lopinavir ritonavir hydroxychloroquine kaletra stromectol generique rhinocortapranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » BİLGİSAYAR / İNTERNET » HARDWARE & SOFTWARE » SES KAYDETME PROGRAMI

önceki konu   diğer konu
32 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
SES KAYDETME PROGRAMI
28 Mesaj -
s.a. arkadaslar, ben ses kaydetme programi ariyorum , cok kaliteli olmasi lazim , mesela cizirdamazsa iyi olur.lptfen böyle bir progr. biliyorsaniz yazin.

(KEMALFARUK)
Gönderen: 26.08.2004 - 22:13
Bu Mesaji Bildir   kemalfaruk üyenin diger mesajlarini ara kemalfaruk üyenin Profiline bak kemalfaruk üyeye özel mesaj gönder kemalfaruk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
Steinberg WAVElab H2O programýný tavsiye edebilirim...

Kendi pc'imde kurulu fakat nereden download edilir henüz haberim yok..

Aktif kod ve þifre gerektiren bir programdýr..

Yaklaþýk 30 MB büyüklüðünde ve orjinal bir ses stüdyosu kalitesinde çekim yapma imkanýný veriyor..

Ses kaydý için baþka iyi bir araç:

MÝCROFON..

kaliteli olursa her tür ses çekiminde baþarý elde edebilirsiniz..

Ses ayarlarýnýzý da uyumlu ayarlarsanýz cýzýrtý meydana gelmez..
Gönderen: 26.08.2004 - 22:18
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kemalfaruk su an offline kemalfaruk  
??
28 Mesaj -
cok tesekkür ederim ama nasil yani aktif kod ve sifre gerektiriyor yani bu program ücretlimi ? ben pek anlamadim da
Gönderen: 26.08.2004 - 22:20
Bu Mesaji Bildir   kemalfaruk üyenin diger mesajlarini ara kemalfaruk üyenin Profiline bak kemalfaruk üyeye özel mesaj gönder kemalfaruk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2338 Mesaj -
ücretli..

Ancak bulunmasý mümkün olmayan bir program deðil.

Ben internetten bulmadým, ama kesin bir yerlerde vardýr.. Bilemiyorum..
Gönderen: 26.08.2004 - 22:22
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
TESEKKÜR EDERIM
28 Mesaj -
cok tesekkür ederim , ama ben yinede ücretsiz programlari tercih ediyorum, yinede cok tesekkür ederim
Gönderen: 26.08.2004 - 22:24
2338 Mesaj -
Biz teþekkür ederiz..

Baþarýlar..
Gönderen: 26.08.2004 - 22:27
fosaloglu su an offline fosaloglu  
s.a.
2683 Mesaj -
siz demo versiyonu bulursanýz ben size crack yollarým ama pek tavsiye edilmez . Baþkasýnýn emeðine saygý duymalýyýz ama ýsrarla isterseniz yükümlülüðü sizin üstünüzde deyip bakarým.

selametle...
Gönderen: 27.08.2004 - 21:38
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
!!!
28 Mesaj -
yok sagolun cok tesekkür ederim ama artik program ban lazim degil. yinede yardim ettiginiz icin cok tesekkür ederim.
Gönderen: 27.08.2004 - 21:42
...
2683 Mesaj -
biz teþekkür ederiz. ihtiyacýnýz olduðunu herhangi bi programa yardýmcý olabiliriz...
Gönderen: 27.08.2004 - 21:52
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
abdulberr su an offline abdulberr  
153 Mesaj -
fosaloglu kardeþim.blgisayara kasetten kayýtlar yaptým 1.5 dakkikalýk bir kayýt 17 MB tan fazla yer tutuyor bunlarýn boyutunu nasýl düþürebiliriz.
Gönderen: 24.04.2006 - 01:44
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Kardeþim dosyanda hem ses hem görüntü mü var ?

