budesonide fluvoxamine lopinavir ritonavir kamagra ivermektine luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » bu gece yasadigim bir olay...

önceki konu   diğer konu
70 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
bu gece yasadigim bir olay...
2683 Mesaj -
S.a.

Belki bu gün bu satýrlarý yazamadan aranýzda olmayabilir yada evi barký yok olmuþ bir kardeþiniz olarak bedbaht durumda olabilirdim.

Bu gece sýrrýn,lutfun,ve þükretmenin karþýlýðýnýn nasýl alýndýðýný. "Her iþte bir hayýr vardýr"vecizesinin doðruluðunun ispatýna þahit oldum.

Gün içinde konuþtuðum bir arkadaþým cep telefonunda köntörünün olmadýðýný söylemiþti.ben daha sonra kendisine bir kaç tane mesaj atmýþtým. Gece saat 23:30 sularýnda eve gittim. Çok fazla çay tükettiðim için ocaða demliði koydum ve altýný yaktým. Annem ve kardeþim yatmýþtý, ve bende tv izlerken çayý unutup uyuklamaya baþlamýþtým. saat ise gecenin 02:00 si olmuþtu . o saatte benim mesaj gönderdiðim arkadaþým beni aramaya baþladý. ne oldu diye sordum o ise mesaj çektiðimi biþeymi oldu diye meraklandýðýný söyledi.

Odadan daha rahat konuþmak için çýktýðýmda ise ortalýðý zifiri bir duman kaplamýþtý.Doðruca mutfaða gittim; demlik simsiyah olmuþ,doðalgaz gaz kaçýrmaya baþlamýþ mutfak dolabý neredeyse tutuþmak üzereydi. Arkadaþým beni öyle bir anda uyandýrmýþtý ki belkide bizi büyük bir afetten kurtarmýþtý.

Arkadaþýma telefonuna kontör mü yüklediðini sorduðumda ; hayýr telsim yeni bir servis çýkarmýþ cebimde bozuk paralar vardý 17kontör aldým dedi ve aslýnda almayacaktým ama telsimshop'un önünden geçiyordum uðradým aldým dedi.

saat gecenin 02:00 sinde aramasý ve aslýnda almayacak olduðu halde 17 kontör alýp bizi böyle bir faciadan kurtarmasýný ; Allahýn sonsuz lutuflarýndn bir lutuf , binbir sýrrýndan bir sýr olarak algýladým ben.

Elhamdulillah...
Gönderen: 12.02.2005 - 12:12
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
1129 Mesaj -
büyük gecmis olsun kardesim.bol bol sadaka verelim insallah sadaka belalari önlermis..RABBIM cümlemizi hertürlü afetlerden korusun insallah:(
Gönderen: 12.02.2005 - 12:16
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Allah razý olsun zeyneb ablam.
Gönderen: 12.02.2005 - 12:24
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Mevla kazadan beladan daima korusun fosaloðlu kardeþim. Büyük geçmiþ olsun. Hakk'ýn kudretinden sual edenler için büyük bir ders bu olay, anlaya bilene tabii ki. Her an yaþadýðýmýza, saðlýðýmýza, kýsmetlerimize þükretmek ve de þükrede bildiðimize þükredebilmeliyiz..

Tekrar büyük geçmiþ olsun..

Selam ve dua ile
Gönderen: 12.02.2005 - 12:54
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Allah razý olsun Rumeysa ablam.

Söylediðin gibi Þükredebildiðine þükretmek ne güzel...

Düþünen için yolda yardýmsýz yürüyebilmekte bir ibrettir insana.
Gönderen: 12.02.2005 - 13:13
MiRaY su an offline MiRaY  
BüYüK GECMIS OLSUN
252 Mesaj -
Gercekten ibret alinacak bir olay okurken gösyaslarima hakim olamadim.:( Sirlar aleminin yüce varligi Allahu teala sana büyük bir mucize göstermis.Insallah hepimiz ibret alanlardan oluruz kardesim.Allah yardimciniz olsun.
Gönderen: 12.02.2005 - 13:33
Bu Mesaji Bildir   MiRaY üyenin diger mesajlarini ara MiRaY üyenin Profiline bak MiRaY üyeye özel mesaj gönder MiRaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ay_sakini su an offline ay_sakini  
3 Mesaj
yaþam güzel þey....
Gönderen: 12.02.2005 - 13:49
Bu Mesaji Bildir   ay_sakini üyenin diger mesajlarini ara ay_sakini üyenin Profiline bak ay_sakini üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast mucahit  
RE: BüYüK GECMIS OLSUN
Misafir
Alıntı
Orijinali MiRaY

Gercekten ibret alinacak bir olay okurken gösyaslarima hakim olamadim.:( Sirlar aleminin yüce varligi Allahu teala sana büyük bir mucize göstermis.Insallah hepimiz ibret alanlardan oluruz kardesim.Allah yardimciniz olsun.

Gönderen: 12.02.2005 - 14:47
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Enes_ su an offline Enes_  
302 Mesaj -
Gecmis olsun güzel kardesim.

ama bidahaki sefere unutma ocagi..
Gönderen: 12.02.2005 - 15:09
Bu Mesaji Bildir   Enes_ üyenin diger mesajlarini ara Enes_ üyenin Profiline bak Enes_ üyeye özel mesaj gönder Enes_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
yaþadýðým olayýn þokunu hala üzerimden atabilmiþ deðilim. Gece nasýl uyuduðumu ve sabaha kadar nasýl titrediðimi anlatamam. Sabaha kadar camlarý açmama raðmen aðýr bir metal ve gaz kokuyordu hala heryer . Nasýl bir faciadan döndüðümüzü düþündüm sürekli . Ve annem,kardeþim. Onlarýn zehirlenebilme ihtimali hala kanýmý donduruyor.

