stromectol budesonide kaletra hydroxychloroquine generique colchicine super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » ne mutlu bana

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
ne mutlu bana
3 Mesaj
ben erhan seyfi herkese merhabalar ,bu web page i, tesadufen kesfettim, ve insanlik icin ne kadar, gerekli ve hayirli bir is yaptiklarini hayrele musahade ettim 1960 ankara dogumlu,evli ve 3 cocuk babasiyim yaklasik 8 senedir amerikada yasiyoruz, yabanci ulkede yasayanlar, bilirler gurbet ve ezan sesinden uzak yasamayi cok iyi bir musluman degilim yani dini vecibeleri yerine getirmek acisindan diyorum .ama simdi sanki icimde bir kipirti peydah oldu bu sayfayi kesfettikten sonra. insallah yakin zamanda sizlere yetisirim simdilik duygularim bu kadar selametle.hoscakalin.
Gönderen: 22.02.2005 - 02:39
Bu Mesaji Bildir   erhanseyfi üyenin diger mesajlarini ara erhanseyfi üyenin Profiline bak erhanseyfi üyeye özel mesaj gönder erhanseyfi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
Konu icon   
544 Mesaj -
aramiza hosgeldiniz abi insAllah dediginiz gibi burdaki tum uyelere yetisirsiniz
Slm ve dua ile....

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son kubra_1989 tarafından, 22.02.2005 - 02:42 tarihinde.
Gönderen: 22.02.2005 - 02:42
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZAKKUM su an offline ZAKKUM  
185 Mesaj -
Hoþ sefa geldiniz. Allah yolunuzu açýk eylesin.Bu site bir cevherdir inþaallah beraber deðerlendiririz.
Selametle...Güle Güle
Gönderen: 22.02.2005 - 09:40
Bu Mesaji Bildir   ZAKKUM üyenin diger mesajlarini ara ZAKKUM üyenin Profiline bak ZAKKUM üyeye özel mesaj gönder ZAKKUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeRVaNuL su an offline MeRVaNuL  
selamun aleyküm
67 Mesaj -
hoþgeldinzi
Allah hidayetinizi artýrsýn insallah
Bakü Hüda ya Emanet Olunuz
Gönderen: 22.02.2005 - 10:26
Bu Mesaji Bildir   MeRVaNuL üyenin diger mesajlarini ara MeRVaNuL üyenin Profiline bak MeRVaNuL üyeye özel mesaj gönder MeRVaNuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Konu icon   
1118 Mesaj -
Hosgeldiniz sefalar getirdiniz abi..

Üyeliginiz hayirlara vesile olsun insa-Allah..

Hicbir sey tesadüf degilki, eger bu site sizin icinizde kipirdamalara vesile olmus ise, ne mutlu tüm RAVDA severlerine.

Hepiniz iyiki varsiniz gül
Gönderen: 22.02.2005 - 10:40
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zec su an offline zec  
132 Mesaj -
Hoþgeldiniz abi sefalar getirdiniz.
Hayatta her yaþanan olayýn ve anýn bir sebebi vardýr.Sebebsiz hiçbir þey yoktur.Sebebin de yaradaný vardýr.sizinde buraya üye oluþunuzun mutlaka bir sebebi var...

hayýrlara vesile olsun inþaAllah.

selam ve dua ile
Gönderen: 22.02.2005 - 11:09
Bu Mesaji Bildir   zec üyenin diger mesajlarini ara zec üyenin Profiline bak zec üyeye özel mesaj gönder zec üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KIRMIZIGuL su an offline KIRMIZIGuL  
540 Mesaj -
Hosgeldiniz gelisiniz hayirlara vesile olur insallah..

selam ve dua ile...
Gönderen: 22.02.2005 - 12:18
Bu Mesaji Bildir   KIRMIZIGuL üyenin diger mesajlarini ara KIRMIZIGuL üyenin Profiline bak KIRMIZIGuL üyeye özel mesaj gönder KIRMIZIGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
erhanseyfi su an offline erhanseyfi  
Konu icon    tesekkurler.
3 Mesaj
degerli kardeslerim bana gostermis oldugunuz yakinliga ve araniza kabul etmenize ayrica dilek ve temennileriniz icin cok tesekkur ederim ,isim icabi uzun sure internette kalamiyorum ama inanin eve geldigimde ilk isim ravda net'te defalarca ezani muhammedi dinlemek ve ne kadar hosuma gittigini anlatamam ama kuru kuruya ezan dinlemekte olmuyor tabi,namazada baslamak gerekiyor ve kendimi hazirlamaya basladim, ayrica kuran'da ogrenmek istiyourm tavsiyelerinize ihtiyacim var.simdilik hepinize selamlar , bi sonraki gorusmemize kadar hosca kalin.
Gönderen: 24.02.2005 - 03:40
Bu Mesaji Bildir   erhanseyfi üyenin diger mesajlarini ara erhanseyfi üyenin Profiline bak erhanseyfi üyeye özel mesaj gönder erhanseyfi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
erhanseyfi su an offline erhanseyfi  
RE: tesekkurler.
3 Mesaj
Alıntı
Orijinali erhanseyfi

degerli kardeslerim bana gostermis oldugunuz yakinliga ve araniza kabul etmenize ayrica dilek ve temennileriniz icin cok tesekkur ederim ,isim icabi uzun sure internette kalamiyorum ama inanin eve geldigimde ilk isim ravda net'te defalarca ezani muhammedi dinlemek ve ne kadar hosuma gittigini anlatamam ama kuru kuruya ezan dinlemekte olmuyor tabi,namazada baslamak gerekiyor ve kendimi hazirlamaya basladim, ayrica kuran'da ogrenmek istiyourm tavsiyelerinize ihtiyacim var.simdilik hepinize selamlar , bi sonraki gorusmemize kadar hosca kalin.

Gönderen: 27.02.2005 - 05:40
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 824 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58626 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.