generique stromectol ivermectin lopinavir ritonavir kaletra stromectol cipralex ciprine cipro med cipro clamycin clarinex clarithrocine claritin claritine claromycine claropram clavamox clavu basan cleocin climara clobex clocim clomid clopin clot basan clozaril co acepril co atenolol co diovan co enalapril co enatec co epril co lisinopril coaprovel colcrys colofac combivir compazine competact concor plus concor confortid conjugen convulex copegus corangine

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » DİĞER KONULAR » BURAM, BURAM ANADOLUM » varmi böyle güzeli??

önceki konu   diğer konu
15 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Konu icon    varmi böyle güzeli??
259 Mesaj -

"Simdi ISTANBULDA olmak vardi!!"
Gönderen: 24.04.2004 - 23:50
Bu Mesaji Bildir   selametle üyenin diger mesajlarini ara selametle üyenin Profiline bak selametle üyeye özel mesaj gönder selametle üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
AskSairi su an offline AskSairi  
Konu icon   
1376 Mesaj -
ahaşık istanbulaşık ah
Gönderen: 25.04.2004 - 00:04
Bu Mesaji Bildir   AskSairi üyenin diger mesajlarini ara AskSairi üyenin Profiline bak AskSairi üyeye özel mesaj gönder AskSairi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
gul_54 su an offline gul_54  
Konu icon    S.A
112 Mesaj -
haklisiniz istanbuldak olmak vardi...
Gönderen: 25.04.2004 - 09:56
Bu Mesaji Bildir   gul_54 üyenin diger mesajlarini ara gul_54 üyenin Profiline bak gul_54 üyeye özel mesaj gönder gul_54 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  
RE: varmi böyle güzeli??
440 Mesaj -
[quote]Orijinali selametle

Ýstanbul

Bakýþlarýmda akþam karanlýðýn
Kulaklarýmda sesin Ýstanbul
Ve uzaklardan
Ve uzaklardan seni düþündüðüm bugünlerde

Gönderen: 25.04.2004 - 13:20
Bu Mesaji Bildir   YaSinYuSuf üyenin diger mesajlarini ara YaSinYuSuf üyenin Profiline bak YaSinYuSuf üyeye özel mesaj gönder YaSinYuSuf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
reyhani_kalemi su an offline reyhani_kalemi  
115 Mesaj -
Gidip de göremedim,
Doyasiya seyredemedim,
Ah deyip icimi cektim,
Keske bir gün görsem diye dua ettim... sevinçli

(amin)Fikir Cok güzel...

dualarimla
Gönderen: 25.04.2004 - 13:48
Bu Mesaji Bildir   reyhani_kalemi üyenin diger mesajlarini ara reyhani_kalemi üyenin Profiline bak reyhani_kalemi üyeye özel mesaj gönder reyhani_kalemi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
1118 Mesaj -
Öyle rast gelmis gökteki renkler büyülüyor insani, ey kurban oldugum allah..

Kizmayin emi??
Gönderen: 25.04.2004 - 20:00
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
YaSinYuSuf su an offline YaSinYuSuf  
RE:
440 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Minsa

Öyle rast gelmis gökteki renkler büyülüyor insani, ey kurban oldugum allah..

Kizmayin emi??

YA BACIM BIZ RENKLERIN AHENGINDEN ZIYADE BOGAZIN VE ISTANBULUN GUZELLIGINDEN BAHSETMISIZ....
BIZDE KURBAN OLURUZ YUCE RABBIME TABIKIGüle Güle

Gönderen: 25.04.2004 - 20:07
Bu Mesaji Bildir   YaSinYuSuf üyenin diger mesajlarini ara YaSinYuSuf üyenin Profiline bak YaSinYuSuf üyeye özel mesaj gönder YaSinYuSuf üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DiLRuBa su an offline DiLRuBa  
1118 Mesaj -
Tamam kirilmayin hic biriniz sizin icin severim o güzelim Istanbulu...Güle Güle

Allaha emanet olun.
Gönderen: 25.04.2004 - 20:24
Bu Mesaji Bildir   DiLRuBa üyenin diger mesajlarini ara DiLRuBa üyenin Profiline bak DiLRuBa üyeye özel mesaj gönder DiLRuBa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_EM!NE_ su an offline _EM!NE_  
Konu icon    Allah razi olsuun!!!
98 Mesaj -
Yarabbim su güzellige bakarmisin...

InsAllah yüce Rabbim ölmeden orayi görmeyi nasip eder...

Allah razi olsun selametle kardesim...

Selam Ve Dua Ile...
Gönderen: 25.04.2004 - 20:32
Bu Mesaji Bildir   _EM!NE_ üyenin diger mesajlarini ara _EM!NE_ üyenin Profiline bak _EM!NE_ üyeye özel mesaj gönder _EM!NE_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
İşte...
379 Mesaj -
Ýþteeeeee istanbulumuz.
Çok þükür biz herzaman görüyoruz böyle mükemmel þeyleri.

Türkiyede olmak var.Çok þükür ki vatandayým.

