fluvoxamine ivermectine budesonide fluvoxamine hydroxychloroquine super kamagra suprax symmetrel synthroid bottle synthroid tadacip tadalift tadalis sx tadora tamec tamsunax tarivid tavanic tegretol telfast temovate tenoretic tenormin terbifil tetraseptine thorazine ticlid tildiem timisol timonil timoptic tirosint tofranil top avana topamax toramide torasem torasis torem trandate transannon trecator sc trental trial packs triatec

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » KADIN & AiLE » Var mi boyle kaynana?

önceki konu   diğer konu
22 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Var mi boyle kaynana?
900 Mesaj -
Bulunmaz Bursa Kaynanasi

Asciligiyla ün yapmis; yasli bir kadinin, aksam yemegine gelecek olan oglu ve yeni gelini için yine mutfagina kapanmis, yemek yapiyordu. Ayni aksam yemege eski bir aile dostu da davetliydi.

Beklenen misafirler gelip sofraya oturduklarinda çok ta aliskin olmadiklari bir durumla karsilastilar. Yasli kadinin o gece yaptigi yemekler degme oburlarin bile istahini kapatacak kadar berbatti. Tatlilar un kokuyordu, patatesler yanmisti, köfteler ise neredeyse hiç pismemisti. Oglu, yeni gelini ve aile dostu, kadincagiza durumu farkettirmemek için ellerinden geleni yaptilarsa da, yemek sirasinda pek istahli göründükleri söylenemezdi.

Nihayet yemek bitti ve yeni evli çift annelerinin ellerini öperek evlerine gittiler. Aile dostlari ise biraz daha kaldiktan sonra gitmeyi düsünüyordu. Oglu ve gelini gittikten sonra, yasli kadina:

"Senin harika bir asçi oldugunu adim gibi biliyorum. Bana söyler misin, bu geceki yemekler neden o kadar kötüydü? Bence ya hastasin ya da bir sorunun var" dedi.

Yasli kadin gülümseyerek cevap verdi:
"Hayir, hiçbir seyim yok. Kasten yaptim. Bu yemekten sonra oglum asla ikide bir annesinin yemeklerini hatirlatip karisinin kalbini kiramayacak."aşık aşık aşık

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Sevva tarafından, 06.10.2004 - 02:35 tarihinde.
Gönderen: 14.06.2004 - 03:13
Bu Mesaji Bildir   eNeSMaLiK üyenin diger mesajlarini ara eNeSMaLiK üyenin Profiline bak eNeSMaLiK üyeye özel mesaj gönder eNeSMaLiK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
Konu icon    Allahu Ekber
2338 Mesaj -
Böyle kaynanaya kaynana deðil ancak ANNE DENÝR...

Rabbim cümlemize hayýrlý anneler olmayý hayýrlý annelere gelin olmayý nasib eder inþaAllah.

Aklýma Ahmet Lütfi Kazancý'nýn kaynana isimli Romaný Geldi...

Ne muhteremeler vardýr ki dünyada kendilerine hayran ederler gýpta ile bakarýz..
Gönderen: 14.06.2004 - 03:21
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RaVZaNuR su an offline RaVZaNuR  
Admin

700 Mesaj -
Netsem acep öyle bir kaynana mi olsam sevinçli

Bence denemekte fayda var Kararsiz

Allah onlardan razi olsun ki ne güzel bir düsünce Yarabbi....
Gönderen: 14.06.2004 - 09:21
Bu Mesaji Bildir   RaVZaNuR üyenin diger mesajlarini ara RaVZaNuR üyenin Profiline bak RaVZaNuR üyeye özel mesaj gönder RaVZaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Moderator

352 Mesaj -
varmi boyle biy kaynana sevinçli ben hic gormemisim yawdüsün ama boyle bir kaynanayada can feda..
Gönderen: 14.06.2004 - 10:43
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLiSSaNuR su an offline MeLiSSaNuR  
Esselamu Aleyküm
498 Mesaj -
Var, ben, kaynana adayi 20 yil kadar sonra, haberiniz olsun göz kırpma

Gercekten süper bir kaynanaymis, nedense kaynanalar hep kötü olarak bilinir, ama iclerinde istisnalarda oluyor. Aslinda bu gelininin oldugu kadar oglununda mutlulugu icin yapilmis bir olay...

Gönderen: 14.06.2004 - 14:21
Bu Mesaji Bildir   MeLiSSaNuR üyenin diger mesajlarini ara MeLiSSaNuR üyenin Profiline bak MeLiSSaNuR üyeye özel mesaj gönder MeLiSSaNuR üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
((( ... ))) su an offline ((( ... )))  
2338 Mesaj -
acaba ben nasýl bir kaynana olurdum sevinçli

