generique stromectol generique luvox ivermectine chloroquine fluvoxamine seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » ÇOCUK EĞİTİMİ » benim cocuguma bir türtü ana okulunu sevdiremedim

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Misafir
Benim oðlum & aylýken baþladý .Her býraktýðýmda aðlýyodu.Kreþte severek kalan bi çocukta yok.Yalnýz geçen sene pek göndermedim.Bu sene kendi istedi arkadaþlarýný özlemiþ þimdilik severek gidiyo genede belli olmaz bu arada henüz 3,5 yaþýnda
Gönderen: 09.09.2004 - 12:17
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Selman su an offline Selman  
95 Mesaj -
aleyküm selam kardesim,
anaokulu o yastaki cocuklara sevdirebilmeniz icin sizinde yaninda durmaniz da fayda var, ve beraber oyun oynarken sizi unutacaktir mutlaka ve bu unuttugu süreyi gittikce fazlalastirirsaniz umarim faydali olacaktir...

birde okul disindaki zamanda anaokuluna giden baska bir cocukla tanisir oynarsa, ve ayni cocugu anaokulundada görürse onunla ordada rahatlikla oynayacaktir sanirim...

ve Rabbime bol bol dua edin...

selametle...
Gönderen: 09.09.2004 - 12:21
Bu Mesaji Bildir   Selman üyenin diger mesajlarini ara Selman üyenin Profiline bak Selman üyeye özel mesaj gönder Selman üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mesoguz su an offline mesoguz  
...
106 Mesaj -
Rafia kardeþ,

öncelikle size ve bütün Ümmet-i Muhammed'e böylesine önemli bir konuda sabýr ve baþarýlar temenni ediyorum. Klasik anlamda tavsiyem ; Çocuðu zorla deðil, iyilikle, güzellikle, gönlünü yaparak bu iþi sevdirirseniz inþaallah daha iyi olacaktýr. Temel eðitimin özellikle aile'de verimli olduðu gerçeðini de unutmayýn.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son KIRMIZIGuL tarafından, 10.09.2004 - 11:13 tarihinde.
Gönderen: 10.09.2004 - 11:04
Bu Mesaji Bildir   mesoguz üyenin diger mesajlarini ara mesoguz üyenin Profiline bak mesoguz üyeye özel mesaj gönder mesoguz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KIRMIZIGuL su an offline KIRMIZIGuL  
Konu icon    uyari
540 Mesaj -
Esselamu aleykum mesoguz kardesim:

Lutfen kapanmis bir konuyu tekrar gundeme getirerek yeniden tartisma zemini hazirlamayin. ve gelisi guzel her konunun altina karsi tarafi rencide edicek cevaplar eklemeyin. Aksi taktirde cevaplarinizi surekli duzenlemek durumunda kalacagiz...
Gönderen: 10.09.2004 - 11:22
Bu Mesaji Bildir   KIRMIZIGuL üyenin diger mesajlarini ara KIRMIZIGuL üyenin Profiline bak KIRMIZIGuL üyeye özel mesaj gönder KIRMIZIGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Konu icon   
1118 Mesaj -
COCUKLARIN BELKI ANA OKULUNDA SIKINTILARI OLABILIR

BEN ANA OKULUNA HIC GITMEDIM

BENIM COCUGUM ZORLA GITSEYDI GIDIP EGITIMCILERDEN RICA EDERDIM BELKI O KADAR COCUK ICINDE COCUGUMA FAZLA ILGI GÖSTEREMEZ FAKAT BU DURUMDA ONU BIRAZ IZLEYIP NELER YAPTIGINI, KIMINLE OYNADIGINI VEYA OYNAMADIGINI SORARDIM. BIR IKI GÜN TAKIP ETMELERINI RICA EDERDIM.

BELKI BÖYLECE COCUGUN SIKINTISINI ÖGRENMIS OLURDUM.

ALLAH TÜM ANNELERE KOLAYLIK VERSIN INSA-ALLAH
Gönderen: 10.09.2004 - 12:11
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Selman su an offline Selman  
95 Mesaj -
Kirmizigül kardes,

mümkünse bana bir özel mesaj hakki tanirmisiniz...

sevgilerimle...
Gönderen: 10.09.2004 - 13:53
Bu Mesaji Bildir   Selman üyenin diger mesajlarini ara Selman üyenin Profiline bak Selman üyeye özel mesaj gönder Selman üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
KIRMIZIGuL su an offline KIRMIZIGuL  
Selman kardes'e
540 Mesaj -
Selman kardesim özel mesajlari acma gibi bir yetkiye sahip degilim.

selam ve dua ile...

Gönderen: 10.09.2004 - 15:16
Bu Mesaji Bildir   KIRMIZIGuL üyenin diger mesajlarini ara KIRMIZIGuL üyenin Profiline bak KIRMIZIGuL üyeye özel mesaj gönder KIRMIZIGuL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rafia su an offline rafia  
29 Mesaj -
esselamu aleykum öncelikle allah hepinizden razi olsun yardimlariniz icin sueda kardesim bende sizin söylediniz gibi egitimcilerle birkac defa konustum ama onlar orda hicbir sorununun olmadigini söylediler birinci senesi almayi dahi düsündüm oglunuzun bir problemi yok dediler simdi ikinci senesi bir ay oldu baslayali ilk senesine nazaran biraz iyi selman kardesimin dedigi gibi önceden tanidigi bir arkadasida yeni basladi orda beraber oynuyorlar birde sanirim almanca konusmaya yeni yeni basladi artik derdini biraz olsun anlatabiliyor insallah zamanla dahada iyi olur allahin yardimiyla elimizden gelenin en iyisini yapmaya calisiyoruz temel egitimin ailede verimli oldugu gercegininde bilincindeyiz elhamdülillah

allah yar ve yardimcimiz olsun
Gönderen: 13.09.2004 - 14:18
Bu Mesaji Bildir   rafia üyenin diger mesajlarini ara rafia üyenin Profiline bak rafia üyeye özel mesaj gönder rafia üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
1118 Mesaj -
sevinçli Almancayi anaokulunda veya ilk okulda yeni ögrenen cocuklar zorluklar yasayabilirler

Rabb´im tüm yumurcaklara zihin acikligi versin. Biz ögrendik, onlarda ögrenecek Allahin izniyle göz kırpma
Gönderen: 13.09.2004 - 16:54
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 819 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
Huseyin Gurbuz (49), hayrunisa2006 (52), paradies (45), gurbetci mucahi.. (50), ZEYVAH (37), mustafapala74 (38), genc hafýz (34), _?=)(/ (41), ist1965m (59), carina_caresse (36), carina.caresse (36), carina_caressee (36), es_me (38), vuslatim (36), mustafakemalpas.. (39), garibb (48), mdadag (53), CILGIN28 (59), mahmut aga (52), ilhan_27 (46), yunus_emre1983 (41), mchd (49), aozkan78 (46), ertan-1 (54), hittmann313 (49), ahmetolsun (43), feyza20 (39), yilmaz47 (49), babasininkizi86 (38), yasam (42), Ebu_AkiL (43), red_knight (39), HuseyinAbi (49)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59065 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.