kaletra generique colchicine colchicine stromectol generique rhinocortcipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » ARADIKLARINIZ & DİĞERLERİ » "KARAHILAL" Kim?

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
"KARAHILAL" Kim?
Misafir
bu karahilal kimdir? mail adresi falan varmý?varsa verirseniz sevinirim. zira kendisi geçen gün forumda bir iftira atmýþtýaglabüyük þahsiyetler kýsmýnda) bu konu hakkýnda bikaç soru sormak istiyorum
Gönderen: 20.07.2005 - 14:25
Bu Mesaji Bildir   Yukari
_Resul_ su an offline _Resul_  
627 Mesaj -
Nasýl bir iftira idi kardeþim ben de merak ettim?
Gönderen: 20.07.2005 - 14:32
Bu Mesaji Bildir   _Resul_ üyenin diger mesajlarini ara _Resul_ üyenin Profiline bak _Resul_ üyeye özel mesaj gönder _Resul_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast hafakan28  
Gülen
Misafir
bilmiyorum kendisi olmadan konuþmak ne kadar doðru. Gýybet olmasýndan korktuðum için þimdilik susmayý yeðliyorum. kendisiyle konuþmak sanýrým daha iyi. kardeþim onun için beni mazur görüp hakkýnýzý helal edin.

Allah'a(celle celalühügöz kırpma emanet olun...
Gönderen: 20.07.2005 - 14:43
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -
Selamun Aleyküm...

hafakan28 kardesim, bu gibi konularin alenen yazilmasini tasvip etmiyoruz...
Ya sözkonusu mesajin linkini verin yada Ravdateam ile irtibata gecin...
LÜTFEN...

gül
Gönderen: 20.07.2005 - 22:12
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Karahilal su an offline Karahilal  
265 Mesaj -
Allah'ýn selamý Kur'an ve Sünneti terketmeyenlerin üzerine olsun....

Hafakan kimseye iftira attýðýmýz yok. Forma astýðým yazýda Fetullah Gülen Hoca hakkýnda yapýlmýþ bir araþtýrmadýr ve benim tek kelime dahi yorumum yoktur. Araþtýrmayý yapan kiþinin ismide yazýyor.

Ben o araþtýrmayý ilginc, iddialarýný ve gerekçelerini saðlam buldum. Ve nihai sonuca ulaþmak doðru bilgi elde etmek için bu formun bilgisine sundum ki bilenler bizi aydýnlatsýn. Baþka bir amacýmýz yok. zaten yazýyý kaldýrmýþlar yönetici arkadaþlar. Eðer izin verirlerse yine yayýnlarým ve herkes okur.

Eðer yinede benimle özel görüþmek ve soru sormak istiyorsan özel mesaj alýmýný aç sana mailimi yazayým oradan sorularýn cevap vereyim.

Buradan yazmak isterim ama formun kurallarýna uygun düþmez.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 21.07.2005 - 20:37
Bu Mesaji Bildir   Karahilal üyenin diger mesajlarini ara Karahilal üyenin Profiline bak Karahilal üyeye özel mesaj gönder Karahilal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast hafakan28  
tereddütler
Misafir
þimdi iyi niyetinizi anlýyorum ama olaya þu yönünden bakarsak da birþey kaybetmeyiz diye düþünüyorum.(düþüncelerim yanlýþ da olabilir):
þimdi hiçbir hak ve hakikat savunucusu tepki görmeden bir yaþam yaþamamýþtýr. þuan Bediüzzaman hz.lerine bile Amerikan ajaný diyenlervar

(be kardeþim bu ajansa eðer bir karþýlýðý olmasý lazým. hayatýna bakýyorsun odasýnda bir kilim bir minder bir de seccade var. bu adamýn dünyalýk birþeyi yok. bu adam ne karþýlýðýnda memleketini satacak. islami konulara bu kadar vakýf olmasýna raðmen biraz konu dýþýna çýktým ama affola..)