Elhamdulillah.

Aciz kuluna merhamet eden acýyan Rabbime þükürler olsun...
Gönderen: 12.02.2005 - 15:12
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
RE:
443 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Mevla kazadan beladan daima korusun fosaloðlu kardeþim. Büyük geçmiþ olsun. Hakk'ýn kudretinden sual edenler için büyük bir ders bu olay, anlaya bilene tabii ki. Her an yaþadýðýmýza, saðlýðýmýza, kýsmetlerimize þükretmek ve de þükrede bildiðimize þükredebilmeliyiz..

Selam ve dua ile

Gönderen: 12.02.2005 - 17:05
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZEHRA 06 su an offline ZEHRA 06  
Konu icon   
193 Mesaj -
büyük gecmis olsun degerli insan,benimde tüglerim ürperdi birden...
:(ağlar
Gönderen: 12.02.2005 - 22:32
Bu Mesaji Bildir   ZEHRA 06 üyenin diger mesajlarini ara ZEHRA 06 üyenin Profiline bak ZEHRA 06 üyeye özel mesaj gönder ZEHRA 06 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
öLüm_7 su an offline öLüm_7  
RE:
860 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Selam ve dua ile

BÜYÜK GECMIS OLSUN BENDENDE....
Gönderen: 12.02.2005 - 22:33
Bu Mesaji Bildir   öLüm_7 üyenin diger mesajlarini ara öLüm_7 üyenin Profiline bak öLüm_7 üyeye özel mesaj gönder öLüm_7 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
FANI DÜNYA su an offline FANI DÜNYA  
Esselamün Aleykum
12 Mesaj -
Cok gecmis olsun kardesim,
Gercekten ibret alinacak bir durum. Kulun eceli gelmeden muhakkak bir seyler vesile olur onun kurtulmasina....
Ama asil insani düsündüren sey o arkadasin seni aramasi!.....
Mutlaka siz bir sadaka veya güzel seyler yaptiniz da Allah sizi sevdiklerinize bagisladi.
Insaallah bu gibi gercek sirlar tüm Ümmet-i Muhammed.e ders olur...
Tekrar gecmis olsun kardesim.
Esselamün Aleykum
Gönderen: 13.02.2005 - 00:07
Bu Mesaji Bildir   FANI DÜNYA üyenin diger mesajlarini ara FANI DÜNYA üyenin Profiline bak FANI DÜNYA üyeye özel mesaj gönder FANI DÜNYA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
gecmis olsun...
1113 Mesaj -
Allaha sonsuz sükürler olsun, Büyük gecmis olsun, RAbbim görünmez kazalardan belalardan korusun bizleri...

Verdiginiz bir Hayir sizi büyük bir Kazadan korumus...

Gönderen: 13.02.2005 - 00:09
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
islam nuru su an offline islam nuru  
cok cok gecmis olsun
127 Mesaj -
Allah muhafaza cok sükretmek gerek Allaha kullarina her zaman merhamet eden yardimini eksik etmeyen Rabbime
bundan sonra umarim daha dikkatli olur önlemimizi alir ondan sonra kendimizi Yaraticimiza emanet ederiz
tekrar gecmis olsun kardesim
Gönderen: 13.02.2005 - 00:49
Bu Mesaji Bildir   islam nuru üyenin diger mesajlarini ara islam nuru üyenin Profiline bak islam nuru üyeye özel mesaj gönder islam nuru üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sehadetgülü su an offline Sehadetgülü  
Es selamü aleyküm
311 Mesaj -
gecmis olsun kardesim...

bu anlattiginiz ibret tablosu......

ALLAH a emanet olunuz...

RABBIM daima yardimciniz olsun...

vesselam
Gönderen: 13.02.2005 - 01:48
Bu Mesaji Bildir   Sehadetgülü üyenin diger mesajlarini ara Sehadetgülü üyenin Profiline bak Sehadetgülü üyeye özel mesaj gönder Sehadetgülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
Allah allah allah
1576 Mesaj -
allahu ekber...elhamdulillahi rabbil alemiin...

güzel insan cok büyük gecmis olsun..
gercekten mevlamizin hikmetinden sual olunmaz...
hamd olsun alemlerin rabbine...
helal olsun sükreden kullarina,
sükretmesini bilene diyorum..
sonsz sükr ve secdemizi sonzuz bir ve tek olan rabbimize cok cok yapalim diyorum insaallah..
mevlamiz yar ve yardimcimiz olsun güzel insanlar...
tekrar gecmis olsun degerli fosaloglu kardesim...
Gönderen: 13.02.2005 - 16:00
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RahLee su an offline RahLee  
Gecmis olsun!!!
1 Mesaj
Verilmis sadakaniz varmis... Allahu teâla cümlemizi belaan ve kazadan korusun.

