lopinavir ritonavir generique kaletra ivermectin hydroxychloroquine hydroxychloroquine voltaren votum plus votum vytorin wellbutrin sr xatral xeloda xenical xylocaine yasmin yasminelle yaz zanaflex zantac zantic zebeta zeffix zenegra zentel zestoretic zestril zetia ziac ziagen zilutrol zinacef zinat zithromax dispersible zithromax zocor zofran zoloft zorotop zovirax zurcal zyloprim zyprexa zyrtec zyvox zyvoxid

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » K İ T A P / K Ü L T Ü R / S A N A T » KİTAP & DERGİ » Lütfen bana yardim edin !

önceki konu   diğer konu
12 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (1): (1)
Gönderen
Lütfen bana yardim edin !
621 Mesaj -
S.a Arkadaslar,
sizden kücük bir istekte bulunmak istiyorum. cok sevdigim sinif arkadasim kendisi Hristiyan ama müslümanligi sevdigini biliyorum. Yani sanirim müslüman olmak istiyor insAllah. Sizden ricam benim o`na atlattiklarimi kafasi almiyor, daha dogrusu belki ben anlatamiyorum. o yüzden sonradan Müslüman olmus arkadaslarin kitabini ariyorum Almanca olmasi gerekiyor! Bende olan kitaplar hep türkce. Türkceyi anliyor ama almanca kadar degil. Lütfen arkadaslar eger bileniniz varsa bilhassa Almanya da olanlar Kitabin ISBN numarasini ve hangi yayindan oldugunu yazsin! Eger Kitabi bulmamda yardimci olursaniz cok makbule geceriz hepimiz. Lütfennnnnnnnnnn!
Kendim Kütüphaneleri gezdim ama bulamadim. Bu aradigim kitabi o`na hediye etmek istiyorum. Insallah anlatabilmisimdir!
Selam ve dua ile
Gönderen: 10.04.2004 - 18:39
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast elvanur  
selamun aleykum bacim
Misafir
yazinizi okudum.ne mutlu size insallah arkadasiniz hak yolunu bulur sizin vesilenizle.ben fransadayim.almancam yok.ama size bir kitap ismi verecegim egerki siz ona tercume edebilirseniz daha iyi olur.EMINE SENLIKOGLU nun "maria" adli kitabi.egerki isterseniz veya bu kitabi orda bulamazsaniz ben size gonderebilirim.ama bu kitabi lutfen okusun.bu kitabin icinde hiristiyanliktan mulumanliga gecen bir genc kizin hikayesi var.selam ve dua ile esselamun aleykum
Gönderen: 10.04.2004 - 19:33
Bu Mesaji Bildir   Yukari
enes_izmir su an offline enes_izmir  
s.a.
2 Mesaj
s.a begum bacim.

oncelikle sana su hadisi soylemek istiyorum...

"senin elinden bir kisinin musluman olmasi, uzerine gunesin dogup battigi her seyden daha hayirlidir"

sana mujdeler olsunki birisi senin vesilenle insallah musluman olacak. insallah sende dualarindan bizleri eksik etme...

belki bizimde bir tuzumuz olur corbada... ben pek yabanci dil bilmiyorum ama almanca kitap istemissin... almanca diilde ingilizce olsa sana kitap diilde 2 tane site tavsiye edecem. bunlardan asagidakinde cok genis bir arsiv var ve multimedya dosyalarida var. ayrica arama yapabilirsin...

http://fgulen.com/index.htm

bu sayfanin hem ingilizcesi hem turkcesi hemde arapcasi var. almancasi yakinda acilacak galiba cunku link birakmislar ama calismiyor...

diger site ise burdan bir suru kitap download edebilirsin. kitaplarin buyuk bir kismi turkce ama yabanci dilde bir iki kitaba denk gelmistim.

almanca kur'an-i kerim var o sitede, hatta baska dillerdede pek cok dilde kur'an-i kerim var ordan download eder bilgisayarina yuklersin. arkadasinin buyuk bir ihtimalle bilgisayari vardir... ordan faydalanabilir

site ismi

http://www.islamikutuphane.com/

insallah faydali olur.
Gönderen: 10.04.2004 - 20:37
Bu Mesaji Bildir   enes_izmir üyenin diger mesajlarini ara enes_izmir üyenin Profiline bak enes_izmir üyeye özel mesaj gönder enes_izmir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Gast elvanur  
selamun aleykum
Misafir
bak bende de bir site ismi var.orasi hem almanca hem turkce.insallah yardimci olur.

http://www.el-emin.com

selam ve dua ile...
Gönderen: 10.04.2004 - 21:25
Bu Mesaji Bildir   Yukari
Yaseminnur su an offline Yaseminnur  
67 Mesaj -
Bende Erlaubtes und Verbotenes im Islam var.Lazim olurmu bilmiyorum.

