonra bir daha web sayfalarý açýlmýyor þöyle bir yazý çýkýyor
res:shdoclc.dll/dnserror.htm.(bir hata ama çözemedimdüsün
2-msn ye hiç giremiyorum.
3-bilgisayara kapat dediðimde normal iþlemleri yapýyor en sonunda ayarlarýnýz kaydediliyor diye bir yazý çýkýyor(ve ne hikmetse bir türlü kaydedilmiyor)ve bilgisayara öyle dakikalarca duruyor bende bilgisayarýn fiþinin çekerek kapatýyorum.
bi kaç defa format attým ilk önce bi arabça milenyum daha sonra olmadý türkçe milenyum attýk o zaman da sorun devam etti ve xp yide yükledik gene olmadý.
Son olrak xp yi yeniden yükledim gene olmadý.Fakat gene olmadý þu anda sorun devam edip duruyor.Bu yüzden de internete internet cafeden giriyorum üzüntülü
Teknik bi destek verebirseniz memnun olurum.
Gönderen: 20.08.2005 - 19:14
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yolcu_xk su an offline yolcu_xk  
s.a.
7 Mesaj
problemi biraz araþtýrdým... þunlarý dene bakalým... inþallah düzelir....bu arada ilk önce bilgisayarýný sonrada indireceðin dosyalarý mutlaka bir virüs taramasýndan geçirirsen iyi olur...

http://www.angelfire.com/va3/vic3/winkeys.htm adresinden Download KeyFinder'ý dene....

bu arada bilgisayarýn yeniden kurulum disketi oluþturduysan onuda bir denemeni tavsiye ederim...
Gönderen: 21.12.2005 - 01:48
Bu Mesaji Bildir   yolcu_xk üyenin diger mesajlarini ara yolcu_xk üyenin Profiline bak yolcu_xk üyeye özel mesaj gönder yolcu_xk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yolcu_xk su an offline yolcu_xk  
ayrıca
7 Mesaj
evde herhangi bir að üzerinden mi baðlanýyorsun?...eðer öyle bir durum varsa þu adýmlarý izleyiniz...

1) Að baðlantýlarýma git...
2) Ev aðým yada buna benzer bir isimle olan dosyaya gir...
3) ilk sekmede (general sekmesi olmasý lazým) Internet Protocol (TCP/IP)-özelliklerine gir ve þunu kontrol et....
4) Obtain an IP adress automatically türünden birþey seçiliyse Obtain DNS server adress automatically haline getir ve OK de...

faydasý olabilir...
Gönderen: 21.12.2005 - 01:56
Bu Mesaji Bildir   yolcu_xk üyenin diger mesajlarini ara yolcu_xk üyenin Profiline bak yolcu_xk üyeye özel mesaj gönder yolcu_xk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdulberr su an offline abdulberr  
explorer sorunu
153 Mesaj -
yardýmýn için teþekkür.sorunu hallettiler þimdilik kullanýyoruz sorunsuz...
Gönderen: 23.12.2005 - 09:28
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Geçmiþ olsun.

sorun nasýl hallolundu? biraz anlatýrmýsýnýz?
Gönderen: 23.12.2005 - 19:03
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdulberr su an offline abdulberr  
explorer sorunu
153 Mesaj -
S.A.fosaloglu demokrasilerde çareler tükenmez.bilgisayarý yeniden formatlayaraksorunu kenilerince hallettiler bende þimdilik rahat bir þekilde kullanýyorum.Gerçi hala bir gariplik var (ok iþareti olan imleç diyorlar sanýrým o bazen kendi kendine oynayýp duruyor ilk seferinde ben yanlýþ gördüðümü düþünmüþtüm ama daha sonra bir kaç defa olunca inandým þimdilik böyle idare ediyoruz.
Gönderen: 24.12.2005 - 19:57
EnToRia su an offline EnToRia  
103 Mesaj -
formatta Aslinda bi çözüm deðil zamanla bilgiler eksýk olacaktir sevinçli))
her neyhse anladýgým kadarýyla bilgisayar aðbaðlantýlarýmda ký DNS ayarlarýný sabitlemisLer.. Ayný DNS Ip si Le girdigi icin diger sitelere Girememis...
Çözümü DNS AyarLarini Otomatik Yapacaksiniz..

Genede Geçmiþ olsun.
Format Hiç Bir Zaman Çözüm Deðildir.
SaygýLarimLa
Gönderen: 24.12.2005 - 21:59
Bu Mesaji Bildir   EnToRia üyenin diger mesajlarini ara EnToRia üyenin Profiline bak EnToRia üyeye özel mesaj gönder EnToRia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
merak ettiðim þey þuydu sen formatladýðýný ama sorunun hala devam ettiðini söylemiþtin, ki bu mümkün deðildir.
Yine formatla qroblemi hallettirmiþsen senin attýðýn format nasýldý?
Gönderen: 25.12.2005 - 17:25
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 645 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56079 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.