generique plaquenil generique stromectol generique luvox generique stromectol kamagra 3tc abilify aceon acepril acerpes achromycine aciphex acivir acnecolor acnefuge acticin actigall actisite active pack actonel actoplus met actos acular adalat cc adalat adapress adartrel adcirca addyi adipur advair diskus advair rotahaler aerius aerodiol aggrenox agofenac agoprim agopton agorex airol airomir akneroxid aknex aknin n aknoral albenza

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » Siz olsaydiniz ne yapardiniz?

önceki konu   diğer konu
17 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Siz olsaydiniz ne yapardiniz?
941 Mesaj -
Selamun aleykum;
sizlerle bir anekdot'umu paylasmak istiyorum...

Ben yurt disinda kaliyorum... Bizim burada tirenler oluyor cok uzun, sabah erken saatlerde bir yere gitmek icin tirene bindim, arkaya oturdum sonra uc genc bindi bunlarin ikisi kiz biride erkekdi... beni gormediler...
Simdi iki kizin arasinda bir erkek olunca genc oglan simarmaya basladi, tafra atmaya basladi sonra kizlarin iyice ilgisine cekmek icin ortaya bir konu atti, kendinden gayet emindi... basladi konusmaya "iste ben ALLAH'in varligina inanmiyorum..." dedi.
Uc gencin arasinda mini bir tartisma oldu "iste var" "yok!"...
Sonra genc oglan dediki eger ALLAH varsa gelsin biri beni dovsun 10'a kadar sayiyorum varligini belli etsin bakalim gercekten varmiymis yokmuymus dedi...
Simdi yerinde kalkmada o genc oglani evire cevire dovmede goriyim!!!
Kendi kendime dedimki dovsemmi dovmesemmi...?????
O sinrada genc oglanin ukala ukala saymaya baslamamisini fark ettim...
1, 2, 3, 4, 5...
Yavasca kalktim yerimden gittim ensesine bir tokat yapistirdim...
Genc oglan neye ugradigini sasirdi bana tuhaf tuhaf bakti...
Bende dedimki "bak goruyormusun ALLAH varmis, eee anlat bakalim simdi ne yapmayi dusunuyorsun?"
Genc oglan bir sey diyemedi bende tirende indim yoluma devam ettim...
Biliyordum bu bana ALLAH tarafindan bir sinavdi...

SIZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ ????
Allah Razı Olsun
Gönderen: 19.02.2005 - 17:43
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  
Konu icon   
307 Mesaj -
Insaallah hidayete ermistir o kardesimiz ve dersini almistir bu sekil...negatif

ben olsaydim bende ensesine bir tane gecirirdim,belki de bu iman etmesi icin bir vesiledir

Yüce Rabbim bizleri ve gelen nesilleri korusun...

selam ve dua ile gül
Gönderen: 19.02.2005 - 17:47
Bu Mesaji Bildir   GuLdesTe üyenin diger mesajlarini ara GuLdesTe üyenin Profiline bak GuLdesTe üyeye özel mesaj gönder GuLdesTe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MiRaY su an offline MiRaY  
Konu icon    Cok iyi yapmissin
252 Mesaj -
Ben olsamda aynisini yapardim.Eger yapmasaydin Allah baska sekilde varligini ona orda hissettirdi.sevinçli Insallah hidayet vermistir Allah.
Gönderen: 20.02.2005 - 00:09
Bu Mesaji Bildir   MiRaY üyenin diger mesajlarini ara MiRaY üyenin Profiline bak MiRaY üyeye özel mesaj gönder MiRaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Moderator

352 Mesaj -
Allah razi olsun kardesim, en dogrusunu yapmissingöz kırpma

bende ayni seyi yapardim herhaldesevinçli
Gönderen: 20.02.2005 - 00:43
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet-54 su an offline mehmet-54  
221 Mesaj -
AKLINIZDAN NE GECERSE ONU YAPARDINIZ TABIKI.......IMTIHAN DÜNYASINDAYIZ TABIKI....DÜNYAYA NE ICIN GELDIGINI UNUTANLARDAN DEGILIZ SANIRIM....ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.....ALLAHA EMANET OLUNUZ