Valla þimdi yurdýþýndan azar iþiteceðiz ama neysekahkaha kahkaha kahkaha kahkaha kahkaha
Gönderen: 25.04.2004 - 21:02
Bu Mesaji Bildir   muhammedfevzi üyenin diger mesajlarini ara muhammedfevzi üyenin Profiline bak muhammedfevzi üyeye özel mesaj gönder muhammedfevzi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
_EM!NE_ su an offline _EM!NE_  
Konu icon   
98 Mesaj -
agla agla agla agla agla agla agla

Sen övün bakalim...(muhammedfevzi)

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son §Emine§ tarafından, 25.04.2004 - 21:14 tarihinde.
Gönderen: 25.04.2004 - 21:12
Bu Mesaji Bildir   _EM!NE_ üyenin diger mesajlarini ara _EM!NE_ üyenin Profiline bak _EM!NE_ üyeye özel mesaj gönder _EM!NE_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuZGuLu su an offline GuZGuLu  
TURKIYEM...CENNETIM...BENIM ESSIZ MILLETIM.
269 Mesaj -
IRAKLARDA

Yolcu benmisim gibi,
Bir gemi demir aldi,
Ey her yerin garibi,
Vatan irakta kaldi.

Sira sira duraklar;
Durak bilmez iraklar,
Su ucusan yapraklar,
Beni ruzgara saldi.

Necip Fazil.

Hayatta Insanin oz vataninda yasamasi kadar guzel bir sey olmasa gerek..!
Gönderen: 25.04.2004 - 21:23
Bu Mesaji Bildir   GuZGuLu üyenin diger mesajlarini ara GuZGuLu üyenin Profiline bak GuZGuLu üyeye özel mesaj gönder GuZGuLu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
selametle su an offline selametle  
Sizde sagolun!!
259 Mesaj -
Insana sevdigi güzel görünürmüs!!
Sevmeyen kendi bilir valla göz kırpma

Istanbul ASKLARIN en güzeli.... göz kırpma

Sevgilerimle..
kalin selametle.....Güle Güle

Istanbuldaki kardesim bide bizim icin bak;heryereaglamuhammedfevzi)

ne mutlu sana!!darisi bizlere INSAALLAH!!! göz kırpma
Gönderen: 26.04.2004 - 10:50
Bu Mesaji Bildir   selametle üyenin diger mesajlarini ara selametle üyenin Profiline bak selametle üyeye özel mesaj gönder selametle üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Elensar su an offline Elensar  
Guzel yurdum
9 Mesaj
Vallahi bu goruntuye bakarsak Istanbuldan baska guzel memleket yok evet zaten oylede varmi benimyurdum gibisi ben gurbetten katiliyorum bir defa istanbulu gece ucakta kusbakisi gordum hala unutamiyorum selamlarimla

Bir yer guzeldir ama degerini bilmek lazim
Insan guzeldir yaratinini bilmek lazim
Su dunyada dostca ve barista yasamak için
Degerli kardesler birbirimizi sevmemiz lazim
Gönderen: 11.11.2004 - 17:37
Bu Mesaji Bildir   Elensar üyenin diger mesajlarini ara Elensar üyenin Profiline bak Elensar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
44ilhandemirci su an offline 44ilhandemirci  
251 Mesaj -
Selametle kardes bir hatirlatma yapayaim sana en basa koydugun köprü maalesef Bogaz köprüsü degil senin koydugun köprü Amerikanin Sanfransisko köprüsüdür bizim köprünün gercegini ben koyyorum benim koydugum köprüyle senin koydugun köprüyü incelersen anlarsin sanfransiskonun köprüsünün rengi kirmizidir ve ayaklarina dikkat edersen onlarinkinde 4-5 merdiven basamagi gibi duruyor bizimki ise sadece iki merdiven basamagi var neyse önemli degil ben sadece senin koydugun köprünün bizim olmadigini hatirlatiyorum sana yinede saolasin...

[IMG]http://www.ezoptravel.com/ezopnew/package_tours/pack_tur15/Bogaz%20köprüsü.jpg[/IMG]

Gönderen: 11.12.2004 - 22:48
Bu Mesaji Bildir   44ilhandemirci üyenin diger mesajlarini ara 44ilhandemirci üyenin Profiline bak 44ilhandemirci üyeye özel mesaj gönder 44ilhandemirci üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 762 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
lauren444 (37), buraksenel (45), hurkan (51), proferol (), UHIBBUKI (37), espri_espri (45), can_gül (41), cevik (51), zübeyir (44), kulferhat (43), rikkat (55), dully (34), abdullah056 (36), orhan yý.. (55), erbüþ (38), Asilturk (60), Abdullah56 (36), lamia (54), sivaslifaruk (44), yakup karatekin (57), hasanözç.. (45), xUbeydullahx (42), ~BiR gAriP YoLc.. (36), metin30 (48), duruweb (39), üveyis (63), kenan03 (45), ikramozden (46), Hayirsizin (42), NEFRET_17 (39), sonysalih (55)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57737 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.