ivermektine kaletra generique stromectol fluvoxamine lopinavir ritonavir luvox lyrica marvelon maxalt medrol active mefe basan mefenacide mefenamin meladinine mellaril mellerettes melleril mentax mestinon metaglip metfin metoject metrizol micardis hct micardis micardisplus microgynon micronase micronovum microzide minac 50 minipress minocin miranova mobic mobicox moduretic motilium motrin munobal myambutol myconormin myfortic mysoline naltrexin naprolag

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » SIR KAPISI » yoldaki isaretler...

önceki konu   diğer konu
8 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
yoldaki isaretler...
43 Mesaj -
dinimizi musluman dogdugumuz icinmi yoksa inandigimiz icinmi yasiyoruz sorusunu arastirmaya basladim birkac yil once..buyuk bir merak uyanmisti icimde dinimize karsi..maalesef musluman oldugumuzu soyleyi islamiyetten bihaber yasiyorduk o zamanlar..cok kitaplar okumaya basladim, okudukca okuduklarima doyamiyorum ruhum meger ne kadar acikmisti dini bilgilere..nitekim belli bir zaman sonra icimde bir huzursuzluk basladi ya simdi ne yapmaliyim hayatimi nasil daha guzellestireblirim diye kaygilar basladi ki bir gece ruya gordum...
coldeyim..etrafima bakiniyorum colde hic bir sey yok..ileriden bir kervan geliyor Hz Fatima ve Efendimizin Sahabileri devenin ustunde bir yolculuga cikmislardi...bembeyaz nurlu yuzu ve cehresini orten guzel ortusuyle adeta buyulenmistim...bu Hz fatima idi..Efendimizin kizi...kitaplarda okudugum guzel insan...hic gormemis olmama ragmen onun HZ Fatima olduguna adim kadar emindim...yolculukta ilerliyorlardi ve bir sure sonra buyukce bir sarayin onunde durdular...Namaz vakti gelmisti ve abdest alip namaz kilmak istiyorlardi...saryin kapisi acildi onlar teker teker sarayin icine girdiler...bense bagiriyorum bende namaz kilmak istiyorum bende diye...kapiya tokmakliyorum...bagiriyorum ama afile, o koskoca kapi acilmak bilmiyor...donup kendime bakiyorum bir an ..kollarim acik basim acik... bacaklarim acik...ve kendime soyluyorum oracikta: " boylemi namaz kilacaksin diye..." bu ruyanin benim icin bir isaret oldugunu dusundum o an...cok tevafuk idi bu ruya ileriki hayatimin akisi icin yoldaki bir isaretti adeta..
Rabbim isaretlerini bizden esirgemesin...
Gönderen: 03.11.2004 - 22:15
Bu Mesaji Bildir   Erva üyenin diger mesajlarini ara Erva üyenin Profiline bak Erva üyeye özel mesaj gönder Erva üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sidika su an offline sidika  
s.a
96 Mesaj -
kardeþim bu gercek bir ruyaysa burda acýkca belli herþey gerisi sana kalýyor rabbim yardimcýmýz olsun
Gönderen: 04.11.2004 - 00:32
Bu Mesaji Bildir   sidika üyenin diger mesajlarini ara sidika üyenin Profiline bak sidika üyeye özel mesaj gönder sidika üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RUFAI su an offline RUFAI  
MAASALLAH
66 Mesaj -
MASAALLAH ALLAH MÜBAREK ETSÝN KARDES DAHA ÝYÝLERÝNÝ GÖRÜRSÜN ÝNSAALLAH..
Gönderen: 04.11.2004 - 13:37
Bu Mesaji Bildir   RUFAI üyenin diger mesajlarini ara RUFAI üyenin Profiline bak RUFAI üyeye özel mesaj gönder RUFAI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Erva su an offline Erva  
43 Mesaj -
"Bir bayanin fitrati tesetturu iktiza ettigini" buyuklerimiz ne guzel soylemisler.. bu soze kalbi olarak inandim ve inaniyorum...ruyaminda bir isaret oldugu konusu kesin ve suphesiz...boyle bir isaretten ders cikarmamam divanelik olurdu sanirim...Rabbim bu dikenli yollarda istikrarli olarak vasatta yurumemizi nasib etsin insaAllah...

kalbi selamlarim sidika ve rufai kardesime..
Gönderen: 04.11.2004 - 22:03
Bu Mesaji Bildir   Erva üyenin diger mesajlarini ara Erva üyenin Profiline bak Erva üyeye özel mesaj gönder Erva üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
munazile su an offline munazile  
Konu icon   
183 Mesaj -
mukemmel bir ruya rabbim neye kadir degilki.
Gönderen: 04.11.2004 - 23:14
Bu Mesaji Bildir   munazile üyenin diger mesajlarini ara munazile üyenin Profiline bak munazile üyeye özel mesaj gönder munazile üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Erva su an offline Erva  
Rabbim neye kadir degildirki..
43 Mesaj -
Ben inaniyorumki insan yurekten degismeyi istedikten sonra Rabbim kolayliklarini ve isaretlerinide muhakkak gosterecektir...yeterki goren gozlerle bakalim...ve gonulden bunu isteyelim...Kul acziyetini, birseyler istemekle dile getirir, acizligini kabul eden abd ise Rabbimin rizasini kazanir buna eminim...rabbim beni ve bizleri istemesini bilenlerden eyle..ve aczini fakrini hatirlayanlardan eyle...(amin)
Gönderen: 23.11.2004 - 23:53
eminem su an offline eminem  
RE: yoldaki isaretler...
66 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Erva

Rabbim isaretlerini bizden esirgemesin...

AMÝN AMÝN..
Gönderen: 24.11.2004 - 11:03
Bu Mesaji Bildir   eminem üyenin diger mesajlarini ara eminem üyenin Profiline bak eminem üyeye özel mesaj gönder eminem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
cok güzel!
621 Mesaj -
s.a öncelikle hosgeldiniz! Böyle güzel bir rüyayi bizimle paylastiginiz icin tskler...
Ne güzel bir rüya cok duygulandim biran icin kendimi sizin yerinize koydum... Hakkinizi helal edin !

Allah`a emanetsiniz!

Gönderen: 26.11.2004 - 19:31
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 828 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58675 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.