Gelin kötü yemek yapýnca banlýyormuþum birde hahahahaaaaaaaa
Gönderen: 14.06.2004 - 14:23
Bu Mesaji Bildir   ((( ... ))) üyenin diger mesajlarini ara ((( ... ))) üyenin Profiline bak ((( ... ))) üyeye özel mesaj gönder ((( ... ))) üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
1118 Mesaj -
Ne iyi ne yigit anneler vardir. Hersey nasip tabi...Allah herkese iyi gecinmeler nasip eylesin...
Gönderen: 14.06.2004 - 14:31
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gul_54 su an offline gul_54  
112 Mesaj -
valla ben ilk defa boyle bir sey duydum aslina ne guzel bir olay
rabbim herkese oyle kaynana nasip etsin insAllah
Gönderen: 14.06.2004 - 14:32
Bu Mesaji Bildir   gul_54 üyenin diger mesajlarini ara gul_54 üyenin Profiline bak gul_54 üyeye özel mesaj gönder gul_54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1118 Mesaj -
Nasihat etmek düsmez belki bana ama esini seven birisi, kaynanasi ne kadar sert olursa olsun iyi davranirsa, zamanla onunla da iyi anlasacaktir.
Gönderen: 14.06.2004 - 14:56
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast ~ACeLya~  
Misafir
rabbim razi olsun,güzel bir yazi...

haklisiniz kardeslerim,bende böyle kaynananalarin var oldugunu bilmiyordum...
kaynanalar ne yazikki daima negativ gözle bakiliyorlar,halbuki bizim annemizde bir gün kaynana olacak,acaba onlaradami ANNE deyilde,KAYNANA damgasi verilecek...?
Rabbim hayirli ANNE ve güzel bir gelin olabilmeyi nasibi-müesser eylesin...
Gönderen: 14.06.2004 - 15:08
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Fatma23 su an offline Fatma23  
Allah razi olsun
1386 Mesaj -
RABBÝM razý olsun

Ellerinize, yüreðinize ve kaleminize saðlýk bu güzel yazi icin...RABBIM herkese iyi niyetli bir kaynana nasip eylesin...

Selam ve dua ile Güle Güle
Gönderen: 14.06.2004 - 15:39
Bu Mesaji Bildir   Fatma23 üyenin diger mesajlarini ara Fatma23 üyenin Profiline bak Fatma23 üyeye özel mesaj gönder Fatma23 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast KapiKulu  
Hakiki Ana
Misafir
Oðluna ve Gelinine yapabileceði En Güzel Ýyiliði Yapmýþ.Bakalým Bizede böyle damadýný düþünen bir kaynana nasip olacakmýsevinçlisevinçlisevinçli
Gönderen: 14.06.2004 - 19:10
Emirdag su an offline Emirdag  
Konu icon    Allah razi olsun
1071 Mesaj -
Vay be ne anneler var.Boylesine bir ince dusunce acaba kacimizin aklina gelir.Rabbim bizlere de boyle guzel huylu kayinvalide olmayi nasip etsin.aşık
Gönderen: 14.06.2004 - 20:31
Bu Mesaji Bildir   Emirdag üyenin diger mesajlarini ara Emirdag üyenin Profiline bak Emirdag üyeye özel mesaj gönder Emirdag üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1118 Mesaj -
cok inaniyorumki kaynanalarin 100 de 95 iyidir ama gelinde is yoktur kahkaha kahkaha kahkaha pessimist tavriyla sonunda kaynanayi da bozar.

Hem kaynana iyi olunca gelin cadi oluyor cogunlukla, yani dengeli olmuyor gibi geliyor bana... göz kırpma
Gönderen: 15.06.2004 - 11:58
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Moderator

352 Mesaj -
yaw zaten bir kaynanin adi cikmis.. yani kötu olan sadece kaynanalar degildir, gelinlerde cok cadi olabiliyor göz kırpma ben ne gelinler gördum sevinçli Güle Güle
biri iyi oldumu diyeri mutlaka kötu oluyor, suedanin dedigi gibi bir turlu denge saglanamiyo.. kahkaha

hayirlisi olsun bakalim herkes icin.. göz kırpma
Gönderen: 15.06.2004 - 15:31
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Nazligul su an offline Nazligul  
1113 Mesaj -
Aman Deli Asik Kardesim, Hayirlisi gercekten, amaan, gercekten de ama kaynana hep kötü kadin olarak görülüyor, ilk defa böyle bir yazi okudum, Allahim herkese Hayirli Kapilar nasip etsin, Kardislerim (tabii banada kahkaha ) Amin.

Vesselam Güle Güle

Gönderen: 17.06.2004 - 18:19
Bu Mesaji Bildir   Nazligul üyenin diger mesajlarini ara Nazligul üyenin Profiline bak Nazligul üyeye özel mesaj gönder Nazligul üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gönülbagi su an offline Gönülbagi  
Konu icon   
443 Mesaj -
Ben bu yaziyi ilk defa okuyorum ve gercektende cok hosuma gitti.Böyle güzel kalpli bir kaynanayi Rabbim cümlemize nasip etsin insallah...Kaynanalari cogu kötü kalpli bilirler...Ama görsünler iste ne kadar güzel kalplileride varmis... Allahim herkese Hayirli Kapilar nasip etsin...(Amin)

Ellerinize saglik....Rabbim razi olsun insallah...

