generique kaletra lopinavir ritonavir kamagra kaletra ivermektine apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » KURAN ÖGRETiCiLERi ARANIYOR...

önceki konu   diğer konu
24 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
KURAN ÖGRETiCiLERi ARANIYOR...
Moderator

1050 Mesaj -

Selamün Aleyküm,

RAVDA aracýlýðý ile sunmak istediðimiz online Kuran kursu için aþaðýdaki þartlarda bay ve bayan öðretmenler aranmaktadýr:

1- Sesli chat proðramý kullanacak kadar teknik bilgisi ve en az 128 updown ve 256 download (ÝSDN, DSL) hýz internet baðlantýsýna sahip olan,

2- Ses teþkilatý (hoperlör, mikrofon, kulakseti, seskartýgöz kırpma olan,

3- Tamamen fahri ve ücretsiz olarak kuran okuma dersi verebilecek,

4- Kuraný Kerimi tecvitli olarak çok iyi derecede okumasýný bilen,

5- Kuraný Kerimi okumasýný bilmenin yanýnda, öðretme kabiliyeti olan,

6- Ders verebilecek boþ vakte sahip olan (kendi zamanýna uygun öðrenciler tahsis edilecektir),

7- Ders verebilmek için uygun mekaný olan (sakin bir oda),

8- Ev halkýndan bu hususta müsaade alan,

her bay ve bayan kardeþimizin direk Fatih kardeþimiz ile irtibata geçmelerini rica ediyoruz.

Selam ve dua ile...

Gönderen: 14.07.2005 - 13:36
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tibyan su an offline tibyan  
Kur'an-ı Kerim Öğreticisi
1 Mesaj
Aradýðýnýz tüm þartlara haizim ve gönüllüyüm.Bilgilerinize arz ederim.
Gönderen: 28.07.2005 - 00:41
Bu Mesaji Bildir   tibyan üyenin diger mesajlarini ara tibyan üyenin Profiline bak tibyan üyeye özel mesaj gönder tibyan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Allah razý olsun kardeþim...

Dersler baþlama aþamasýna gelindiðinde sizinle irtibata geçeceðiz...

Selam ve dua ile...
Gönderen: 28.07.2005 - 00:51
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ebulyeser su an offline ebulyeser  
inşaallah
1 Mesaj
elimizden geldiðince (sizin en hayýrlýnýz kur-an ný öðreneniz ve öðreteninizdir) (s.a.v)
Gönderen: 28.07.2005 - 14:56
Bu Mesaji Bildir   ebulyeser üyenin diger mesajlarini ara ebulyeser üyenin Profiline bak ebulyeser üyeye özel mesaj gönder ebulyeser üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Seyh hakan su an offline Seyh hakan  
BİSMİLLAHİRRAHMANIRRAHİM
54 Mesaj -
KARDEÞÝM ALLAH HAYIRLISINI VERSÝN ÝNÞALLAH YAPTIÐINIZ ÝÞÝN NE KADAR HAYIRLI OLDUGUNU BÝLÝNCÝNDE VE SUSAMIÞ ÝNSANLARI SULAMAKTA BENÝMDE KATKIMIN OLACAÐINI CENAB-I HAK VAZÝFELENDÝRÝR ÝNÞALLAH ARADIÐINIZ VASIFLAR VAR AMA BÝLGÝSAYARIM YOK ÝNTERNETE GELÝP 1 SAAT OTURUP KALKIYORUM SAAT 3 TE ÖÐRECÝ VARSA ÝNÞ BAÞIM ÐÖZÜM ÜSTÜNE ÖÐRETÝRÝM. BEN ÞUAN BÝLE 63 COCUK ÖGRETÝYORUM. OKUTUGUM KUR-AN-Ý KERÝM ÖGRENCÝLERÝMÝN SAYISINI BÝLE BÝLMÝYORUM. HER YIL CAMÝÝ DEN KOVULANLARI SOKAKTAKÝLER TOPLAYIP HEDÝYE VEREREK NAMAZ VE KUR-AN DÝNÝ BÝLGÝ VEREREK DÝNÝ MUBÝNE HÝZMET EDÝYORUM CENABI HAK YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN
Gönderen: 29.07.2005 - 16:01
Bu Mesaji Bildir   Seyh hakan üyenin diger mesajlarini ara Seyh hakan üyenin Profiline bak Seyh hakan üyeye özel mesaj gönder Seyh hakan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet1986 su an offline mehmet1986  
4 Mesaj
ben aradýðýnýz kriterlere uygunum
Gönderen: 03.08.2005 - 15:35
Bu Mesaji Bildir   mehmet1986 üyenin diger mesajlarini ara mehmet1986 üyenin Profiline bak mehmet1986 üyeye özel mesaj gönder mehmet1986 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
adem82 su an offline adem82  
Konu icon    internetten kuran ogrenmeyi sacma buluyorum
2 Mesaj
kuran ogrenmek yuce bir isdir basit bir sey degildir
kurani kerimi cikis magreclerini tam ogrenebilmel icin hocanin agzindan ogrenmek lazim
karsinda oturmak gerek
daha faydali olursun
yeterince camilerimiz var
hocalarin gorevide muslumanlari aydinlatmak
kuran ogretmek hocaninda ihlaslisini bulmak elzem
fakat internetten kuran ogrenmeyi iyi gormuyorum
butun musluman kardaslarima kuran ogrenmekte basarilar dilerim umarim yanlis anlasilmamisdir
vesselaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
Gönderen: 06.08.2005 - 01:48
Bu Mesaji Bildir   adem82 üyenin diger mesajlarini ara adem82 üyenin Profiline bak adem82 üyeye özel mesaj gönder adem82 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gencer su an offline gencer  
RE: Kur'an-ı Kerim Öğreticisi
1 Mesaj
Alıntı
Orijinali tibyan

