ivermektin dexamethasone ivermektine ivermectine stromectol oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » derdimi paylaşırmısınız

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
derdimi paylaşırmısınız
Misafir
s.a.
bi derdim var içimi kemiren anlatmak istedim belki rahatlatýrsýnýz beni
20 gün önce biriyle ciddi manada görüþmeye baþladým tam istediðim gibi biriydi bana göre dinine baðlý namazýný kýlan ýlýmlý bi insan ama ne oldu bilmiyorum görüþmek istemedi artýk benimle bi türlü içinden çýkamýyorum ve çok üzülüyorum bi daha karþýma onun gibisi çýkmayacak gibi geliyo.ne yapayým ben sizce ben hayýrlý bi yuva istedim olmadý.
Gönderen: 12.01.2005 - 14:15
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Gast CeNNeT_GüLLeRi  
Misafir
canim kardesim eger onun dogru kisi oldugundan eminsen onunla seninle neden görüsmedigini ögrenmelisin yoksa bu konuyu özemezsin tek cikar yolu onunla konusmak bence
rabbim yar ve yardimcin olsun insallah
yaradana emanet ol
Gönderen: 12.01.2005 - 14:37
Gast GULCIN Misafir  
Konu icon   
Misafir
SLM, BENCEDE, ONUNLA BIR SEFERDE OLSA KONUS ,NASIL HAYIRLISIYSA ,OYLE OLSUN ,KARDESIM , ALLAHA EMANET OL.göz kırpma göz kırpma göz kırpma
Gönderen: 12.01.2005 - 16:55
Orchidee su an offline Orchidee  
15 Mesaj -
Hayirlisi neyse o olsun.

Belki yarin birbün büyük bir meselen cikacak onunla.

Allah herseyi herkesden iyi bilir.
Birak onun pacasini!!!

Orchidee

Ya oldugun gibi görün,
ya göründügün gibi ol.
Gönderen: 12.01.2005 - 18:27
Bu Mesaji Bildir   Orchidee üyenin diger mesajlarini ara Orchidee üyenin Profiline bak Orchidee üyeye özel mesaj gönder Orchidee üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sidika su an offline sidika  
96 Mesaj -
eger onunla bir yuva kuracaksan allah yazdýysa o dönüp dolaþýp gelir seni bulur bencegöz kırpma

selam ve dua
Gönderen: 13.01.2005 - 01:14
Bu Mesaji Bildir   sidika üyenin diger mesajlarini ara sidika üyenin Profiline bak sidika üyeye özel mesaj gönder sidika üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Tayfun_Hamza su an offline Tayfun_Hamza  
Kafana Takma güzel kardesim.
44 Mesaj -
Onunla konus neden ni icin diye. Allah yazdiysa o olur, ne olursa olsun, olmazzsada demek ondan sana hayir gelmesmis.!
Allaha emanet ol
E.A.sevinçli
Gönderen: 13.01.2005 - 12:05
Bu Mesaji Bildir   Tayfun_Hamza üyenin diger mesajlarini ara Tayfun_Hamza üyenin Profiline bak Tayfun_Hamza üyeye özel mesaj gönder Tayfun_Hamza üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
1071 Mesaj -
Rabbim yardimciniz olsun.Herseyde bir hayir vardir.Ins Rabbim gonlunuze gore size dunya ve ahiret mutlulugu yasatacak bir es nasip eder.Uzulmeyin bundada bir hayir vardir deyip gecin."Sizin hayir gordugunuzde ser, ser gordugunuzde hayir vardir siz bilmesinde Rabbiniz bilir" tam dogrumu yazdim bilmiyorum düsün bu anlami tasiyan bir ayet bile var kardesim.Rabbim en dogrusunu bilen ve kalplerde sakli olani bilendir.göz kırpma Rabbim en guzelini ve en iyisini gonlunuzce bir esi size nasip etsin ins.AMIN..

Sevmek icin Allah,arkadas olmak icin Kuran,nasihat icinde olum yeter.
Gönderen: 13.01.2005 - 19:43
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
s.a.
2683 Mesaj -
Deðerli kardeþim;

bu þahýs sizinle þu sebeblerden ötürü konuþmak istemiyor olabilir;

- Sizinle konuþtuktan sonra içinde bazý korkular belirmiþ olabilir.
- Bazý insanlar çok detaycý olabiliyor. Bir detaya takýlý kalmýþ olabilir.
- Eðer aileleriniz birbirini tanýmýyorsa , onun ailesi konuya olumsuz yaklaþmýþ olabilir.
- Belki evlilikten beklentilerinizi anlatýrken çok fazla abartmýþ olabilirsiniz.
- Yada düþünmek için kendine süre vermiþ olabilir...

inþAllah en son seçenektir.

Benim aklýma gelen bunlar.

Kardeþlerinde belirttiði gibi bence onunla konuþmalýsýn ve derdini anlamalýsýn.

Ama onun gibi birini bulamam diye düþünüyorsan yanýlýyorsun. Þunu unutma kardeþim.

" YERÝ DOLDURULAMAYACAK KÝMSE YOKTUR"

Ya oldugun gibi görün; Ya gözüme görünme!!!
Gönderen: 13.01.2005 - 21:03
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
slm
379 Mesaj -
Kardeþ,acizane birþeyler eklemek istedim..

Bana göre "Bana göre zamana býrakýn.Belki düþünmek istediði bazý þeyler vardýr.Zaten o konularda Tamamen iþi Cenab-ý Hakka býrakmak en iyisi."

Tevekkel alaAllah....

Kiþi gazabýný yenmedikçe takva sahibi olamaz...
Gönderen: 14.01.2005 - 14:00
Bu Mesaji Bildir   muhammedfevzi üyenin diger mesajlarini ara muhammedfevzi üyenin Profiline bak muhammedfevzi üyeye özel mesaj gönder muhammedfevzi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar gizle
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 598 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
marullar (63), aozcifci (45), gunel303 (60), saniye25 (43), ayse (52), didedar (42), amb2616 (55), SevYa (39), adilyagsagan (52), BenCesur (48), tiryakinim_ (44), filem (42), arius (44), optimistic (39), ramazanakcay (38), mehter02 (40), kemal2358 (36), laparako (68), maksut5994 (31), ozlemkaya25 (39), mustafa öz (45), ErdemOgrtm (44), erolgunel (61), TERAZÝ (51), tongac27 (46), Gunahkar (56), özvatan (59), asým (49), Miray_2006 (48), guelbahcesi (45), abdulkerim öztü.. (49), gült@ze (46), cemilcihan (48), SeveNCLoveS (40), Ben (37), aklin_gozyaslar.. (38), furkanburak (47), myorulmaz (46), koney2001 (55), ncinici (54), barman35 (44), webduskunu (49), ahakan (48), funda78 (36), erhanim15 (36), mehmet66 (60), nurfeyza (), zeyneb-ikübra (42), esma.s (35), mertoglan1 (47), empati74 (50), yusufcihan (47), MUSLIME KUBRA (41), nurcu80 (44), kztpkp (57), osman72 (52), OlcayS (46), menzilsevdalisi (43), salomo (42), buses_ (43), Halilcan (43), iremnur (48), çilek (53), Abdulkadir Abu .. (44), asgold35 (64), eyyüp (38), gokdeniz (59), siyabe (45), hayrettin (44)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59282 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.