dexamethasone kamagra stromectol chloroquine lopinavir ritonavir super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » EDEBİYAT / MAKALE / ŞİİR » SMS SÖZLERİ » ..seni söküp atmak..

önceki konu   diğer konu
9 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    ..seni söküp atmak..
23 Mesaj -
Maksadýn öldürmekse, öldürde kurtulayým. Maksadýn yalvartmaksa dizine kapanayým.Kalbim seni istiyorsa söyle ben ne yapayým.Elimden gelmiyorki seni söküp atayým..ağlar
Gönderen: 14.07.2004 - 22:25
Bu Mesaji Bildir   simyaci01 üyenin diger mesajlarini ara simyaci01 üyenin Profiline bak simyaci01 üyeye özel mesaj gönder simyaci01 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast aczimendi  
Ne çare ki...
Misafir
Bu sesleniþe ben de katýlmak zorundayým.Duyup da duymak istemeyenler sizin de bir cevabýnýz olmayacak mý ?

simyaci01 kardeþime teþekkür ederim.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son aczimendi tarafından, 15.07.2004 - 09:03 tarihinde.
Gönderen: 15.07.2004 - 09:02
Bu Mesaji Bildir   Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
Konu icon    Selamün aleyküm
1118 Mesaj -
((( Buda gelir buda gecer aglama.... )))

Cok aci bir sms agla agla agla
Gönderen: 15.07.2004 - 12:28
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
simyaci01 su an offline simyaci01  
Konu icon    geçer elbet
23 Mesaj -
Duygularýmý paylaþtýðýnýz için saðolun arkadaþlar.. Ama yaþamýn bir kuralý bu sanýrým , mutlaka yalvaran ve yalvartan oluyor..Ýnþallah biz birine öyle bir yalvaralým ki baþka hiç kimselere yalvarmaya gerek kalmasýn.. sıkıntılı
Gönderen: 15.07.2004 - 15:45
Bu Mesaji Bildir   simyaci01 üyenin diger mesajlarini ara simyaci01 üyenin Profiline bak simyaci01 üyeye özel mesaj gönder simyaci01 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast aczimendi  
Üzülmeyin!
Misafir
Siz hiç karþýlaþtýnýz mý bilmem ama ben çok acý saksý biberlerini bile güle oynaya yiyen insanlar tanýrým.Demek ki acýlar herkese ayný ýzdýrabý vermiyor.Alýþanlar ve tiryakisi olanlar bilakis haz alýyor.
Gönderen: 15.07.2004 - 16:13
Gast aliosman82  
Konu icon    RE: ..seni söküp atmak..
Misafir
Alıntı
Orijinali simyaci01

Maksadýn öldürmekse, öldürde kurtulayým. Maksadýn yalvartmaksa dizine kapanayým.Kalbim seni istiyorsa söyle ben ne yapayým.Elimden gelmiyorki seni söküp atayým..ağlar

Allah(cc razý olsun kardeþim:(
Gönderen: 15.07.2004 - 16:17
simyaci01 su an offline simyaci01  
23 Mesaj -
aczimendi kardeþim,haklýsýn, güzel bir benzetme yapmýþsýn. Bende bilakis þahidim..

ecmain.. sevinçli
Gönderen: 15.07.2004 - 17:00
tuana~islam su an offline tuana~islam  
RE: ..seni söküp atmak..
41 Mesaj -
Alıntı
Orijinali simyaci01
maþþallah allah razý olsun kardesim sizden çok güzel...

Gönderen: 27.08.2004 - 22:03
Bu Mesaji Bildir   tuana~islam üyenin diger mesajlarini ara tuana~islam üyenin Profiline bak tuana~islam üyeye özel mesaj gönder tuana~islam üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
Konu icon   
1113 Mesaj -
Allah razi olsun, cok güzel bir siir....
~~~

Tuana islam kardesim, dikkat et de düsme sakin yaaa kahkaha göz kırpma

Güle Güle
Gönderen: 28.08.2004 - 21:47
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 584 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
***Murat*** (48), behlul (50), hatice57 (44), GaZZe (60), erveysel (61), Abdulkadir22 (31), samyeli13 (47), candeniz (24), balacan (54), abdulkadir (31), babam veben (55), askbumu (43), sahra_yagmur (37), halit42 (39), Babacan52 (56), gurbetcigenc (33), Fikret1972 (52), NuR_EFSAN (39), jopp777 (47), pempe1987 (37), Nur baçesi (28), seyhzadem (36), Mustafa Alptug (41), gunes_akca (35), KanKaZ (36), hsusal (72), olimp_ (45), ufkumuzvar (42), gakkosfatih (42), HIKKI (51), Selale1 (49), Yasin Tural (36), nebitdag (45)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56314 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.