generique stromectol fluvoxamine budesonide ivermectin ivermectin voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » MUTFAK & EV İŞLERİ » cikolatali rulo pasta

önceki konu   diğer konu
22 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
cikolatali rulo pasta
1129 Mesaj -

pandispanya malzemeleri:

4 yumurta
4 kahve fincaný þeker
4 kahve fincaný un
1/2 paket (1 tatlý kaþýðýgöz kırpma kabartma tozu
krema malzemeleri:

3 yemek kaþýðý un
4-5 yemek kaþýðý toz þeker
1 yumurta
125gr tereyaðý
750ml süt
üzerine:

1 paket krem þanti
1 bardak soðuk süt
çikolata rendesi
hazýrlanmasý:

pandispanya malzemelerini sýrayla çýrpýn. karýþýmý yaðlý kaðýt serili büyük bir fýrýn tepsisine yayýn. önceden ýsýnmýþ 175C fýrýnda piþirin.
piþince yaðlý kaðýt yardýmýyla sarýn. üzerine nemli bir bez örterek ýlýnmasýný saðlayýn. (eðer pastayý ertesi gün için yapýyorsanýz keki bu halde bir gece buzdolabýnda bekletebilirsiniz.)
krema malzemelerini karýþtýrarak piþirin ve soðumaya býrakýn.
krema soðuyunca keki açýn. içine kremanýn tamamýný sürün.
tekrar kaðýt yardýmýyla rulo yapýn. kaðýdýn muntazam durmasý için bitiþ yerlerini mandalla tutturun.
1 paket krem þantiyi 1 su bardaðý soðuk sütle çýrpýn. buzlukta biraz bekletin. soðuyan krem þantiyi kekin üzerine muntazam biçimde sürün. üzerine rendelenmiþ çikolata serpin.
alternatifler:
1. kremaya 3 yemek kaþýðý kakao ekleyin. dýþýna da hindistan cevizi serpin.
2. içine sürdüðünüz kremanýn üzerine ceviz serpin. dýþýný da yine cevizle süsleyin.
3. dýþýna kakaolu krem þanti sürün
Gönderen: 05.03.2005 - 22:55
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zulfu_can su an offline zulfu_can  
98 Mesaj -
BISMILLAH BEN CAY KOYMAYI BILEM BILMEM ABLA BU BIZI ASAR=))) HEM RESIME BAKINCA ACIKDIGIMI HATIRLADIM? CAY ALAM GELEM SA ALLAH RAZI OLSUN =)
Gönderen: 05.03.2005 - 22:58
Bu Mesaji Bildir   zulfu_can üyenin diger mesajlarini ara zulfu_can üyenin Profiline bak zulfu_can üyeye özel mesaj gönder zulfu_can üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
1071 Mesaj -
Su an diyetteyim yapamam yiyememolmaz

Ins baska zaman okuyacam ve cevap ekliyecegimGüle Güle

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Emirdag tarafından, 05.03.2005 - 23:01 tarihinde.
Gönderen: 05.03.2005 - 23:00
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
Konu icon   
544 Mesaj -
yemek
Gönderen: 05.03.2005 - 23:21
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatice79 su an offline hatice79  
147 Mesaj -
Mmmmm hemen tarifini aldim yarin ilk isim bu pastayi yapmak olacak .Allah razi olsun bu guzel tarifi verdigin icinyemek Güle Güle Güle Güle yemek
Gönderen: 06.03.2005 - 01:26
Bu Mesaji Bildir   hatice79 üyenin diger mesajlarini ara hatice79 üyenin Profiline bak hatice79 üyeye özel mesaj gönder hatice79 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tevelli su an offline tevelli  
RE:
184 Mesaj -
Alıntı
Orijinali askimevla

Mmmmm hemen tarifini aldim yarin ilk isim bu pastayi yapmak olacak .Allah razi olsun bu guzel tarifi verdigin icinyemek Güle Güle Güle Güle yemek

