lopinavir ritonavir generique rhinocortgenerique luvox generique colchicine dexamethasone cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Lütfen ALLAH için okuyun belki bir Ümit?

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Lütfen ALLAH için okuyun belki bir Ümit?
19 Mesaj -
Es selamu aleykum....Bir kardeþ bana bir mesaj yolladý, çok zor durumda kalmýþ, lütfen Allah için içinizden geliyorsa yardým edin, mesajýný yazýyorum...

selamun aleykum ben balýkesirden halim. bu yazýyý kim okuyacak yada sýra gelip okunacakmý bilmiyorum bi ümit yazayým dedim.okuyacak olan inþallah beni anlar mahçup ve artýk enson çare yazýyorum.geçen yýl askerden geldim daha bir ay olmadan ablam rahatsýzlandý konulan teþhis korkunçtu. kanser dediler 10ay tedavi gördü kardeþi olduðum için iliðim uydu ama ilik nakli olamadan 10ay önce 2yetim býrakýp vefat etti.ardýndan annem rahatsýzlandý evlat acýsý ciðerlerinde kitleye neden olmuþ ilaçlarla yaþamaya çalýþýyor.týp fakülteleri önce ilaç aldýrýp sonra parasýný ödüyor.geçen ay aldýðýmýz ilaçlar için ödemesi gereken parayý nisan ayýna erteledi.bizde parayý toparlamaya çalýþtýk akrabalardan iþ arakdaþlarýmdan.iþyerindeki bi arkadaþým eþinin bileziklerini bile verdi.lazým olan para 13 milyardý yaklaþýk 5 milyar eksik.kredi çekiyorum ama 15 gün sonra ödeme yapýyor.hayati riskide var bizim 15 günümüz yok.hiç tanýmadýðýnýz birine bu yardýmý yapacakmýsýnýz bilmiyorum.umarým güzel haber verirsiniz.15 gün sonra ne kadar faizle isterseniz ödemeye razýyým.böyle bi durumda parayý düþünemem. ömrümce borç ödemeye razýyým ama annemin ilaçlarýný alamamanýn kahrýný yaþamak korkutuyor beni..çevremde bukadar büyük parayý verebilecek kimse yok o yüzden size yazdým yanlýþ anlamayýn hayýr olarak deðil borç olarak istiyorum.açýkcasý fazla ümitli deðilim imkansýz biþey istiyorum farkýndayým ama çýkmaz bi labirent içinde dönüp duruyorum bi ümit yazdým afola.yanýtýnýz olumlu olursa dünyanýn en mutlu insaný olucam yardýmcý olmazsanýzda canýnýz saolsun.cevabýnýz ne olursa olsun lütfen bi yanýt verin.telefonum hastane içinde çekmiyor.mesaj yazarasanýz bahçeye hava almaya çýktýðýmda elime ulaþýr. iyi akþamlar..okunmayacaðýný bile bile yazdým..0555 461 34 46.yardým ederek bu borcu verecek olandanda yardým etmek isteyipte edemeyenden de allah (cc)razý olsun..adresinizisitenin ziyaretçi defterinden aldým inþallah neden yazdýðým konusunda bi sitem etemezsiniz..allah a emanet olun.yanýmda yüce kitabýmýz olmadýðý icin tefsir okumaya interne girdim bi ümit size yazýyorum iste.artýk yükümü hafifletmek aadýna ne kadar borc verebilirseniz cok sevinicem.tekrar özür dilerim böyle biþey nistediðim icin beni affedin..
Hesap no: Halkbank Balýkesir þubesi ( 24501817538) Halim Özdemir.

Lütfen yardým edemiyorsanýz bile bir mesaj atýp dua ettiðinizi bildirin...
Gönderen: 23.03.2005 - 13:12
Bu Mesaji Bildir   mayazar üyenin diger mesajlarini ara mayazar üyenin Profiline bak mayazar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
1129 Mesaj -
ALLAHIM dertlilere deva hastalara acil sifa borclulara eda nasip etsin..:(
Gönderen: 23.03.2005 - 13:15
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KuBrA_GuLnAr54 su an offline KuBrA_GuLnAr54  
Aleykum selam
26 Mesaj -
Allah'im herkese sifa eylesin,dertlere deva eylesin,çooook uzuldum agla

Rabbim yardimciniz olsun...:(
Gönderen: 23.03.2005 - 16:27
Bu Mesaji Bildir   KuBrA_GuLnAr54 üyenin diger mesajlarini ara KuBrA_GuLnAr54 üyenin Profiline bak KuBrA_GuLnAr54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 688 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56116 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.