Mesela Efendimiz(aleyhissalatu vesseleam)'e bile Mucnun diyenler þair diyenler vardý.

ben mesela çýksam Fethullah Gülen'e ajan diyenler asýl onlar ajanlardýr Ýslam dünyasýnýn karartýlmasýný istemektedirler. olurmu?.. belgeler var diyeceksiniz. kardeþim internetteki belgelere ne kadar güvenilir ben bile yaparým istersem. ayrýca hazýrlayan kim dininde diyanetinde, namazýnda niyazýnda, Allah'tan hakkýyla korkan biri mi? suçlamalar var iþte diyor Fehullah Gülen 1980-1997 yýllarý arasýnda devlet adýna çalýþmýþtýr. peki 97'den sonra neden çalýþmadý. madem amerikan ajaný neden Türk makamlaý buna engel olmuyor. devlet(mesela: mit, askeriye) demiyor bu herif amerikan ajanýdýr diye.

bence bunlara gereðinden fazla takýlmamak lazým. kardeþim Süleymancýmýsýn iyi Allah iyilik versin, kardeþim Fethullahçýmýsýn iyi Allah iyilik versin. diðer bir cemiyettenmisin iyi kardeþim Allah iyilik versin.

hem bu hizmet tüm dünyada olan bir hizmet eðer belirtildiði gibi bir ajansa Allah(celle celalühügöz kırpma hakkýndan muhakkak gelecektir. Ayrýca böyle sapkýn birþey olsa bu kadar geliþmesi mümkün olurmuydu.

Nu arada özel mesaj açýk olcaktý ama ben yine bakayým

Allah'a(celle celalühügöz kırpma emanet olun...
Gönderen: 21.07.2005 - 21:17
Gast hafakan28  
bu siteden takdire şayan bir örnek...
Misafir
þimdi size sitenin sað menüsündeki site yazarlarýndan BÝLAL AKSAnýn yazýsýný okumanýzý tavsiye ederim "Fethullah Gülen Hocaefendi" isimli baþlýðý var. isterseniz buraya direk linki ekliyorum burdan da týklayabilirsiniz...

istirham ederim bu boyutlara sapýk bir cemaatin yada baþýnda sapýk bi adamýn bulunduðu cemaatin ulaþabilmesi mümkünmü?

ALLAH'A(CELLE CELALÜHÜgöz kırpma EMANET OLUN...
Gönderen: 21.07.2005 - 21:40
Gast hafakan28  
menu anasayfada
Misafir
anasayfa açýldýðýnda sag menu çýkýyor yazý orda...
Gönderen: 21.07.2005 - 21:46
265 Mesaj -
Hafakan;

Dünya görüþü olarak Ýslamý benimsemiþ bir insan bütün beþeri sistemlere cephe almýþ kiþi demektir. Ýnlarý kula kul olmaktan kurtarýp Yalný bir olan Allah'a kul etmeye çaðýran kiþidir deðil mi?

Peki Bugünün dünyasýnda bütün güç odaklarý islam düþmanlarýnýn elinde ve istedikleri insaný bir anda yerin dibine sokabiliyorlar ve istediði kuruluþu (devletler dahil) istedikleri zaman ellerindeki güç sayesinde ortadan kaldýrabiliyorlar.

Bu islam düþmanlarý bu kadar güçlü iken Ýslam davasýný güden Hoca efendiyi ya gözden kaçýrdýlar yada Hoca efendiye güçleri yetmiyor? Bence ikiside deðil. Soruyorum Allah aþkýna kafirlerin sisteminde bir müslümanýn bu kadar ilerlemesi mümkün müdür?

Madem Hoca efendi islam davasýný güdüyor o halde neden cemaatinden birini baþörtüsü mitinginde, Kur'an kurslarýna yapýlan zulümlere dur derken ve yahut PKK aleyhtarý gösterilerde bir defa görmedik. Neden cemaatinde aksyon yok. Neden En büyük islam düþmaný Amerika Hoca efendiyi muhafaza ediyor kapýsýnýn önünde CIA ajanlarý bekliyor? Bunlar hep kafa kurcalayan meseleler. Ve ben artýk buna inanmaya baþladým. Bu yazýyý okuduktan sonra fikrine ve ilmine güvendiðim kiþilerle müþahede ettim o yazýdaki sonuca doðru gitmeye baþladým.

Daha yazýlýcak çok þeyler var. Ama bunlarý seninle birebir konuþmak isterim. Formu meþgul etmek istemiyorum.
Bu arada o yazýda Said Nursi Hz. ajan diye hitap edilmiyor. Benimde öyle bir niyetim yok.

