kamagra ivermectin hydroxychloroquine ivermectine stromectol super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » D İ N / İ S L A M » SİYER-İ NEBİ » kapındayım efendim

önceki konu   diğer konu
3 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
kapındayım efendim
55 Mesaj -
Senin açmadýðýn bahçeye
yaðmur düþermiþ
Bülbül konarmýþ gül dalýna
Bana ne
Sensiz hüzün yüklü baharlar
Gecenin rengini taþýr sabahlar
Dört bir yanýmda ahlar,siyahlar
Düðün varmýþ köyde
Bayram gelirmiþ þehre
Bana ne
Hep mayýslarý bekledim,gül bahçelerinin gül yüzünde gül yüzünü aradým. Bülbül oldum daðlara düþtüm aþkýndan. Feryatlarým tutuþtu gül rengini aldý ama gül açmadý sýð bahçemde. Gayri sevdalara tutuldum,bir zaman avundum öylesine. Sönmedi içimdeki yangýnlar her baktýðýmda o yare sana olan vefasýzlýðýmý hatýrladým.

Dön artýk yeniden rüyalarýma,terk etme ne olur düþlerimi biçareyim boynu büküðüm. Yok baþýmý okþayaným,elimden tutaným, renklerinin kuþaðýna saraným,beni de yanýna alaným,buda benden diyenim.
“Öksüzüm”; yetimim iþte.
Diken kaldým gönül bahçemde,göz yaþý dökemedim yüreðimin çölüne. Hani söz vermiþtim asi kalbime senden baþkasýný sevmeyecektim. Bakmayacaktým bir baþka sevdaya. Kaç defa kapýna geldim ama dokunamadým,utandým çünkü vefasýzdým,duyarsýzdým. Bilmem kaç defa ihanet ettim aþkýma...
Vefasýzým gör iþte...
Sensiz baharlar hüzün yüklü bulutlar gibi döner baþýmda
Sensiz baharlar hazan taþýr baðrýnda. Sensizlik yüreðimde derin çukurlar açtý. Bekletme beni çöl zambaðým,tüm vefasýzlýðýmla yinede kapýndayým. Sýrtýma sardýðým çantamda azýðým tükendi,çeþmelerin sularý ne kadar soðuk aksa yüreðimin yangýný o kadar artýyor.
Irmaklarýn peþinden koþturdum bir yudum diye,boþ denizin koynuna sýðýndýlar. Denizlere el açtým bir merhamet dilendim yaðmurlara karýþtýlar. Yaðmur bekledim baharlarý gönül ateþime bir damla düþmediler Yangýným iþte
Türkülerim sazýma inmiyor ,þiirlerim sözüme uymuyor,gecenin perdesi arkasýnda yýkýldýðýmý kimseler duymuyor. Göz yaþý ýsmarladým nev baharlara hani doyasý aðlamak için. Hani o gül kokunu hissedebilmek için kaç gül kopardým dalýndan. Sevdanýn tadýna doya bilmek için tadýnda bal aradým bulamadým.
Yoruldum iþte
Al beni de kurtar buralardan,buralarýn karý fazla boraný fazla,tozu fazla,nazý fazla çekilmiyor. Hani baharý da olsa,çiçeði de açsa,bulutsuz gökyüzü, beyaz denizi de olsa sensiz bir anlam ifade etmiyor.
Kelimelerim yorgun düþtü eðik baþlý cümlelerin arasýna,mýsralarým ritim tutturamadý katýlamadý þiir kervanýna. Çöl gecelerinde yýldýzlara Leyla’yý soran Mecnun gibi þaþkýným.
Sensiz bahar gelmiþ, gül açmýþ bahçelerde,bülbül konmuþ dalýna,bana ne. Sen yoksun,kokun yok,rengin yok,tadýn yok.
Seni getirmedikleri için bu yüzden dargýným baharlara
Dargýným iþte
Seni açmadýðý için bahçeler kýrgýným
Kýrgýným iþte
Yinede kapýndayým
Gönderen: 27.06.2004 - 02:22
Bu Mesaji Bildir   sabahmeltemi üyenin diger mesajlarini ara sabahmeltemi üyenin Profiline bak sabahmeltemi üyeye özel mesaj gönder sabahmeltemi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
eNeSMaLiK su an offline eNeSMaLiK  
900 Mesaj -
Bu kapi gonlu guzel,ruhu guzel, asli guzel olan guzel insanlara daima aciktir.Cunku bu kapinin sahibi "EN GUZEL"in habibidir.
MEvlam bu guzeller arasina girmeyi nasip eylesin.
Esselamu Aleykum.
Gönderen: 27.06.2004 - 02:57
Bu Mesaji Bildir   eNeSMaLiK üyenin diger mesajlarini ara eNeSMaLiK üyenin Profiline bak eNeSMaLiK üyeye özel mesaj gönder eNeSMaLiK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 975 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57544 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.