Gönderen: 10.08.2005 - 15:36
Bu Mesaji Bildir   gencer üyenin diger mesajlarini ara gencer üyenin Profiline bak gencer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yabanci98 su an offline yabanci98  
KURAN ÖĞRETİCİLERE BEN HAZIRIM
2 Mesaj
KURAN ÖÐRETÝCÝLERE BEN HAZIRIM CEVABINIZI BEKLÝYORUM
Gönderen: 15.08.2005 - 20:46
Bu Mesaji Bildir   yabanci98 üyenin diger mesajlarini ara yabanci98 üyenin Profiline bak yabanci98 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdussamed2005 su an offline abdussamed2005  
Tebrik
1 Mesaj
Evvela böyle bir proje baslattiginiz icin sizi tebrik ediyorum.
Saniyyen acizane Avrupa Güzel Kuran okuma yarismasinda 2000 senesinde 3. lügüm var.
Tecvidle alakali kendi hazirladigim dosyalarda var. Ayriyeten canli olarak Kuran-i Kerimden sureler size sunabilirim.

Vesselam vel-ikram
Gönderen: 17.08.2005 - 17:59
Bu Mesaji Bildir   abdussamed2005 üyenin diger mesajlarini ara abdussamed2005 üyenin Profiline bak abdussamed2005 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
dincer-usa su an offline dincer-usa  
SELAMUN ALEYKUM
1 Mesaj
GERCEKTEN COK GUZEL BIR CALISMA OLUR DIYE DUSUNUYORUM. BU SIZIN SARTLARINIZA HAIZIM.LAKIN BEN BUNU INTERNETTE DEYILDE HERKES BULUNDUGU CEVREDE OGRENMEK ISTEYENLER E OGRETSE DAHA GUZEL OLUR.PHILADELP USA PHILADELPHIA CEVRESINDE OLUPTA MUSLIMAN OLAN YABANCI VE TURKLERE KURANI KERIM DERSI VERILIR OGRENMEK VE BILGI SAHIBI OLMAK ISTEYENLER BURAYA YAZABILIR BEN SUREKLI TAKIP HALINDEYIM ODAYA SIMDIDEN TESEKKKURLER SAGLICAKLA KALIN ESSELAMUN ALEYKUM
Gönderen: 22.08.2005 - 09:20
Bu Mesaji Bildir   dincer-usa üyenin diger mesajlarini ara dincer-usa üyenin Profiline bak dincer-usa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kut_ay su an offline kut_ay  
tebrik ..
2 Mesaj
merhaba; baþlattýgýnýz calýþma çok guzel sizleri ve gönül verenleri tebrik ediyorum. Kur'an okumayý býlýyorum fakat sizlere yalnýzca dua edebilecek kabiliyetteyim. inþallah gün gelir hizmet etme þa'nýna mazhar olurum. Tabi bu hizmetin muhalifleri de olacaktýr bunlarýn hesaba alýnmamasý ve þevkinizi kýrmamasý ümidindeyim .
dua ile...
Gönderen: 30.08.2005 - 19:03
Bu Mesaji Bildir   kut_ay üyenin diger mesajlarini ara kut_ay üyenin Profiline bak kut_ay üyeye özel mesaj gönder kut_ay üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
oktay su an offline oktay  
slm
4 Mesaj
basari bu hizmetiniz sahane dahada iyi olmasi diloegiylen insallah
Gönderen: 02.09.2005 - 01:52
Bu Mesaji Bildir   oktay üyenin diger mesajlarini ara oktay üyenin Profiline bak oktay üyeye özel mesaj gönder oktay üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esenbey su an offline esenbey  
9 Mesaj
Selamun Aleykum...

Fatih bey kardesim, Rabbim her seyden önce niyetinizi halis amelinizi makbul eylesin.

"Hayrukum men teallemel qur'an'e ve allemehu" Hz Osman ( R.a) dan.

Bizleride uygun görürseniz efendim, elimizden gelen yardimi sunma gayretinde oluruz.

