lopinavir ritonavir generique stromectol hydroxychloroquine chloroquine kaletra super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » MiZAH - KARiKATÜR - FIKRA » KIM EN GÜZEL ARABAYI PARKEDEBILECEK BAKALIM!!!!

önceki konu   diğer konu
25 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    park etme pratigi
1129 Mesaj -
TIKLAYIN

Play'e bastiktan sonra yön tuslariyla park etmeyi deneyin.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son zeyneb tarafından, 09.02.2005 - 13:44 tarihinde.
Gönderen: 09.02.2005 - 13:41
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
1118 Mesaj -
aslinda o kadar zor bir durum degil böyle park etmek fakat bilgisayarda basaramadim tam olarak üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü
Gönderen: 09.02.2005 - 14:09
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
RE:
1129 Mesaj -
Alıntı
Orijinali DiLRuBa

aslinda o kadar zor bir durum degil böyle park etmek fakat bilgisayarda basaramadim tam olarak üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü üzüntülü

Güle Güle Güle Güle ha gayret
Gönderen: 09.02.2005 - 15:28
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
calistim olmadi vasgectim.
yeni park isterim.telaşlı telaşlı telaşlı
Gönderen: 09.02.2005 - 19:05
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Parallel park iþte bu!!!

Ben yaptým iþ direksiyon kýrmakta kahkaha
Gönderen: 09.02.2005 - 19:08
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
2683 Mesaj -
Bende yaptým ama biraz türk usulü park oldukahkaha
Gönderen: 09.02.2005 - 19:35
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
ben daha genis bir yer bulim kendime, önüme ve arkama carpmakdan araba, hasat oldu kahkaha
babam kizcak ne edin bu arabaya diyee kahkaha

Zeynep abla güzeldi gül

Gönderen: 09.02.2005 - 19:37
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1129 Mesaj -
kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha Güle Güle
Gönderen: 09.02.2005 - 20:15
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  
307 Mesaj -
oleyyyy ben ilkinde park ettim...

kim demis kizlar park edemez göz kırpma
ilk parkimda bile basariliydim burda da ilkinde basardim... kahkaha

hadi size kolay gelsin

selametle Güle Güle
Gönderen: 09.02.2005 - 23:06
Bu Mesaji Bildir   GuLdesTe üyenin diger mesajlarini ara GuLdesTe üyenin Profiline bak GuLdesTe üyeye özel mesaj gönder GuLdesTe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
afganistan su an offline afganistan  
62 Mesaj -
cok zor ama normal olsa zor olmas o bilgisayarda simdigöz kırpma göz kırpma Güle Güle
Gönderen: 09.02.2005 - 23:11
Bu Mesaji Bildir   afganistan üyenin diger mesajlarini ara afganistan üyenin Profiline bak afganistan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ayzitbige su an offline Ayzitbige  
247 Mesaj -
3 dakikadir ugrastim tam park ediyordum direksiyonu tam kiviramadim olmadi.
kardesime de rezi oldum yakahkaha kahkaha bir dakikada halletti
tabii bilgisayar oyunlarindan iyice uyusmus parmaklari tuslarakahkaha kahkaha göz kırpma

neyse sizlere kolay gelsin
Güle Güle
Gönderen: 10.02.2005 - 13:34
Bu Mesaji Bildir   Ayzitbige üyenin diger mesajlarini ara Ayzitbige üyenin Profiline bak Ayzitbige üyeye özel mesaj gönder Ayzitbige üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GulAyse su an offline GulAyse  
44 Mesaj -
Bir kac dakika ugrastim olmadi.Zaten parkedebilsem su an ehliyetim olurdu .Ders almakla mesgulumde.Ama gercekte park etmek cok daha kolay bence.sevinçli
Gönderen: 10.02.2005 - 15:53
Bu Mesaji Bildir   GulAyse üyenin diger mesajlarini ara GulAyse üyenin Profiline bak GulAyse üyeye özel mesaj gönder GulAyse üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1129 Mesaj -
Alıntı
Orijinali GulAyse