Büyük gecmisler olsun
Gönderen: 13.02.2005 - 18:58
Bu Mesaji Bildir   RahLee üyenin diger mesajlarini ara RahLee üyenin Profiline bak RahLee üyeye özel mesaj gönder RahLee üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatice79 su an offline hatice79  
147 Mesaj -
gecmis olsun fasoglu kardesim buna benzer bir olayda benim basimdan gecmisti.Seni gercekten cok iyi anliyorum.Bende izine Turkiyeye gitmistim.Annemler bes katli bir binada oturutyorlar 1.katta annem 5.kattada abim oturuyordu.Biz gunduz annemin yaninda gecede abimin evinde kaliyorduk.Bir gece yegenime su isitmasini soyledim cunki benim kucuk oglumma kaynamis suyla biberon mamasi yapacaktim.Yegenim ocagi acik birakip yatmis.Bende ona guvendigim icin hic mutfaga ugramadan uyuya kalmisim.Gecenin yarisi bir baktim oglum yataktan sicrayarak kalkti.Altini bebek beziyle bagladigim halde beni tuvalete gotur diye tutturdu.Mutfagin yanindan gectigimde birde baktimki mutfakta bir aydinlik var.Korkarak mutfaga kostum birde ne goteyim caydanlik sim siyah olmus artik kulpuda eriyip bitmis pis bir koku her tarafi sarmis .Hemen evi havalandirdim.Ertesi gun anneme anlatmaya firsat kalmadiki Annem bana "kizim bu gece ruyamda hep yanginla tup gaziyla ugrasip druyordum dedi"yani annemede malum olmustu.Koruyan Allah korudu.
Demekki daha vaktimiz var.Cenabi hak hepimize iman selameti nasip eylesin.Hakkimizdan hayirlisi neyse bizlere onu nasip etsin Amin
Gönderen: 15.02.2005 - 00:22
Bu Mesaji Bildir   hatice79 üyenin diger mesajlarini ara hatice79 üyenin Profiline bak hatice79 üyeye özel mesaj gönder hatice79 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ahmet gunay  
Misafir
S.A
Deðerli fosaloðlu kardeþim.
Önce büyük geçmiþ olsun.
Böyle durumlarda verilmiþ sadakan var derler.Rabbim iyi kullarýný deðiþik vesilelerle koruyor.
Rabbim hep korunanlardan eylesin inþallah cümle kardeþlerimi.

Selam ve dua ile...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ahmet gunay tarafından, 15.02.2005 - 01:18 tarihinde.
Gönderen: 15.02.2005 - 01:17
SaHRa su an offline SaHRa  
RE:
1183 Mesaj -
Alıntı
Orijinali GoLGe

Büyük gecmis olsun...
Görmesini bilirsek her is'te mutlaka bir Hayr vardir...

Esselamu Aleyküm

Gönderen: 17.02.2005 - 14:42
Bu Mesaji Bildir   SaHRa üyenin diger mesajlarini ara SaHRa üyenin Profiline bak SaHRa üyeye özel mesaj gönder SaHRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
selva su an offline selva  
...
116 Mesaj -
geçmiþ olsun fosaloðlu abim.Allah kaza ve belalardan korusun bizi
Gönderen: 17.02.2005 - 14:57
Bu Mesaji Bildir   selva üyenin diger mesajlarini ara selva üyenin Profiline bak selva üyeye özel mesaj gönder selva üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eNeSMaLiK su an offline eNeSMaLiK  
900 Mesaj -
Ölümün soðuk nefesi her an ensemizde...
Gönderen: 18.02.2005 - 03:06
Bu Mesaji Bildir   eNeSMaLiK üyenin diger mesajlarini ara eNeSMaLiK üyenin Profiline bak eNeSMaLiK üyeye özel mesaj gönder eNeSMaLiK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KIRMIZIGuL su an offline KIRMIZIGuL  
540 Mesaj -
Buyuk gecmis olsun...
Gönderen: 18.02.2005 - 13:03
Bu Mesaji Bildir   KIRMIZIGuL üyenin diger mesajlarini ara KIRMIZIGuL üyenin Profiline bak KIRMIZIGuL üyeye özel mesaj gönder KIRMIZIGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*irem* su an offline *irem*  
15 Mesaj -
cok gecmis olsun
Gönderen: 18.02.2005 - 16:47
Bu Mesaji Bildir   *irem* üyenin diger mesajlarini ara *irem* üyenin Profiline bak *irem* üyeye özel mesaj gönder *irem* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zifiri_gece su an offline zifiri_gece  
RE:
75 Mesaj -
Alıntı
Orijinali *irem*

cok gecmis olsun

Gönderen: 18.02.2005 - 17:00
Bu Mesaji Bildir   zifiri_gece üyenin diger mesajlarini ara zifiri_gece üyenin Profiline bak zifiri_gece üyeye özel mesaj gönder zifiri_gece üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
munazile su an offline munazile  
RE:
183 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Selam ve dua ile

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin
bu yaziyi okuyunca bende cayi unuttugumu hatirladim hayirdir insallah.
Gönderen: 18.02.2005 - 21:01
Bu Mesaji Bildir   munazile üyenin diger mesajlarini ara munazile üyenin Profiline bak munazile üyeye özel mesaj gönder munazile üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
...
2683 Mesaj -
Geçmiþ olsun dileklerinde bulunan tüm gönül dostlarýna en içten þükranlar...

Ýbret alan için her olay bir vecize...