Selam ve hürmetlerimle...
Gönderen: 02.09.2005 - 17:01
Bu Mesaji Bildir   esenbey üyenin diger mesajlarini ara esenbey üyenin Profiline bak esenbey üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Saduman2005 su an offline Saduman2005  
RE: Kur'an-ı Kerim Öğreticisi
1 Mesaj
Alıntı
Orijinali tibyan

Gönderen: 02.09.2005 - 21:58
Bu Mesaji Bildir   Saduman2005 üyenin diger mesajlarini ara Saduman2005 üyenin Profiline bak Saduman2005 üyeye özel mesaj gönder Saduman2005 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
xxadanalixx su an offline xxadanalixx  
Allahin selami üzerinize olsun
1 Mesaj
Ben aradiginiz özeliklere sahip degilim.Ama teknik özellikler bende mevcut(ses donanimi,nternet).Kur`an-i Kerim`iögrenmek istiyorum.Banada yardimci olursaniz sevinirim,saygilarimla.Allah`in selami üzerinize olsun.
Gönderen: 03.09.2005 - 09:12
Bu Mesaji Bildir   xxadanalixx üyenin diger mesajlarini ara xxadanalixx üyenin Profiline bak xxadanalixx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
y.erkek su an offline y.erkek  
EN HAYIRLIMIZ
2 Mesaj
Selamün Aleyküm.Deðerli kardeþim Kuran öðrenmeyi istemekle PEYGAMBER EFENDÝMÝZÝN"sizin en hayýrlýlarýnýz Kur'an-ý öðrenen ve öðreteninizdir" mesajýna talip olmaktasýn.Sizi tebrik ediyorum.MÜRÞÝT 4.0 ÝSÝMLÝ PROÐRAM CD.SÝ size her türlü kolaylýkla isteðinize ulaþmanýza vesile olacaktýr.Dini kitap,cd satanyerlerde bulunuyor.takýldýðýn yerlerde yardýma hazýrým benim görevim imamlýk.yaz ve kýþ kuran derslerimiz oluyor.sana kolaylýklar dilerim çok çok kýsa bir sürede öðreneceðinden eminim.RABBÝM YARDIMCIIZ OLSUN
Gönderen: 03.09.2005 - 19:04
Bu Mesaji Bildir   y.erkek üyenin diger mesajlarini ara y.erkek üyenin Profiline bak y.erkek üyeye özel mesaj gönder y.erkek üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ali-fb su an offline ali-fb  
ALAHA HEPINIZDEN RAZI OLSUN
1 Mesaj
HERKESE TESEKÜR EDER BIZLER ICIN BÖYLE BIR IMKAN SALADINIZ ICIN HEPINIZ ALAHA EMANET KALIN Güle Güle
Gönderen: 04.09.2005 - 13:00
Bu Mesaji Bildir   ali-fb üyenin diger mesajlarini ara ali-fb üyenin Profiline bak ali-fb üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yasehid su an offline yasehid  
dua
1 Mesaj
böyle bir hayýrlý iþei baþlattýðýnýz için ALLAH yar yardýmcýnýz olsun Allaha emanet olunsevinçli
Gönderen: 11.09.2005 - 21:42
Bu Mesaji Bildir   yasehid üyenin diger mesajlarini ara yasehid üyenin Profiline bak yasehid üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Salih05 su an offline Salih05  
Konu icon    Kur'an Kerim Ögretimi 5.61
1 Mesaj
Selamun Aleykum ben bu Kur'an Programm cok iyi ben size bunu tavsiye ederim http://www.guzelislam.com/programlar/kuran_ogretimi_800x600.exe buna tiklayin direkt gelin ogrenmek icin Beyendiyseniz bana haber verin..
Gönderen: 12.09.2005 - 16:18
Bu Mesaji Bildir   Salih05 üyenin diger mesajlarini ara Salih05 üyenin Profiline bak Salih05 üyeye özel mesaj gönder Salih05 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mavera_71 su an offline mavera_71  
1 Mesaj
Kararsiz
Gönderen: 17.09.2005 - 17:14
Bu Mesaji Bildir   mavera_71 üyenin diger mesajlarini ara mavera_71 üyenin Profiline bak mavera_71 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
lazoglu kj su an offline lazoglu kj  
amarikan mallarını allah rızası için tükettmeyin
34 Mesaj -
müslümanlara sahip çýkalým.onlar ebugarip hapisanesinde neler yaptýklarýný býr dýnlesenýz inanýyorumký amerýkan malýnýn yanýndan geçmezsýnýz

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son lazoglu kj tarafından, 20.09.2005 - 12:10 tarihinde.
Gönderen: 20.09.2005 - 11:56
Bu Mesaji Bildir   lazoglu kj üyenin diger mesajlarini ara lazoglu kj üyenin Profiline bak lazoglu kj üyeye özel mesaj gönder lazoglu kj üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sozdar su an offline sozdar  
sa
1 Mesaj
selam u aleykum kurani kerim kursu nezaman baslior?
Gönderen: 20.09.2005 - 22:04
Bu Mesaji Bildir   sozdar üyenin diger mesajlarini ara sozdar üyenin Profiline bak sozdar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
pure su an offline pure  
Bende yardımcı olmak isterim
1 Mesaj
Benimde yeterli düzeyde bilgim var yardýmcý olmak isterim
Gönderen: 23.09.2005 - 01:01
Bu Mesaji Bildir   pure üyenin diger mesajlarini ara pure üyenin Profiline bak pure üyeye özel mesaj gönder pure üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 676 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61702 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.