fluvoxamine generique luvox generique stromectol generique rhinocortivermectin cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » A I L E / E Ğ İ T İ M / S A Ğ L I K » SAĞLIK & SPOR » Sağlıklı dişler için

önceki konu   diğer konu
7 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    Sağlıklı dişler için
52 Mesaj -
Saðlýklý diþler için stresten uzak olmak günde üç kere de olmasa yatmadan önce bir kere fýrçalamak,40 yýlda bir kez hekime muayeneye gitmek

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Hercaii tarafından, 26.05.2004 - 17:53 tarihinde.
Gönderen: 23.05.2004 - 21:44
Bu Mesaji Bildir   Hercaii üyenin diger mesajlarini ara Hercaii üyenin Profiline bak Hercaii üyeye özel mesaj gönder Hercaii üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AYCiCeK su an offline AYCiCeK  
329 Mesaj -
ayda bir kez muayeneye gitmekmi düsün

hmm bilmiyorum 6 ayda bir yada senede bir yeterli sanirim.
Gönderen: 23.05.2004 - 21:58
Bu Mesaji Bildir   AYCiCeK üyenin diger mesajlarini ara AYCiCeK üyenin Profiline bak AYCiCeK üyeye özel mesaj gönder AYCiCeK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Merdiyye su an offline Merdiyye  
1158 Mesaj -
sevinçli evet Aycicek hakli Burada 6 ayda bir gidiliyor..

ayda bir kez gitsek halimiz ne olur
göz kırpma
Gönderen: 24.05.2004 - 01:44
Bu Mesaji Bildir   Merdiyye üyenin diger mesajlarini ara Merdiyye üyenin Profiline bak Merdiyye üyeye özel mesaj gönder Merdiyye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hercaii su an offline Hercaii  
helal
52 Mesaj -
S.a bacýlarým kardeþlerim helal olsun güzel bozdunuz yazdýðýmýza piþman ettiniz.Bende kafamdan uydurmuyorum ki bunlarý hekimden duyduklarýmý söylüyorum. Selametle Güle Güle
Gönderen: 24.05.2004 - 21:42
Bu Mesaji Bildir   Hercaii üyenin diger mesajlarini ara Hercaii üyenin Profiline bak Hercaii üyeye özel mesaj gönder Hercaii üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AYCiCeK su an offline AYCiCeK  
329 Mesaj -
özür dilerim kardeþim niyetimiz sizi bozmak deðildi sadece düþüncelerimi söyledim 6 ayda bir gitmemizide bize hekimler tavsiye ediyor onun için aktarmýþtým.
Gönderen: 25.05.2004 - 08:14
Bu Mesaji Bildir   AYCiCeK üyenin diger mesajlarini ara AYCiCeK üyenin Profiline bak AYCiCeK üyeye özel mesaj gönder AYCiCeK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Merdiyye su an offline Merdiyye  
1158 Mesaj -
sıkıntılı evet...
Gönderen: 25.05.2004 - 16:42
Bu Mesaji Bildir   Merdiyye üyenin diger mesajlarini ara Merdiyye üyenin Profiline bak Merdiyye üyeye özel mesaj gönder Merdiyye üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasret su an offline Hasret  
Admin

945 Mesaj -
Benim bildigimde 6 ayda bir..sıkıntılı
Gönderen: 26.05.2004 - 16:03
Bu Mesaji Bildir   Hasret üyenin diger mesajlarini ara Hasret üyenin Profiline bak Hasret üyeye özel mesaj gönder Hasret üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 592 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
mukaddes (42), kayzersoze (40), kardelen_99 (), Cihad-i_Ekber (37), 86Feyza (38), sahmal (47), 99Feyza (38), ismail dogan (45), ber (45), numanözen (37), sonsuzdiyar (36), 999Feyza (38), abd04 (39), k.aslan1000 (52), yunus76 (48), shadowsz (39), sevcan (39), s.f. (59), hatce (55), CengizC (54), cicek.ayhan06 (52), Habesi (48), _osmanli_ (42), cesuryurek (40), basri_ciftci (39), selamyolcu (37), kara gözlüm03 (37), iyi (27), Melike88 (36), enkin (44), oglum_burak (46), reco (42), muslima06 (35), DJ_NEZO (33), urartul (47), dinsizliginkabu.. (39), squid (48), süphan (47)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56647 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.