ivermektin generique stromectol ivermektin kamagra lopinavir ritonavir cordarone coreg coridil corpamil corprilin corpriretic corticotherapique cosaar plus cotrim coumadin cozaar crestor crixivan cyclogyl cycrin cyklokapron cymbalta cytotec cytoxan dalacin c dalacin t dalacin v danatrol danocrine daonil deflamat deltasone demadex demolaxin dentomycine depakine chrono depakine depakote depo provera dermestril dermovate deroxat desogen desoren desyrel detrol la

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » T A N I Ş M A » Uzun bir aradan sonra..

önceki konu   diğer konu
10 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Uzun bir aradan sonra..
10 Mesaj -
Esselamu Aleyküm sevgili ravda li kardeslerim.
Aslinda yabanciniz deyilimsevinçli
Internette dogdugum ev ravda net...gelemesemde,gelmesemde burali idim.
....
A dan Z ye emegi gecen herkesden Allah razi olsun.
Gönderen: 28.08.2004 - 16:27
Bu Mesaji Bildir   Seyfullah630 üyenin diger mesajlarini ara Seyfullah630 üyenin Profiline bak Seyfullah630 üyeye özel mesaj gönder Seyfullah630 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tuana~islam su an offline tuana~islam  
selam
41 Mesaj -
selamýn aleyküm kardesim bak önceden gelmiyormusun veya gelemiyormusun ama artýk aramýzdasýn gelisin haýrlara vesile olsun hosçakalsevinçli Güle Güle
Gönderen: 04.09.2004 - 21:54
Bu Mesaji Bildir   tuana~islam üyenin diger mesajlarini ara tuana~islam üyenin Profiline bak tuana~islam üyeye özel mesaj gönder tuana~islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NiSaNuR su an offline NiSaNuR  
Vealeykum Selam
15 Mesaj -
Tekrar aramiza hosgeldiniz seyfullah kardesim.
sevinçli

Gönderen: 04.09.2004 - 23:01
Bu Mesaji Bildir   NiSaNuR üyenin diger mesajlarini ara NiSaNuR üyenin Profiline bak NiSaNuR üyeye özel mesaj gönder NiSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -
Vealeyküm selam..

tekrardan aramiza hosgeldiniz..

Selam ve Dua ile..

Gönderen: 05.09.2004 - 12:17
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mavi-guel su an offline mavi-guel  
11 Mesaj -
seyfullah ben seni baska bir forumdan hatirlayacam amaaaadüsün heh hatirladim valla, demek sen aslen buralisin, bak bunu da bilmis olduk. gerci bende yeniyim ama genede hosgeldin yeniden ravda- ailesine. Güle Güle
Gönderen: 12.09.2004 - 17:21
Bu Mesaji Bildir   mavi-guel üyenin diger mesajlarini ara mavi-guel üyenin Profiline bak mavi-guel üyeye özel mesaj gönder mavi-guel üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Emirdag su an offline Emirdag  
Aleykum salam
1071 Mesaj -
Hos gelmissin Seyfullah kardesim.Rabbim ravdadan ayirmasin bizigöz kırpma
Gönderen: 12.09.2004 - 23:41
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Oooo 630.. tekrar seni görmek ne güzel aramýzda..
hoþgeldin
Gönderen: 12.09.2004 - 23:43
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Seyfullah630 su an offline Seyfullah630  
10 Mesaj -
hosbuldum tsk ederim,zelal abla mechuller abi buralardami?
Gönderen: 13.09.2004 - 21:15
Bu Mesaji Bildir   Seyfullah630 üyenin diger mesajlarini ara Seyfullah630 üyenin Profiline bak Seyfullah630 üyeye özel mesaj gönder Seyfullah630 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
VeRDa su an offline VeRDa  
730 Mesaj -
Hosgeldiniz kardesim..

ZeLaL bacimiz ilk siralarda size yazmis kardesim sevinçli
Gönderen: 13.09.2004 - 21:22
Bu Mesaji Bildir   VeRDa üyenin diger mesajlarini ara VeRDa üyenin Profiline bak VeRDa üyeye özel mesaj gönder VeRDa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Seyfullah630 su an offline Seyfullah630  
RE:
10 Mesaj -
Alıntı
Orijinali mavi-gül

seyfullah ben seni baska bir forumdan hatirlayacam amaaaadüsün heh hatirladim valla, demek sen aslen buralisin, bak bunu da bilmis olduk. gerci bende yeniyim ama genede hosgeldin yeniden ravda- ailesine. Güle Güle

Olabilir kardes bircok forumda yaziyorum DF oalbilirmi?sevinçli

Hmm Zelal ablayida cikaramadim haladüsün
Gönderen: 13.09.2004 - 21:37
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 854 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), Ý.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60977 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.