ISBN 3-926575-89-1

Herausgeber:
SKD Bavaria Verlag & Handel GmbH

Triebstr. 13, 80993
München

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Yaseminnur tarafından, 10.04.2004 - 21:30 tarihinde.
Gönderen: 10.04.2004 - 21:29
Bu Mesaji Bildir   Yaseminnur üyenin diger mesajlarini ara Yaseminnur üyenin Profiline bak Yaseminnur üyeye özel mesaj gönder Yaseminnur üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Begum su an offline Begum  
Allah `im hepinizden razi olsun!
621 Mesaj -
S.a arkadaslar,
benim icin yaptiginiz arastirmadan dolayi, harcadiginiz zaman icin coook tesekkür ederim.
InsAllah en kisa zamanda yazdiginiz kitaplari alip arkadasa hediye edecegim. Inaniyorum ki ilerde size cok dua edecek. Kitaplari okuduktan sonra da sizinle tanisacak... Arkadasin Bana söyle söylemesi: " Kur-an da sadece mülümanlarin, sizin cennete gideceginiz yaziyormus... Pekiyi ben de dinimi yerine getirdigim halde ben nereye gidecegim???" bu cümleyi söyledikten sonra o nun dogru yolu bulmasina yardimci olmam gerekirdi diye düsünerek ve sizinde yardimlarinizdan faydalanarak insAllah birseyler basaririz...

selam ve dua ile...

Gönderen: 15.04.2004 - 12:12
Bu Mesaji Bildir   Begum üyenin diger mesajlarini ara Begum üyenin Profiline bak Begum üyeye özel mesaj gönder Begum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
Tavsiye
379 Mesaj -
Ona KURAN-I KERÝMÝN SESLÝ BÝR KASETÝNÝ VE HANGÝ DÝLÝ BÝLÝYORSA KURAN'IN O DÝL TERCÜMESÝNÝ VEREBÝLÝRSÝN.

KUR'AN RUHLARA ÞÝFA,GÖNÜLLERE PINARDIR...

Ona KURAN-I KERÝMÝN SESLÝ BÝR KASETÝNÝ VE HANGÝ DÝLÝ BÝLÝYORSA KURAN'IN O DÝL TERCÜMESÝNÝ VEREBÝLÝRSÝN.

KUR'AN RUHLARA ÞÝFA,GÖNÜLLERE PINARDIR...

Gönderen: 16.04.2004 - 21:52
Bu Mesaji Bildir   muhammedfevzi üyenin diger mesajlarini ara muhammedfevzi üyenin Profiline bak muhammedfevzi üyeye özel mesaj gönder muhammedfevzi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rabiaRAVZA su an offline rabiaRAVZA  
selam ve dua ile...
52 Mesaj -
Allah sizin gibilerden razý olsun...
arkadaþýnýza Müslümanlýk inþaAllah kýsmet olur..
size önereceðim bir sürü kitap ismi var ama hepsi Türkçe..
size somut olarak yardýmcý olamadým ama dualarým var...
dualarýmla yardýmcý olmaya çalýþacaðým..
Gönderen: 17.04.2004 - 01:48
Bu Mesaji Bildir   rabiaRAVZA üyenin diger mesajlarini ara rabiaRAVZA üyenin Profiline bak rabiaRAVZA üyeye özel mesaj gönder rabiaRAVZA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rabiaRAVZA su an offline rabiaRAVZA  
selam ve dua ile...
52 Mesaj -

Allah'a davet eden, salih amel isleyen ve: "Ben gerçekten müslümanlardanim" diyen kimseden daha güzel sözlü kim olabilir?
((Fussilet 33 ))

Gönderen: 17.04.2004 - 01:51
Bu Mesaji Bildir   rabiaRAVZA üyenin diger mesajlarini ara rabiaRAVZA üyenin Profiline bak rabiaRAVZA üyeye özel mesaj gönder rabiaRAVZA üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
muhammedfevzi su an offline muhammedfevzi  
Katılıyıorum
379 Mesaj -
Allah razý olsun arkadaþlar.Ama temel esas herhalde bizim en iyi þekilde islamý bilmemizdir.
Gönderen: 21.04.2004 - 21:27
Bu Mesaji Bildir   muhammedfevzi üyenin diger mesajlarini ara muhammedfevzi üyenin Profiline bak muhammedfevzi üyeye özel mesaj gönder muhammedfevzi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
DeLiAsIk su an offline DeLiAsIk  
Moderator

352 Mesaj -
Allah yardimcin olsun begüm kardesim,
insallah basarirsin..!
Gönderen: 21.04.2004 - 21:57
Bu Mesaji Bildir   DeLiAsIk üyenin diger mesajlarini ara DeLiAsIk üyenin Profiline bak DeLiAsIk üyeye özel mesaj gönder DeLiAsIk üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
img su an offline img  
Konu icon    Aradagin hersey burada var!
24 Mesaj -
http://www.harunyahya.com/de/index.php almanca

http://www.harunyahya.org ise türkçesi

ALLAH yardýmcýn olsun.
Gönderen: 19.05.2004 - 10:31
Bu Mesaji Bildir   img üyenin diger mesajlarini ara img üyenin Profiline bak img üyeye özel mesaj gönder img üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 1027 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
nailgencer (44), Orchidee (37), onersinanc (67), sivas58 (59), selale 1 (48), kir cicegi (33), Türkiz (54), murad safak (48), hanik (56), musti58 (52), hvv23 (41), meryema (44), YUSSF (51), erdal.sahin (45), kadir_eyup (44), ufux (49), sankay (49), Ebu Muhammed (49), UmutK (47), yasmin79 (45), Turkiyeli 66 Ac.. (35), sayyad82 (42), Cerez (56), serapbuyukcivel.. (56), Mustafa. (53), crixso (47), fatihbeyza (51), aydinfuat1991 (34), bekar ögretmen (45), leventay24 (60), selyum (45), fatihmeskul (47), altug utku (46), emrebey (51)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63065 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.