Ve uzantýsý nedir ?
Gönderen: 24.04.2006 - 10:38
153 Mesaj -
fosaloglu kardeþim bildiðimiz kasetteki parçayý bilgisayarýn ses kaydedicisinden bilgisayara kayýtettim normal ses kaydý görüntü deðil.Bir sitede gördüm winamptan ayarlanýyormuþ hatta bir kayýtý 13.2 MB kapasitesindeki bir kayýtý 153 KB boyutuna wav olarak düþürdüm yani tam istediðim gibi oldu fakat bu sefrde winamp ayarlarý bozuldu sanýrým winamp sildim tekrar yükledim bu seferde farklý bir winamp yüklemiþim bu yüzden winamptan yapamadým.sende ricam bana pratik bir þey önerebilirmisin ?
Gönderen: 24.04.2006 - 15:57
Bu Mesaji Bildir   abdulberr üyenin diger mesajlarini ara abdulberr üyenin Profiline bak abdulberr üyeye özel mesaj gönder abdulberr üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
2683 Mesaj -
Kardeþim tam olarak anlatmak istediðin sanýrým; bu dosyayý waw'a çevirmek. Winamp'ýn format deðiþtirme özelliði varmýdýr bilmiyorum. Açýkçasý ben winamp kullanmýyorum.

Ama dosyaný waw formatýna çevirip boyutlarýný küçültebilirsin. Bunu yaparken yardýmcý bir program kullanmalýsýn.

Aþaðýda izleyeceðin adýmlarý yazýyorum.

Þimdi þu siteye girin http://www.cdex.n3.net ve downloads bölümündeki .exe dosyasýný ( yani kurulum dosyasýný ) indirin. 1.90 Mbytelýk küçük bi dosya .ve bu dosyayý setup(kurulum) edin þimdi önümüze program çýkýyo üst menülerden optionsu oradan da settingsi seçin ve önümüze gelen ayarlardan waw dosyasýna çevirmeye getirin.
(Ayrýca original seçeneðini iþaretlerseniz ayný orjinal cd gibi ses kalitesine sahip olursunuz.

Þimdi dosyayý tutup programa doðru sürükleyip býrakýyoruz ve program bize bi menü gösteriyor...

Biz burdan codeci seçiyoruz ve çevirmesi bittikten sonra Belgelerim/My music dizinindeki mp3 klasörüne kopyalanýyor dosya ve de biz buradan alýp dinliyoruz... Format .waw'a dönüþtüðünden boyutunun da küçülmüþ olmasý gerekiyor.

kolay gelsin.
Gönderen: 24.04.2006 - 16:30
153 Mesaj -
set up yaptým options ve settingten
Thread Priority Normal seçili yanýnda Conver to Riff WAV files iþaretledim
Encoder den WAV Output Encoder seçtim
altaki Dont delete ripped WAV file after conversion kutusunu iþaretlemedim
Encoder Options
Format WAV
Comression None(PCM)
Samplerate 44100Hz
Channels Stereo iþaretli

On the fly Encoding iþaretsiz tamam yaptým daha sonra da dosyayý programa sürükledim ve Select options for dropped files çýktý
Output RIFF WAV file iþaretliydi
Dlete WAV file after encoding iþaretsiz alt tarafta Normalize Encode altýndada Normailize + Encode ve Cancel var ben Encode okeyledim. File conversion þýktý arkasýnda CDex hata verdi An error occured while opening the input file.

biryerlerde bir hata yaptým fakat bulamadým.senden ricam mümkünse su ayarlarý daha ayrýntýlý yazrsan memnun olurum.Gerçi ben programý karýstýrýyorum bulurumda zaman alýr.sen ayarlarý ayrýntýlý yazarsan memnun olurum.
Gönderen: 24.04.2006 - 19:00
2683 Mesaj -
kardesim; belgelerimin içindeki mymüsic klasörünün içine MP3 adýnda bir klasör oluþturarark tekrar denermisin?

Yaptýðýn iþlemde bir sorun yok gibi...
Gönderen: 24.04.2006 - 19:21
2683 Mesaj -
bu arada dosyaný sürükleyerek programýn üzerine atýyosun deðilmi ?
Gönderen: 24.04.2006 - 19:29
153 Mesaj -
MP3 Klasörü oluþturmuþ.dosyayýda sürüklüyorum.btütn secenekleri deneyerek bu sorunu çözeceðim fakat beni uðraþtýracak anlaþýlan.Ama emeinim çok basit ayarlarý vardýrda bilmeyince böyle uðraþtýrýyor iþte,ben þu programa döneyim tekrar.
Gönderen: 24.04.2006 - 19:51
2683 Mesaj -
La Havle Ve la Kuvvete...

