ivermektin lopinavir ritonavir colchicine lopinavir ritonavir generique stromectol oxytrol pamelor pantozol parafon parexat pariet parlodel paronex paxil cr paxil penegra pentoxi pepcid pepcidine periactin persantine pharmaquine phenhydan phoslo pirocam pirosol pk merz plavix plendil pletal podomexef ponstel pradif prandin precose premarin prevacid priligy prilosec primacton primolut n primolut nor principen prinil probalan prodafem

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » YAHOO ve YAHOO GROUP'a DiKKAT

önceki konu   diğer konu
36 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
YAHOO ve YAHOO GROUP'a DiKKAT
Moderator

1050 Mesaj -
Merhabalar...

Biliyorsunuz Yahoo altyapýsýný yeniledi ve mail hesaplarýnýn limiti 250 MB'a yükseldi. Bu iyi tabii de, Ýnternet'te son yýllarda artýk iyice aþina olduðumuz "izlenme" yöntemleri de bu hamleyle birlikte yenilendi.

Yahoo þimdi "Web Beacons" adý verilen bir yöntemle, gruplara giren ya da Yahoo servislerini kullanan bütün üyelerinin, hangi sitelere gittiðini izleyip veri depoluyor.
Amaç, anlaþmalý þirketlere bu istatistikleri verip, "reklam yönlendirme" fonksiyonunu geliþtirmek. "Eh, ne var bunda, çok kötü bir þey deðil" diyebilirsiniz. Doðru; kapitalizm söz konusu olduðunda bunlar normal þeyler, kimse kimseye "bedava" günahýný vermiyor ama yine de bundan rahatsýz olan ve izlenmek istemeyenlerin bir seçeneði var. Yahoo en diplere bir yere saklamýþ bu seçeneði ama isteyen arkadaþlar olabilir diye naklediyorum:

http://privacy.yahoo.com/privacy

adresine gidin ve sayfada "Cookies" baþlþklþ yeri bulun. "Web Beacons" linkine týklayýn, sonra gelen sayfada ikinci paragrafýn sonlarýna doðru "click here to opt out" linkini bulup týklayýn. Bir süre sonra izlenme programýndan çýktýðýnýzý belirten bir sayfa gelecek. Hiçbir þey yapmadan bu sayfayý kapatýn ya da baþka bir adres yazýp normal sörfünüze devam edin (sakýn sayfadaki butona týklamayýn, çünkü iileminiz geri alýnýr!) Bitti.
Bundan sonra Yahoo, sörf sýrasýnda yaptýklarýnýzý kaydetmeyecek.

Ýlgileneceðini düþündüðünüz arkadaþlarýnýza da haber verebilirsiniz; ne kadar "masum" görünürse görünsün, bu bir "mahremiyet ihlali" çünkü.

Selam ve dua ile...
Gönderen: 10.12.2004 - 18:15
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ZEHRA 06 su an offline ZEHRA 06  
193 Mesaj -
ALLAH razi olsun fatih abi hemen uyguladim ingilizcem yok ama tarifine göre yaptim insallah dogru olmustur