Allah(c.c.) tüm inanan kardeþlerimi kaza,bela ve afetlerden muhafaza etsin...
Gönderen: 18.02.2005 - 22:45
~eSRa~ su an offline ~eSRa~  
Konu icon    S.a
941 Mesaj -
Selamun aleykum;
Gecmis olsun...
Paylastigin icin ALLAH razi olsun...
Rabbim'e ne kadar sukretsek azdir...
düsün

Allah Razı Olsun
Gönderen: 19.02.2005 - 17:12
Bu Mesaji Bildir   ~eSRa~ üyenin diger mesajlarini ara ~eSRa~ üyenin Profiline bak ~eSRa~ üyeye özel mesaj gönder ~eSRa~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cavdar su an offline cavdar  
14 Mesaj -
gecmis olsun yolunuzda yardimci olacakti bu olayGüle Güle
Gönderen: 04.03.2005 - 22:14
Bu Mesaji Bildir   cavdar üyenin diger mesajlarini ara cavdar üyenin Profiline bak cavdar üyeye özel mesaj gönder cavdar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Tayfun_Hamza su an offline Tayfun_Hamza  
Konu icon   
44 Mesaj -
gecmis olsun fosaloglu kardes! biliyorsun gücük bir yanlis anlasmamiz oldu gecende bir sohbette! sevinçli
hakkini helal et! gercekten yanlis anlasilma olmus sadece.
Allah yar ve yardimcin olsun
E.S: güzel kardesim ve öbür gönül dostlari
Gönderen: 04.03.2005 - 23:10
Bu Mesaji Bildir   Tayfun_Hamza üyenin diger mesajlarini ara Tayfun_Hamza üyenin Profiline bak Tayfun_Hamza üyeye özel mesaj gönder Tayfun_Hamza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_Nagihan_ su an offline _Nagihan_  
86 Mesaj -
Gerçekten çooook geçmiþ olsun. Siz bunu anlatýnca benim baþýmdan geçen bi olayý anýmsadým;

Bundan 4-5 yýl önce...Teyzemle eniþtem iþten geldiðinde vakit bayaðý geçti. Biz de kýzlarýyla oturuyorduk. O akþam da içerisi soðuk olduðu için sobayý yakmýþtý eniþtem. Daha sonra da hemen yatmýþtýk zaten. Sobanýn hemen yanýnda yeðenimin beþiði duruyordu ve tabii içinde kendisi 2 yaþýndaydý o zaman.
O gece yorgun olarak yatmýþtýk ki uyanmamýz bayaðý güçtü. Birden yeðenimin aðlayýþýyla uyandýk hep birlikte ve öksürüyordu. Halbuki biz hiç duymamýþtýk o kokuyu boðulmak üzere olduðumuz halde. Uyandýðýmýzda gecenin bir yarýsýydý. Her taraf duman, beþiðin bir kenarý tutuþmak üzereymiþ, halýlar baþlamýþ yanmaya... Duvarlar simsiyah.Hemen kendimizi dýþarý attýk tabii yangýný söndürüp..
Ama gerçekten hayatýmýzý önce Allah (cc) sonra da yeðenime borçluyuz diye düþünüyorum...
Allah Razý Olsun!!! Hepinizden..

Tekrar geçmiþler olsun..
Gönderen: 08.03.2005 - 20:53
Bu Mesaji Bildir   _Nagihan_ üyenin diger mesajlarini ara _Nagihan_ üyenin Profiline bak _Nagihan_ üyeye özel mesaj gönder _Nagihan_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
maasuk su an offline maasuk  
153 Mesaj -
Baþta geçmiþ olsun dileklerile baþlayýp Rabbimize ne kadar þükretsek azdýr sözümle bir gerçeginde gölgesi olmak isterim.
Aslýnda O demliði daha sonra hatýrlayarak bu olayýn olmasýný engeleseydiniz bu olay olmayacak ve size bize sýrlý olmayacaktý deðilmi?
Ama ALLAH bize akýl vermiþ düþünce vermiþ .Düþünseydiniz ve aklýnýzda Demliði koyduðunuzu tutarak kaynama zamanýna yakýn (çok çaykolik olmanýzý dikkate alýrsak kaynama süresini kestirdiðinizi varsayarsak)gidip altýný söndürürdünüz.ve böylece o olay olmayacak v sýradan bir olay olacaktý.Ama iþte en büyük sýrlý olay bu idi ama farkýna varamýyoruz.Güneþin doðuþu gibi yarýn sabah yine doðacak akþama yine batacak.Ya doðmaz ise ya batmaz ise bu mu daha sýrlý yoksa her günkü doðup batmalarmý. Neden her gün alýþýlagelen þeyler sýrlý olmuyorda þükretmiyoruz da alýþýlmayan deðiþik þeylerde hemen þükrediyoruz.
Yanlýþ anlaþýlmam ÝNÞA'ALLAH
Bu garibin belkide saçmalýðýdýr.Hakkýnýzý helal edin
Gönderen: 10.03.2005 - 01:39
Bu Mesaji Bildir   maasuk üyenin diger mesajlarini ara maasuk üyenin Profiline bak maasuk üyeye özel mesaj gönder maasuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
RE:
1041 Mesaj -
Alıntı
Orijinali maþuk
Bu garibin belkide saçmalýðýdýr.

Sacmaliktan daha ziyade can alici bir noktaya deginmissiniz...
Ellerinize saglik...
Dis kapidan ayagimizi disariya cikardigimizda karsilastigimiz hersey mucize degilmiki...

Sükür vazifemizi ne kadar yerine getirebiliyoruzki...

Esselamu Aleyküm
Gönderen: 10.03.2005 - 02:01
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
2683 Mesaj -
Alıntı
Orijinali maþuk

Baþta geçmiþ olsun dileklerile baþlayýp Rabbimize ne kadar þükretsek azdýr sözümle bir gerçeginde gölgesi olmak isterim.
Aslýnda O demliði daha sonra hatýrlayarak bu olayýn olmasýný engeleseydiniz bu olay olmayacak ve size bize sýrlý olmayacaktý deðilmi?
Ama ALLAH bize akýl vermiþ düþünce vermiþ .Düþünseydiniz ve aklýnýzda Demliði koyduðunuzu tutarak kaynama zamanýna yakýn (çok çaykolik olmanýzý dikkate alýrsak kaynama süresini kestirdiðinizi varsayarsak)gidip altýný söndürürdünüz.ve böylece o olay olmayacak v sýradan bir olay olacaktý.Ama iþte en büyük sýrlý olay bu idi ama farkýna varamýyoruz.Güneþin doðuþu gibi yarýn sabah yine doðacak akþama yine batacak.Ya doðmaz ise ya batmaz ise bu mu daha sýrlý yoksa her günkü doðup batmalarmý. Neden her gün alýþýlagelen þeyler sýrlý olmuyorda þükretmiyoruz da alýþýlmayan deðiþik þeylerde hemen þükrediyoruz.
Bu garibin belkide saçmalýðýdýr.Hakkýnýzý helal edin