Bana özel mesajdan müsait olduðun bir zamaný yaz seninle bu konu hakkýnda msn den görüþelim..

Selam ve dua ile...
Gönderen: 22.07.2005 - 00:15
Bu Mesaji Bildir   Karahilal üyenin diger mesajlarini ara Karahilal üyenin Profiline bak Karahilal üyeye özel mesaj gönder Karahilal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast hafakan28  
Misafir
ben o kaynakta bediüzzaman a ajan deiliyor demedim. baþka kaynakalrda geçiyor

þimdi bana söyleyin o baþörtüsü mitingine katýlanlardan kaçý hakiki müslüman olmaya çalýþýyor(gerçekleri ayýrýyorum onlara sözüm yok) imam-hatipteki kýzlarý görüyoruz erkeklerle fingirdeþiyorlar. bunlar gerçekler. kaç kiþi mitingden sonuç almýþ söyleyin. ayrýca bu miting alanlarý maalesef siyasete alet ediliyor. buda herkesçe bilinen bir gerçek.

özel mesaj atamýyorum msn'mi vercem kuralý çiðneyerek napayým bulamadým (kurallar geregi silinmistir... GöLGe)

sen kendin adamý suçluyor kucak açmýyor yurtdýþýna çýkmaya zorluyorsun. peki bu adam napacak. ay a mý gitcek. ya bu ülkededir ya da ükenin dýþýnda 3. bir ihtimal varmý? 2 gazetede röportajý çýktý kapýsýnda ajan bekliyor denilmedi biride milliyet üstelik. sadece bir ara gelip görüþtüklerini söyledi. oda din adamý olduðu için. malum küçük bir kesime hitap etmiyor ve görüþleri önemlidir.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son GöLGe tarafından, 22.07.2005 - 22:23 tarihinde.
Gönderen: 22.07.2005 - 00:38
265 Mesaj -

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Karahilal tarafından, 23.07.2005 - 07:44 tarihinde.
Gönderen: 23.07.2005 - 01:46
Gast hafakan28  
Konu icon    Elveda
Misafir
artýk yokum belki 15 gün belki de hep!!!
Gönderen: 23.07.2005 - 06:24
265 Mesaj -
Allah yolunu açýk etsin.

Selametle...
Gönderen: 23.07.2005 - 07:45
Gast hafakan28  
Konu icon   
Misafir
Allah(celle celalühügöz kırpma razý olsun...
Gönderen: 23.07.2005 - 11:09
MEHRICAN su an offline MEHRICAN  
SELAMUN ALEYKUM hafakan28 kardesim....
1 Mesaj
gecen karahilal kardesimize yazmis oldugun bir yaziyi okudum.inanki senin adina cok uzuldum. yazinda soyle bir cumle vardi <imam hatipliler erkeklerle fingirdesiyor> inanki bu cumleyi gorunce gozyaslarima hakim olamadim. cunku BENDE BIR IMAM HATIPLIYIM. bu soz cok agir bir suclama hatta temiz bacilarimiza attigin bir iftira. besparmagin besi bir degildir. nedense ortulu bir kizin yaptigi hata tum imam hatiplilere mal oluyor. fakat baskalarinin yaptigi hatadan sadece kendileri sorumlu tutuluyor. bu nasil bir celiskidir sorarim size? tum imam hatiplilerin dusuncesi erkeklerle fingirdesmek olamaz heralde bu cok sacma. bizlerinde idealleri var. en azindan yeni yetisen nesli bilinclendirebiliriz. unutmaki bugun imam hatipliysek yarin anneniz olacagiz ve yeni nesil bizlerin elleri altinda yetisecek. boyle bir dusunceyi kafanizdan cikarmanizi ve en kisa zamanda burada ozurunuZU gormek istiyorum. bu yaziyi tum imam hatipli kardeslerimin adina yazma ihtiyaci duydum............ALLAHA EMANET OLUN SELAM VE DUA ILE....
Gönderen: 29.07.2005 - 18:39
Bu Mesaji Bildir   MEHRICAN üyenin diger mesajlarini ara MEHRICAN üyenin Profiline bak MEHRICAN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 965 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62660 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.