esselamun aleyküm
Gönderen: 10.12.2004 - 23:40
Bu Mesaji Bildir   ZEHRA 06 üyenin diger mesajlarini ara ZEHRA 06 üyenin Profiline bak ZEHRA 06 üyeye özel mesaj gönder ZEHRA 06 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
44ilhandemirci su an offline 44ilhandemirci  
251 Mesaj -
Allah Razi olsun senin verdigin talimatlarla aynisini yaptim...
Gönderen: 11.12.2004 - 23:10
Bu Mesaji Bildir   44ilhandemirci üyenin diger mesajlarini ara 44ilhandemirci üyenin Profiline bak 44ilhandemirci üyeye özel mesaj gönder 44ilhandemirci üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fedayi su an offline fedayi  
2 Mesaj
ALLAH razi olsun fatih kardes
Gönderen: 15.12.2004 - 20:28
Bu Mesaji Bildir   fedayi üyenin diger mesajlarini ara fedayi üyenin Profiline bak fedayi üyeye özel mesaj gönder fedayi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ayhan kilicoglu su an offline ayhan kilicoglu  
7 Mesaj
ALLAH(c.c.) RAZI OLSUN VERDIGIN TALIMATLARA:
NOT: BUTTONA BASMAMAK ICIN BEN SAG KÖSEDE X LE CIKTIM DOGRUMU.
Gönderen: 17.01.2005 - 02:51
Bu Mesaji Bildir   ayhan kilicoglu üyenin diger mesajlarini ara ayhan kilicoglu üyenin Profiline bak ayhan kilicoglu üyeye özel mesaj gönder ayhan kilicoglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rabiyam su an offline rabiyam  
12 Mesaj -
sagol allah razi oldun bizleri bilgilendirdigin icin ve ingilizcem kötü olduguna ragmen tarfiyene göre yaptim sanirim dogrudur...
Gönderen: 19.01.2005 - 02:55
Bu Mesaji Bildir   rabiyam üyenin diger mesajlarini ara rabiyam üyenin Profiline bak rabiyam üyeye özel mesaj gönder rabiyam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Esra Uzun su an offline Esra Uzun  
2 Mesaj
Fatih abi ALLAH razi olsun yazdigin gibi talimatlara uyarak isledim.
NOT: Buton vardi orada ingilizcam yeterli olmadigindan anlamadim ama pencereyi kapattim biryere basmadim insALLAH dogrudur!
Gönderen: 30.01.2005 - 20:18
Bu Mesaji Bildir   Esra Uzun üyenin diger mesajlarini ara Esra Uzun üyenin Profiline bak Esra Uzun üyeye özel mesaj gönder Esra Uzun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
RE:
1129 Mesaj -
Alıntı
Orijinali fedayi

ALLAH razi olsun fatih kardes

Güle Güle
Gönderen: 30.01.2005 - 20:58
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zafer571 su an offline zafer571  
232 Mesaj -
Allah Razı Olsun
Gönderen: 30.01.2005 - 21:53
Bu Mesaji Bildir   zafer571 üyenin diger mesajlarini ara zafer571 üyenin Profiline bak zafer571 üyeye özel mesaj gönder zafer571 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
**IKLIMANUR** su an offline **IKLIMANUR**  
397 Mesaj -
allah razi olsun benim de ingilizcem yok ama tarif etdiginiz sekilde yaptim...
demek oluyorki bu bir ravda farkidir buda bizim raklamimiz olsun bu kadar reklamda bizim olsun degilmigöz kırpma Güle Güle
Gönderen: 01.02.2005 - 18:27
Bu Mesaji Bildir   **IKLIMANUR** üyenin diger mesajlarini ara **IKLIMANUR** üyenin Profiline bak **IKLIMANUR** üyeye özel mesaj gönder **IKLIMANUR** üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Selko su an offline Selko  
Selam
43 Mesaj -
Peki kardeþler ayný olayý diðer portallar da yapamaz mý mesela MSN gibi..
Gönderen: 07.02.2005 - 22:13
Bu Mesaji Bildir   Selko üyenin diger mesajlarini ara Selko üyenin Profiline bak Selko üyeye özel mesaj gönder Selko üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
SonMucahit su an offline SonMucahit  
94 Mesaj -
S.A.