Önce tüm kardeþlerimize geçmiþ olsun dileklerinden ötürü teþekkür ediyorum. Alllah hepinizden ve tüm inanan kullarýndan razý olsun.

maþuk kardeþim senin yazýna gelince;

Evliyanýn birinden keramet istemiþler ; Mubarek bi kaç adým yürümüþ ve demiþki gördünüz mü kerameti? Talebeler olurmu efendim bu nasýl keramet olur demiþler. Mubarek: kimsenin yardýmý olmadan yürüyebilmem bir keramet deðilmidir diye cevap vermiþ.

Olayýn özü de bu zaten. Ama unutulmamasý gereken bir önemli nokta daha var ki ; O'da insan olduðumuz. Ve bariz hatalar yaptýðýmýz.

Eðer senin pencerenden bakarsak , insanýn kemikleri camdan olsaydý her düþtüðünde kýrýlýrdý, ama öyle sert bir uzuvki kemikler çok zorlanmadýkça kýrýlmýyor.

Eðer insanýn kemikleri camdan yapýlsaydý ve düþtüðünde kýrýlmasaydý bu sýrlý bir olay olurdu.

Ýþte bize sýrlý gelen bir çok olayda aslýnda bir sýr yoktur ama insan aciz bir yaratýktýr ve perdelerin ardýndakini göremez.

maþuk kardeþim eðer perdeyi delecek kadar keskin gözlere sahipsen ne mutlu sna.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son fosaloglu tarafından, 10.03.2005 - 19:53 tarihinde.
Gönderen: 10.03.2005 - 19:45
maasuk su an offline maasuk  
hakkını helal et gardaşım
153 Mesaj -
Yanlýþ anlaþýlmaktansa hiç anlaþýlmamayý tercih ederim
Ben bu yaþadýðýnýzý ''ti'' ye almýyor,bilakis bundaki sýrlý olan olayýn sýradan olan þeylerin önemini belirtme açýsýndan sýrlýlýðýna inanýlmasý gerekliliðini belirtmek istedim.
BÝÞR-Ý HAFÝ H.Z LERÝNÝN ÜZERÝNDE ALLAH kelamý bulunan kaðýdý sarhoþken yerden kaldýrýp
-ALLAH ýn ismi yerlerde olamaz: diyerek evliyalara karýþmasýndaki sýrla sizin yaþadýðýnýz olay belkide aynýdýr.
Evliyalýða geçiþin ilk þartý nedir bilirmisin?
Kabir hayatýna girip çýkmaktýr.
Her yaþanan olayýn sýrlar aleminden geldiðini düþünerek hayran hayran RABBÝMÝZE þükür içinde olmak dileðiyle
HAKKINIZI HELAL EDÝN GARDAÞLARIM VE BACILARIM.
Gönderen: 10.03.2005 - 22:52
Bu Mesaji Bildir   maasuk üyenin diger mesajlarini ara maasuk üyenin Profiline bak maasuk üyeye özel mesaj gönder maasuk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
S.a.

Maþuk kardeþim;Haklýsýn kesinlikle. Görebilene; yolda yürümek bile keramattir.Yukarýda örneðini verdiðim gibi.Ama insanýz,ancak görebildiklerimizi ve bize sýrlý gibi gelen olaylarý yaþadýðýmýzda ne olduðunun farkýna varabiliyoruz. benim anlatmaya çalýþtýðým acizliðimiz.
Gönderen: 31.03.2005 - 20:46
NiSaNuR su an offline NiSaNuR  
15 Mesaj -
Oncelikle cok buyuk gecmis olsun fosaloglu kardesim.
Belki cok klasik bir deyim olmustur ama yinede Mevlam beterinden korusun.
Ama en onemlisi yarin ne olacagini bilmeden bu tur olaylardan ders cikarabilmek.

Selam ve duayla kalin.

Allah'a emanet olunuz.

Gönderen: 31.03.2005 - 21:06
Bu Mesaji Bildir   NiSaNuR üyenin diger mesajlarini ara NiSaNuR üyenin Profiline bak NiSaNuR üyeye özel mesaj gönder NiSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
gecmis olsun
allaha sukurler olsun
allah seni buyuk bir seyden kortarmis
Gönderen: 31.03.2005 - 22:41
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast --mertkizi--  
Misafir
sa.
Büyük gecmis olsun kardesim. ALLAH hepimizin yar ve yardimcisi olsun.
daima ALLAH´a emanet olun.
Gönderen: 03.04.2005 - 01:13
Gast alkan_unal  
geçmiş olsun kardeş
Misafir
kardeþ gerçekten cok güzel noktalara deðindiniz maþuk kardeþ de Allah razý olsun cok onemli bir konuya parmak bastý...iþte Allah bazen boyle sýrlý olaylarla gozumuzu acýyor yani herkes her zaman olan þeyleri genelde basit bi nam takýp basit goruyor aslýnda altýnda cok cevherler gizli deil mi...gormek koklamak bir tohumdan koskoca agacýn cýkmasý kokun tasý delip geçmesi bunlar hepsinden cok Allah ý gostermiyor mu? amma velakin sýrlý olaylar dediðimiz olaylarda perdeyi yýrtmayý saðlýyor...sonra o basit zannettiðimiz olaylarýn altýndaki perdeler de açýlýyor...Ýþte boyle bir Ýman artýk tahkiki olur ki bu imana kimse karsý koyamaz Allah bizi tahkiki imaný elde edenlerden eylesin...Allah hepimizi belalardan sakýndýrsýn...
Gönderen: 06.04.2005 - 00:27
YeSiLKuBBeM su an offline YeSiLKuBBeM  
RE:
7 Mesaj
Alıntı
Orijinali zeyneb

