kaletra ivermektin kaletra hydroxychloroquine generique luvox oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » ARADIKLARINIZ & DİĞERLERİ » konu ben

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
konu ben
8 Mesaj
ben iþi býrakýrsam çok büyüksýkýntý içine girerim ne yapayým lütfem bir yol
Gönderen: 14.03.2005 - 17:18
Bu Mesaji Bildir   laila34 üyenin diger mesajlarini ara laila34 üyenin Profiline bak laila34 üyeye özel mesaj gönder laila34 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
maasuk su an offline maasuk  
153 Mesaj -
Allah yardýmcýn olsun kardeþim.Ben de faiz belasýna girdim.Ýnan elimde imkaným olsa ALLAH için yardým ederdim.Ama unutma ALLAH kendisi için bir adým yaklaþana daha çok yaklaþýrmýþ.Sabrýn varsa ALLAH için baþka kapýlar ara sana þu anda yapabileceðim
-EY RABBÝM BU KULUN SENÝN EMRÝNE UYMAK ÝÇÝN YALAN SÖYLEMEMEK ADINA ÝÞÝNÝ BIRAKMAYI DÜÞÜNÜYOR.SAHÝPSÝZLERÝN SAHÝBÝ,REZZAK OLAN ALLAH IM SEN BU KULUNA YARDIM ET .KAPILAR AÇ .

AMÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝN.
ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.ALLAH GAYRETÝNDE YANINDA OLACAKTIR.
Gönderen: 14.03.2005 - 18:41
Bu Mesaji Bildir   maasuk üyenin diger mesajlarini ara maasuk üyenin Profiline bak maasuk üyeye özel mesaj gönder maasuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1006 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.67120 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.