Allah razi olsun

Selam ile
Gönderen: 09.02.2005 - 05:54
Bu Mesaji Bildir   SonMucahit üyenin diger mesajlarini ara SonMucahit üyenin Profiline bak SonMucahit üyeye özel mesaj gönder SonMucahit üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bir_damla_nur su an offline bir_damla_nur  
16 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN FATÝH KARDEÞ..
selametle
Gönderen: 18.02.2005 - 20:43
Bu Mesaji Bildir   bir_damla_nur üyenin diger mesajlarini ara bir_damla_nur üyenin Profiline bak bir_damla_nur üyeye özel mesaj gönder bir_damla_nur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-=MeLeK=- su an offline -=MeLeK=-  
1505 Mesaj -
allah razi olsun
Gönderen: 30.03.2005 - 12:32
Bu Mesaji Bildir   -=MeLeK=- üyenin diger mesajlarini ara -=MeLeK=- üyenin Profiline bak -=MeLeK=- üyeye özel mesaj gönder -=MeLeK=- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
selva su an offline selva  
116 Mesaj -
Allah razý olsun.hemen yaptým
Gönderen: 30.03.2005 - 17:09
Bu Mesaji Bildir   selva üyenin diger mesajlarini ara selva üyenin Profiline bak selva üyeye özel mesaj gönder selva üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ibni_cash su an offline ibni_cash  
Konu icon    S.a
21 Mesaj -
abi allah razý olsun
Gönderen: 04.04.2005 - 21:22
Bu Mesaji Bildir   ibni_cash üyenin diger mesajlarini ara ibni_cash üyenin Profiline bak ibni_cash üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sivaslifaruk su an offline sivaslifaruk  
allah razı olsun
4 Mesaj
abý allah razý olsun býlgýlerýnýzýn devamýný beklýyoruz!
allaha emanet olun
Gönderen: 10.04.2005 - 02:01
Bu Mesaji Bildir   sivaslifaruk üyenin diger mesajlarini ara sivaslifaruk üyenin Profiline bak sivaslifaruk üyeye özel mesaj gönder sivaslifaruk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Cihan 61 su an offline Cihan 61  
Konu icon   
157 Mesaj -
ALLAH RAZI OLSUN FATIH....gül
Gönderen: 10.04.2005 - 10:51
Bu Mesaji Bildir   Cihan 61 üyenin diger mesajlarini ara Cihan 61 üyenin Profiline bak Cihan 61 üyeye özel mesaj gönder Cihan 61 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Bad-Mad su an offline Bad-Mad  
Hotmail Ve Msn Uzantılı Mail Adreslerinin Dikkatine
8 Mesaj
Þu Sýralar Saldýrý düzenLemeyi amaçLýyan R. .K. (rus hacker kuvvetleri) nin türkiyede vede birkç üLkedeki msn Lere zarar vermesi bekLeniyor. @rht.com uzantýLý hiçbir adresi kabuL etmeyin. saLdýrýlar topLu haLde gerçekLeþecektir.Listenizdeki birisi ekler virüs sizede bulaþýcaktýr. bu mesajý listenizdeki herkeze daðýtýn

Bad+Mad For UgURLU Hackerlar

Selam Ve Dua Ýle
Gönderen: 11.04.2005 - 22:48
Bu Mesaji Bildir   Bad-Mad üyenin diger mesajlarini ara Bad-Mad üyenin Profiline bak Bad-Mad üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
TuGRaB su an offline TuGRaB  
11 Mesaj -
Allah Razý olsun Ustadým ..Bilgileriniz için....
Gönderen: 09.05.2005 - 13:32
Bu Mesaji Bildir   TuGRaB üyenin diger mesajlarini ara TuGRaB üyenin Profiline bak TuGRaB üyeye özel mesaj gönder TuGRaB üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kunstwerk su an offline Kunstwerk  
Yusuf Islam Islam dininden cikmismi?
1 Mesaj
Slm kardesler,

Yusuf Islam, islam dininden cikti deniliyor.

dogru olup olmadini bilen varmi?