büyük gecmis olsun kardesim.bol bol sadaka verelim insallah sadaka belalari önlermis..RABBIM cümlemizi hertürlü afetlerden korusun insallah:(

AMIN AMIN AMIN
Gönderen: 06.04.2005 - 11:20
Bu Mesaji Bildir   YeSiLKuBBeM üyenin diger mesajlarini ara YeSiLKuBBeM üyenin Profiline bak YeSiLKuBBeM üyeye özel mesaj gönder YeSiLKuBBeM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hazingül su an offline Hazingül  
Gecmis olsun
5 Mesaj
Çok geçmiþ olsun kardeþim öyle bir mucize benim de baþýmdan geçmiþti. Mevlaya kurban olayým öyle güzel mucizeleri var. Selam ve dua ile...
Gönderen: 22.08.2005 - 23:39
Bu Mesaji Bildir   Hazingül üyenin diger mesajlarini ara Hazingül üyenin Profiline bak Hazingül üyeye özel mesaj gönder Hazingül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Devadam su an offline Devadam  
Konu icon    Ölüm...
326 Mesaj -
Alıntı
Ölümün soðuk nefesi her an ensemizde

Acaba ölümün nefesi gerçekten soðuk mu?

Günahlardan çok sakýnan muttaki kullarýn ölüm vakti geldiðinde Azrail aleyhisselam onlara korkunç görünmez.

Çünkü onlar için ölüm, sonsuz bir yokluk deðil, terhis tezkeresi gibidir.

Allahu Teala bizlere ölümden korkmamamýzý saðlayacak güzel kullar olmayý nasip eylesin...
düsün
Gönderen: 23.08.2005 - 10:40
Bu Mesaji Bildir   Devadam üyenin diger mesajlarini ara Devadam üyenin Profiline bak Devadam üyeye özel mesaj gönder Devadam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  
397 Mesaj -
buyuk gecmis olsun kardesim rabbim cumlemizi korusun insaallah...
selam ve dua ile
Gönderen: 24.08.2005 - 13:59
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
IREMkiz su an offline IREMkiz  
37 Mesaj -
Cok büyük gecmis olsun.Allah korumus.
Gönderen: 24.08.2005 - 14:08
Bu Mesaji Bildir   IREMkiz üyenin diger mesajlarini ara IREMkiz üyenin Profiline bak IREMkiz üyeye özel mesaj gönder IREMkiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Zehra01 su an offline Zehra01  
125 Mesaj -
Büyük gecmisler olsun. Böyle bir sirli olay benimde basimdan gecmisti. Annemle Babam Türkideyken uyumaya giderken gazli ocagin altini kapatmayi unutuyorlar.Bir kac saaten sonra Babam kokusundan uyaniyor Annemse kokusundan fenalik geciriyor. Bunlar yasanirken ben Almanyadaydim , bende hicbirseyden haberim olmadan ayni gece uykudaykene burnuma gaz kokusu geldi ve sabaha kadar midem bulandi bir türlü uyuyamadim. Allaha bin sükürler olsun Annemle Babama birsey olmadi ,sadece Annem iki gün kendisini iyi hissetmedi. Ben bunlari duydugum zaman baya sasirmistim kendi kendime inanamadim.
Gönderen: 24.08.2005 - 14:47
Bu Mesaji Bildir   Zehra01 üyenin diger mesajlarini ara Zehra01 üyenin Profiline bak Zehra01 üyeye özel mesaj gönder Zehra01 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVDa_NuR su an offline RaVDa_NuR  
ALLaH KoRUmuS!
10 Mesaj -
BüYüK GeCMiS OlSuN KaRDeS!
ÖLüMdEN DönMüSSüN ADeTa!!!

RaBBiMiZ KuLLaRiNi MuHaKKaK KoRuR!!

BüYüK GeCMiS OlSuN!!!

SaYGILaR

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son RaVDa_NuR tarafından, 24.08.2005 - 15:01 tarihinde.
Gönderen: 24.08.2005 - 15:00
Bu Mesaji Bildir   RaVDa_NuR üyenin diger mesajlarini ara RaVDa_NuR üyenin Profiline bak RaVDa_NuR üyeye özel mesaj gönder RaVDa_NuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
TehLiQe su an offline TehLiQe  
Geçmiş olsun kardeşim .
4 Mesaj
ßöyle olaylarý okuyunca,kendimi ßazen kaptýrdýðým o karanlýk alemlerde sanki 1 me$aLe yanýyOr . te$ekkürler . ve ayrýCa (Allah her zaman seninledir) düþüncesi hiç aklýndan çIkmasIn . eSSelamun aLeykum .
Gönderen: 04.09.2005 - 15:49
Bu Mesaji Bildir   TehLiQe üyenin diger mesajlarini ara TehLiQe üyenin Profiline bak TehLiQe üyeye özel mesaj gönder TehLiQe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SaYaCGIN su an offline SaYaCGIN  
Admin

