generique luvox stromectol lopinavir ritonavir generique plaquenil stromectol detrol detrusitol dexantol dexone diamox diflucan dilantin dilatrend dilzem dinostral diocimex diovan hct diovan diprolene diuresal diurix dostinex doxy basan doxycline droxia dulcolax duodopa duphaston duricef duspatalin dynexan nouvelle formule ecopan efavirenz effexor xr effexor elantan elavil eldepryl elmetacin elocon elpradil eltroxine elyzol ena basan enasifar endoxan

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » BURAM, BURAM ANADOLUM » AKSARAY-AKSARAY

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
AKSARAY-AKSARAY
31 Mesaj -
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEÞLER. AKSRAYLIDA VARMI ÝÇÝMÝZDE?
Gönderen: 18.06.2005 - 04:20
Bu Mesaji Bildir   TOVBEKAR 68 üyenin diger mesajlarini ara TOVBEKAR 68 üyenin Profiline bak TOVBEKAR 68 üyeye özel mesaj gönder TOVBEKAR 68 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ingiltereden68 su an offline ingiltereden68  
aksarayli
75 Mesaj -
ben varim,ben varim

arkadaslar evliyalar diyari aksarayla ilgili,tanitici resimler eklemek istiyorum, ama malesef yapamiyorum. yardimci olurmusunuz ?
Gönderen: 18.06.2005 - 07:00
Bu Mesaji Bildir   ingiltereden68 üyenin diger mesajlarini ara ingiltereden68 üyenin Profiline bak ingiltereden68 üyeye özel mesaj gönder ingiltereden68 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
resim ekleme..
Admin

945 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ingiltereden68

ben varim,ben varim

arkadaslar evliyalar diyari aksarayla ilgili,tanitici resimler eklemek istiyorum, ama malesef yapamiyorum. yardimci olurmusunuz ?

eklemek istediginiz resimlerin URL'sini bu code'a tiklayip -> acilan kücük pencereye ekleyip OK'leyin..

dua ile...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son HaSReT tarafından, 18.06.2005 - 11:14 tarihinde.
Gönderen: 18.06.2005 - 11:12
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
TOVBEKAR 68 su an offline TOVBEKAR 68  
AKSARAY
31 Mesaj -
SELAMÜN ALEYKÜM KARDES AKSARAYIN NERESINDENSIN?
Gönderen: 18.06.2005 - 12:46
Bu Mesaji Bildir   TOVBEKAR 68 üyenin diger mesajlarini ara TOVBEKAR 68 üyenin Profiline bak TOVBEKAR 68 üyeye özel mesaj gönder TOVBEKAR 68 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ingiltereden68 su an offline ingiltereden68  
gurbetci,
75 Mesaj -
ve aleykum selam mehmet kardes
hurriyet mahalle sinde oturuyorum, aslen akcakentliyim, ismim huseyin. ve dort yildirda gurbet ellerdeyim Allah kimseye gurbeti tattirmasin, ama gercek gurbeti.

benim ki nasrettin hoca gurbeti
hanimi nasrettin hocaya sormus
-hoca gurbet neresi ki demis
-nasrettin hoca hanim gir su yorganin altina demis.
yorganin altina girmisler,kafasida dahil hertarafini ortmusler.
nasrettin hoca sormus;
- hanim ne goruyorsun demis
cevap vermis
-hic birsey
-iste orasi gurbet demis.

sen nerelisin mehmet kardes biraz bahsedermisin .??
Gönderen: 19.06.2005 - 04:15
Bu Mesaji Bildir   ingiltereden68 üyenin diger mesajlarini ara ingiltereden68 üyenin Profiline bak ingiltereden68 üyeye özel mesaj gönder ingiltereden68 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ahmed68 su an offline ahmed68  
aksaray aksaray aksaray
2 Mesaj
allahin selamiyla esselamüaleyküm
ben aksarayliyim daha aksarayli var mi lütfen geri yazin
Gönderen: 11.08.2005 - 00:08
Bu Mesaji Bildir   ahmed68 üyenin diger mesajlarini ara ahmed68 üyenin Profiline bak ahmed68 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VE ALEYKÜM SELAM GARDAS
31 Mesaj -
BIZLER VARIZ BURADA.
NERESINDENSIN AKSARAYIN??
Gönderen: 11.08.2005 - 00:22
ahmed68 su an offline ahmed68  
2 Mesaj
icinden sen
Gönderen: 11.08.2005 - 00:29
Bu Mesaji Bildir   ahmed68 üyenin diger mesajlarini ara ahmed68 üyenin Profiline bak ahmed68 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
31 Mesaj -
bende gülpinar/gülagac

su an Aksarydamisin yoksa baska bir yerde mi ikamet ediyorsun?
Gönderen: 11.08.2005 - 01:02
mustafaaa su an offline mustafaaa  
AXARAY
2 Mesaj
Selaman alleyküm tüm din kardeþlereme ve aksaraylý hemþerilerime ben aksaraydan MUSTAFA þuanda VATANIMA,MÝLLETÝME olan borçumu istanbul/zeytinburnunda ödüyorum.. ÞAFAK 260 BÝZ SÝZÝ ALLAHIN ÝZNÝYLE KORUYORUZ SÝZ RAHAT OLUN AKSARAYLILAR VE BÜTÜN MÜSLÜMANLAR ALLAHA EMANET OLUN......
SELAMIN ALLEYKÜM DUALARINIZDA MEHMETÇÝKLERÝ UNUTMAYIN..
Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 13.08.2006 - 14:16
Bu Mesaji Bildir   mustafaaa üyenin diger mesajlarini ara mustafaaa üyenin Profiline bak mustafaaa üyeye özel mesaj gönder mustafaaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 890 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mouharem68 (56), Mavi mutluluk (42), gardiyan (51), hüzünn (36), yanardag (49), kalebeyi (43), Trabzon61 (34), Kameraman_63 (61), Rabia1 (52), MaviguL (42), YSMNT (45), kardelen_06 (40), PembeGül (39), aliosmantr (37), safak13 (46), secere (47), yasargokmen (51), mehmet23 (53), HaBeSii (43), tkardelen (42), MUSTAFA ONUR (63), efendi54 (54), cemilakgun (48), þip&thorn.. (45), cemilakgün (48), Moehh80 (44), ismailbaturay (47), tümtürk (36), SaBoTaJ (124), resadiyeli84 (40), muhammedali_x (49), metinx (49), Fatih almanya (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58519 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.