Kardeþim; sen dosyanýn uzantýsýný söylermisin Allah aþkýna,

Mpa mý? MP3 ?

Problemi çözeceðiz inþAllah.

çok fazla uðraþma istersen; baþka bir seçenekle çözeriz.

Bu arada winamp 5.0 la ben waw'a çevirdim MP3'ü istersen winamp 5.0 yükle . Çok basitmiþ gerçekten.

Ben sana ne yapman gerektiðini anlatayým.
Gönderen: 24.04.2006 - 20:07
2683 Mesaj -
Bu arada Belgelerimdeki MP3 klasörünün içinde waw uzantýlý bir dosya varsa o senin dosyandýr.
Gönderen: 24.04.2006 - 20:08
2683 Mesaj -
Eðer hala olmadýysa; sana bir program daha önereceðim.

Kullanabilirmisin bilmiyorum ama bütün müzik dosyalarýný uzantýsý ne olursa olsun. baþka bir formata çevirebiliyo.

Ýstersen göndereceðim inþAllah.
Gönderen: 24.04.2006 - 20:10
153 Mesaj -
akþmdan beri uðraþtým olmadý.sabahtantan beride uðraþýp duruyorum.Programý açýyorum müzik parçasýný sürüklüyorum okeyliyorum olur gibi oluyor bu seferde programlarý kapatýyor daha sonra da bilgisayara kendi kendine oturumu kapatýyor 3 defa böyle oldu üzüntülü
fosaloglu kardeþim bu programý sileceðim.bende winamp 5.21 var onuda siliyorum sen bana winamp 5 gönder. sanýrým bendeki daha önce ki winamp o olabilir.sen winamp 5 gönder.
Gönderen: 25.04.2006 - 10:44
2683 Mesaj -
kardesim setup dosyasýný gönderiyorum. Sifre fosaloglu

Bu arada sanýrým nasýl yapman gerektiðini biliyosun sanýrým. Takýlýrsan yazarsýn tekrar.

Ayrýca þunu da belirtmem lazým, Senin dosyanýn MPA olduðunu düþünüyorum.

http://www.hemenpaylas.com/download/564158/winamp50_lite.exe.html

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son fosaloglu tarafından, 25.04.2006 - 12:52 tarihinde.
Gönderen: 25.04.2006 - 12:51
153 Mesaj -
biraz önce dosyayý set up yaptým þifre istemedi.istediðim de olmadý.daha önceki winampta nasýl yaptýðýmý madde madde yazdým.daha sonra measjýmý bir önizleme yapayým dedim ravda netin bir ikazý çýktý buraya giremezsiniz falan gibi bir þeyler tekrar siteye giriþ yaptým bu seferde yazdýklarým gitmiþ.Ne biçim iþ anlamadým bir saat yaz ondan sonra herþey silinsin.
daha önce ki winamp ta yaptýklarý mý yazýyorum.
1-Winamp Prefernces - Output - Nullsoft Disk Writer plug-in v2 0c(*86) (out_disk.dll) seçildi ve Configuration ý tuþladým
2-Çýkan yerden Output directory:wav formatýna çevirecegim parcanýn kaydedeceðim yeri sectim ( ben masa üstünü seçmiþtim)
3-Convert to format: kutusu iþaretliydi.Altýndakide 16kBit/s, 11.025 Hz,Mono
4-Output file mode :Force WAV file seçiliydi.
neticede böyle bir dosyayý çevirmiþtim ve hala kayýtlý halde duruyor.
fosaloglu kardeþim yardýmlarýn için Allah seni hayýrla mükafatlandýrsýn.Senin zamanýný böyle basit bir mesele için daha fazla almayayým ben baþýmýn çaresine bakacaðým fiy emanillah
Gönderen: 25.04.2006 - 21:21
2683 Mesaj -
menüden options/prefences/outputu tikla..
sagda acilan pencereden Nullsoft Disk Writer plug-in'i sec close ile kapat..
þimdi mp3 dosyaný çalýþtýr, kýsa bir süre içerisinde C:\ ye dosya.wav dosyasýný atacaktýr.
Not:Isin bittikten sonra DirectSound outputu seçmeyi unutma..kolay gelsin.

kardesim bu da olmazsa yanlýs yaptýðýn biseyler olmalý. Yada dosya formatýn Mp3 deðil.
Gönderen: 25.04.2006 - 21:28
2683 Mesaj -
Al sana bir program setup'ý daha.