1760 Mesaj -
SELAM FOSALOGLU KARDESIM SIZE VE AILENIZE BÜYÜK GECMISLER OLSUN HER ZAMAN RABIMIN VERDIGI CANI ALDIGIMIZ HAVA´´YA KADAR SÜKRETMEMIZ LAZIM ALLAH SIZI SEVDIKLERINIZE BAGISLAMISsevinçli
Gönderen: 04.09.2005 - 16:16
Bu Mesaji Bildir   SaYaCGIN üyenin diger mesajlarini ara SaYaCGIN üyenin Profiline bak SaYaCGIN üyeye özel mesaj gönder SaYaCGIN üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuZGaR su an offline RuZGaR  
Moderator

1295 Mesaj -
Geçmiþ olsun. Rabbim bizi her türlü kazalaradan muhafaza etsin. 1 sn sonrasýnda baþýmýza nelerin geleceðini bilmiyoruz. Ölümse çok yakýnýmýzda. Böyle ibretli olaylarla Rabbim ölümün ne kadar yakýnda olduðunu haber veriyor adeta.
Gönderen: 04.09.2005 - 17:36
Bu Mesaji Bildir   RuZGaR üyenin diger mesajlarini ara RuZGaR üyenin Profiline bak RuZGaR üyeye özel mesaj gönder RuZGaR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRa_YeL su an offline KaRa_YeL  
36 Mesaj -
Verdiðin bir sadaka seni korumuþ abi.. Allah kazalardan bütün müslümanlarý korusun.
Gönderen: 04.09.2005 - 17:41
Bu Mesaji Bildir   KaRa_YeL üyenin diger mesajlarini ara KaRa_YeL üyenin Profiline bak KaRa_YeL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Belki de mevlanýn kullarýnýn vesilesi ile vurduðu bir tokattý bu.

Sen unutsan da ben sana þah damarýndan daha yakýným mesajýağlar

Senin dünyadaki imtihanýn bitmedi emri. Kendini öldürmeye çalýþsanda bu hataný bir kulumun vesilesi ile düzeltiyorum deyiþi.

:(ağlarağlar
Gönderen: 05.09.2005 - 13:46
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  
397 Mesaj -
es selamun aleykum ve rahmatullahu ve berakatuhu
gecmis olsun kardesim yapmis oldugunuz belki bir sadaka kimbilir belkide ravdada baskalari icin okumus oldugunuz bir dua sizi korumustur...
rabbimin selami uzerinize olsun
selam ve dua ile
Gönderen: 05.09.2005 - 13:52
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kadir1 su an offline kadir1  
77 Mesaj -
gecmis olsun kardesim

dedim gibi her zaman cenabi ALLAH
BOL BOL SÜKÜR EDICEN
Gönderen: 07.09.2005 - 02:25
Bu Mesaji Bildir   kadir1 üyenin diger mesajlarini ara kadir1 üyenin Profiline bak kadir1 üyeye özel mesaj gönder kadir1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KaRa_YeL su an offline KaRa_YeL  
RE:
36 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RuMeYSa

Selam ve dua ile...

Gönderen: 07.09.2005 - 08:28
Bu Mesaji Bildir   KaRa_YeL üyenin diger mesajlarini ara KaRa_YeL üyenin Profiline bak KaRa_YeL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
esinti34_69 su an offline esinti34_69  
s.a
2 Mesaj
öncelikle h.geceler...çok büyük geçmiþ olsun,rabbim tekrarýný göstermesin inþ....çok müteesirim...a.e.olunuz....
Gönderen: 02.01.2006 - 01:20
Bu Mesaji Bildir   esinti34_69 üyenin diger mesajlarini ara esinti34_69 üyenin Profiline bak esinti34_69 üyeye özel mesaj gönder esinti34_69 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
swissnur su an offline swissnur  
136 Mesaj -
Gecmis olsun...
Gönderen: 12.01.2006 - 17:29
Bu Mesaji Bildir   swissnur üyenin diger mesajlarini ara swissnur üyenin Profiline bak swissnur üyeye özel mesaj gönder swissnur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RuBAi su an offline RuBAi  
274 Mesaj -
Geçmis olsun fosaloglu, Rabbim tekrarindan ve beterlerinden korusun!
Benimde basimdan benzer bir olay geçmisti. Yakla$ik bir ay önce, gece saat 2-3sulari, ablamla sohbet ediyoruz. Bu arada tv açik, neyse saat 4 civari yattik. Ama yatmadan önce hertarafi kontrol eder öyle yatarim, yani pirizde takili olan fisleri muhakkak çekerim,..Bu bize 1 sene önce camiiyle gençlik kollariyla gittigimiz kampta ögretildi, birsey yapmiyorsaniz tvnizin fisini mutlaka çekin ve öyle yatin, çünkü yanginlarin çogu tv'den kaynaklaniyormus.
Neyse sabah oldu henüz odadayim, annem mutfakta, kardesim tv izliyor(yeni açmis), birden görüntü gitmis ve tv alev almis. Babam evde degil, annemin çiglik attigini duydum, ablamla salona indik, aman Yarabbi, hertaraf simsiyah duman, tv yaniyor. Allah razi olsun, komsularimizi çagirdik yangini söndürdüler, ama ev oturulmayacak halde, 2 hafta kadar akrabalarda kaldik, daha yeni yeni toparladik. Verilmis bir sadakamiz mutlaka vardiki Rabbim beterinden korudu, gecede olabilirdi, ki durum daha farkli olurdu. Rabbim hepimizi görünen görünmeyen kaza ve belalardan korusun!
Gönderen: 12.01.2006 - 18:37
Bu Mesaji Bildir   RuBAi üyenin diger mesajlarini ara RuBAi üyenin Profiline bak RuBAi üyeye özel mesaj gönder RuBAi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
omermeyge su an offline omermeyge  
şükür
44 Mesaj -
Bunlar sadece farkýnda olabildiðimiz. kimbilir daha nice þeylerin kýyýsýndan çeviriyor Allah bizleri.Allah daim þükreden kullarýndan eylesin bizleri
Gönderen: 12.01.2006 - 19:57
Bu Mesaji Bildir   omermeyge üyenin diger mesajlarini ara omermeyge üyenin Profiline bak omermeyge üyeye özel mesaj gönder omermeyge üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gorkem yildiz su an offline gorkem yildiz  
141 Mesaj -
herkese buyuk ecmis olsun
kaza geliyorum demez
ne kadar sukur etsek azdir yuce mevlama