Bir kac dakika ugrastim olmadi.Zaten parkedebilsem su an ehliyetim olurdu .Ders almakla mesgulumde.Ama gercekte park etmek cok daha kolay bence.sevinçli

gercekte park etmek kolay olmasi daha iyi yoksa burdaki gibi arabalara carpa carpa park edersaek yandik...Güle Güle
Gönderen: 10.02.2005 - 17:38
mad_hearts su an offline mad_hearts  
Konu icon    sanırım viteste sorun var
1 Mesaj
bu arabanýn tamirciye görünmesi lazým benim bildiðim çok iyi bir tamýrci var eger götüreceksen ben yardýmcý olabilirim izzet usta ya benim adýmý ver sana yardýmcý olur :D
Gönderen: 11.02.2005 - 03:41
Bu Mesaji Bildir   mad_hearts üyenin diger mesajlarini ara mad_hearts üyenin Profiline bak mad_hearts üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MiRaY su an offline MiRaY  
Ben yapamadim yaaa
252 Mesaj -
Olmadi bir türlü yaw.düsün Ben resimde kaldim ne yapicami anliyamadimki?Saat cikioyr sadece sonra ne yapicam onu merak ettim sadecetelaşlı
Gönderen: 11.02.2005 - 07:29
Bu Mesaji Bildir   MiRaY üyenin diger mesajlarini ara MiRaY üyenin Profiline bak MiRaY üyeye özel mesaj gönder MiRaY üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
°-MercandedE-° su an offline °-MercandedE-°  
417 Mesaj -
sorun vitesde deðil.vitesi idare eden iradede
Gönderen: 11.02.2005 - 13:45
Bu Mesaji Bildir   °-MercandedE-° üyenin diger mesajlarini ara °-MercandedE-° üyenin Profiline bak °-MercandedE-° üyeye özel mesaj gönder °-MercandedE-° üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
@hmed su an offline @hmed  
49 Mesaj -
arkadaþlar ukalalýk gibi olmasýn ama 8 saniyede park ettim.
Gönderen: 11.02.2005 - 15:15
Bu Mesaji Bildir   @hmed üyenin diger mesajlarini ara @hmed üyenin Profiline bak @hmed üyeye özel mesaj gönder @hmed üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet-54 su an offline mehmet-54  
221 Mesaj -
Bende yaptim güzelce park(esim sahidimdir)
ama 1 dakika 20 saniyede
Kusura bakmayin 8 saniyede park edilecek bir oyun degil bu, kusura bakma kac senenlik ehliyetin var vede siz sürücü kursu hocasimisiniz yada bilgisayar uzmani mi??????? Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 11.02.2005 - 17:57
Bu Mesaji Bildir   mehmet-54 üyenin diger mesajlarini ara mehmet-54 üyenin Profiline bak mehmet-54 üyeye özel mesaj gönder mehmet-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sidika su an offline sidika  
96 Mesaj -
bende beceremedim baya zormuþ araba park etmek eee ehliyet yok tabiki zor olur benim için ama þaþýrdým 12 yaþýndaki oglum 1 seferde 48 saniyede becerdi 2 defada 16 saniyede ben bile þaþýrdým ama cok atari oynuyorlarya harhalde ondan Güle Güle
Gönderen: 12.02.2005 - 04:10
Bu Mesaji Bildir   sidika üyenin diger mesajlarini ara sidika üyenin Profiline bak sidika üyeye özel mesaj gönder sidika üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1129 Mesaj -
8 saniyede arabayi parkeden kardesimiz rekoru kirdi masallah galiba hüner parmaklarda dedigin gibi sidika kardesim bu isi bilenler iyi beceriyor bilgisayar oyunlari ile pratik yapanlar..Güle Güle
Gönderen: 12.02.2005 - 11:56
furkancan su an offline furkancan  
öğrendim
50 Mesaj -
araba kullanmayý bilmiyordum ama öðrendim gerçi park edemedik ama o ayrý mesele....kahkaha kahkaha kahkaha pozitif
Gönderen: 12.02.2005 - 12:02
Bu Mesaji Bildir   furkancan üyenin diger mesajlarini ara furkancan üyenin Profiline bak furkancan üyeye özel mesaj gönder furkancan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
443 Mesaj -
Bu araba benim icin cok büyük...daha kücük modeli lazim...göz kırpma
Ozaman daha kolay park edilir..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Gönülbagi tarafından, 12.02.2005 - 17:29 tarihinde.
Gönderen: 12.02.2005 - 17:28
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
@hmed su an offline @hmed  
cevap!!!
49 Mesaj -
Alıntı
Orijinali MEHMET-54

