budesonide generique stromectol fluvoxamine ivermectine generique plaquenil seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » PRATİK BİLGİLER » Yardim ?

önceki konu   diğer konu
13 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Yardim ?
Admin

700 Mesaj -
şaşkın Haliya dökülen erimis mum nasil cikarilir üzüntülü ?
Gönderen: 14.09.2004 - 19:14
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kartanesibeyaz su an offline kartanesibeyaz  
selamin aleyküm
14 Mesaj -
selamin aleyküm
haliya dökülen mumu buz cikarir diye duymustum.buzla iyice dondurup kaziyin .insallah yardimci olabilirim.
Gönderen: 14.09.2004 - 19:57
Bu Mesaji Bildir   kartanesibeyaz üyenin diger mesajlarini ara kartanesibeyaz üyenin Profiline bak kartanesibeyaz üyeye özel mesaj gönder kartanesibeyaz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast serkanadal  
Misafir
bu bilgiyi arama motorlarýndan aldým faydalý olabilirsem ne mutlu.

MUM
LEKE ÜZERÝNE EMÝCÝ KURUTMA KAÐIDI KOYUP, ILIK ÜTÜ GEÇÝNÝZ, PERKLORETÝLEN ÝLE TAMPON YAPIP ÞAMPUANLAYINIZ.

SELAM VE DUA ÝLE

Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 14.09.2004 - 20:07
Bu Mesaji Bildir   Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
şaşkın

En iyisi: Halý býçaðý ile o bölümü kesiniz. Ama dikkat edin. Çok fazla kesmeyin birde geride kalan kýsma zarar vermeyin.

Bu sayede halýyý çöpe attýðýnýzda alacak kiþiler olursa temiz kullanýldýðý intibasý býrakýr. Ve de size de yeni bir halý alma ihticý doðar... düsün

sevinçli
Gönderen: 14.09.2004 - 20:47
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
RE:
1118 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Admin

şaşkın

En iyisi: Halý býçaðý ile o bölümü kesiniz. Ama dikkat edin. Çok fazla kesmeyin birde geride kalan kýsma zarar vermeyin.

Bu sayede halýyý çöpe attýðýnýzda alacak kiþiler olursa temiz kullanýldýðý intibasý býrakýr. Ve de size de yeni bir halý alma ihticý doðar... düsün

sevinçli

sevinçli yani bu kadar olur. Süper bir fikir abi...
Gönderen: 14.09.2004 - 22:36
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
RE:
Moderator

352 Mesaj -
Alıntı
Orijinali serkanadal

bu bilgiyi arama motorlarýndan aldým faydalý olabilirsem ne mutlu.

MUM
LEKE ÜZERÝNE EMÝCÝ KURUTMA KAÐIDI KOYUP, ILIK ÜTÜ GEÇÝNÝZ, PERKLORETÝLEN ÝLE TAMPON YAPIP ÞAMPUANLAYINIZ.

SELAM VE DUA ÝLE

Güle Güle Güle Güle

bu daha mantikli bence sevinçli

ablam sakin admin beyin yazdigini uygulama kahkaha
Gönderen: 14.09.2004 - 22:49
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
F a t i h su an offline F a t i h  
Moderator

1050 Mesaj -
Çook teessüflerimi arz ederim sayýn DeliAþýk..

Bu beyanýnýzý þahsýma yapýlan enbüyük hakaretler listesine alacaðým..

.........ağlar
Gönderen: 14.09.2004 - 23:02
Bu Mesaji Bildir   F a t i h üyenin diger mesajlarini ara F a t i h üyenin Profiline bak F a t i h üyeye özel mesaj gönder F a t i h üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
L a V i N i a su an offline L a V i N i a  
12 Mesaj -
Mum lekeleri: Cilali ahsaptaysa bir karton parcasiyla kaziyarak mumkun oldugu kadarini cikarin. Sonra sicak suyla ovun. Esit oranlardaki terebentin ve ketenyagi karisimina batirdiginiz bezle lekeyi islatin. Kuruduktan sonra parlatin. Ortude ise mumun koparabildiginiz kismini aldiktan sonra ortuyu yikayin. Kuruduktan sonra utulerken mum lekesinin bulundugu yeri iki kurutma kagidi arasina koyun.

Son bilgi hali icinde gecerli olabilir...

Tam emin degilim
düsün düsün

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son L a V i N i a tarafından, 14.09.2004 - 23:11 tarihinde.
Gönderen: 14.09.2004 - 23:09
Bu Mesaji Bildir   L a V i N i a üyenin diger mesajlarini ara L a V i N i a üyenin Profiline bak L a V i N i a üyeye özel mesaj gönder L a V i N i a üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
RE:
Moderator

352 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Admin

Çook teessüflerimi arz ederim sayýn DeliAþýk..

Bu beyanýnýzý þahsýma yapýlan enbüyük hakaretler listesine alacaðým..

.........ağlar

kahkaha kahkaha

temizlik isi bayan isidir sayin adminim, ne karisiyonuz??? kahkaha
Gönderen: 14.09.2004 - 23:15
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
RE:
Admin

700 Mesaj -
[quote]Orijinali Admin

şaşkın

Gecen günde canli yayini dinliyemiyorum diye bana ne tavsiye etti sayin adminim!!!
tüm kablolari cek pc eline al cami ac camin önüne gelince ellerini ac

Simdide hali icin güzel bir fikir veriyor yinede teskürler ..

Mesaj 4 kez düzenlendi. En son RaVZaNuR tarafından, 15.09.2004 - 01:42 tarihinde.
Gönderen: 15.09.2004 - 01:31
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AYCiCeK su an offline AYCiCeK  
329 Mesaj -
benim elimdeki bilgilere görede en doðrusu ütüyle olaný.

kalin bir ambalaj kaðidini lekenin üstüne koyarak sýcak ütüyü üzerinde gezdirmek gibi.
Gönderen: 15.09.2004 - 08:23
Bu Mesaji Bildir   AYCiCeK üyenin diger mesajlarini ara AYCiCeK üyenin Profiline bak AYCiCeK üyeye özel mesaj gönder AYCiCeK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
RE: RE:
1113 Mesaj -
Alıntı
Orijinali RaVZaNuR

[quote]Orijinali Admin

şaşkın

Gecen günde canli yayini dinliyemiyorum diye bana ne tavsiye etti sayin adminim!!!
tüm kablolari cek pc eline al cami ac camin önüne gelince ellerini ac

Simdide hali icin güzel bir fikir veriyor yinede teskürler ..

kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 09.10.2004 - 15:49
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
hatice79 su an offline hatice79  
147 Mesaj -
Ben bir restoranta calisiyordum.Restorant ozel oldugu icin mum cok kullaniliyor ozelliklede halilarda neredeyse hergun mum lekesiyle karsilasiyordum.Sefim bana mum lekesinin uzerine emici bir pecete koy daha sonrada sicak utuyu pecetenin uzerine bastir mum lekesini pecete emer vede lekeden eser kalmaz dedi denedim gercektende lekeden eser kalmamisti.
herkese oneririm mum lekesine en kesin cozum bence bu.

SELAM VEDE DUA ILE.........
Gönderen: 29.10.2004 - 04:00
Bu Mesaji Bildir   hatice79 üyenin diger mesajlarini ara hatice79 üyenin Profiline bak hatice79 üyeye özel mesaj gönder hatice79 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1001 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.64351 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.