VesselamGüle Güle Güle Güle aşık

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Gönülbagi tarafından, 17.06.2004 - 18:34 tarihinde.
Gönderen: 17.06.2004 - 18:33
Bu Mesaji Bildir   Gönülbagi üyenin diger mesajlarini ara Gönülbagi üyenin Profiline bak Gönülbagi üyeye özel mesaj gönder Gönülbagi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Sehadetgülü su an offline Sehadetgülü  
Esselamünaleyküm
311 Mesaj -
ellerinize saglik enesmalik kardes...

RABBIM razi olsun

bence RABBINI bilen gelin ve kaynana arasinda sorun olmaz, cok büyük hosgörü sevgi saygi lazimdir, birde ALLAHin emirlerine uyan ALLAH tan korkar ve bu yüzden kimseyi incitemez, buna gönlü hosnut olamaz...

ALLAH hepimizin yardimcisi olsun..

RABBIM e emanetsiniz

vesselam
Gönderen: 17.06.2004 - 19:35
Bu Mesaji Bildir   Sehadetgülü üyenin diger mesajlarini ara Sehadetgülü üyenin Profiline bak Sehadetgülü üyeye özel mesaj gönder Sehadetgülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sidika su an offline sidika  
bende bursalıyım
96 Mesaj -
ama benim þansým yok herhalde acaba bursanýn yerlisimiymiþ merak ettim düsün düsün
Gönderen: 03.07.2004 - 00:21
Bu Mesaji Bildir   sidika üyenin diger mesajlarini ara sidika üyenin Profiline bak sidika üyeye özel mesaj gönder sidika üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
zeyneb-54 su an offline zeyneb-54  
1129 Mesaj -
s.a demek bursadan mükemmel kayinvalide cikiyor ....sidika karedes sende bursali olduguna göre gelinlerin yasadi.....vay bizim gelinlerin haline.....kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 04.07.2004 - 12:54
Bu Mesaji Bildir   zeyneb-54 üyenin diger mesajlarini ara zeyneb-54 üyenin Profiline bak zeyneb-54 üyeye özel mesaj gönder zeyneb-54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast yaban gulu  
var
Misafir
benim kaynanam beni kendi kizlarindan ustun tutar kocamin beni istememesine ramen o bana kucak acti oglum itemiyorsa ben hic istemem seni diye bilirdi bana ama tam tarsi bizim aramizda anne kiz iliskisi var 3yillik evliligimde inanirmisiniz bir kez olsun tartismadi benim ufak tefek kusurlarim olmustur zaman zaman ama o bunlari gormezden gelir
Gönderen: 06.10.2004 - 01:27
SHaDeeD su an offline SHaDeeD  
374 Mesaj -
bence eskisi gibi ne kaynanalr var ne de gelinler..en azýndan benim çevremde gördüðüm bu..hepsi anne kýz gibi..içlerini Allah bilir sevinçliama inþ böyle kaynanalar da kýz gibi gelinler de artarsevinçli)ilk iyi kaynanalar biz olmayalým da...çok beklemek lazým çookkahkaha
Gönderen: 06.10.2004 - 08:16
Bu Mesaji Bildir   SHaDeeD üyenin diger mesajlarini ara SHaDeeD üyenin Profiline bak SHaDeeD üyeye özel mesaj gönder SHaDeeD üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 804 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
hümeyra24 (43), güllüm (41), alitufan (48), semsuddin (39), f_erturk (39), zafercezlan (54), benbuamellerimi.. (53), seyma_05 (39), yenilmezburuk (46), mhmmdky (37), sivaslihakan (46), sunam6 (41), konya28 (37), mardinlimemo (44), @hasan@ (39), _huzurislamda_ (39), Seda_ (35), BOPPON (43), faziltopal (55), ahmetserkankaya (43), eLsina (38), AZRA66 (37), sulukapo (34), HAKANCETIN (46), mentese (48), palanxdöken (53), ADEM BAKIRHAN (60), ceyhan (71), ReSuLe_HaSrEtt (38), Forever_Love (40), mutlu69 (55), islam yusuf (54), sofi32 (49), yesil_bahar19 (37), makhorsa (48), erihna (41), veysi irdam (88), abdullah özkul (27), nur58 (60), fedayi (55), RAMAZAN69 (37), seyyidali47 (50), gocer (55), suleyman yildiz (57), vuslat_wien (41), KASIM EROL (50), isanurun (39), koeroglu (48), ardaci (49), ardaburda (50), gunesgunes (42), Burcu89 (35), BMW (43), ZLH (), hafiz_34 (68), bestebuse (51), Aysegül (36), seroar (55), hacirizeli (53), sonmezNL (53), zeko (), CILGIN KURT (51), BERGE00 (42), sevki (51), fth (41), muhammetmustafa (44), bsapmaz (59), siyah_gül (36), ekrem144 (), Cicekci (37), rooster79 (45), mehmetx (44), furkan42 (42), yunus ata (61), GangstAdem (39), orhan06 (44), kamuran (51), dinimiseviyorum (39), esm (40), buzmavisi61 (58)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59628 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.