generique kaletra generique rhinocortlopinavir ritonavir dexamethasone ivermectine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Esselamun Aleykum

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Esselamun Aleykum
21 Mesaj -
Esselamaun aleykum

Ben Emirdag'dan aslen ama buyume Eskisehir.. 4 yildir Hollandanin kucuk bir kasabasinda, tavugu ile meshur olan bir koyde yani Barneveld'te ikamet ediyorum..

Eger bir gun caniniz tavuk yemek isterse, buyrun .. hic beklemeyin derim.

Herkes davetlidir...

Allah yolunuzu acik eylesin..
Gönderen: 25.12.2004 - 01:04
Bu Mesaji Bildir   ATAK üyenin diger mesajlarini ara ATAK üyenin Profiline bak ATAK üyeye özel mesaj gönder ATAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tevelli su an offline tevelli  
184 Mesaj -
Ve aleyküm selam kArdeþ. Aramýza hoþgeldin.. ALlah'ýn rahmeti ve bereketi üzerine olsun.. hayýrlý olur ÝnþaAllah..Güle Güle

Tavuk sipariþi kabul ediyor musun??sevinçli
Gönderen: 25.12.2004 - 01:07
Bu Mesaji Bildir   tevelli üyenin diger mesajlarini ara tevelli üyenin Profiline bak tevelli üyeye özel mesaj gönder tevelli üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GöLGe su an offline GöLGe  
1041 Mesaj -
Ve-Aleyküm Selam

Hos geldiniz
ve
Hayr'li olsun üyeliginiz

Eger tavuklar hormonlu degilse
bi ara ugrariz nasibse
Güle Güle
Gönderen: 25.12.2004 - 01:17
Bu Mesaji Bildir   GöLGe üyenin diger mesajlarini ara GöLGe üyenin Profiline bak GöLGe üyeye özel mesaj gönder GöLGe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuLdesTe su an offline GuLdesTe  
RE:
307 Mesaj -
Alıntı
Orijinali GoLGe

Eger tavuklar hormonlu degilse
bi ara ugrariz nasibse
Güle Güle

kahkaha kahkaha kahkaha

Hosgeldiniz Atak abi insaallah hayirlara vesile olur sizden faydalaniriz... gül

selametle Güle Güle
Gönderen: 25.12.2004 - 01:22
Bu Mesaji Bildir   GuLdesTe üyenin diger mesajlarini ara GuLdesTe üyenin Profiline bak GuLdesTe üyeye özel mesaj gönder GuLdesTe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
498 Mesaj -
V.A.S.

Aramiza hosgeldiniz...

Üyeliginiz hayirlara vesile olur Insaallah...

Güzel paylasimlar dilerim...

Selam ve Dua ile...
Gönderen: 25.12.2004 - 01:27
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ATAK su an offline ATAK  
21 Mesaj -
Hosbulduk abilerim, ablalarim ..
bende zaten burdaydim pek yazi yazmayi tercih etmezdim. ama iyi olmadigina karar verdim.. (Okumayi tercih ederdim ).

Yazmaliyiz en iyiside bu degil mi?

Bu arada siparis icin bulundugunuz yere bagli. Bu arada Holanda gibi bir yerde hormonsuz (hormonlu veya) tavuk bulmak zor olmasa gerek. Tabii ki tam olarak bilmiyorum, hormonlu olup oladiklarini..düsün

Her zaman beklerim basimin ustunde yeriniz var..

Allah nasip eder insallah birgun..sevinçli

Allaha emanet olun
Gönderen: 25.12.2004 - 04:44
Bu Mesaji Bildir   ATAK üyenin diger mesajlarini ara ATAK üyenin Profiline bak ATAK üyeye özel mesaj gönder ATAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Ve aleyküm Selam ATAK kardeþim

Aramýza hoþ geldin sefalar getirdin ÝnþaAllah.

Üyeliðinin hayýrlara vesile olmasý temennisi ile..

Selam ve dua ile..
Gönderen: 25.12.2004 - 04:49
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 675 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60986 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.