stromectol ivermectine chloroquine ivermektin kaletra seretide inhaler seretide rotacaps seretide serevent serocryptin seromycin serophene seropram seroquel servambutol servanolol servicillin serviclofen servispor servitet silagra sildalis sildenafil silvitra simcora simvasine simvast sinemet cr sinemet sinequan singulair sirdalud skinoren smap sortis spersanicol spiroctan sporanox starlix stocrin strattera stromectol suhagra force suhagra sumycin super avana

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » BURAM, BURAM ANADOLUM » Burasida Trabzon kardesler

önceki konu   diğer konu
20 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Burasida Trabzon kardesler
20 Mesaj -
ozledim oralari
Allah izin etsede bu yaz yine gorsem oralari
http://www.geocities.com/pirselimoglu/trabzon-1.html

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son Gurbet Mahkumu tarafından, 27.06.2004 - 23:44 tarihinde.
Gönderen: 24.06.2004 - 08:32
Bu Mesaji Bildir   Berk üyenin diger mesajlarini ara Berk üyenin Profiline bak Berk üyeye özel mesaj gönder Berk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast aczimendi  
Üye sayisini artturalum!
Misafir
Hemþerum,
Görüyorsun ki,Trabzondan astuðun resimlere kimse yorum yapmamiþ...Temek ki,bu forumda Karadenizli üye sayisi çok az.
Temelle Tursun'a haber ver üye sayisini arttursunlar !

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son aczimendi tarafından, 10.08.2004 - 14:02 tarihinde.
Gönderen: 10.08.2004 - 14:00
Bu Mesaji Bildir   Yukari
hakvan su an offline hakvan  
23 Mesaj -
Selamu aleyküm Trabzonlu Hemserilerim.
trabzonlu sayýsýnýn az olmasýndan ziyade bu mesajý görenlerin sayýsýnýn az oldugu kanaatindeyim.
bugun trabzonsporumuz d.kievi yendi buna deginmeden de gecemicem.insallah sampiyonlar ligine kalacagýz.
ben Ofluyum,ya sizler nerelisiniz?

bu arada aczimendi kardes attýgýn mesajlarý ilgiyle okumaya calýsýyorum.Allah razý olsun güzel mesajlar yazýzor ve gönderiyorsun.
Gönderen: 11.08.2004 - 01:21
Bu Mesaji Bildir   hakvan üyenin diger mesajlarini ara hakvan üyenin Profiline bak hakvan üyeye özel mesaj gönder hakvan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast aczimendi  
Teşekkürler.
Misafir
hakvan kardeþ,

Matem ki bu mesaju pizum uþaklar görememiþer,onlarun közlerini açmak lazum.
Pu iþ içun sen körevlisun unutma!
Kelelum Tinamo Kiev maçina..
Uþaðum pu Tinamo ile eski Tinamo arasinda taðlar kadar fark vartur.Þimduki Tinamo mahalle takimina penzeyi..
Ýlk eletuðumuz Litfanya takimi daha kuvvetli idi.
Baki Selâm

Gönderen: 11.08.2004 - 09:20
Berk su an offline Berk  
Gec oldu
20 Mesaj -
Selamun aleykum

Mesaj atanlara tesekurler.Insallaah burada trabzonlulari covaltacagim bu görevi yerine getirecegiim.Evet sanki trabzonlular az.Bir donem internetim olmadigindan ve izinde olmam sebebiyle bu site giremedim ne yaziki.Insallaah bundan sonra yine sIk sIk ziyaret ederiz.

Hakvan kardes sormussun nerelisin diye ben Yomraliyim.

Trabzonlulari cogaltmak temmenisi ile Allaha emanet olun.
Gönderen: 01.10.2004 - 17:52
Bu Mesaji Bildir   Berk üyenin diger mesajlarini ara Berk üyenin Profiline bak Berk üyeye özel mesaj gönder Berk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast aczimendi  
Arkataşlar...
Misafir

....ovunmek kibin olmasun ama pen ta Rize/Mapavri (Çayeli) ten Temel'un hisimlarindan Aczumentu Özkaratenuz.
Tanuþtuumuza memnun oltum.

Güle Güle göz kırpma
Gönderen: 03.10.2004 - 13:54
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  
Konu icon   
440 Mesaj -
orda ne oli da. hacam ne yapiyorsunuz bakayum?
hemsericuluk ha.....
trabzon ve karadenizi bu yaz gordum gercekten mukkemel.
bence imkan dahilinde her vatandasimizin gormesi gereken bir yer..

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son YaSinYuSuf tarafından, 03.10.2004 - 14:04 tarihinde.
Gönderen: 03.10.2004 - 14:03
Bu Mesaji Bildir   YaSinYuSuf üyenin diger mesajlarini ara YaSinYuSuf üyenin Profiline bak YaSinYuSuf üyeye özel mesaj gönder YaSinYuSuf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast aczimendi  
Hayirli olsun.
Misafir
YaSinYuSuf Kardeþ,
Demek Karadeniz sahillerini gördünüz.O zaman seni fahri Kardenizliliðe kabul ediyoruz.
Hoþ geldiniz.

göz kırpma
Gönderen: 08.10.2004 - 10:34
Berk su an offline Berk  
20 Mesaj -
Eh nasil uldun oralari.Her yerin kendine gore guzelligi var.Senin memleket neresi???
Gönderen: 25.10.2004 - 16:52
CENNETLiK su an offline CENNETLiK  
OFLİYUM HAAA
65 Mesaj -
ANADOLU HASRETÝ

Titrek sahillere güneþ doðunca,
Gözlerim, görünmez daðlarý selamlar...
Buruþur elimde bir sarý gonca,
Ruhuma bir çamýn þebnemi damlar ..