Allah Razı Olsun

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son MEHMET-54 tarafından, 20.02.2005 - 10:42 tarihinde.
Gönderen: 20.02.2005 - 10:40
Bu Mesaji Bildir   mehmet-54 üyenin diger mesajlarini ara mehmet-54 üyenin Profiline bak mehmet-54 üyeye özel mesaj gönder mehmet-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
S.a
941 Mesaj -
ALLAH razi olsun hepinizden...aşık
ALLAH'a emanetsiniz...sıkıntılı
Kendinize iyi bakin...
Selam ve dua ile...Güle Güle Güle Güle

Allah Razı Olsun
Gönderen: 20.02.2005 - 14:23
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE: S.a
7 Mesaj
Esra-Can-Kardesim
bunu COK IYI YAPTIN, cok iyi hareket ettin, cok beygendim hareketini.. Sana BRAVO diyorum..

ALLAH razi olsun, bencede en dogrusunu yapmissin..aşık

Bises pour toi (Sana öpücükler)
Gönderen: 06.04.2005 - 11:16
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hazan_ su an offline Hazan_  
12 Mesaj -
Allah razi olun ersa-can kardesim cok güzel yapmissin, inan okudugumda cok güldüm, gercekten mükemmel hareket etmissin, sonra düsündüm, acaba o cesareti ben gösterebilirmiydim diye, üzüldüm... eline saglik, Allah varligini seni vesile ederek göstermis

Selam ve dua ile

Hazan
Gönderen: 07.04.2005 - 22:44
Bu Mesaji Bildir   Hazan_ üyenin diger mesajlarini ara Hazan_ üyenin Profiline bak Hazan_ üyeye özel mesaj gönder Hazan_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -
o kadar insanin arasindan bir bayanin tahamülsüzlügünü takdir ediyoruz...
Güzel de yapmissin bacim...
Ama suna eminimki erkekler olarak hemen (tokadiniz kadar olmasada) sert sohbete dalarak POLEMiK olustururduk...!
insaAllah her daim imtihanda oldugumuzu unutmaz ve tokat yemeyenlerden oluruz...

Esselamu Aleyküm
Gönderen: 08.04.2005 - 04:29
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
1118 Mesaj -
Esra_Can.. yüregine saglik cok iyi etmissin. Zaten kendisi dayak istemis.

Görülmeye degerdi aslinda.. bizimle paylastigin icin Allah razi olsun. Bir daha zor öyle konusur, dersini almistir Allahin izniyle. (d)

Biz ne yapardik sorusuna gelince. Bilemem kendim icin, aslinda korkak bir tip degilim yapabilirdim diyebilirim, fakat o durumda olmadan yapardim veya yapmazdim diyemicem.

Tekrardan eline binlerce saglik gül
Gönderen: 08.04.2005 - 11:40
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
S.a
941 Mesaj -
Yorumlariniz icin tskler... desteklediginiz icin ALLAH razi olsun (bu arada "ben" diye yazdik ama ben yazmadim bi ablam var o yazdi basindan gectigi olayi ben yasamadim yani)
Tekrar hepinize tesekkur ederim...aşık
En cooooooooookk sevdigime emanetsiniz...gül
Esselamun aleykum...Güle Güle

Gönderen: 19.04.2005 - 18:41
RE:
941 Mesaj -
Alıntı
Orijinali utarant

-Bence yanlýþ yapmýþsýn.
Býrakacaktýn Allah'ýn tokadýný yesin ukala. Yesin de görsün bakalým var mýymýþ yok muymuþ.
-Gerçi yine sana rastgeldiði iyi olmuþ. Sadece enseye bir tokat atmýþsýn. Ya bizim koçyiðitlere rastgelseydi. Valla çocuðun hal-i pür melâlini tasavuur edemiyorum. Bir de bu koçyiðitler ulusalcýysa Allah taksiratýný affetsin demek kalýrdý bize heralde.

