chloroquine ivermectin colchicine kamagra kaletra 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » bir CUMA günüydü...

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    bir CUMA günüydü...
86 Mesaj -
Bundan 2 yýl önceydi... Bizim eve yakýn olan cuma pazarýna gidecektik annemle. Aslýnda pek fazla alýnacak þeyimiz de yoktu ya gidelim dedik gezmiþ oluruz. Neyse birkaç biþey aldýk sonra annem dikiþ ipliði almak için bir tezgahýn önünde durdu. Annem ona bakarken yanýmýza tahminimce 80 yaþlarýnda bir kadýn geldi. Kadýn o kadar ihtiyardý ki yürümekte zorluk çekiyordu. O da iplik alacaktý. Ýpi aldý ve parasýný verecekti cebinden paralarýný koyduðu mendili çýkardý. Mendilini açtý ve inanýr mýsýnýz sadece ipe verecek parasý vardý. Ýpi alsam mý almasam mý baþka parasý da kalmayacaðýndan üzgün üzgün parayý uzatýyordu ki annem hemen atýldý "Teyze býrak sen ben vereyim parasýný" dedi. Kadýnýn o anki gülümsemesini görünce içimdeki sevinci anlatamam. O kadar sevimliydi ki... Ardýndan ipi aldý ama "Allah razý olsun..Allah ne muradýnýz varsa versin." diyerek yanýmýzdan uzaklaþtý. Belki bu lafý 10 defa söyledi... Ardýndan biz de kendi aldýðýmýz ipin parasýný ödedik. Tam geriye döndük annem "Keþke yiyecek birþeyler de alsaydýk kadýncaðýza.." dedi. "Evet. Ben þimdi bulurum onu" dedim. Oraya koþtum buraya koþtum kadýn yoktu halbuki daha 2 dk bile olmamýþtý. O kadar zorlukla yürüyen bir kadýn nasýl olur da kaybolabilirdi ki...Þaþkýnlýðýmýzý gizleyemedik annem bana bakýyordu ben anneme...Eve geldik ama inanamýyorduk.
Bence bu Allah(cc)ün cuma günü bize sunduðu bir fýrsattý. Yine de deðerlendirebildiðimize inanýyorum.Allah kabul etsin...
Gönderen: 13.03.2005 - 12:50
Bu Mesaji Bildir   _Nagihan_ üyenin diger mesajlarini ara _Nagihan_ üyenin Profiline bak _Nagihan_ üyeye özel mesaj gönder _Nagihan_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
Konu icon   
2683 Mesaj -
Atalarýmýz derki;

"Her kapýna geleni hýzýr kabul et"

Kaným dondu anlattýklarýnýzdan sonra. Keþke daha fazlasýný yapsaydýnýz dicektim ama demekki kýsmetiniz o kadarmýþ.
Gönderen: 13.03.2005 - 13:20
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_Nagihan_ su an offline _Nagihan_  
86 Mesaj -
çok haklýsýnýz gerçekten diyorum ya 2 dk. sonra aklýmýza geldi ama...iþ iþten geçmiþti..sıkıntılı
Gönderen: 13.03.2005 - 14:37
Bu Mesaji Bildir   _Nagihan_ üyenin diger mesajlarini ara _Nagihan_ üyenin Profiline bak _Nagihan_ üyeye özel mesaj gönder _Nagihan_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaHRa su an offline SaHRa  
1183 Mesaj -
Paylastiginiz icin Allah razi olsun kardesim. Selam ve dua ile..gül
Gönderen: 13.03.2005 - 23:54
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
öLüm_7 su an offline öLüm_7  
RE:
860 Mesaj -
Alıntı
Orijinali bagdatli

Paylastiginiz icin Allah razi olsun kardesim. Selam ve dua ile..gül

Allah Razı Olsun selam ve dua ile....
Gönderen: 19.03.2005 - 23:26
Bu Mesaji Bildir   öLüm_7 üyenin diger mesajlarini ara öLüm_7 üyenin Profiline bak öLüm_7 üyeye özel mesaj gönder öLüm_7 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE: RE:
7 Mesaj
Inaniyorum ki birgün böyle bir firsat daha cikacak hepimize ve insALLAH yapabildigimiz kadar yapariz..

ALLAHim razi olsun..

Paylastiginiz icin cok tsk ederim..
Gönderen: 06.04.2005 - 11:41
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
semiramis su an offline semiramis  
44 Mesaj -
bizlerle paylaþtýðýn için ALAH RAZI OLSUN gül SELAM ile dua

Allah Razı Olsun
Gönderen: 03.12.2005 - 14:13
Bu Mesaji Bildir   semiramis üyenin diger mesajlarini ara semiramis üyenin Profiline bak semiramis üyeye özel mesaj gönder semiramis üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 977 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Maksat kelam ol.. (54), betl_22 (37), erdogan955 (69), adaletli (55), erdoganisik (53), osman.d. (51), mehmetyz (44), yucelirfan (43), yazioba (53), °*°SiBeL°*° (32), haydem (45), ORGENERAL (43), yolcu_38 (44), karadað (51), cumali ak (43), adnanmuzaffer (70), MEMOLÝ2 (64), saara (31), plumbi (44), zeynebiye29 (43), mdemirbasci (50), muhammed_fatih (571), meslus (50), adnan65 (59), kýr&yacu.. (51), elisranur (40), ben_ölecem (44), asayan (49), yakamoz_38 (40)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58187 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.