Madem bu iþlerle ilgileniyosun. Þüphesiz iþine yarayacaktýr.

her türlü dosya formatýný istediðin formata dönüþtürür.

Ýngilizce biliyorsan kullanman çok basit olacaktýr.

selamele...

http://www.hemenpaylas.com/download/569790/AliveMP3Converter.exe.html
Gönderen: 25.04.2006 - 21:33
BenCesur su an offline BenCesur  
20 Mesaj -
Ýþte size bir sürü deðiþik biçimlerde ve özelliklerde Ses Kaydetme Programý:

Bu sayfaya girin ve beðendiðiniz programý indirin..

Ama en basiti All Sound Recorder XP dir ve oldukçada kaliteli bir programdýr. Tabii her program gibi bununda bir ücreti (yada cracký kahkaha ) vardýr..

Sesleri birbirine dönüþtürmek için ise pek çok program vardýr . Ben iki tanesini yazýyorum...

1 : Advanced Audio Converter

en kapsamlýsý ise alttakidir

2 : FairStars Audio Converter

Üstten inmezse buraya girip sunucuyu deðiþtirin.

Mesaj 3 kez düzenlendi. En son BenCesur tarafından, 27.05.2006 - 10:43 tarihinde.
Gönderen: 27.05.2006 - 10:26
Bu Mesaji Bildir   BenCesur üyenin diger mesajlarini ara BenCesur üyenin Profiline bak BenCesur üyeye özel mesaj gönder BenCesur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 854 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
gocmenkuslar (56), fatihalperen (40), cumababa (64), osman karaca (59), selim444 (33), furkan2005 (44), sena_66 (56), sebo1963 (61), manolya (59), sertkaya (54), sofigardas (44), MEHMET_1960 (64), dursun ali (68), cepkamil (51), romen (42), selim_wien (42), awsaroglu (49), tekin58 (59), sahabegulu (47), hintavi (47), sivassporlu (38), hakký özka.. (59), Hayriye Esra (38), eylem (49), nurdane_unlu (58), tüncay (46), uzaktaki (48), Goblin (37), aliyasar (60), ozturk yasin (61), iborrr (59), Elbistan (44), s_a_r_a_ (36), HABÝBE (39), sefaiscan20 (35), YAKAMOZ42 (44), p_rens (69), metin007 (47), P_kardes (51), mehmetturkmen (46), Bayramalptekin (60), sitemkar (44), ATEKER (51), muco_15 (39), hicran (37), beyondvision (38), Konyali_Yakup (38), Hayat-i (55), Ece (38), Meviza29 (51), meaksa (39), Pfantom (63), INCE (52), musab27 (46), vuslaterimi (39), nisa06 (53), nisan3aknur (49), KabirYolcusu (40), ates_2001 (40), Gundepster (44), BiLMARUF (51), haroun66 (38), benmuzo27 (46), ahmet349 (39), O NA KAVUÞMAK (37), kadir_1818 (49), kadir_kadir (49), siblako (51), kökan (51), ünsal (46), hasanözen (54), y-o-l-c-u (45), EFSANE35 (50), nbalâ has.. (32), yusufla (45), tomi56 (34), yavuzselim (48), huseyin22 (50), insanlýk.. (36), code10 (49), Barbaros tas (65), mahinur40 (49), kerbela_ (38), furkan71 (53), macfurkan (48), Atomcan (49), bukey musab (39), benlikolmas&yac.. (37), serdaroglu1 (79), comert_harun (39), Musabbukey (39), rduman07 (39), erolxyz (46), prenses82 (42), mErVe.. (38), sakinliman (57), sofi180 (38), msene (50), yavuz1d (42), Muhammed74 (50), travaci (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60181 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.