hydroxychloroquine generique luvox kaletra kaletra kaletra apranax aprovel aralen arava arcocillin arcoxia aricept arilin arimidex aristocort artane arthrotec artofen asacol asasantine asmaxen at 10 atarax atenil ateno basan comp ateno basan atesifar athrofen atridox atrovent augmentin avalide avana avapro avelox aventyl aviral avodart aygestin azaimun azarek azelex aziclav azulfidine bactrim basiron

0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 69     ***     Toplam Konu: 30100     ***     Toplam Mesaj: 148193

Beni hatırla
Forum Anasayfa » UYARILAR - DUYURULAR - YENİLİKLER » COCA COLA ICEN MÜSLÜMAN KARDESIM... SENi KINIYORUM...

önceki konu   diğer konu
206 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfa (3): < zurück 1 2 (3)
Gönderen
39 Mesaj -
[quote]Orijýnalý aksan02

arkadaþlar bilginiz olsun.
zemzem kola ramazan ayý karýnýn tamamýný lübnana hibe etmiþ.

Bu cok güzel bir haber Allah Razı Olsun
Gönderen: 20.09.2006 - 22:42
Bu Mesaji Bildir   gül42 üyenin diger mesajlarini ara gül42 üyenin Profiline bak gül42 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mercan su an offline mercan  
RE: COCA COLA ICEN MÜSLÜMAN KARDESIM... SENi KINIYORUM...
15 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Admin

Selamün Aleyküm...

EY MÜSLÜMAN..! Þeyh Ahmed YASÝN`i MÜSLÜMANLARIN ÖLDÜRDÜÐÜNÜ DÜÞÜNEBÝLÝYORMUSUN? EVET.. MÜSLÜMANLARIN BÝRÇOÐU: BAÞTA COCA COLA OLMAK ÜZERE, YAHUDÝ ÜRÜNLERÝNÝ ALARAK, AHMET YASÝN`e SIKILAN MERMÝLERE DESTEK OLDULAR... Ne ZAMAN UYANACAÐIZ? Ben Yahudilerden daha çok, OYUNA GELEN ve HALA MC DONALDS`da yemek yiyen... Coca Cola içen SEN MÜSLÜMAN KARDEÞÝMÝ KINIYORUM...

Selam ve dua ile...

Gönderen: 27.09.2006 - 23:51
Bu Mesaji Bildir   mercan üyenin diger mesajlarini ara mercan üyenin Profiline bak mercan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3. Hanedar su an offline 3. Hanedar  
419 Mesaj -
Cok dogru FATIH abi
Bizim gibi kerizleri bulmus ISRAIL, kullaniyor bizi...
COLA haram dir...
Evet, o SEYH leri biz oldürdük... :'(

Fatih abi nerelerdesin???
Seni özledim...gül
Gönderen: 28.09.2006 - 00:20
Bu Mesaji Bildir   3. Hanedar üyenin diger mesajlarini ara 3. Hanedar üyenin Profiline bak 3. Hanedar üyeye özel mesaj gönder 3. Hanedar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
nisanur47 su an offline nisanur47  
Allah bizi affetsin
2 Mesaj
Gäzümüzün acilmasi demek bu kadar uzun sürmeliydi.
Senelerdir Filistinli Kardeslerimizin ölümene sebep oluyormusuzda haberimiz yokmus!
ALLAH BELANI VERSIN ISRAIL!!!
Gönderen: 28.09.2006 - 13:08
Bu Mesaji Bildir   nisanur47 üyenin diger mesajlarini ara nisanur47 üyenin Profiline bak nisanur47 üyeye özel mesaj gönder nisanur47 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
kircicegi1 su an offline kircicegi1  
RE: Allah bizi affetsin
4 Mesaj
Alıntı
Orijýnalý nisanur47

Gäzümüzün acilmasi demek bu kadar uzun sürmeliydi.
Senelerdir Filistinli Kardeslerimizin ölümene sebep oluyormusuzda haberimiz yokmus!
ALLAH BELANI VERSIN ISRAIL!!!

Gönderen: 25.10.2006 - 19:30
Bu Mesaji Bildir   kircicegi1 üyenin diger mesajlarini ara kircicegi1 üyenin Profiline bak kircicegi1 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
tutkunadem su an offline tutkunadem  
COCA COLA ICEN MÜSLÜMAN KARDESIM... SENi KINIYORUM...
575 Mesaj -
Alıntı
Orijýnalý Admin

Selamün Aleyküm...

EY MÜSLÜMAN..! Þeyh Ahmed YASÝN`i MÜSLÜMANLARIN ÖLDÜRDÜÐÜNÜ DÜÞÜNEBÝLÝYORMUSUN? EVET.. MÜSLÜMANLARIN BÝRÇOÐU: BAÞTA COCA COLA OLMAK ÜZERE, YAHUDÝ ÜRÜNLERÝNÝ ALARAK, AHMET YASÝN`e SIKILAN MERMÝLERE DESTEK OLDULAR... Ne ZAMAN UYANACAÐIZ? Ben Yahudilerden daha çok, OYUNA GELEN ve HALA MC DONALDS`da yemek yiyen... Coca Cola içen SEN MÜSLÜMAN KARDEÞÝMÝ KINIYORUM...

Selam ve dua ile...

gül
Gönderen: 25.10.2006 - 19:36
Bu Mesaji Bildir   tutkunadem üyenin diger mesajlarini ara tutkunadem üyenin Profiline bak tutkunadem üyeye özel mesaj gönder tutkunadem üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfa (3): < zurück 1 2 (3)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 873 Misafir online. En son üyemiz: Didem_
2243 üye ile 29.03.2024 - 11:40 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.

[Admin | Moderator | Kıdemli Üye | Üye]
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
ilkser (43), gorkem yildiz (37), akky (39), HAKAN KÜCÜK (51), feride orhan (56), ME10 (47), MDMETIN (39), deniz-19 (37), avni kamzeli (43), asteroit (49), erdem (), Webcam_M (54), sel14tr (44), icalim (53), ilyas.fr (46), maneviyat (46), &Yacute;.TEKGÜL (55), vgozukara (42), EMRULLAH (39), artvinli (59), emineyzc (48), looder (56), Cheetah (34), Keje (43), sahmeran28 (50), meto54 (63), selmani fahrisi (40), alonewolf (47), ibocan2 (42), chocuq87_54 (37), KaRaGoZLuM (41)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0

Copyright © ((( RAVDA.net )))  *  İrtibat   *   RAVDA Reklam Servisi   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
Sitemizde yayınlanan imzalı yazıların içeriğinden yazarları, forum ve yorumlardan ekleyen şahıslar sorumlu olup, kesinlikle sitemiz sorumlu değildir.
© by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.58053 saniyede açıldı   

Reklamlardan
RAVDA sitesi
hiçbir şekilde
sorumlu değildir.