Askýmevla kardeþ komþuda piþer bizede düþer deðil midüsün
sevinçli
Gönderen: 06.03.2005 - 01:44
Bu Mesaji Bildir   tevelli üyenin diger mesajlarini ara tevelli üyenin Profiline bak tevelli üyeye özel mesaj gönder tevelli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
güzele benziyor hemen yapmam lazim
Gönderen: 24.07.2005 - 22:14
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rauf su an offline rauf  
BIKTIK TARİFLERDEN
78 Mesaj -
TARÝF TARÝF BÝRÝDE YAPTIK KARDEÞÝM BURADA GELÝN YÝYELÝM DEMÝYOR BU NE ÝÞTÝR YAHUkahkaha
Gönderen: 24.07.2005 - 23:18
Bu Mesaji Bildir   rauf üyenin diger mesajlarini ara rauf üyenin Profiline bak rauf üyeye özel mesaj gönder rauf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast zeyno 70  
Misafir
gorunumu harika gozukuyor eminim tadida oyledir hemen yarin deneyecegim ...Güle Güle
Gönderen: 02.02.2006 - 19:43
Bu Mesaji Bildir   Yukari
hasret5 su an offline hasret5  
18 Mesaj -
ellerine saglik canim bu tarifi bende yapiyorum icerisine muzda katinca superrrrr simdi 1 dilim olsa ne guzel olurdukahkaha
Gönderen: 10.02.2006 - 21:58
Bu Mesaji Bildir   hasret5 üyenin diger mesajlarini ara hasret5 üyenin Profiline bak hasret5 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HAKBIR su an offline HAKBIR  
374 Mesaj -
HASTA HASTA ISTAHIMI KABARTTIN KARDESIM

iylesene kadar yapamam yapinca sizi davet etsemmi acabakahkaha kahkaha kahkaha Güle Güle
Gönderen: 10.02.2006 - 22:05
Bu Mesaji Bildir   HAKBIR üyenin diger mesajlarini ara HAKBIR üyenin Profiline bak HAKBIR üyeye özel mesaj gönder HAKBIR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
melih58 su an offline melih58  
RE: cikolatali rulo pasta
176 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý zeynep-54

pandispanya malzemeleri:

4 yumurta
4 kahve fincaný þeker
4 kahve fincaný un
krema malzemeleri:

3 yemek kaþýðý un
1 yumurta
125gr tereyaðý
750ml süt
üzerine:

1 paket krem þanti
1 bardak soðuk süt
çikolata rendesi
hazýrlanmasý:

pandispanya malzemelerini sýrayla çýrpýn. karýþýmý yaðlý kaðýt serili büyük bir fýrýn tepsisine yayýn. önceden ýsýnmýþ 175C fýrýnda piþirin.
piþince yaðlý kaðýt yardýmýyla sarýn. üzerine nemli bir bez örterek ýlýnmasýný saðlayýn. (eðer pastayý ertesi gün için yapýyorsanýz keki bu halde bir gece buzdolabýnda bekletebilirsiniz.)
tekrar kaðýt yardýmýyla rulo yapýn. kaðýdýn muntazam durmasý için bitiþ yerlerini mandalla tutturun.
1 paket krem þantiyi 1 su bardaðý soðuk sütle çýrpýn. buzlukta biraz bekletin. soðuyan krem þantiyi kekin üzerine muntazam biçimde sürün. üzerine rendelenmiþ çikolata serpin.
alternatifler:
2. içine sürdüðünüz kremanýn üzerine ceviz serpin. dýþýný da yine cevizle süsleyin.

yemek yemek alkıs ellerine saglik cok nefis olmus ablacigim
Gönderen: 10.02.2006 - 22:06
Bu Mesaji Bildir   melih58 üyenin diger mesajlarini ara melih58 üyenin Profiline bak melih58 üyeye özel mesaj gönder melih58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammet talha su an offline muhammet talha  
RE: cikolatali rulo pasta
35 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý zeynep-54

pandispanya malzemeleri:

4 yumurta
4 kahve fincaný þeker
4 kahve fincaný un
krema malzemeleri:

3 yemek kaþýðý un
1 yumurta
125gr tereyaðý
750ml süt
üzerine:

1 paket krem þanti
1 bardak soðuk süt
çikolata rendesi
hazýrlanmasý:

alternatifler:

göz kırpma
eeee kardeþim tarif gercekten güzele benziyor ben pek anlamasamda pasta börek iþinden ...
þimdi bu tarifi hanýma göstersem hemen yapalým diyecek
ebe güzel kardeþim bu ülkede asgari ücretin sen galiba kaç para oldugunu bilmiyorsun
simdi bunu yapmaya kalkarsak ay sonu na bütcede acýk vercez

