fluvoxamine hydroxychloroquine fluvoxamine chloroquine ivermectin super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » BİLMECE / BULMACA » zenci

önceki konu   diğer konu
16 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    zenci
30 Mesaj -
bir sehirin tamamen elektrikleri kesilmis, yani sehirde isik misik denilen hic bir sey yok. otobüs duraginda bekleyen bir zenci vardir. otobüs gelir, durakta durur ve o binmek isteyen zenciyi iceri alir. simdi benim sorum: söför zenciyi nasil gördü ve onu aldi? not:unutmayin ki sehirde elektrik falan yok(otobüsün farlari bile olmuyor o derecede yani) telaşlı telaşlı düsün düsün
Gönderen: 25.01.2005 - 17:54
Bu Mesaji Bildir   eslem meryem üyenin diger mesajlarini ara eslem meryem üyenin Profiline bak eslem meryem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
hmm..
1118 Mesaj -
şaşkın düsün düsün
Gönderen: 25.01.2005 - 18:03
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
1071 Mesaj -
Disinden sıkıntılı
Gönderen: 25.01.2005 - 18:05
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
G_O_Z_Y_A_S_I su an offline G_O_Z_Y_A_S_I  
427 Mesaj -
düsün Peki elektrik yok isik yok soför nasil sürüyo otobüsüde o karanlikta duragi farkedebiliyo..???
hadi duragi farkedip söförü almasini bosver, karanlikta bisi görmeden nasil koskoca otobüsü sürüyor??? yoksa söförün kafasinda yada gözünde isikli birseylermi takili?? ya bide soruyu özellikle zenciye yöneltmissin bacim sasirtmaca gibi birseymi var soruda anliyamadimm sevinçli

düsün düsün düsün

arkadaslar yardim edinnn sevinçli
Gönderen: 25.01.2005 - 18:14
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1118 Mesaj -
yoksa zenci fenerlimiydi.. düsün
Gönderen: 25.01.2005 - 18:17
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eslem meryem su an offline eslem meryem  
30 Mesaj -
zenci fener li falan degil kardesim, dislerinden de dogru degil. tam sasirtmacakahkaha
Gönderen: 25.01.2005 - 18:34
Bu Mesaji Bildir   eslem meryem üyenin diger mesajlarini ara eslem meryem üyenin Profiline bak eslem meryem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
30 Mesaj -
cevaplayabilirim isterseniz arkadaslar....göz kırpma
Gönderen: 25.01.2005 - 18:35
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
498 Mesaj -
Vakit gece degilde gündüz vakti olmasin, dolaysi ile hersey aleni görünür..
Gönderen: 25.01.2005 - 18:35
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  
307 Mesaj -
her yolcu otobüse alinmaz mi düsün
Gönderen: 25.01.2005 - 18:36
Bu Mesaji Bildir   GuLdesTe üyenin diger mesajlarini ara GuLdesTe üyenin Profiline bak GuLdesTe üyeye özel mesaj gönder GuLdesTe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
30 Mesaj -
eveeeeeeeeeet dogru bildin melissanur arkadasim. tabiki gündüz vakti.ben zaten gece diye bir sey yazmamistim.......göz kırpma Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 25.01.2005 - 18:38
RE:
427 Mesaj -
Alıntı
Orijinali MeLiSSaNuR

Vakit gece degilde gündüz vakti olmasin, dolaysi ile hersey aleni görünür..

melissanur ablama katiliyorum bu bence mantikli bir cevap olabilir...
mi acaba..?

sevinçli sevinçli
Gönderen: 25.01.2005 - 18:39
Bu Mesaji Bildir   G_O_Z_Y_A_S_I üyenin diger mesajlarini ara G_O_Z_Y_A_S_I üyenin Profiline bak G_O_Z_Y_A_S_I üyeye özel mesaj gönder G_O_Z_Y_A_S_I üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  
RE:
307 Mesaj -
Alıntı
Orijinali --biricik--

eveeeeeeeeeet dogru bildin melissanur arkadasim. tabiki gündüz vakti.ben zaten gece diye bir sey yazmamistim.......göz kırpma Güle Güle Güle Güle

kahkaha kahkaha kahkaha

alkıs alkıs alkıs

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son BirgulDeste tarafından, 25.01.2005 - 18:40 tarihinde.
Gönderen: 25.01.2005 - 18:40
Bu Mesaji Bildir   GuLdesTe üyenin diger mesajlarini ara GuLdesTe üyenin Profiline bak GuLdesTe üyeye özel mesaj gönder GuLdesTe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
427 Mesaj -
benden önce davrandin biricik bacim sevinçli
ablacim tebriklerr... iste melissanur ablammm göz kırpma

güzel sasirtmaca valla, aslinda biliyodumda dedim ablam yazsin oda bilir...
hadi selametle..Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 25.01.2005 - 18:41
Konu icon   
1118 Mesaj -
MeLiSSaNuR.. tebrik ederim.. ya ben düsüne düsüne getiremezdim aklima

gül gül gül gül
Gönderen: 25.01.2005 - 18:43
gavgaci su an offline gavgaci  
RE: RE:
1 Mesaj
Alıntı
Orijinali BirgulDeste

Alıntı
Orijinali --biricik--

kahkaha kahkaha kahkaha
bencede doðru

alkıs alkıs alkıs

Gönderen: 25.01.2005 - 19:13
Bu Mesaji Bildir   gavgaci üyenin diger mesajlarini ara gavgaci üyenin Profiline bak gavgaci üyeye özel mesaj gönder gavgaci üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SuMeYRa su an offline SuMeYRa  
müthis bir sasirtmacali soru..
1576 Mesaj -
gercekten müthis.....
helal olsun melissanur kardesim..
insanin aklina otomatik olarak gece gweliyor cünkü hic bir yerde isik fener yok deniliyor..bilindigi püzre isik zaten aksamlari, geceleri acildigi icinde aklimiza ilk gelen gece iken oluyor..dimi??
sevinçli Güle Güle göz kırpma Güle Güle
saygilarimla.....
Gönderen: 25.01.2005 - 19:36
Bu Mesaji Bildir   SuMeYRa üyenin diger mesajlarini ara SuMeYRa üyenin Profiline bak SuMeYRa üyeye özel mesaj gönder SuMeYRa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 528 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
yalnizkurt55 (62), siyahnur (56), SULEYMAN ONCU (48), corluca (54), batalli (61), Fethi62K (62), emin2325 (66), yasin ibrahim e.. (53), h_hayrettin (43), turhanozturk (61), hazanrengi (43), Zilkade (42), akif1980 (44), mekselina (34), neverness (51), rufeyde (48), rabia| (50), Selvaa (49), antaly59 (66), BÜYÜK BALIKÇI (53), cemiluygun (70), Mikai66 (46), polat_23 (44), adar72 (35), nzl44 (47), m_ugurluoglu (37), emperor (50), osmanorhan (55), muhacir (53), salepli (51), musdem (54), ilyas_bozkurt (50), Jeday (35), ebuzerbasak (35), RaHMeT_YaGMuRu (40), eL_SaLvAdoR (42), faruk38 (62), ibrahimkindan (64), Karizmatik_63 (41), halimeuzunlar (41), hakan__ (43), citakhalil (70), serin (48), ZorDünya (54), cüneyd75 (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54835 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.