slm
Gönderen: 26.05.2005 - 22:35
Bu Mesaji Bildir   Kunstwerk üyenin diger mesajlarini ara Kunstwerk üyenin Profiline bak Kunstwerk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ölümvar su an offline ölümvar  
16 Mesaj -
Bilgilendirme için teþekkür,Allah razý olsun
Gönderen: 30.05.2005 - 01:01
Bu Mesaji Bildir   ölümvar üyenin diger mesajlarini ara ölümvar üyenin Profiline bak ölümvar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_sila_ su an offline _sila_  
selamun aleykum
21 Mesaj -
rabbim sizden razý olsun cennetde cemalini görenlerden olmayý nasýp etsin! (amin)
Gönderen: 31.05.2005 - 22:50
Bu Mesaji Bildir   _sila_ üyenin diger mesajlarini ara _sila_ üyenin Profiline bak _sila_ üyeye özel mesaj gönder _sila_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
arasat su an offline arasat  
3 Mesaj
ALLAH (C.C) Razi olsun sizden Fatih Kardeþ.
Gönderen: 27.01.2006 - 14:26
Bu Mesaji Bildir   arasat üyenin diger mesajlarini ara arasat üyenin Profiline bak arasat üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ERENBURAK su an offline ERENBURAK  
TEŞEKKÜRLER
72 Mesaj -
TRÝFÝZ GÝBÝ YAPTIM ALLAH RAZI OLSUN AMA BU KABE RESÝMLERÝ AVATARDA YOK BUNLARI NASIL GETÝRÝYORSUNUZ SELAM VE DUA ÝLE
Gönderen: 27.01.2006 - 14:35
Bu Mesaji Bildir   ERENBURAK üyenin diger mesajlarini ara ERENBURAK üyenin Profiline bak ERENBURAK üyeye özel mesaj gönder ERENBURAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
vehbi70 su an offline vehbi70  
919 Mesaj -
KARDEÞ ALLAH RAZI OLSUN uyardýðýn için

BÝLGÝ PAYLAÞTIKCA GÜZELDÝR
Gönderen: 27.01.2006 - 14:37
Bu Mesaji Bildir   vehbi70 üyenin diger mesajlarini ara vehbi70 üyenin Profiline bak vehbi70 üyeye özel mesaj gönder vehbi70 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ERENBURAK su an offline ERENBURAK  
TEŞEKKÜRLER
72 Mesaj -
TARÝF ETTÝÐÝNÝZ GÝBÝ YAPTIM ALLAH RAZI OLSUN AMA BEN EKLEDÝÐÝNÝZ KABE RESMÝNÝ FALAN AVATARDA BULAMADIM BU RESÝMLERÝ NASIL GETÝRÝYORSUNUZ SELAM VE DUA ÝLE
Gönderen: 27.01.2006 - 14:40
Bu Mesaji Bildir   ERENBURAK üyenin diger mesajlarini ara ERENBURAK üyenin Profiline bak ERENBURAK üyeye özel mesaj gönder ERENBURAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sicilyali su an offline sicilyali  
1054 Mesaj -
pozitif

Eyvallah...
Gönderen: 02.02.2006 - 22:53
Bu Mesaji Bildir   sicilyali üyenin diger mesajlarini ara sicilyali üyenin Profiline bak sicilyali üyeye özel mesaj gönder sicilyali üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gülsüm su an offline gülsüm  
Konu icon    yahoo sitesi
14 Mesaj -
esselamün aleyküm kardeslerim

sizinle yahoo sitesi hakkinda birsey paylasmak istiyorum.yahoo sahibleri herkese istedigi bir isimle homepage acmayi izin veriyor.bir müslüman kardesimizde allah ismi gecen bir homepage acmak istemis(yani islami bir site) ama o kardesimize izin verilmemis. nekadar ilginc bir sey degilmi.kimseyi haksiz yere suclamak istemiyorum ama sanirim bunun arkasinda yahudiler var.
Gönderen: 21.05.2006 - 15:57
Bu Mesaji Bildir   gülsüm üyenin diger mesajlarini ara gülsüm üyenin Profiline bak gülsüm üyeye özel mesaj gönder gülsüm üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Togi su an offline Togi  
RE: yahoo sitesi
2 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý gülsüm

esselamün aleyküm kardeslerim

sizinle yahoo sitesi hakkinda birsey paylasmak istiyorum.yahoo sahibleri herkese istedigi bir isimle homepage acmayi izin veriyor.bir müslüman kardesimizde allah ismi gecen bir homepage acmak istemis(yani islami bir site) ama o kardesimize izin verilmemis. nekadar ilginc bir sey degilmi.kimseyi haksiz yere suclamak istemiyorum ama sanirim bunun arkasinda yahudiler var.