Bende yaptim güzelce park(esim sahidimdir)
ama 1 dakika 20 saniyede
Kusura bakmayin 8 saniyede park edilecek bir oyun degil bu, kusura bakma kac senenlik ehliyetin var vede siz sürücü kursu hocasimisiniz yada bilgisayar uzmani mi??????? Güle Güle Güle Güle Güle Güle

s.a Mehmet kardeþ aðýr bi ithamda bulundun bidaha düþün.
belki yeniden denesem bu kadar baþarýlý olamam ama
ikinci denememde bu süreye ulaþtým.

12 yýllýk ehliyetim var ve gerçek oto.ilede bu iþi
gayet baþarýlý yaparým.Herkesin bir yeteneði vardýr.
Ayrýca þahidim Hz.Allah cc.'dür.
s.a.
Gönderen: 14.02.2005 - 11:37
Bu Mesaji Bildir   @hmed üyenin diger mesajlarini ara @hmed üyenin Profiline bak @hmed üyeye özel mesaj gönder @hmed üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eNeSMaLiK su an offline eNeSMaLiK  
900 Mesaj -
***4-5 gun önce 8.6sn de parketmis biri olarak ahmed kardesime sahitlik edebilirim.
**Bu kadar surede parketmek mumkun.Soyle ki:
Once sola dogru biraz gidiyorsunuz. Sol ustteki daire seklinin alt ucuna gelecek noktaya ulastiginizda geriye takip arabayi tersten girerek parkedebiliyorsunuz. Bu bende 8.6 (sekiz bucuk) saniye aldi ama biraz pratiklikle bunu daha asagi cekmek mumkun.Ustelik benim ehliyetim de yok ama kacak olarak 4 yildir araba kullaniyorum.göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son eNeSMaLiK tarafından, 14.02.2005 - 13:28 tarihinde.
Gönderen: 14.02.2005 - 13:28
Bu Mesaji Bildir   eNeSMaLiK üyenin diger mesajlarini ara eNeSMaLiK üyenin Profiline bak eNeSMaLiK üyeye özel mesaj gönder eNeSMaLiK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1129 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Gönülbagi

Bu araba benim icin cok büyük...daha kücük modeli lazim...göz kırpma
Ozaman daha kolay park edilir..

sevinçli
Gönderen: 21.02.2005 - 11:26
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 774 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
dayi054 (64), ÝsmailEn.. (56), kibris (56), merickizmaz (51), RUYAM (36), yükselelektrik (54), selcukosman (48), Aycan (57), HuZuR_38 (45), babakadir (45), Cihan Ersoy (46), servet ekici (51), ayhan3867 (47), erhankaya351 (40), Kizmaz (51), EBRARALEYNA (47), erkan34 (51), efira (37), Sirac Barman (53), bedevi5 (65), Sadettin Dursun (41), cartime (55), S.Ekici (51), ALTUN (45), vus_lat (45), ayaza (38), drkdn (45), fetih60 (34), beko03 (76), talha türk&cced.. (33), dilara1 (26), asudetuba (43), struggle (42), Ayhan_Esad (41), nnur (47), YSBY (53), COLONEL (37), nazmi (47), umit535 (52), hsalma (42), ByAfatsum (36), nuretin (61), malkomxaa (42), salma (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61808 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.