Butun yorumlara acigiz...göz kırpma
ALLAH razi olsun... Selam ve dua ile...aşık Güle Güle

Gönderen: 19.04.2005 - 18:43
kardelen_53 su an offline kardelen_53  
17 Mesaj -
vallahi vuran ellerin dert görmesin (arkadaþýnmýþ olsun),ben þeyi merak ettim o olaydan sonra genç ne yaptý???
Gönderen: 21.07.2006 - 18:11
Bu Mesaji Bildir   kardelen_53 üyenin diger mesajlarini ara kardelen_53 üyenin Profiline bak kardelen_53 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
talha serdar su an offline talha serdar  
186 Mesaj -
TASAUFDAN YOLACIKARAK OLAYLARA BAKACAK OLURSAK
BENCE HATA CÜNKÝ ALLAH C.C HU DÝRÝDÝR HAYDIR
BUYDURDUÐU GÝBÝ BENKENDÝMÝ KORURUM BUYURUYOR
ÝÞN ÖBÜR YÖNÜDE BÝZ KÝMÝZKÝ YARATILANA TOKAT ATMAK
YAPAN YAPTIRAN BELLÝ DÝYE DÜÞÜNÜYORUM

HAKKINIZI HELAL EDÝN BU AYRI DÜÞÜNMEMÝZÝN
SEBEBÝDE ÝDRAK MESELESÝ
Gönderen: 21.07.2006 - 18:20
Bu Mesaji Bildir   talha serdar üyenin diger mesajlarini ara talha serdar üyenin Profiline bak talha serdar üyeye özel mesaj gönder talha serdar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gultanem su an offline gultanem  
RE: Siz olsaydiniz ne yapardiniz?
26 Mesaj -
selamun aleykum
ben olsaydým daha farklý bir sekilde ifade edebilirdim ALLAH ýn varlýðýný bu þekilde yapmazdým ama belki hayýrlýsý buydu kimbilir
Gönderen: 21.07.2006 - 19:42
Bu Mesaji Bildir   gultanem üyenin diger mesajlarini ara gultanem üyenin Profiline bak gultanem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~KeMaL~ su an offline ~KeMaL~  
785 Mesaj -
Bir gun Kainatýn Sultaný Efendimiz Sav hazretlerinin yanýna bir müþrik gelerek..

Ya Muhammed Miraca cýktýðýný söylemiþsin doðru mu?

Efendimiz Sav evet doðrudur...diye cevap verir.

Peki o zaman bir Ayaðýný kaldýrýrmýsýn..

Efendimiz kaldýrýr...

Diðerini Kaldýrýrmýsýn...

Efendimiz Sav Diðerini Kaldýrýrsam düþerim...

O Zaman nasil miraca cýktýn dediðinde...

Efendimiz Bu soruna Hz Ali cevap versin der..

ve o nasipsiz müþrik ayný soruyu Hz Aliye Sorunca.. Hz Ali ra Zülfikar-ý çeker kýnýndan ve kafiri kellesini uçurur...

Þimdi efendimiz Sav Eðer ki orada iman etme nasibi ve pak niyyetle gelseydi o kimse, Ýþaret parmaðý ile ayý ikiye ayýran o Þah-ý rusul Ýki ayaðýný da kaldýrýrdý..

Lakin sunnetullah bu sekilde cereyan etmedi..

Kardesimizin bu hadisesinde de Hz Allah'ýn varlýðýný Ýnkar eden ve ukalaca alay eden bir kimse O an Ýçin Allah var Ýse gelsin beni Dövsun demesi Haþa.... Kendisine verilecek En Ýyi cevap bir osmanlý tokadý ve cevabýnýn Ýstedigi Sekilde bir yanýtý olacaktýr...

Bazen bir musibet bin nasihatten iyidir...

Allah Razi Olsun hepinizden...

Measselam....gül

Gönderen: 21.07.2006 - 21:24
Bu Mesaji Bildir   ~KeMaL~ üyenin diger mesajlarini ara ~KeMaL~ üyenin Profiline bak ~KeMaL~ üyeye özel mesaj gönder ~KeMaL~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~MiNA~ su an offline ~MiNA~  
475 Mesaj -
Esra kardesim cok iyi etmisin
Ellerine saglik
ama o genc dayak istemis sen tokat atmisin
gözünü iyi bir morartsaydin icim buz gibi olacaktisevinçli

ALLAH razi olsungül
insallah akillanmistir
Gönderen: 21.07.2006 - 23:11
Bu Mesaji Bildir   ~MiNA~ üyenin diger mesajlarini ara ~MiNA~ üyenin Profiline bak ~MiNA~ üyeye özel mesaj gönder ~MiNA~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 826 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.62306 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.