lopinavir ritonavir colchicine kaletra colchicine colchicine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » ARADIKLARINIZ & DİĞERLERİ » yardım edermisiniz

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
yardım edermisiniz
32 Mesaj -
bilgisarým da ses ile ilgili sorun yaþýyorum mirafon takýlý ve açýk ama ses kaydý yapmýyor çalmýyorda tv kartýnda ses var ses denetýmý ýle ýlgýlý her þey yolunda gýbý gorunuyor. ne yapmam lazým býrde c surucunuzde yer kalmadý boþaltýn dýyor boþaltým çok önemlýler hariç bi þey kalmadý hala ayný uyarý çýkýyor ne yapmam lazým..þimdiden allah razý olsun..
Gönderen: 02.07.2005 - 13:38
Bu Mesaji Bildir   sevde54 üyenin diger mesajlarini ara sevde54 üyenin Profiline bak sevde54 üyeye özel mesaj gönder sevde54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Kardeþim;

Ses kaydý yaptýðýnýz programý kontrol edin...
Eðer ses denetiminde, ses kartýnda ve mikrofonda sorun yoksa, sizin söylediðinize göre yok.O zaman ses kaydý yaptýðýnýz programýn ayarlarýný kontrol edin. daha kullanýþlý bir program kurabilirsiniz.

C sürücüsü ile ilgili hataya gelince;

Windowsun aptal bir uyarýsý iþte...

muhtemelen " temp klasörünüz dolmuþtur...

eðer temp klasörüne windowsun içinden ulaþabiliyorsanýz ulaþýn ve içindeki dosyalarý silin. muhtemelen bazýlarý silinmeyecektir. silinenleri silin siz.

eðer windowsun içinden ulasamazsanýz.

þu adamlarý takip edin;

start==>run==> %temp% komutunu yazýn ve ok seçeneðine týklayýn ve açýlan penceredeki silinebilen dosyalarý silin.

Eðer bu þekilde probleminiz halledilemezse; lütfen uyarýnýn tamamýný kelimesi kelimesine yazýn tekrar bakalým...

selametle...
Gönderen: 02.07.2005 - 13:55
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevde54 su an offline sevde54  
selamun aleykum fosaloğlu kardeş...
32 Mesaj -
allah razý olsun vakýt ayýrýp ýlgýlendýðiniz için ama sorunumu halledemedim zaten ben bilgisayar konusunda oldukça amatörüm kendý kendýme öðrendim kullanmayý destek ve eðitim alamadým ev hanýmý olduðum için ama þimdiye kadar sorunsuz gýdýyodu þukur ses sorunu devam edýyor ama ilgýnç olan tv kartýnda ve media player de çalarken sorun yok mesela dun aýlemle veb cam ile goruþtuk onlarýn sesi bize net bý þekýlde gelýyo fakat býzým sesýmýz gýtmýyor býde dýyorumký ben þu c surucusunde yer açmaya çalýþýrken acaba bilmeden bi þey falan mý sildim.c surucusu için çýkan uyarý þoyle yerel dýsk surucunuz c de dýsk alaný dolu kullanmadýðýnýz programlarý sýlerek yer açýnýz ...sýlýncek bý þey kalmadýký..temp dosyasýný da boþalttým..neyse ben sýzý daha fazla meþgul etmeyeyým .tamýre falan gotururuz artýk..çok teþekkur ederim alakanýz için...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sevde54 tarafından, 03.07.2005 - 13:25 tarihinde.
Gönderen: 03.07.2005 - 13:19
Bu Mesaji Bildir   sevde54 üyenin diger mesajlarini ara sevde54 üyenin Profiline bak sevde54 üyeye özel mesaj gönder sevde54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Kardeþim msn deki ses probleminden bahsediyorsanýz; önce mikrofonu bir test edin isterseniz. Yanlýþlýkla silinen bir dosyadan kaynaklanan bir hata gibi görünmüyor.

Diðer c sürücüsü ile ilgili probleme gelince;

temp klasörü içindeki dosyalar silindiðinde problemin düzelmesi gerekiyor ama düzelmediyse; önce c sürücüsünde ne kadar boþ yer olduðunu yazýnýz lütfen.

Ama gerek yok tamire götürmekte kararlýyýz diyorsanýz kahkaha

kolay gelsin...Güle Güle
Gönderen: 04.07.2005 - 21:46
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1023 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64198 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.