Ýçinden bir gümüþ çaðlayan geçer.
Baðlarý gül kokan bir cihan geçer,
Þafaklar içinde karþýmdan geçer
Tarlalar, çardaklar, çatlamýþ damlar ..

Gurbet iþledikçe þu uzun yýla,
Gözümün yaþýnda ürperir sýla,
Gönlüm dolaþýrken yana yakýla,
Ovada sabahlar, daðda akþamlar
Gönderen: 23.01.2005 - 19:33
Bu Mesaji Bildir   CENNETLiK üyenin diger mesajlarini ara CENNETLiK üyenin Profiline bak CENNETLiK üyeye özel mesaj gönder CENNETLiK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Cihan 61 su an offline Cihan 61  
Konu icon    Ulaaa kardesler
157 Mesaj -
Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Hemsehrilerim beni unutuyorsunuz buralarda,bende Trabzonluyum,,,Hepinize Almanyadan Selamlar....Dua ile Allaha emanet olun.Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle Güle
Gönderen: 14.03.2005 - 14:46
Bu Mesaji Bildir   Cihan 61 üyenin diger mesajlarini ara Cihan 61 üyenin Profiline bak Cihan 61 üyeye özel mesaj gönder Cihan 61 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast aczimendi  
Nerelerte itunuz ?
Misafir
Arkataþlar,
Pentenuz Temel'un sülalesunten aczimentu ozkaratenuz.
Siz hapu sayfaya neten o katar keç keldunuz ?
Millet kenti memleketunun hitinu 400-500 hite çikariyi,pizumki halâ 200'ler çivarinta...
Hayte köreyim sizi...Tiðer arkatauþlarunuza ta söyleyin,hit sayusini artturalum
.

göz kırpma

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son aczimendi tarafından, 14.03.2005 - 16:39 tarihinde.
Gönderen: 14.03.2005 - 16:38
ceyhun su an offline ceyhun  
17 Mesaj -
SLM HEMÞEHRÝLERÝM.
TRABZONDAN SLM LAR'S
Gönderen: 15.03.2005 - 14:23
Bu Mesaji Bildir   ceyhun üyenin diger mesajlarini ara ceyhun üyenin Profiline bak ceyhun üyeye özel mesaj gönder ceyhun üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
CENNETLiK su an offline CENNETLiK  
...
65 Mesaj -
VE ALEYKÜM SELAM...
Gönderen: 16.03.2005 - 12:21
Bu Mesaji Bildir   CENNETLiK üyenin diger mesajlarini ara CENNETLiK üyenin Profiline bak CENNETLiK üyeye özel mesaj gönder CENNETLiK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
NuR DaMLaSI su an offline NuR DaMLaSI  
Konu icon   
544 Mesaj -
evet gerçekten çok guzel bir yermis trabzon,Allah izin verirse bir gun gitmek isterim.....Güle Güle
Gönderen: 16.03.2005 - 12:57
Bu Mesaji Bildir   NuR DaMLaSI üyenin diger mesajlarini ara NuR DaMLaSI üyenin Profiline bak NuR DaMLaSI üyeye özel mesaj gönder NuR DaMLaSI üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Laz_zeynep su an offline Laz_zeynep  
Selamun aleykum
61 Mesaj -
Selamun aleykum arkada$lar bende trabzonluyum

cok ozledim oralari:(

in$allah seneye gorerim oralari...

BENDENDE RESIMLER..

Gönderen: 03.08.2005 - 14:11
Bu Mesaji Bildir   Laz_zeynep üyenin diger mesajlarini ara Laz_zeynep üyenin Profiline bak Laz_zeynep üyeye özel mesaj gönder Laz_zeynep üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Laz_zeynep su an offline Laz_zeynep  
Konu icon   
61 Mesaj -

Gönderen: 03.08.2005 - 14:21
Bu Mesaji Bildir   Laz_zeynep üyenin diger mesajlarini ara Laz_zeynep üyenin Profiline bak Laz_zeynep üyeye özel mesaj gönder Laz_zeynep üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fosaloglu su an offline fosaloglu  
!
2683 Mesaj -
Uþaklar görmemiþidum haburayi. Bende Ciresunluyum ama Tirabzonu da avucumin içi gibi bilirum.haçan çok zamanum geçti oraya...

Bu sene cidemedum. hala kismetse citmeyi düþüniyrum.

belçi aðustostan sonra.
Gönderen: 03.08.2005 - 20:08
Bu Mesaji Bildir   fosaloglu üyenin diger mesajlarini ara fosaloglu üyenin Profiline bak fosaloglu üyeye özel mesaj gönder fosaloglu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
HiLaL-i ehmer su an offline HiLaL-i ehmer  
112 Mesaj -
Iste bu bizim köyümüzün internet sayfasi (Trabzon- Arakli)

http://www.degirmencikköyü.com

No, thank you butonuna basin.

Selam ve dua ile...

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son Manevi tarafından, 07.08.2005 - 15:49 tarihinde.
Gönderen: 07.08.2005 - 14:16
Bu Mesaji Bildir   HiLaL-i ehmer üyenin diger mesajlarini ara HiLaL-i ehmer üyenin Profiline bak HiLaL-i ehmer üyeye özel mesaj gönder HiLaL-i ehmer üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
bunygonan su an offline bunygonan  
1 Mesaj
slm.a. bende trabzonluyum. konuyu acali bayaa olmus, ama resimler cok güzel

Gönderen: 16.05.2008 - 21:04
Bu Mesaji Bildir   bunygonan üyenin diger mesajlarini ara bunygonan üyenin Profiline bak bunygonan üyeye özel mesaj gönder bunygonan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 766 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61264 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.