generique stromectol generique stromectol generique rhinocortchloroquine stromectol oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » BURAM, BURAM ANADOLUM » Amasya

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Amasya
125 Mesaj -
S.A.
Aranizda Amasyali olan varmi?gül
Gönderen: 23.06.2005 - 16:37
Bu Mesaji Bildir   Zehra01 üyenin diger mesajlarini ara Zehra01 üyenin Profiline bak Zehra01 üyeye özel mesaj gönder Zehra01 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NiLüFeR su an offline NiLüFeR  
:)
71 Mesaj -
Selamun aleykum Zehra kardesim..
Bende Amasyaliyim..
Istersen tanisabiliriz..
Selam ve Dua ile.. gül
Gönderen: 06.09.2005 - 08:57
Bu Mesaji Bildir   NiLüFeR üyenin diger mesajlarini ara NiLüFeR üyenin Profiline bak NiLüFeR üyeye özel mesaj gönder NiLüFeR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Zehra01 su an offline Zehra01  
125 Mesaj -
aleykümselam Nilüfer kardes

bu forumda bir amasyali olduguna sevindim.
Amasyaya neyazikki iki senede bir gelebiliyorum
Amasya cok güzel Kalesiyle , kayamezarlariyla , müzeleriyle harika bir sehir. Keske imkanim olsada herzaman orada yasayabilsem. Tanismak isterim ama neyazikki yurtdisindayim. Güle Güle
Gönderen: 06.09.2005 - 11:21
Bu Mesaji Bildir   Zehra01 üyenin diger mesajlarini ara Zehra01 üyenin Profiline bak Zehra01 üyeye özel mesaj gönder Zehra01 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
Selamun aleykum Zehra kardesim..
Ben de Amasyaya iki sende bi gidiyorum...
Almanyanin neresindensin? Ben Hamburg'danim..
Eger Hanim Hanima bölümüne Üyeysen MSN araciligiyla tanisabiliriz..Güle Güle
Selam ve Dua ile..gül
Gönderen: 06.09.2005 - 15:36
Bu Mesaji Bildir   NiLüFeR üyenin diger mesajlarini ara NiLüFeR üyenin Profiline bak NiLüFeR üyeye özel mesaj gönder NiLüFeR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Zehra01 su an offline Zehra01  
125 Mesaj -
Aleykumselam Nilüfer kardes
ben suanda berlinde yasiyorum
Hanim Hanima bölümünde neyazikki üye degilim. Olmaya düsünüyorum. Üye olursam haber veririm.
Allaha emanet ol.Güle Güle
Gönderen: 06.09.2005 - 15:57
Gurbetgülü su an offline Gurbetgülü  
Selamlar...
2 Mesaj
esselamun aleyküm
ben de Berlinden Amasyali GurbetgülüGüle Güle
Gönderen: 24.10.2005 - 20:31
Bu Mesaji Bildir   Gurbetgülü üyenin diger mesajlarini ara Gurbetgülü üyenin Profiline bak Gurbetgülü üyeye özel mesaj gönder Gurbetgülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
71 Mesaj -
S.A. Gurbetgülü,
Öncelikle Üyeligin hayirli ugurlu olsun..
Aramiza hosgeldin. Seninle beraber 3 Amasyali olduk göz kırpmaGüle Güle
Selam ve Dua ile..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son NiLüFeR tarafından, 14.01.2006 - 00:24 tarihinde.
Gönderen: 25.10.2005 - 16:25
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  
NEVSEHIRLILER NERDE
397 Mesaj -
şaşkın şaşkın WAUUUWWW amasyalilar cogaliyor yahu bak bak kaynasmaya bile baslamislargöz kırpma ya sitede nevsehirli olan yokmu nerdesiniz..
ya canlar ne guzel ayni sehrin insani olmak ortak kulturde bulusmak ayni seylerden bahsetmek..
hadi sizlere bol sohbetler candan arkadasliklar nilufer amasyali arkadaslarinin cikmasina sevindim canim
selam dua ve muhabbetle insGüle Güle Güle Güle
Gönderen: 26.10.2005 - 13:18
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 857 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63934 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.