dua ile...
Gönderen: 12.01.2006 - 23:11
Bu Mesaji Bildir   gorkem yildiz üyenin diger mesajlarini ara gorkem yildiz üyenin Profiline bak gorkem yildiz üyeye özel mesaj gönder gorkem yildiz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
urfali99 su an offline urfali99  
Konu icon    Rabbimize hamd edelim
1 Mesaj
su fani dünyada ne cok olaylarla karsilasiyoruz.Önemli olan bunlardan ibret alip,sükretmesini bilmek.Bizlerde öyle yapalim ve yüce Rabbimizi O'nun en sevdigi kelimeyle zikr edelim."LA ILAHE ILLALLAH"..selam ve dua ile kardeslerim..
Gönderen: 19.01.2006 - 22:52
Bu Mesaji Bildir   urfali99 üyenin diger mesajlarini ara urfali99 üyenin Profiline bak urfali99 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
voodoo_xv su an offline voodoo_xv  
herşey Allah'ın bir...
11 Mesaj -
herþey Allah'ýn bir lütfudur.Nasiptir rabbim sana yaþamayý nasip etmiþ arkadaþýnýn ramasý da vesile olmuþ...geçmiþ olsun
Gönderen: 21.06.2006 - 23:53
Bu Mesaji Bildir   voodoo_xv üyenin diger mesajlarini ara voodoo_xv üyenin Profiline bak voodoo_xv üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
akarsu su an offline akarsu  
895 Mesaj -
Fosaloglu Kardesim
Cok buyuk gecmis olsun
Allah seni sevenlerine bagislasin
Tabi ailenide
Allah kazalardan belalardan korusun
Insan boyle olaylarda ne diceni bilemiyor
Teselli ediyorsun ama senin hissetiklerinin yaninda bir nokta kaliyor
Allah sizleri korusun guzel kardesim
Varligini eksik etmesin.gül
Gönderen: 22.06.2006 - 07:41
Bu Mesaji Bildir   akarsu üyenin diger mesajlarini ara akarsu üyenin Profiline bak akarsu üyeye özel mesaj gönder akarsu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NurBahcesi su an offline NurBahcesi  
fosaloglu kardesime
2687 Mesaj -
RABBIM SIZI SIKINTILI BIR ANDA YAPMIS OLDUGUNUZ YARDIMDAN DOLAYI MUKAFATLANDIRMIS OLABILIR
SEVDIGI KULLARININ HER AN YANINDADIR
DAHA FAZLA SEVDIGININ KENDISINE YAKLASMASINI ARZU EDIYOR HER ZAMAN CENABI ALLAH
SADAKANIZ VARMIS MUBAREK
Gönderen: 22.06.2006 - 11:37
Bu Mesaji Bildir   NurBahcesi üyenin diger mesajlarini ara NurBahcesi üyenin Profiline bak NurBahcesi üyeye özel mesaj gönder NurBahcesi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
Can Abim Gecmis olsun !
O arkadasin ne mubarekmis kim ararki saat 2de Ama o Aramis !
Ve onun sahesinde Simdi bizlerlesin !
ELHAMDULILLAH !

Cok uzuldum can Abim
Anne ve kardesin iyilermi ?
Haberleri ne zaman oldu ?

gül
Gönderen: 22.06.2006 - 12:17
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Ablam herkes iyi; Çok þükür hiç bir zarar almadan atlatmýþtýk bu olayý.

Hamdolsun.

Ýyi niyetiniz ve dualarýnýz için Allah razý olsun.
Gönderen: 22.06.2006 - 12:25
rana_80 su an offline rana_80  
118 Mesaj -
öncelikle büyük geçmiþ olsun kardeþim.Ama inavücudum ürperdi.hep tv lerde izler dim ama reel anlamda kimseden duymamýþtým.Allahým senin lütfun ne büyüktür yarab..
Gönderen: 22.06.2006 - 12:41
Bu Mesaji Bildir   rana_80 üyenin diger mesajlarini ara rana_80 üyenin Profiline bak rana_80 üyeye özel mesaj gönder rana_80 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~HiLaLaY~ su an offline ~HiLaLaY~  
2765 Mesaj -
fosaloðlu can büyük geçmiþ olsun can...

Rabbim korumuþ seni can....

Ne kadar þükretsek azdýr
Yüceler Yücesi Rabbimize...

büyük bir sadakan varmýþ can...

Sevgi Selam ve Dua ile...gül

Gönderen: 22.06.2006 - 15:08
Bu Mesaji Bildir   ~HiLaLaY~ üyenin diger mesajlarini ara ~HiLaLaY~ üyenin Profiline bak ~HiLaLaY~ üyeye özel mesaj gönder ~HiLaLaY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 870 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.69269 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.