generique rhinocortivermectin generique stromectol stromectol kaletra oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » Ş İ İ R L E R & Ş Î R L E R İ N  » Ozan Şerafettin Hansu » ÇOCUKTAN AL HABERİ (ÖKÜZLER)

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
OZANSERAFETTIN su an offline OZANSERAFETTIN  
Konu icon    ÇOCUKTAN AL HABERİ (ÖKÜZLER)
198 Mesaj -
ÇOCUKTAN AL HABERÝ

ÖKÜZLER

Þu bizim bostana ,öküzley giymiþ
Ben süymedim babbam, öyle söylüyo
Kabuklu kabuksuz, yutmuþ kemiymiþ
Ben göymedim babbam, öyle söylüyo.

Bostanýn altýný, üste katmýþlay
Þiþ kayýnla yüzün, koyun yatmýþlay
Gelmiþley gitmiþley, keyif çatmýþlay

Kokmuþ nefesimiz, hep aç kalmaktan
Onlay aldýymamýþ, geviþ almaktan
Býkmamýþ hiç biyi, giyip çalmaktan

Öküz boðazý çok, büyüktüy dedi
Gýytlaklayý sanki, höyüktüy dedi
Kýydýlay belimiz, seyiktiy dedi

Öküze demezsen, kaçmazmýþ ho...ha
Yemini kýsaysan, kalkaymýþ þâha
Kaç keye aç kalkmýþýz hey sabaha

Kýzým sana dedim, gelinim sen anla
Öküzley senide, kakay zamanla
Sende benim gibi, kalma samanla

OZAN=ÞERAFETTÝN HANSU
Almanya

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son SERAFETTINHANSU tarafından, 15.06.2005 - 18:32 tarihinde.
Gönderen: 15.06.2005 - 18:31
Bu Mesaji Bildir   OZANSERAFETTIN üyenin diger mesajlarini ara OZANSERAFETTIN üyenin Profiline bak OZANSERAFETTIN üyeye özel mesaj gönder OZANSERAFETTIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Taskin70 su an offline Taskin70  
37 Mesaj -
Cok Güzel Elline Koluna Yüregine salik......

SaygilarimlaGüle Güle
Gönderen: 20.06.2005 - 07:20
Bu Mesaji Bildir   Taskin70 üyenin diger mesajlarini ara Taskin70 üyenin Profiline bak Taskin70 üyeye özel mesaj gönder Taskin70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
asir66 su an offline asir66  
18 Mesaj -
Allah Razı Olsun
Gönderen: 04.08.2005 - 20:55
Bu Mesaji Bildir   asir66 üyenin diger mesajlarini ara asir66 üyenin Profiline bak asir66 üyeye özel mesaj gönder asir66 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
OZANSERAFETTIN su an offline OZANSERAFETTIN  
198 Mesaj -
Allah cümlemizden razi olsun dostlar..

selam ve dua ile...
Gönderen: 04.03.2006 - 23:43
Bu Mesaji Bildir   OZANSERAFETTIN üyenin diger mesajlarini ara OZANSERAFETTIN üyenin Profiline bak OZANSERAFETTIN üyeye özel mesaj gönder OZANSERAFETTIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
:::MeDiNe::: su an offline :::MeDiNe:::  
238 Mesaj -
cok güzel ellerinize saglýk

selam ve dua ile
Gönderen: 04.03.2006 - 23:48
Bu Mesaji Bildir   :::MeDiNe::: üyenin diger mesajlarini ara :::MeDiNe::: üyenin Profiline bak :::MeDiNe::: üyeye özel mesaj gönder :::MeDiNe::: üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 659 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
karaali70 (54), Mücahit58 (42), firdevs_91 (33), harman76 (48), gul2 (47), özgür3 (35), songokou (42), nuri72 (52), aysun saglam (46), dalin (39), caglar_1988 (36), emine_yilmaz (45), elif19 (37), morcali (63), enderim23 (46), aga2 (61), hüzünlü gurbet (46), yeþil (42), 1yavuz (53), suvari_ (41), gazeteci1985 (39), adem03 (45), azzat (60), huemeyra41 (32), Kursad_ist (46), ruhan_ruhani (41), eskalibo (50), neofatih (39), yuuusuf (43), yunuscelik (46)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.55703 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.