en iyisi ben bunu hanýma hiç göstermeyeyim
siz yapýn biz insallah coluk cocugu toplar pc nin basýna otururuzsevinçli
eeee þimdi nasýl burdan yiyeceksiniz diye düþünmeyin sevinçli
olurmu olur bu teknoloji iþi birgün bakarsýn bunada bir çözüm bulurlargöz kırpma

selam ve duayla
Gönderen: 10.02.2006 - 22:38
Bu Mesaji Bildir   muhammet talha üyenin diger mesajlarini ara muhammet talha üyenin Profiline bak muhammet talha üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gul-Demeti su an offline Gul-Demeti  
90 Mesaj -
ellerine saglik zeynep kardesim degisik pasta tariflerin varsa rica etsem yazarmisin simdiden ellerine saglikyemek
Gönderen: 19.06.2006 - 23:22
Bu Mesaji Bildir   Gul-Demeti üyenin diger mesajlarini ara Gul-Demeti üyenin Profiline bak Gul-Demeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
yemek MHHH Canim kaldi yahu ... yemek

Cok guzele benziyorrr yemek yemek yemek yemek
Gönderen: 19.06.2006 - 23:46
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Yaww canim cektii dil uzat
Ben yapmam cok is yawww sevinçli))) trye gittigimde teyzeme yaptiririm kahkaha

Gönderen: 19.06.2006 - 23:46
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevdamsin su an offline sevdamsin  
RE:
465 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ~eSRa~

esra can bacim bize gel ben yapacam yarin baksana ne guzel gorunuyor kahkaha kahkaha kahkaha

saygi ve dua ilegül
Gönderen: 20.06.2006 - 00:03
Bu Mesaji Bildir   sevdamsin üyenin diger mesajlarini ara sevdamsin üyenin Profiline bak sevdamsin üyeye özel mesaj gönder sevdamsin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
941 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý sevdamsin

Alıntı
Orijýnalý ~eSRa~

esra can bacim bize gel ben yapacam yarin baksana ne guzel gorunuyor kahkaha kahkaha kahkaha

saygi ve dua ilegül

Aboowww tamam geliyorum ablaaa sevinçli)

seyy Kararsiz gelirken elim bos gelmiyim ayip olur dimi sevinçli))
ravdadan bir kac canla birlikte gelirim sen bol bol yap ins
Yenmez diye korkma yerizz dil uzat cikolatali olsun piiilliiiizzz dil uzat sevinçli gül

Gönderen: 20.06.2006 - 01:26
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
^^NuR^^ su an offline ^^NuR^^  
639 Mesaj -
bu tarif cok güzel ama

benim bir sorum olacak

ben almanyadayim türkiyede satilan kremsantilerden burda yok

schlagsahne alip onunla yapiyorum ama

kremsanti gibi güzel olmuyor

aslinda markasida dr.oetker benim bildigim alman markasi

yanlisim varsa düzeltin.

almanyadaki bacilar yardim edin lütfen

offf offff pastayida canim cekti simdi

gül
Gönderen: 20.06.2006 - 01:41
Bu Mesaji Bildir   ^^NuR^^ üyenin diger mesajlarini ara ^^NuR^^ üyenin Profiline bak ^^NuR^^ üyeye özel mesaj gönder ^^NuR^^ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MIHRIBAN 1 su an offline MIHRIBAN 1  
44 Mesaj -
slm kardesim krem santi almanyada türk marketlerinde bulunuyor
oralara baktinmi olamasi gerekiyor insallah yanilmiyorumdur.
slamlar
Gönderen: 01.07.2006 - 01:25
Bu Mesaji Bildir   MIHRIBAN 1 üyenin diger mesajlarini ara MIHRIBAN 1 üyenin Profiline bak MIHRIBAN 1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
JULIA su an offline JULIA  
cikolatalı rulo pasta
58 Mesaj -
yaaa bari resmi koymasaydýn.yazýk bize ama cooook harika yapabiliriz.sevinçliaşık aşık aşık aşık aşık aşık aşık
Gönderen: 07.07.2006 - 15:25
Bu Mesaji Bildir   JULIA üyenin diger mesajlarini ara JULIA üyenin Profiline bak JULIA üyeye özel mesaj gönder JULIA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nesligul su an offline nesligul  
38 Mesaj -
cok guzel gorunuyor...
ellerinize saglik sevinçli
Gönderen: 14.11.2009 - 13:31
Bu Mesaji Bildir   nesligul üyenin diger mesajlarini ara nesligul üyenin Profiline bak nesligul üyeye özel mesaj gönder nesligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 593 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63174 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.