generique stromectol dexamethasone generique stromectol generique luvox ivermektin apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » ARADIKLARINIZ & DİĞERLERİ » başörtüsü

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    başörtüsü
7 Mesaj
arkadaþlar ben bilgisayar kullanmayý çok iyi bilmiyorum. Benim ricam ben baþörtülü bir bayaným. kamu kuruluþunda çalýþýyorum. ama amirimiz bayan yani bizden deðil sürekli baþörtüsüyle ilgili bana uyarýlarda bulunuyor. Ben kurallara uyuyorum. Ama beni iþten bezdimke için elinden geleni yapýyor lütfen bana dua edin
Gönderen: 01.02.2005 - 08:56
Bu Mesaji Bildir   sulku üyenin diger mesajlarini ara sulku üyenin Profiline bak sulku üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
semray su an offline semray  
38 Mesaj -
üzüntülü üzüntülü üzüntülü
Allah (c.c) yardýmcýn ve yardýmcýmýz olsun.
Merak etme deðerli kardeþim kýsa çöpün uzun çöpten hakkýný alacaðý zaman eminim ki çok yakýndýr.
Duayala,sevgiyle,selmaetle ve umutla

Gönderen: 01.02.2005 - 10:11
Bu Mesaji Bildir   semray üyenin diger mesajlarini ara semray üyenin Profiline bak semray üyeye özel mesaj gönder semray üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZAKKUM su an offline ZAKKUM  
185 Mesaj -
Allah mazlumun ahýný zalimde býrakmaz. inþaallah selamete erenlerden olursun. Allah yardýmcýn ve yardýmcýmýz olsun.
selametle...

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ZAKKUM tarafından, 03.02.2005 - 14:18 tarihinde.
Gönderen: 01.02.2005 - 11:18
Bu Mesaji Bildir   ZAKKUM üyenin diger mesajlarini ara ZAKKUM üyenin Profiline bak ZAKKUM üyeye özel mesaj gönder ZAKKUM üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Ghezal su an offline Ghezal  
6 Mesaj
Selam,

Sakin Ola Sakin kendi bildigin dogrulardan,islamdan, muslumanligindan taviz verme onlara.

Ben kendim Katolik bir Cocuk esirme kurumunda calisiyorum.Ve orda calisan 100lerce insana bas kaldira biliyorum.

Ben kendimde basortusu takiyorum, bu turban yuzunden cok zorluklarla karsilastim orda ama asla onlarin istedigi veya dedigi olmadi.

Sen herzaman ayaklarinin ustunde durmasini ve dogru bildiginden cayma

Allah yardimcin olsunGüle Güle
Gönderen: 01.02.2005 - 13:00
Bu Mesaji Bildir   Ghezal üyenin diger mesajlarini ara Ghezal üyenin Profiline bak Ghezal üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -
Bu ve bu gibi ugraslarin ardi arkasi kesilmedi ve kesilmeyecekte...

Bizler taviz verdigimiz müddetce baska tavizler de vermek zorunda kalabiliriz cünkü "Taviz tavizi getirir."

Dünya imtihan dünyasidir ve Cenab-i ALLAH(cc) dogrularin ve sabredenlerin yanindadir...

Esselamu Aleyküm
Gönderen: 01.02.2005 - 23:31
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
RE:
1129 Mesaj -
Alıntı
Orijinali GoLGe

Bizler taviz verdigimiz müddetce baska tavizler de vermek zorunda kalabiliriz cünkü "Taviz tavizi getirir."

Dünya imtihan dünyasidir ve Cenab-i ALLAH(cc) dogrularin ve sabredenlerin yanindadir...

Esselamu Aleyküm

Allah Razı Olsun
Gönderen: 02.02.2005 - 09:32
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rabiyam su an offline rabiyam  
dualarim seninle
12 Mesaj -
Sevgili Sulku kardesim,
seni cok iyi anliyorum, bu tür sorunu bende yasadim ve hala da yasiyorum, sahsen kendim bu bana allahtan gelen bir imtihan olarak kabul ediyorum, allahtan herseyin hayirlisini dilerim sana, arkadaslarla birlikte elimizden geldigi kadar sana bol bol dua ediyoruz...
insallah dualarimiz kabul olur...
Gönderen: 05.02.2005 - 06:24
Bu Mesaji Bildir   rabiyam üyenin diger mesajlarini ara rabiyam üyenin Profiline bak rabiyam üyeye özel mesaj gönder rabiyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mehmet-54 su an offline mehmet-54  
RE: RE:
221 Mesaj -
Alıntı
Orijinali zeyneb

Alıntı
Orijinali GoLGe

Esselamu Aleyküm

Allah Razı Olsun

Gönderen: 05.02.2005 - 08:00
Bu Mesaji Bildir   mehmet-54 üyenin diger mesajlarini ara mehmet-54 üyenin Profiline bak mehmet-54 üyeye özel mesaj gönder mehmet-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
Konu icon   
544 Mesaj -
Dualarim seninle olucak merak etme kardesim!
Gönderen: 05.02.2005 - 10:14
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
astaravista253 su an offline astaravista253  
RE: RE:
791 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý zeyneb

Alıntı
Orijinali GoLGe

Esselamu Aleyküm

Allah Razı Olsun

Gönderen: 09.12.2006 - 17:38
Bu Mesaji Bildir   astaravista253 üyenin diger mesajlarini ara astaravista253 üyenin Profiline bak astaravista253 üyeye özel mesaj gönder astaravista253 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kalp süvarisi su an offline kalp süvarisi  
RE:
124 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý semray

üzüntülü üzüntülü üzüntülü
Allah (c.c) yardýmcýn ve yardýmcýmýz olsun.
Merak etme deðerli kardeþim kýsa çöpün uzun çöpten hakkýný alacaðý zaman eminim ki çok yakýndýr.
Duayala,sevgiyle,selmaetle ve umutla

Gönderen: 29.12.2006 - 20:03
Bu Mesaji Bildir   kalp süvarisi üyenin diger mesajlarini ara kalp süvarisi üyenin Profiline bak kalp süvarisi üyeye özel mesaj gönder kalp süvarisi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
atakumlu su an offline atakumlu  
125 Mesaj -

Rahman tüm baþörtülü kardeþlerimizin yardýmcýsý olsun , imtihanýnýz büyük Rabbim sabrýnýzý arttýrsýn , sizlerle uðraþanlarýda kendi dertleriyle uðraþmaktan sizinle uðraþmaya fýrsat vermesin , aminnnn...

Gönderen: 29.12.2006 - 20:58
Bu Mesaji Bildir   atakumlu üyenin diger mesajlarini ara atakumlu üyenin Profiline bak atakumlu üyeye özel mesaj gönder atakumlu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 671 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ibrahim45 (46), ebabil54 (51), _EM!NE_ (36), talat (55), nerfa (58), yakupbozseki (59), NeWBaHaR (37), Akbulut (52), vahdet_ahmet (44), saripapatyam (50), bilo78 (46), gurbetten_silay.. (39), Rabbia (52), akaya20 (38), El- Metin (43), rapidhack (42), muazbinismail (40), SANDOKAN (56), SANKOCINK (56), efuli2 (50), hollanda (46), braskim (45), benreceb (42), ergin32 (55), Ozlem (42), suheyla cabuk (52), selman77 (47), kenankara (39), bilalxx (40), iskenderpasa (46), mstfakin (42)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58057 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.