fluvoxamine generique plaquenil generique stromectol colchicine generique rhinocortvoltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » CoCuK DaKi aKiL

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    CoCuK DaKi aKiL
443 Mesaj -

Cocuk daki su akila bakin yaaa....kimin aklina gelir,kisin agaclar üsümesin diye ceketini cikarip agaci sarmak.. Hayranim bu kücük saf ve temiz Yumurcaklarin aklina.... aşık
Gönderen: 01.07.2005 - 11:40
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE: CoCuK DaKi aKiL
7 Mesaj
Ayyyyyyyyy COOOOOOOOOOOOK TATLI ya,
bende hayranim Cocuklarin akillarina..

Gördügümüz gibi Cocuklar hep saf ve
temizlerdir kücükken, sonra insanlar gördüklerini yaparlarağlar Yani iyi veya kötü..

Sende buraya tikla ve oku, belki görmemissin haber vermek istedim.. Lütfen oku, bu akilla daha coooooooooooook hayran kalacaksin Canim..

http://www.ravda.net/include.php?path=comment/comment.php&comcat=cont&subid=560
Gönderen: 01.07.2005 - 11:55
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AkasyaDaphneAcelya su an offline AkasyaDaphneAcelya  
212 Mesaj -
aklinizi yerim ben cok sirinler, baksaniza bunlara ne kadar tatlilar..

Gönderen: 01.07.2005 - 12:13
Bu Mesaji Bildir   AkasyaDaphneAcelya üyenin diger mesajlarini ara AkasyaDaphneAcelya üyenin Profiline bak AkasyaDaphneAcelya üyeye özel mesaj gönder AkasyaDaphneAcelya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
443 Mesaj -
Allah razi olsun Bacim..
Gönderen: 01.07.2005 - 12:13
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
7 Mesaj
Dua eden Cocuklari görünce,
O tatli kücücük ellerini ALLAHa acinca,
BAYILIRIM BAYILIRIM, hatta gözlerim hep
doluyor, o tatli minicik elleri görünce..
Ah COK TATLILAR YA, COOOOOOOOOOOOOOK TATLILARRRRRRRRRRRRRRRRRRRR BALLTATLI..

ALLAH razi olsun AkasyaDaphneAcelya..
Gönülbagi, AMIN cümlemizden ALLAH razi olsun..
Gördüm yorum yapmissin, yorum icin tsk'ler..
Bende bi sefer okumustum ama bilmem sonra
unuttum, yada bir is cikti'da iyi okuyamamisim..
Bugün okuyunca, yorum yapmadan gecemedim..

ÖPTÜM IKINIZI Canlarim.. gül
Gönderen: 01.07.2005 - 12:22
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mimli uye su an offline mimli uye  
Çocuk deyip geçmeyin!Diyalogçular çocuk kadar olabilse...
206 Mesaj -
Bir papaz, yeni bir sehre papaz olarak tayin edilir. Bu papaz, yeni tayin edildigi sehre vazifeye baslamak üzere gider. Papaz o sehre vardiginda, karsisina cikan ilk cocuga sorar:
--Oglum, buranin kilisesi nerededir ? Kiliseye hangi yoldan gidilir ? Haydi gösteriver.-- der.
Cocuk yeni gelen papazi kiliseye kadar götürür. Papaz, cok memnun olur ve cocuga:
---Yavrum sen bana cok iyilik ettin. Buraya kadar da yoruldun. Gel bakayim, ben de sana cennetin anahtarini vereyim!.. der.
Akilli ve temiz kalpli cocuk, papazin karanlik kafasina dank edercesine su cevabi verir:
---Papaz amca, papaz amca, sen daha kilisenin yolunu bulamiyorsun. Bana sordun da ben gösterdim!. Cennetin anahtarini nereden ve nasýl bulabilirsin ?---
deyiverir.

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son mimli uye tarafından, 01.07.2005 - 12:26 tarihinde.
Gönderen: 01.07.2005 - 12:24
Bu Mesaji Bildir   mimli uye üyenin diger mesajlarini ara mimli uye üyenin Profiline bak mimli uye üyeye özel mesaj gönder mimli uye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AkasyaDaphneAcelya su an offline AkasyaDaphneAcelya  
212 Mesaj -
Al cevabi iste, ALLAH´im sen ne kadar büyüksün!!!

Allah Razı Olsun kardes..Güle Güle
Gönderen: 01.07.2005 - 12:27
Bu Mesaji Bildir   AkasyaDaphneAcelya üyenin diger mesajlarini ara AkasyaDaphneAcelya üyenin Profiline bak AkasyaDaphneAcelya üyeye özel mesaj gönder AkasyaDaphneAcelya üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
443 Mesaj -
Iste Cevab diye buna derim..

MasALLAH cocuga....öyle bazen olsun insan ..
amann cocuk deyip geciyor...oysaki cocuklar bizden daha akilli cikabiliyor ...

Allah Böylesi tatli,saf ve temiz ruhlu..akilli cocuklarmizi nazardan korusun ...ve hayirli bir insan olmalarini nasip etsin...insALLAH

sende öpüldün Allaha kavusmak Bacim...
Gönderen: 01.07.2005 - 12:52
RE:
7 Mesaj
Güzel bir Cevap vermis.. MasALLAH..

InsALLAH InsALLAH tüm Cocuklar hayirli insanlar olurlar..

Gönülbagi Canim TeSeKKüR öpücük icin.. aşık gül

ALLAH razi olsun mimli üye-Kardesim..

DUA ILE..
Gönderen: 01.07.2005 - 13:09
Guelpembe su an offline Guelpembe  
59 Mesaj -
ay cok tatlilar Allah Razı Olsun
Gönderen: 01.07.2005 - 14:10
Bu Mesaji Bildir   Guelpembe üyenin diger mesajlarini ara Guelpembe üyenin Profiline bak Guelpembe üyeye özel mesaj gönder Guelpembe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
1576 Mesaj -
Cocuk Dünyasi.. Cocuk akli.. Pekte Farkli ve tatli sevinçli
Gönderen: 16.01.2008 - 23:47
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DEMOKRAT su an offline DEMOKRAT  
371 Mesaj -
çocuklarýmýza gül

Rabbim eksikliklerini göstermesin....
Gönderen: 17.01.2008 - 18:28
Bu Mesaji Bildir   DEMOKRAT üyenin diger mesajlarini ara DEMOKRAT üyenin Profiline bak DEMOKRAT üyeye özel mesaj gönder DEMOKRAT üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
443 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý DEMOKRAT

çocuklarýmýza gül

Rabbim eksikliklerini göstermesin....

AMIN ABim...gül
Anne degilim ama bir Annenin Evladiyim..RABBiM bizleri birbirimizden Ayirmasin...Ne bizleri birbirimizden nede Bizi Kendisinden..insaALLAH..
Gönderen: 17.01.2008 - 18:54
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 901 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nokta54 (45), karapapak (46), dosteren (60), ahmetkaya5v (40), AKIN TALHA (45), memetnur (60), ssarikoc2003 (43), yolcuxxx (38), adige11 (46), aydemir (45), terekeme (), tolga_27 (44), turkcomtayfur (), CNN (44), faruk741 (39), kürtislam (37), kenan_k (59), ercosserdar (42), siyahi (46), Ay Yuzlum (42), sevgim (45), sekersey (55), Melek_90 (34), mkilincarslan (33), emel meydan (48), karabela2000 (54)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63601 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.