yahoo bir kaç ay evvel bunu açýklamýþtý isminde Allah (c.c.) ismi geçen isimlere izin vermeyecek.Haksýz yere suçlamýyorsun yahoo tamamiyle yahudilere ait.Bende yahoo mailimi o açýklamayý duyduðumdan beri hiç kullanmýyorum ve yahoo arama motorunu kesinlikle kullanmýyorum.
Gönderen: 21.05.2006 - 19:36
Bu Mesaji Bildir   Togi üyenin diger mesajlarini ara Togi üyenin Profiline bak Togi üyeye özel mesaj gönder Togi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
murat1 su an offline murat1  
253 Mesaj -
Allah Razı Olsun Allah Razı Olsun Allah Razı Olsun FATIH USTADIMIZ
Gönderen: 21.05.2006 - 19:59
Bu Mesaji Bildir   murat1 üyenin diger mesajlarini ara murat1 üyenin Profiline bak murat1 üyeye özel mesaj gönder murat1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Firdevs~ su an offline ~Firdevs~  
RE: Allah razi olsun
1293 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý huri

Tesekkur ederim Fatih abi, yazdiklarini aynen uyguladim. Allah razi olsun...Güle Güle

Gönderen: 21.05.2006 - 20:02
Bu Mesaji Bildir   ~Firdevs~ üyenin diger mesajlarini ara ~Firdevs~ üyenin Profiline bak ~Firdevs~ üyeye özel mesaj gönder ~Firdevs~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed ümmeti su an offline muhammed ümmeti  
RE: Yusuf Islam Islam dininden cikmismi?
137 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Kunstwerk

Slm kardesler,

slm

sorun arada kalmýþ kardeþ bilmiyorum ama zannetmiyorum.daha bu ramazan konseri vardý yalandýr(inþallah)
Gönderen: 21.05.2006 - 20:09
Bu Mesaji Bildir   muhammed ümmeti üyenin diger mesajlarini ara muhammed ümmeti üyenin Profiline bak muhammed ümmeti üyeye özel mesaj gönder muhammed ümmeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kubbetus-Sahra su an offline Kubbetus-Sahra  
RE: RE: Yusuf Islam Islam dininden cikmismi?
286 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý ümmeti muhammed

Alıntı
Orijýnalý Kunstwerk

Slm kardesler,

slm

sorun arada kalmýþ kardeþ bilmiyorum ama zannetmiyorum.daha bu ramazan konseri vardý yalandýr(inþallah)

Kardesler, artik böyle yalanlara kanmayin.
Önüne gelen artik birsey cikariyor.
Yusuf Islam bilincli bir müslüman.
Hem herkesin dini kendine.
Sonucta insanlar ayri mezarlara girecekler

1. De ki: "Ey kafirler."
2."Ben sizin taptýklarýnýza tapmam."
3."Benim taptýðýma siz tapacak deðilsiniz."
4."Ben de sizin taptýklarýnýza tapacak deðilim."
5."Siz de benim taptýðýma tapacak deðilsiniz."
6. "Sizin dininiz size, benim dinim bana."

Kafirun suresi

... vesselam ...
Gönderen: 21.05.2006 - 20:16
Bu Mesaji Bildir   Kubbetus-Sahra üyenin diger mesajlarini ara Kubbetus-Sahra üyenin Profiline bak Kubbetus-Sahra üyeye özel mesaj gönder Kubbetus-Sahra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammed ümmeti su an offline muhammed ümmeti  
137 Mesaj -
anladým kardeþpozitif
ama genede kimsenin dinden çýkmasýný istemem zaten yalan olduðunu düþünmüþtüm
Gönderen: 21.05.2006 - 21:03
Bu Mesaji Bildir   muhammed ümmeti üyenin diger mesajlarini ara muhammed ümmeti üyenin Profiline bak muhammed ümmeti üyeye özel mesaj gönder muhammed ümmeti üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
yusufhoca su an offline yusufhoca  
selam
1 Mesaj
uyarin icin tesekkurler
Gönderen: 21.05.2006 - 21:10
Bu Mesaji Bildir   yusufhoca üyenin diger mesajlarini ara yusufhoca üyenin Profiline bak yusufhoca üyeye özel mesaj gönder yusufhoca üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 836 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64921 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.