budesonide chloroquine lopinavir ritonavir dexamethasone stromectol cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » zikir..fikir ve sukur...

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Gönderen
zikir..fikir ve sukur...
43 Mesaj -
butun yollar Allaha gider yeterki vasat'ta ve istikrarli olarak ilerleyelim...
istikamet ayni fakat vesilemiz farkli olabilir, sonucta muminlerin cabasi Allah(cc)'in rizasi degilmiki...
toplumumuzda firkalasmalar var ve bundan sikayetci olanlarida cok duyuyorum...boyle bir ayirima ne gerek var diye...fakat ben bunun yanlis bir tarafini goremiyorum bilakis bir kazanc olarak gormemiz gerekir cuki toplumumuzda fitraten oyle farkli insanlar varki kimisi zikir cekerek... kimisi kainat kitabini okuyarak...kimisi ise yuce Kitabimizi daha cok okuyarak rabbimize yakin olmaya calisiyor..niyetler halis vasitalarda hak olduktan sonra bunda itiraz edilecek bir durum oldugunu goremiyoreum sonuc itibariyle istikametimiz ayni inancimiz da ayni sadece ben varmak istedigim hedefe noktaya dogru vesile olarak tramvayi secmisim diger kardesim ise treni secmis...bence durum bundan ibaret...
onemli olan Rabbimizi cokca zikretmemiz...bize bahsettikleri nimetleri ve guzellikleri fikretmemiz ve bunun sonucunda tesekkur nevinden sukretmemizdir...

sizleri ruyalarimla s1kmiyorumdur InsaAllah..fakat boyle konulari dusundugum bir aksam yine bir ruya gordum...

Kendimi muhtesem bir salonun icinde buldum ucu bucagi gorunmeyen bir yer ve mahseri bir kalabalik hakim...
Kendimi bir halkanin icinde gordum ve etrafimdada birsuru halka icinde kalabalik insan toplulugu var..her halkanin degisik degisik renkleri degisk degisik misku amber kokusu vardi...hepsi estrafinda donerek husu icinde zikir cekiyor rabbimi aniyordu...salonda muhtesem bir renk cumbusu ve huzur hakimdi...hayretler icinde etrafima bakmaktan kendi halkamdaki insanlari gorememistim...gozum halkamizdaki birine takildi ...kalbim heyecanla yerinden firlayacak sanki...Karsimda Efendim(sav) vardi ve benimle ayni halkada zikir cekiyordu...yuzune bakiyor...yuzune bakiyor ve yine bakiyordum...doyamiyordum yuzune bakmaktan...yuzunde Nur ve dilinde oyle bir Allah(cc) deyisi vardiki...gozyaslarima hakim olamadim...:( Efendim...Efendim Efendim benim...cemalini gormek ne guzel...seninle zikir cekmek ne guzel...
Rabbim bu ruyanin tekrarini nasib etsin bana...ve cemalini tekrar gormeyi nasib etsin bana InsaAllah....
sukurler olsun seni tanidigima...sukurler olsun seni gordugume...sukurler olsun Musluman dogduguma...elhamdulillah!!
Gönderen: 05.11.2004 - 22:04
Bu Mesaji Bildir   Erva üyenin diger mesajlarini ara Erva üyenin Profiline bak Erva üyeye özel mesaj gönder Erva üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
önceki konu   diğer konu

Mesajlar Gönderen Tarih
 zikir..fikir ve sukur...
Erva 05.11.2004 - 22:04
 zikir..fikir ve sukur...
hamza 05.11.2004 - 23:36
 zikir..fikir ve sukur...
mm_sm 12.11.2004 - 11:38
 zikir..fikir ve sukur...
Sehadetgülü 13.11.2004 - 01:18
 zikir..fikir ve sukur...
hüda32 14.11.2004 - 19:04
 ALLAH RAZI OLSUN KARDESIM
MiRaY 17.11.2004 - 08:44
 zikir..fikir ve sukur...
ahmet gunay 17.11.2004 - 09:10
 zikir..fikir ve sukur...
kardelen1_24 18.11.2004 - 04:12
 dualarimiz musterektir..
Erva 23.11.2004 - 23:48

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 527 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Atak74 (50), bkaan50 (28), hballi44 (43), emrah3946 (41), safari (55), 1 yolcu (48), hballi (43), adamisali (34), YaSinYuSuf (57), sayha (54), nigdeliemre (35), ocaku08 (49), furkan_safa (28), ilbeyizmir (46), manarin (49), mekizgin (56), cihangir (52), KADRI (53), gluck (47), hha19 (42), firat7 (40), ZEYNEPRABIA (46), vivaa (37), konhair (47), ERTASCH (50), byy (42), sibbelll (38), yolcu-01 (43), KANADALI (46), engina (41), ubeydullahoztur.. (44), MeMo-X (37), fatih1980 (44), darknessman (41), My_hos (36), hkanca (56), cetintas (35), Berra&Sare (48)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.53712 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.